výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva

Břeclav (4. 5. 2019)
60 m - Žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Petr HoráčekPetr Horáček 050428 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.34
2 Pavel PeksaPavel Peksa 040901 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 07.49
3 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 041227 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.50
60 m - Ml. žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lukáš BokLukáš Bok 060620 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 08.02
2 Boleslav KočíBoleslav Kočí 060105 BYAC BrnoBYAC Brno 08.15
3 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 060425 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.28
60 m - Žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Hana BlažkováHana Blažková 040121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 08.02
2 Adéla TepláAdéla Teplá 041119 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.14
3 Andrea NěmcováAndrea Němcová 050325 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.16
60 m - Ml. žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 060303 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 08.12
2 Anna BalúchováAnna Balúchová 060206 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 08.49
3= Lucia JuríkováLucia Juríková 060915 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.52
3= Kristýna NollováKristýna Nollová 061209 ASK BlanskoASK Blansko 08.52
800 m - Žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kryštof HanekKryštof Hanek 050128 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:19.72
2 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 040508 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:20.85
3 Mario HajzlerMario Hajzler 040909 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:22.36
800 m - Ml. žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon LopourŠimon Lopour 060413 BYAC BrnoBYAC Brno 2:15.61
2 Jakub OdehnalJakub Odehnal 061119 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:16.44
3 Adam SuchánekAdam Suchánek 070513 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:39.74
800 m - Žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela SalayováMichaela Salayová 050510 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:22.22
2 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 040120 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2:24.09
3 Lucie HudečkováLucie Hudečková 060430 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:27.22
800 m - Ml. žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Arleta SadílkováArleta Sadílková 060421 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:31.22
2 Stela TomanováStela Tomanová 070504 Orel VyškovOrel Vyškov 2:34.16
3 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 060620 ASK BlanskoASK Blansko 2:41.17
1500 m - Žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš RůžaTomáš Růža 050719 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:34.41
2 Václav ŠpéraVáclav Špéra 040710 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:36.37
3 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 050831 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4:38.25
1500 m - Žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna JežkováKristýna Ježková 041125 JAC BrnoJAC Brno 5:24.32
2 Tereza HerkováTereza Herková 050601 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5:51.49
3 Tereza RačanskáTereza Račanská 050308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6:14.67
4 x 60 m - Žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Galvas, Munteanu, Neugebauer, Pokora Galvas, Munteanu, Neugebauer, Pokora AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 29.28
2 Strapáč, Toužín, Němec, Horáček Strapáč, Toužín, Němec, Horáček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 30.16
3 Hajzler, Žemlička, Hořínek Hajzler, Žemlička, Hořínek Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 31.55
4 x 60 m - Ml. žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Bílek, Kočí, Trungel, Kučera Bílek, Kočí, Trungel, Kučera BYAC BrnoBYAC Brno 34.78
2 Derka, Jašíček, Pechmann, Provazník Derka, Jašíček, Pechmann, Provazník Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 34.87
3 Paulík, Machala, Čapka, Fibingr Paulík, Machala, Čapka, Fibingr TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 35.07