Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva

Břeclav (4. 5. 2019)
Skok vysoký - Žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan DonnebergerJan Donneberger 050320 Orel VyškovOrel Vyškov 1.65
2 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 041109 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1.65
3= Damián SüsenbekDamián Süsenbek 050116 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1.55
3= David KovářDavid Kovář 050223 BYAC BrnoBYAC Brno 1.55
Skok vysoký - Ml. žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří SedláčekJiří Sedláček 060815 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.54
2 Metoděj HolzerMetoděj Holzer 060610 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1.51
3 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann 060213 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1.51
Skok vysoký - Žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 050205 ASK BlanskoASK Blansko 1.64
2 Klára KlementováKlára Klementová 040327 JAC BrnoJAC Brno 1.59
3 Tereza JanouškováTereza Janoušková 050318 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.50
Skok vysoký - Ml. žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 060523 ASK BlanskoASK Blansko 1.49
2 Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová 060723 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1.46
3 Klára KrupicováKlára Krupicová 060608 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1.46
Skok o tyči - Žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Mario HajzlerMario Hajzler 040909 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2.60
2 Ladislav SedláčekLadislav Sedláček 051229 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2.50
3 Matouš ČernýMatouš Černý 050524 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2.00
Skok o tyči - Žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza RačanskáTereza Račanská 050308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2.00
2 Karolína ZavadilováKarolína Zavadilová 060513 AC ČejkoviceAC Čejkovice 1.90
3 Tereza ŠpérováTereza Špérová 041208 AC ČejkoviceAC Čejkovice 1.80
Skok daleký - Žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel PeksaPavel Peksa 040901 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5.62
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 040407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5.58
3 Matyáš GalvasMatyáš Galvas 040211 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5.58
Skok daleký - Ml. žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin SedleckýMartin Sedlecký 060303 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4.89
2 Boleslav KočíBoleslav Kočí 060105 BYAC BrnoBYAC Brno 4.69
3 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 060113 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4.65
Skok daleký - Žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 040428 JAC BrnoJAC Brno 5.16
2 Eliška ŠirokáEliška Široká 041022 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 5.03
3 Tereza MyškováTereza Myšková 050125 JAC BrnoJAC Brno 4.92
Skok daleký - Ml. žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Agáta AndělováAgáta Andělová 060720 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4.77
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 060523 ASK BlanskoASK Blansko 4.70
3 Sandra VeteškováSandra Vetešková 060530 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4.64
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová 060726 JAC BrnoJAC Brno 10.76
2 Simona BaránkováSimona Baránková 060107 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.68
3 Daniela FadrnáDaniela Fadrná 060126 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.44
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš BokLukáš Bok 060620 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 11.30
2 Sebastian DrlíkSebastian Drlík 061124 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 09.29
3 Štěpán HorníčekŠtěpán Horníček 060724 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.00
Vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza MyškováTereza Myšková 050125 JAC BrnoJAC Brno 09.69
2 Petra SkalníkováPetra Skalníková 050211 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.90
3 Antonie BočkováAntonie Bočková 040219 JAC BrnoJAC Brno 08.85
Vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp 040712 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 14.71
2 Jan JarošJan Jaroš 040807 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.79
3 Marek HrubýMarek Hrubý 050113 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 11.80
Hod diskem 0,75kg - Žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 050908 ASK BlanskoASK Blansko 22.72
2 Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková 040131 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 20.57
3 Silvie HanulíkováSilvie Hanulíková 050114 Orel VyškovOrel Vyškov 20.40
Hod diskem 1kg - Žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 041109 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 35.16
2 Marek HrubýMarek Hrubý 050113 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 33.86
3 Matěj MartinecMatěj Martinec 040207 AC ČejkoviceAC Čejkovice 30.72
Hod kladivem 3kg - Žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie NovákováNatálie Nováková 040914 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 32.68
2 Veronika OrálkováVeronika Orálková 050806 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 21.59
3 Natálie SlezákováNatálie Slezáková 040916 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 21.10
Hod kladivem 4kg - Žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj MartinecMatěj Martinec 040207 AC ČejkoviceAC Čejkovice 46.24
2 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp 040712 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 32.77
3 Jan JarošJan Jaroš 040807 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 26.29
Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová 060726 JAC BrnoJAC Brno 34.83
2 Simona BaránkováSimona Baránková 060107 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 29.41
3 Karolína ZavadilováKarolína Zavadilová 060513 AC ČejkoviceAC Čejkovice 27.34
Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 060113 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 39.81
2 Jiří SedláčekJiří Sedláček 060815 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 35.86
3 Sebastian DrlíkSebastian Drlík 061124 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 34.37
Hod oštěpem 500g - Žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josefína MelicharováJosefína Melicharová 040218 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 33.87
2 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 050908 ASK BlanskoASK Blansko 31.86
3 Natálie HavlíkováNatálie Havlíková 050303 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 29.92
Hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam ProcházkaAdam Procházka 040816 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 53.28
2 David KovářDavid Kovář 050223 BYAC BrnoBYAC Brno 45.20
3 Antonín NěmecAntonín Němec 040509 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 41.87
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 060113 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 53.93
2 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 070625 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 51.48
3 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček 060125 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 50.03
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová 060726 JAC BrnoJAC Brno 51.07
2 Simona BaránkováSimona Baránková 060107 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 48.33
3 Eliška HerákováEliška Heráková 070313 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 35.26