Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva

Břeclav (4. 5. 2019)
skok vysoký - Žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan DonnebergerJan Donneberger 05 Orel VyškovOrel Vyškov 1.65
2 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1.65
3= Damián SüsenbekDamián Süsenbek 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1.55
3= David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 1.55
skok vysoký - Ml. žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří SedláčekJiří Sedláček 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.54
2 Metoděj HolzerMetoděj Holzer 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1.51
3 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1.51
skok vysoký - Žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 1.64
2 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 1.59
3 Tereza JanouškováTereza Janoušková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.50
skok vysoký - Ml. žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1.49
2 Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1.46
3 Klára KrupicováKlára Krupicová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1.46
skok o tyči - Žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2.60
2 Ladislav SedláčekLadislav Sedláček 05 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2.50
3 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2.00
skok o tyči - Žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza RačanskáTereza Račanská 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2.00
2 Karolína ZavadilováKarolína Zavadilová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 1.90
3 Tereza ŠpérováTereza Špérová 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 1.80
skok daleký - Žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5.62
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5.58
3 Matyáš GalvasMatyáš Galvas 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5.58
skok daleký - Ml. žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4.89
2 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 4.69
3 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4.65
skok daleký - Žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 5.16
2 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 5.03
3 Tereza MyškováTereza Myšková 05 JAC BrnoJAC Brno 4.92
skok daleký - Ml. žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4.77
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4.70
3 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4.64
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 10.76
2 Simona BaránkováSimona Baránková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.68
3 Daniela FadrnáDaniela Fadrná 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.44
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 11.30
2 Sebastian DrlíkSebastian Drlík 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 09.29
3 Štěpán HorníčekŠtěpán Horníček 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza MyškováTereza Myšková 05 JAC BrnoJAC Brno 09.69
2 Petra SkalníkováPetra Skalníková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.90
3 Antonie BočkováAntonie Bočková 04 JAC BrnoJAC Brno 08.85
vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 14.71
2 Jan JarošJan Jaroš 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.79
3 Marek HrubýMarek Hrubý 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 11.80
hod diskem 0,75kg - Žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 05 ASK BlanskoASK Blansko 22.72
2 Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 20.57
3 Silvie HanulíkováSilvie Hanulíková 05 Orel VyškovOrel Vyškov 20.40
hod diskem 1kg - Žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 35.16
2 Marek HrubýMarek Hrubý 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 33.86
3 Matěj MartinecMatěj Martinec 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 30.72
hod kladivem 3kg - Žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 32.68
2 Veronika OrálkováVeronika Orálková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 21.59
3 Natálie SlezákováNatálie Slezáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 21.10
hod kladivem 4kg - Žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj MartinecMatěj Martinec 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 46.24
2 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 32.77
3 Jan JarošJan Jaroš 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 26.29
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 34.83
2 Simona BaránkováSimona Baránková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 29.41
3 Karolína ZavadilováKarolína Zavadilová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 27.34
hod oštěpem 500g - Ml. žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 39.81
2 Jiří SedláčekJiří Sedláček 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 35.86
3 Sebastian DrlíkSebastian Drlík 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 34.37
hod oštěpem 500g - Žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josefína MelicharováJosefína Melicharová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 33.87
2 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 05 ASK BlanskoASK Blansko 31.86
3 Natálie HavlíkováNatálie Havlíková 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 29.92
hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 53.28
2 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 45.20
3 Antonín NěmecAntonín Němec 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 41.87
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 53.93
2 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 51.48
3 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 50.03
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 51.07
2 Simona BaránkováSimona Baránková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 48.33
3 Eliška HerákováEliška Heráková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 35.26