Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva

Břeclav (4. 5. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 53.93 0.0
2 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 51.48 0.0
3 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 50.03 0.0
4 Štěpán HorníčekŠtěpán Horníček
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 48.30 0.0
5 Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 48.14 0.0
6 Sebastian DrlíkSebastian Drlík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 47.39 0.0
7 Štěpán ProksŠtěpán Proks
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 42.72 0.0
8 Vladimír HorákVladimír Horák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 41.91 0.0
9 Adam SuchánekAdam Suchánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
07 41.20 0.0
10 Michal SvobodaMichal Svoboda
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 35.41 0.0
11 Kryštof PevnýKryštof Pevný
Orel VyškovOrel Vyškov
07 35.35 0.0
12 David BřezinaDavid Březina
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
06 35.34 0.0
13 Daniel SattlerDaniel Sattler
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 35.33 0.0
14 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 35.02 0.0
15 Jiří HložekJiří Hložek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 33.04 0.0
Tomáš TrávníčekTomáš Trávníček
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 DNS 0.0
Celkem 16 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 51.07 0.0
2 Simona BaránkováSimona Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 48.33 0.0
3 Eliška HerákováEliška Heráková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 35.26 0.0
4 Renáta TučkováRenáta Tučková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 34.09 0.0
5 Klára ZapletalováKlára Zapletalová
JAC BrnoJAC Brno
06 33.99 0.0
6 Natálie StruškováNatálie Strušková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 33.18 0.0
7 Linda MenšíkováLinda Menšíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 33.01 0.0
8 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
06 29.14 0.0
9 Sofia ChovanSofia Chovan
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 27.75 0.0
10 Daniela FadrnáDaniela Fadrná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 27.74 0.0
Lucie HeřmanováLucie Heřmanová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 DNS 0.0
Adéla KůřilováAdéla Kůřilová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 DNS 0.0
Aneta KrejzováAneta Krejzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 DNS 0.0
Celkem 13 závodníků