výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva

Břeclav (4. 5. 2019)

4 x 60 m - Žáci

(so, 4.5.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Galvas, Munteanu, Neugebauer, Pokora Galvas, Munteanu, Neugebauer, Pokora AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 29.28
2 Strapáč, Toužín, Němec, Horáček Strapáč, Toužín, Němec, Horáček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 30.16
3 Hajzler, Žemlička, Hořínek Hajzler, Žemlička, Hořínek Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 31.55
4 Achrer, Urban, Süsenbek, Budín Achrer, Urban, Süsenbek, Budín TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 32.06
5 Bambuch, Urbánek, Vítek Bambuch, Urbánek, Vítek BYAC BrnoBYAC Brno 2 34.53
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

(so, 4.5.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bílek, Kočí, Trungel, Kučera Bílek, Kočí, Trungel, Kučera BYAC BrnoBYAC Brno 1 34.78
2 Derka, Jašíček, Pechmann, Provazník Derka, Jašíček, Pechmann, Provazník Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 34.87
3 Paulík, Machala, Čapka, Fibingr Paulík, Machala, Čapka, Fibingr TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 35.07
4 Proks, Šimonovský, Tajovský, Svoboda Proks, Šimonovský, Tajovský, Svoboda Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 37.20
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drápalová, Myšková, Klementová, Ježková Drápalová, Myšková, Klementová, Ježková JAC BrnoJAC Brno 1 31.28
2 Ondrová, Skalníková, Šomodiová, Kachyňová Ondrová, Skalníková, Šomodiová, Kachyňová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 33.83
3 Gertnerová, Herková, Kundratová, Mašková Gertnerová, Herková, Kundratová, Mašková Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 34.19
4 Rusmanová, Knoflíčková, Janoušková, Tichá Rusmanová, Knoflíčková, Janoušková, Tichá AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 34.26
5 Slabá, Štenclová, Lorenzová, Hošková Slabá, Štenclová, Lorenzová, Hošková VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 34.59
6 Vedralová, Konečná, Hudečková, Gorani Vedralová, Konečná, Hudečková, Gorani AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 34.66
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hercogová, Bohdálková, Petrásková, Knéblová Hercogová, Bohdálková, Petrásková, Knéblová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 34.27
2 Hajná, Jurigová, Svobodová, Macúchová Hajná, Jurigová, Svobodová, Macúchová Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 35.11
3 Gruberová, Ježová, Otrubová, Pavlušová Gruberová, Ježová, Otrubová, Pavlušová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 35.80
Navrátilová, Valíčková, Tomanová, Kozumplíková Navrátilová, Valíčková, Tomanová, Kozumplíková Orel VyškovOrel Vyškov 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 4.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Březinová, Tondlová, Havlíková, Bačáková Březinová, Tondlová, Havlíková, Bačáková TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 35.05
2 Kubíčková, Mannová, Kratochvílová, Zahradníková Kubíčková, Mannová, Kratochvílová, Zahradníková JAC BrnoJAC Brno 4 35.73
3 Hrbáčková, Králíková, Žárová, Zachrlová Hrbáčková, Králíková, Žárová, Zachrlová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 35.87
4 Křížová, Račanská, Florová, Kobylková Křížová, Račanská, Florová, Kobylková Orel VyškovOrel Vyškov 3 38.55
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drápalová, Myšková, Klementová, Ježková Drápalová, Myšková, Klementová, Ježková JAC BrnoJAC Brno 1 31.28
2 Ondrová, Skalníková, Šomodiová, Kachyňová Ondrová, Skalníková, Šomodiová, Kachyňová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 33.83
3 Gertnerová, Herková, Kundratová, Mašková Gertnerová, Herková, Kundratová, Mašková Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 34.19
4 Rusmanová, Knoflíčková, Janoušková, Tichá Rusmanová, Knoflíčková, Janoušková, Tichá AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 34.26
5 Hercogová, Bohdálková, Petrásková, Knéblová Hercogová, Bohdálková, Petrásková, Knéblová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 34.27
6 Slabá, Štenclová, Lorenzová, Hošková Slabá, Štenclová, Lorenzová, Hošková VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 34.59
7 Vedralová, Konečná, Hudečková, Gorani Vedralová, Konečná, Hudečková, Gorani AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 34.66
8 Březinová, Tondlová, Havlíková, Bačáková Březinová, Tondlová, Havlíková, Bačáková TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 35.05
9 Hajná, Jurigová, Svobodová, Macúchová Hajná, Jurigová, Svobodová, Macúchová Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 35.11
10 Kubíčková, Mannová, Kratochvílová, Zahradníková Kubíčková, Mannová, Kratochvílová, Zahradníková JAC BrnoJAC Brno 4 35.73
11 Gruberová, Ježová, Otrubová, Pavlušová Gruberová, Ježová, Otrubová, Pavlušová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 35.80
12 Hrbáčková, Králíková, Žárová, Zachrlová Hrbáčková, Králíková, Žárová, Zachrlová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 35.87
13 Křížová, Račanská, Florová, Kobylková Křížová, Račanská, Florová, Kobylková Orel VyškovOrel Vyškov 3 38.55
Navrátilová, Valíčková, Tomanová, Kozumplíková Navrátilová, Valíčková, Tomanová, Kozumplíková Orel VyškovOrel Vyškov 4 DNS

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andělová, Juríková, Jadrná, Vetešková Andělová, Juríková, Jadrná, Vetešková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 33.76
2 Krmíčková, Vepřeková, Vltavská, Hrdová Krmíčková, Vepřeková, Vltavská, Hrdová VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 35.30
3 Krupicová, Navrátilová, Svozilová, Zlámalová Krupicová, Navrátilová, Svozilová, Zlámalová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 35.77
4 Valíčková, Tomanová, Florová Valíčková, Tomanová, Florová Orel VyškovOrel Vyškov 6 35.97
5 Seďová, Humpolíková, Pekaříková, Fadrná Seďová, Humpolíková, Pekaříková, Fadrná TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 37.49
6 Čtvrtníčková, Diasová, Nezdařilová, Řiháková Čtvrtníčková, Diasová, Nezdařilová, Řiháková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 38.53
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Poláčková, Jandáková, Dobrovská, Bezdíčková Poláčková, Jandáková, Dobrovská, Bezdíčková ASK BlanskoASK Blansko 6 34.37
2 Bajcarová, Bařinová, Coufalová, Budínová Bajcarová, Bařinová, Coufalová, Budínová TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 35.44
3 Kalná, Václavková, Fučíková, Žáková Kalná, Václavková, Fučíková, Žáková Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 35.82
4 Lucká, Psotová, Strušková Lucká, Psotová, Strušková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 36.16
5 Bočková, Machů, Nečasová, Zapletalová Bočková, Machů, Nečasová, Zapletalová JAC BrnoJAC Brno 2 36.43
6 Leváková, Jančaříková, Dugovičová, Čechová Leváková, Jančaříková, Dugovičová, Čechová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 40.18
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andělová, Juríková, Jadrná, Vetešková Andělová, Juríková, Jadrná, Vetešková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 33.76
2 Poláčková, Jandáková, Dobrovská, Bezdíčková Poláčková, Jandáková, Dobrovská, Bezdíčková ASK BlanskoASK Blansko 6 34.37
3 Krmíčková, Vepřeková, Vltavská, Hrdová Krmíčková, Vepřeková, Vltavská, Hrdová VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 35.30
4 Bajcarová, Bařinová, Coufalová, Budínová Bajcarová, Bařinová, Coufalová, Budínová TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 35.44
5 Krupicová, Navrátilová, Svozilová, Zlámalová Krupicová, Navrátilová, Svozilová, Zlámalová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 35.77
6 Kalná, Václavková, Fučíková, Žáková Kalná, Václavková, Fučíková, Žáková Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 35.82
7 Valíčková, Tomanová, Florová Valíčková, Tomanová, Florová Orel VyškovOrel Vyškov 6 35.97
8 Lucká, Psotová, Strušková Lucká, Psotová, Strušková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 36.16
9 Bočková, Machů, Nečasová, Zapletalová Bočková, Machů, Nečasová, Zapletalová JAC BrnoJAC Brno 2 36.43
10 Seďová, Humpolíková, Pekaříková, Fadrná Seďová, Humpolíková, Pekaříková, Fadrná TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 37.49
11 Čtvrtníčková, Diasová, Nezdařilová, Řiháková Čtvrtníčková, Diasová, Nezdařilová, Řiháková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 38.53
12 Leváková, Jančaříková, Dugovičová, Čechová Leváková, Jančaříková, Dugovičová, Čechová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 40.18