výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo mladší žactvo

Břeclav (6. 6. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 6.6.2019 - 16:45) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 08.66
2 Dominik MachalaDominik Machala 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.07
3 Matyáš MíčaMatyáš Míča 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 09.38
4 Ondřej FibingrOndřej Fibingr 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.67
5 Filip ČervenkaFilip Červenka 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 09.67
6 Lukáš VlačuhaLukáš Vlačuha 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (čt, 6.6.2019 - 16:45) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 08.79
2 David MachekDavid Machek 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 08.86
3 Alexandr HarcaAlexandr Harca 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 09.03
4 Boleslav KobylkaBoleslav Kobylka 07 Orel VyškovOrel Vyškov 4 09.17
5 Matyáš ČapkaMatyáš Čapka 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.71
6 Ondřej VeselýOndřej Veselý 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 10.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (čt, 6.6.2019 - 16:45) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.89
2 Richard BřezovičRichard Březovič 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.03
3 Michal VaněkMichal Vaněk 06 Orel VyškovOrel Vyškov 6 09.08
4 Jakub JordánJakub Jordán 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.28
5 Jindřich PohludekJindřich Pohludek 07 Orel VyškovOrel Vyškov 3 10.22
6 Kristián ChludilKristián Chludil 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 10.29
Erik GrégrErik Grégr 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (čt, 6.6.2019 - 16:45) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KašparJan Kašpar 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.69
2 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.70
3 Daniel KocmanDaniel Kocman 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.89
4 Dominik NavrátilDominik Navrátil 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.14
5 Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.54
6 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 10.08
7 David OpluštilDavid Opluštil 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3 10.31
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 08.66
2 Jan KašparJan Kašpar 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.69
3 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.70
4 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 08.79
5 David MachekDavid Machek 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 08.86
6 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.89
6 Daniel KocmanDaniel Kocman 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.89
8 Alexandr HarcaAlexandr Harca 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 09.03
8 Richard BřezovičRichard Březovič 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.03
10 Dominik MachalaDominik Machala 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.07
11 Michal VaněkMichal Vaněk 06 Orel VyškovOrel Vyškov 6 09.08
12 Dominik NavrátilDominik Navrátil 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.14
13 Boleslav KobylkaBoleslav Kobylka 07 Orel VyškovOrel Vyškov 4 09.17
14 Jakub JordánJakub Jordán 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.28
15 Matyáš MíčaMatyáš Míča 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 09.38
16 Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.54
17 Ondřej FibingrOndřej Fibingr 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.67
17 Filip ČervenkaFilip Červenka 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 09.67
19 Matyáš ČapkaMatyáš Čapka 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.71
20 Lukáš VlačuhaLukáš Vlačuha 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.77
21 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 10.08
22 Ondřej VeselýOndřej Veselý 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 10.20
23 Jindřich PohludekJindřich Pohludek 07 Orel VyškovOrel Vyškov 3 10.22
24 Kristián ChludilKristián Chludil 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 10.29
25 David OpluštilDavid Opluštil 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3 10.31
Erik GrégrErik Grégr 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 6.6.2019 - 17:25) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 08.41 11.00
2 Jan KašparJan Kašpar 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.61 9.00
3 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.74 8.00
4 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.74 7.00
5 David MachekDavid Machek 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 08.84 6.00
6 Daniel KocmanDaniel Kocman 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.88 5.00
7 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 08.89 4.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (čt, 6.6.2019 - 17:25) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MachalaDominik Machala 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.87 3.00
2 Michal VaněkMichal Vaněk 06 Orel VyškovOrel Vyškov 3 09.00 2.00
3 Alexandr HarcaAlexandr Harca 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 09.05 1.00
4 Richard BřezovičRichard Březovič 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.12
5 Dominik NavrátilDominik Navrátil 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.19
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 6.6.2019 - 16:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.70
2 Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.16
3 Agáta TothováAgáta Tothová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 09.46
4 Kristýna LevákováKristýna Leváková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09.62
5 Karolína KalábkováKarolína Kalábková 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 10.42
6 Barbara TrnkováBarbara Trnková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.51
7 Sabina SlezákováSabina Slezáková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 11.79
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (čt, 6.6.2019 - 16:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.09
2 Viktorie LuckáViktorie Lucká 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.12
3 Lucie KřetínskáLucie Křetínská 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.27
4 Dominika CelnarováDominika Celnarová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 09.57
5 Veronika WalterováVeronika Walterová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.18
6 Veronika FürstováVeronika Fürstová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 10.71
MS Amélie PekaříkováAmélie Pekaříková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.93
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (čt, 6.6.2019 - 16:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 09.04
2 Natálie PsotováNatálie Psotová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.19
3 Alexandra GkaitatziAlexandra Gkaitatzi 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 09.44
4 Zuzana HajdinováZuzana Hajdinová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 09.46
5 Michaela KalčíkováMichaela Kalčíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.60
6 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.61
7 Bára ČtvrtečkováBára Čtvrtečková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 10.21
8 Lucie ČtvrtníčkováLucie Čtvrtníčková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.26
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (čt, 6.6.2019 - 16:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ZlámalováMarkéta Zlámalová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.29
2 Viktorie FialováViktorie Fialová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 09.39
3 Sofie KubíkováSofie Kubíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.50
4 Natálie StruškováNatálie Strušková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.51
5 Elena JakubcováElena Jakubcová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 10.33
6 Martina VrbňákováMartina Vrbňáková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 10.63
7 Anna DugovičováAnna Dugovičová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 10.96
MS Eliška HerákováEliška Heráková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 10.28
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.70
2 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 09.04
3 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.09
4 Viktorie LuckáViktorie Lucká 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.12
5 Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.16
6 Natálie PsotováNatálie Psotová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.19
7 Lucie KřetínskáLucie Křetínská 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.27
8 Markéta ZlámalováMarkéta Zlámalová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.29
9 Viktorie FialováViktorie Fialová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 09.39
10 Alexandra GkaitatziAlexandra Gkaitatzi 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 09.44
11 Agáta TothováAgáta Tothová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 09.46
11 Zuzana HajdinováZuzana Hajdinová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 09.46
13 Sofie KubíkováSofie Kubíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.50
14 Natálie StruškováNatálie Strušková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.51
15 Dominika CelnarováDominika Celnarová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 09.57
16 Michaela KalčíkováMichaela Kalčíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.60
17 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.61
18 Kristýna LevákováKristýna Leváková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09.62
19 Amélie PekaříkováAmélie Pekaříková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.93
20 Veronika WalterováVeronika Walterová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.18
21 Bára ČtvrtečkováBára Čtvrtečková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 10.21
22 Lucie ČtvrtníčkováLucie Čtvrtníčková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.26
23 Eliška HerákováEliška Heráková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 10.28
24 Elena JakubcováElena Jakubcová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 10.33
25 Karolína KalábkováKarolína Kalábková 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 10.42
26 Barbara TrnkováBarbara Trnková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.51
27 Martina VrbňákováMartina Vrbňáková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 10.63
28 Veronika FürstováVeronika Fürstová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 10.71
29 Anna DugovičováAnna Dugovičová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 10.96
30 Sabina SlezákováSabina Slezáková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 11.79

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 6.6.2019 - 17:20) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.68 11.00
2 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 09.14 9.00
3 Viktorie LuckáViktorie Lucká 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 09.18 8.00
4 Natálie PsotováNatálie Psotová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.19 7.00
5 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.20 6.00
6 Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 09.25 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 6.6.2019 - 17:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ZlámalováMarkéta Zlámalová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 09.17 4.00
2 Lucie KřetínskáLucie Křetínská 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 09.23 3.00
3 Viktorie FialováViktorie Fialová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 09.31 2.00
4 Agáta TothováAgáta Tothová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 09.33 1.00
5 Alexandra GkaitatziAlexandra Gkaitatzi 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09.35
6 Zuzana HajdinováZuzana Hajdinová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.55
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 17:55) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David MachekDavid Machek 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 21.52 7.00
2 Michal SlezákMichal Slezák 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 21.89 6.00
3 Jakub JordánJakub Jordán 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 22.57 4.00
4 Matyáš MíčaMatyáš Míča 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 22.73 2.00
5 Filip VychronFilip Vychron 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 23.45
Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 17:55) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KřížAleš Kříž 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 22.58 3.00
2 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 22.82 1.00
3 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 23.10
4 Václav RajchlVáclav Rajchl 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 23.61
5 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 23.64
Boleslav KobylkaBoleslav Kobylka 07 Orel VyškovOrel Vyškov 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 17:55) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SládekDavid Sládek 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 1 23.84
2 Jan ČervinkaJan Červinka 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 24.86
3 Kristián ChludilKristián Chludil 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 25.22
4 Jindřich PohludekJindřich Pohludek 07 Orel VyškovOrel Vyškov 4 25.59
5 David OpluštilDavid Opluštil 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 5 26.07
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 17:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ČapkaMatyáš Čapka 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 23.74
2 Jan MarekJan Marek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 23.86
3 Ondřej FibingrOndřej Fibingr 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 23.96
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 6.6.2019 - 17:55) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KašparJan Kašpar 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 21.09 11.00
2 Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 21.34 9.00
3 Daniel KocmanDaniel Kocman 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 21.39 8.00
4 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 21.98 5.00
Erik GrégrErik Grégr 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KašparJan Kašpar 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 21.09 11.00
2 Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 21.34 9.00
3 Daniel KocmanDaniel Kocman 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 21.39 8.00
4 David MachekDavid Machek 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 21.52 7.00
5 Michal SlezákMichal Slezák 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 21.89 6.00
6 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 21.98 5.00
7 Jakub JordánJakub Jordán 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 22.57 4.00
8 Aleš KřížAleš Kříž 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 22.58 3.00
9 Matyáš MíčaMatyáš Míča 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 22.73 2.00
10 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 22.82 1.00
11 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 23.10
12 Filip VychronFilip Vychron 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 23.45
13 Václav RajchlVáclav Rajchl 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 23.61
14 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 23.64
15 Matyáš ČapkaMatyáš Čapka 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 23.74
16 David SládekDavid Sládek 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 1 23.84
17 Jan MarekJan Marek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 23.86
18 Ondřej FibingrOndřej Fibingr 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 23.96
19 Jan ČervinkaJan Červinka 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 24.86
20 Kristián ChludilKristián Chludil 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 25.22
21 Jindřich PohludekJindřich Pohludek 07 Orel VyškovOrel Vyškov 4 25.59
22 David OpluštilDavid Opluštil 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 5 26.07
Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 2 DNS
Boleslav KobylkaBoleslav Kobylka 07 Orel VyškovOrel Vyškov 2 DNS
Erik GrégrErik Grégr 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 20.79 11.00
2 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 21.92 9.00
3 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 22.29 6.00
4 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 22.46 5.00
5 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 22.74 1.00
6 Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 22.80
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PopelkováKarolína Popelková 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 22.47 4.00
2 Natálie PsotováNatálie Psotová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 22.70 2.00
3 Markéta ZlámalováMarkéta Zlámalová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 23.03
4 Viktorie FialováViktorie Fialová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 23.12
5 Agáta TothováAgáta Tothová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3 23.23
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema NezdařilováEma Nezdařilová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 24.73
2 Vendula ČechováVendula Čechová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 25.58
3 Barbara TrnkováBarbara Trnková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 25.62
4 Anika ZbořilováAnika Zbořilová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 26.07
5 Lucie ČtvrtníčkováLucie Čtvrtníčková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 26.31
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 17:40) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Renáta TučkováRenáta Tučková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 22.94
2 Dora PospíšilováDora Pospíšilová 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 23.24
3 Aneta JeřábkováAneta Jeřábková 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 23.91
4 Aneta KrčmářováAneta Krčmářová 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 24.20
Amélie PekaříkováAmélie Pekaříková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 6.6.2019 - 17:40) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 22.26 7.00
2 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 22.54 3.00
3 Simona BaránkováSimona Baránková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 23.49
4 Zuzana HajdinováZuzana Hajdinová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 23.65
5 Dominika CelnarováDominika Celnarová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 23.72
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 6.6.2019 - 17:40) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie LuckáViktorie Lucká 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 22.15 8.00
2 Michaela KalčíkováMichaela Kalčíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 23.09
3 Gabriela CenkováGabriela Cenková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 23.52
4 Romana GlosováRomana Glosová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3 24.61
5 Natálie PanenkováNatálie Panenková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 25.79
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 20.79 11.00
2 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 21.92 9.00
3 Viktorie LuckáViktorie Lucká 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 22.15 8.00
4 Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 22.26 7.00
5 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 22.29 6.00
6 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 22.46 5.00
7 Karolína PopelkováKarolína Popelková 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 22.47 4.00
8 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 22.54 3.00
9 Natálie PsotováNatálie Psotová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 22.70 2.00
10 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 22.74 1.00
11 Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 22.80
12 Renáta TučkováRenáta Tučková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 22.94
13 Markéta ZlámalováMarkéta Zlámalová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 23.03
14 Michaela KalčíkováMichaela Kalčíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 23.09
15 Viktorie FialováViktorie Fialová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 23.12
16 Agáta TothováAgáta Tothová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3 23.23
17 Dora PospíšilováDora Pospíšilová 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 23.24
18 Simona BaránkováSimona Baránková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 23.49
19 Gabriela CenkováGabriela Cenková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 23.52
20 Zuzana HajdinováZuzana Hajdinová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 23.65
21 Dominika CelnarováDominika Celnarová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 23.72
22 Aneta JeřábkováAneta Jeřábková 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 23.91
23 Aneta KrčmářováAneta Krčmářová 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 24.20
24 Romana GlosováRomana Glosová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3 24.61
25 Ema NezdařilováEma Nezdařilová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 24.73
26 Vendula ČechováVendula Čechová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 25.58
27 Barbara TrnkováBarbara Trnková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 25.62
28 Natálie PanenkováNatálie Panenková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 25.79
29 Anika ZbořilováAnika Zbořilová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 26.07
30 Lucie ČtvrtníčkováLucie Čtvrtníčková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 26.31
Amélie PekaříkováAmélie Pekaříková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNS

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (čt, 6.6.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 11 2:34.26 11.00
2 Vojtěch StřechaVojtěch Střecha 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 2:40.66 9.00
3 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:41.91 8.00
4 Alexandr DvoriakAlexandr Dvoriak 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:43.92 7.00
5 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 2:44.38 6.00
6 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:45.46 5.00
7 Filip VychronFilip Vychron 07 Orel VyškovOrel Vyškov 5 2:48.65 4.00
8 Adam PohankaAdam Pohanka 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14 2:48.88 3.00
9 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 2:49.03 2.00
10 Jakub DudaJakub Duda 07 Orel VyškovOrel Vyškov 10 2:51.78 1.00
11 Šimon PřerovskýŠimon Přerovský 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 16 2:56.99
12 Aleš KřížAleš Kříž 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 2:57.64
13 Vít KudlaVít Kudla 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 13 3:01.31
14 Josef JahodaJosef Jahoda 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 3:11.79
15 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 07 Orel VyškovOrel Vyškov 9 3:17.91
16 Petr DavidPetr David 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12 3:23.35
Celkem 16 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (čt, 6.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktorie ČernáViktorie Černá 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 2:39.57 11.00
2 Julie KachlířováJulie Kachlířová 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 2:48.74 9.00
3 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 2:50.06 8.00
4 Petra HoloubkováPetra Holoubková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 2:59.79 7.00
5 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 3:04.15 6.00
6 Daniela ŘihákováDaniela Řiháková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 9 3:06.45 5.00
7 Hana ChramostováHana Chramostová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 3:06.71 4.00
8 Aneta KrčmářováAneta Krčmářová 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 12 3:10.29 3.00
9 Rozálie ZávodnáRozálie Závodná 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 13 3:25.96 2.00
Celkem 9 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 10.94 9.00
2 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 11.81 7.00
3 Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 12.15 6.00
4 Vít KudlaVít Kudla 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 12.44 5.00
5 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 12.49 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 12.82 2.00
2 David SládekDavid Sládek 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 13.08
3 Jan MarekJan Marek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 13.10
4 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 13.73
5 Jiří HložekJiří Hložek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 13.86
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 10.31 11.00
2 Šimon PřerovskýŠimon Přerovský 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 11.39 8.00
3 Dominik MachalaDominik Machala 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.57 3.00
4 Aleš KřížAleš Kříž 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 12.96 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 10.31 11.00
2 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 10.94 9.00
3 Šimon PřerovskýŠimon Přerovský 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 11.39 8.00
4 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 11.81 7.00
5 Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 12.15 6.00
6 Vít KudlaVít Kudla 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 12.44 5.00
7 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 12.49 4.00
8 Dominik MachalaDominik Machala 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.57 3.00
9 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 12.82 2.00
10 Aleš KřížAleš Kříž 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 12.96 1.00
11 David SládekDavid Sládek 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 13.08
12 Jan MarekJan Marek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 13.10
13 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 13.73
14 Jiří HložekJiří Hložek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 13.86

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 16:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 10.48 11.00
2 Karolína ZavadilováKarolína Zavadilová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 11.92 8.00
3 Gabriela CenkováGabriela Cenková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 12.05 6.00
4 Terezie SchwecováTerezie Schwecová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 12.72 3.00
5 Linda MenšíkováLinda Menšíková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 12.94 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 16:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PopelkováKarolína Popelková 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 11.66 9.00
2 Barbora ZlámalováBarbora Zlámalová 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 12.13 5.00
3 Daniela ŘihákováDaniela Řiháková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 12.49 4.00
4 Ema NezdařilováEma Nezdařilová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 13.31
5 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 13.40
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 16:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.00 7.00
2 Vendula ČechováVendula Čechová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 13.47
3 Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 13.73
4 Natálie PanenkováNatálie Panenková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 16.83
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 16:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie FialováViktorie Fialová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 13.14 1.00
2 Anika ZbořilováAnika Zbořilová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 15.44
Petra HoloubkováPetra Holoubková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 DNF
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 10.48 11.00
2 Karolína PopelkováKarolína Popelková 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 11.66 9.00
3 Karolína ZavadilováKarolína Zavadilová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 11.92 8.00
4 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.00 7.00
5 Gabriela CenkováGabriela Cenková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 12.05 6.00
6 Barbora ZlámalováBarbora Zlámalová 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 12.13 5.00
7 Daniela ŘihákováDaniela Řiháková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 12.49 4.00
8 Terezie SchwecováTerezie Schwecová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 12.72 3.00
9 Linda MenšíkováLinda Menšíková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 12.94 2.00
10 Viktorie FialováViktorie Fialová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 13.14 1.00
11 Ema NezdařilováEma Nezdařilová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 13.31
12 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 13.40
13 Vendula ČechováVendula Čechová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 13.47
14 Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 13.73
15 Anika ZbořilováAnika Zbořilová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 15.44
16 Natálie PanenkováNatálie Panenková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 16.83
Petra HoloubkováPetra Holoubková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 DNF

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Süsser, Vlačuha, Jahoda, Pechmann Süsser, Vlačuha, Jahoda, Pechmann Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 34.85 11.00
2 Čapka, Fibingr, Pohanka, Navrátil Čapka, Fibingr, Pohanka, Navrátil TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 36.10 8.00
3 Bábíček, Pomajbík, Střecha, Harca Bábíček, Pomajbík, Střecha, Harca Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 36.47 7.00
4 Červinka, Hložek, Marek, Polach Červinka, Hložek, Marek, Polach Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 39.66 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Křížek, Vaněk, Duda, Vychron Křížek, Vaněk, Duda, Vychron Orel VyškovOrel Vyškov 4 35.93 9.00
2 Hubáček, Kalábek, Kmenta, Slezák Hubáček, Kalábek, Kmenta, Slezák Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 36.60 6.00
3 Jašíček, Ambros, Ambros, Drlík Jašíček, Ambros, Ambros, Drlík Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 37.13 5.00
4 Chludil, Krejčiřík, David, Tříska Chludil, Krejčiřík, David, Tříska Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 38.63 4.00
5 Provazník, Janků, Pohludek, Topor Provazník, Janků, Pohludek, Topor Orel VyškovOrel Vyškov 6 38.83 3.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Süsser, Vlačuha, Jahoda, Pechmann Süsser, Vlačuha, Jahoda, Pechmann Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 34.85 11.00
2 Křížek, Vaněk, Duda, Vychron Křížek, Vaněk, Duda, Vychron Orel VyškovOrel Vyškov 4 35.93 9.00
3 Čapka, Fibingr, Pohanka, Navrátil Čapka, Fibingr, Pohanka, Navrátil TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 36.10 8.00
4 Bábíček, Pomajbík, Střecha, Harca Bábíček, Pomajbík, Střecha, Harca Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 36.47 7.00
5 Hubáček, Kalábek, Kmenta, Slezák Hubáček, Kalábek, Kmenta, Slezák Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 36.60 6.00
6 Jašíček, Ambros, Ambros, Drlík Jašíček, Ambros, Ambros, Drlík Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 37.13 5.00
7 Chludil, Krejčiřík, David, Tříska Chludil, Krejčiřík, David, Tříska Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 38.63 4.00
8 Provazník, Janků, Pohludek, Topor Provazník, Janků, Pohludek, Topor Orel VyškovOrel Vyškov 6 38.83 3.00
9 Červinka, Hložek, Marek, Polach Červinka, Hložek, Marek, Polach Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 39.66 2.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černá, Němečková, Kubíková, Lucká Černá, Němečková, Kubíková, Lucká TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 34.87 11.00
2 Hajduchová, Křížová, Navrátilová, Svozilová Hajduchová, Křížová, Navrátilová, Svozilová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 35.88 7.00
3 Holoubková, Hoždorová, Jeřábková, Schwecová Holoubková, Hoždorová, Jeřábková, Schwecová Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 35.88 6.00
4 Tihlaříková, Zlámalová, Zavadilová, Glosová Tihlaříková, Zlámalová, Zavadilová, Glosová AC ČejkoviceAC Čejkovice 5 36.00 5.00
5 Brtníčková, Čtvrtníčková, Panenková, Trnková Brtníčková, Čtvrtníčková, Panenková, Trnková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 40.14
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zlámalová, Leváková, Jančaříková, Holomčíková Zlámalová, Leváková, Jančaříková, Holomčíková Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 35.83 9.00
2 Psotová, Tučková, Strušková, Hajdinová Psotová, Tučková, Strušková, Hajdinová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 35.85 8.00
3 Celnarová, Eliášová, Fadrná, Slezáčková Celnarová, Eliášová, Fadrná, Slezáčková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 37.54 4.00
4 Hrubá, Krčmářová, Pospíšilová, Závodná Hrubá, Krčmářová, Pospíšilová, Závodná Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 37.73 3.00
5 Jakubcová, Walterová, Zbořilová, Zdražilová Jakubcová, Walterová, Zbořilová, Zdražilová Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 38.70 2.00
6 Vrbňáková, Gkaitatzi, Čtvrtečková, Čechová Vrbňáková, Gkaitatzi, Čtvrtečková, Čechová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 39.61 1.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černá, Němečková, Kubíková, Lucká Černá, Němečková, Kubíková, Lucká TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 34.87 11.00
2 Zlámalová, Leváková, Jančaříková, Holomčíková Zlámalová, Leváková, Jančaříková, Holomčíková Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 35.83 9.00
3 Psotová, Tučková, Strušková, Hajdinová Psotová, Tučková, Strušková, Hajdinová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 35.85 8.00
4 Hajduchová, Křížová, Navrátilová, Svozilová Hajduchová, Křížová, Navrátilová, Svozilová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 35.88 7.00
4 Holoubková, Hoždorová, Jeřábková, Schwecová Holoubková, Hoždorová, Jeřábková, Schwecová Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 35.88 6.00
6 Tihlaříková, Zlámalová, Zavadilová, Glosová Tihlaříková, Zlámalová, Zavadilová, Glosová AC ČejkoviceAC Čejkovice 5 36.00 5.00
7 Celnarová, Eliášová, Fadrná, Slezáčková Celnarová, Eliášová, Fadrná, Slezáčková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 37.54 4.00
8 Hrubá, Krčmářová, Pospíšilová, Závodná Hrubá, Krčmářová, Pospíšilová, Závodná Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 37.73 3.00
9 Jakubcová, Walterová, Zbořilová, Zdražilová Jakubcová, Walterová, Zbořilová, Zdražilová Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 38.70 2.00
10 Vrbňáková, Gkaitatzi, Čtvrtečková, Čechová Vrbňáková, Gkaitatzi, Čtvrtečková, Čechová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 39.61 1.00
11 Brtníčková, Čtvrtníčková, Panenková, Trnková Brtníčková, Čtvrtníčková, Panenková, Trnková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 40.14

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.401.431.461.49 Body
1 Antony ThirkettleAntony Thirkettle
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 6 1.46 11.00
2 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 15 1.43 9.00
3 Jan KašparJan Kašpar
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 1 1.43 8.00
4 David SládekDavid Sládek
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 7 1.40 7.00
5 Jakub JordánJakub Jordán
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 14 1.40 6.00
6 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 11 1.40 5.00
7 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník
Orel VyškovOrel Vyškov
07 8 1.30 4.00
8= Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 4 1.30 2.50
8= Josef JahodaJosef Jahoda
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 12 1.30 2.50
10 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 13 1.30 1.00
Jan TančinecJan Tančinec
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 5 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.351.381.411.441.47 Body
1 Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 13 1.47 11.00
2 Tereza NěmečkováTereza Němečková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 3 1.47 9.00
3 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 4 1.47 8.00
4 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 11 1.35 7.00
5 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 2 1.35 6.00
6 Klára KrupicováKlára Krupicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 12 1.30 5.00
7 Simona TihlaříkováSimona Tihlaříková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 10 1.30 4.00
8= Aneta JeřábkováAneta Jeřábková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 9 1.25 2.50
8= Daniela ŘihákováDaniela Řiháková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 8 1.25 2.50
10 Veronika WalterováVeronika Walterová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 6 1.20 1.00
11 Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 5 1.20
12 Barbora ZlámalováBarbora Zlámalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 7 1.20
Romana GlosováRomana Glosová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 1 NM
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Richard BřezovičRichard Březovič
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 1 4.50 0.0 11.00
2 Michal VaněkMichal Vaněk
Orel VyškovOrel Vyškov
06 20 4.42 0.0 9.00
3 Daniel KocmanDaniel Kocman
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 6 4.36 0.0 8.00
4 Filip KřížekFilip Křížek
Orel VyškovOrel Vyškov
06 28 4.20 0.0 7.00
5 Boleslav KobylkaBoleslav Kobylka
Orel VyškovOrel Vyškov
07 23 4.19 0.0 6.00
6 Václav RajchlVáclav Rajchl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 15 4.18 0.0 5.00
7 Vít KudlaVít Kudla
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 22 4.10 0.0 4.00
8 Šimon PřerovskýŠimon Přerovský
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 12 4.09 0.0 3.00
9 Alexandr DvoriakAlexandr Dvoriak
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 4 4.03 0.0 2.00
10 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 25 4.03 0.0 1.00
11 Vojtěch StřechaVojtěch Střecha
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 21 4.00 0.0
12 David MachekDavid Machek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 27 3.85 0.0
13 Matyáš MíčaMatyáš Míča
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 19 3.85 0.0
14 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 10 3.77 0.0
15 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 9 3.72 0.0
16 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 26 3.64 0.0
17 Hynek JankůHynek Janků
Orel VyškovOrel Vyškov
06 18 3.62 0.0
18 Petr DavidPetr David
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 3 3.47 0.0
19 Dominik NavrátilDominik Navrátil
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 8 3.45 0.0
20 Matěj TřískaMatěj Tříska
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 11 3.42 0.0
21 Michal KmentaMichal Kmenta
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 16 3.39 0.0
22 Josef MartinecJosef Martinec
AC ČejkoviceAC Čejkovice
08 7 3.20 0.0
23 Dominik MachalaDominik Machala
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 24 3.18 0.0
24 Jan KalábekJan Kalábek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 17 3.03 0.0
Tomáš KlepáčekTomáš Klepáček
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 5 DNS 0.0
Filip ČervenkaFilip Červenka
AC ČejkoviceAC Čejkovice
08 2 NM 0.0
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 27 4.49 0.0 11.00
2 Tereza NěmečkováTereza Němečková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 6 4.36 0.0 9.00
3 Klára KrupicováKlára Krupicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 23 4.32 0.0 8.00
4 Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 25 4.19 0.0 7.00
5 Adéla FojtováAdéla Fojtová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 20 4.08 0.0 6.00
6 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 26 4.07 0.0 5.00
7 Simona TihlaříkováSimona Tihlaříková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 24 4.00 0.0 4.00
8 Nikola SeďováNikola Seďová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 22 3.98 0.0 3.00
9 Michaela KalčíkováMichaela Kalčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 4 3.97 0.0 2.00
10 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 9 3.93 0.0 1.00
11 Agáta TothováAgáta Tothová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 8 3.93 0.0
12 Dora PospíšilováDora Pospíšilová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 7 3.81 0.0
13 Julie KachlířováJulie Kachlířová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 19 3.75 0.0
14 Gabriela CenkováGabriela Cenková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 10 3.73 0.0
15 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 17 3.71 0.0
16 Sofie KubíkováSofie Kubíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 18 3.66 0.0
17 Vanessa JančaříkováVanessa Jančaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 3 3.58 0.0
18 Klára EliášováKlára Eliášová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 1 3.51 0.0
19 Alexandra GkaitatziAlexandra Gkaitatzi
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 2 3.47 0.0
20 Bára BrtníčkováBára Brtníčková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 12 3.42 0.0
21 Renáta TučkováRenáta Tučková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 21 3.41 0.0
22 Kristýna LevákováKristýna Leváková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 5 3.35 0.0
23 Karolína KalábkováKarolína Kalábková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 15 3.06 0.0
24 Martina VrbňákováMartina Vrbňáková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 14 2.93 0.0
25 Anna DugovičováAnna Dugovičová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 13 2.79 0.0
Elena JakubcováElena Jakubcová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 11 NM 0.0
MS Amélie PekaříkováAmélie Pekaříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 16 3.37 0.0
Celkem 27 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela FadrnáDaniela Fadrná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 20 10.52 0.0 11.00
2 Veronika HoždorováVeronika Hoždorová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 11 09.90 0.0 9.00
3 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 21 09.77 0.0 8.00
4 Julie HrubáJulie Hrubá
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 18 09.15 0.0 7.00
5 Simona BaránkováSimona Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 19 09.13 0.0 6.00
6 Karolína PřibylováKarolína Přibylová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 17 09.10 0.0 5.00
7 Klára KrupicováKlára Krupicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 16 09.04 0.0 4.00
8 Linda MenšíkováLinda Menšíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 12 08.63 0.0 3.00
9 Vanessa JančaříkováVanessa Jančaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 15 08.48 0.0 2.00
10 Hana ChramostováHana Chramostová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 10 07.77 0.0 1.00
11 Veronika FürstováVeronika Fürstová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 13 07.73 0.0
12 Michaela SloupováMichaela Sloupová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 4 07.66 0.0
13 Lucie KřetínskáLucie Křetínská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 14 07.39 0.0
14 Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 7 06.91 0.0
15 Emma RambouskováEmma Rambousková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 2 06.60 0.0
16 Ema NezdařilováEma Nezdařilová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 9 06.33 0.0
17 Adéla KůřilováAdéla Kůřilová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 1 05.70 0.0
18 Rozálie ZávodnáRozálie Závodná
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 6 05.66 0.0
19 Sabina SlezákováSabina Slezáková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 5 04.64 0.0
Anna DugovičováAnna Dugovičová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 8 DNS 0.0
Nicole SlezáčkováNicole Slezáčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 3 DNS 0.0
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 13 09.77 0.0 11.00
2 Sebastian DrlíkSebastian Drlík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 17 09.15 0.0 9.00
3 Václav RajchlVáclav Rajchl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 15 09.12 0.0 8.00
4 Vladimír HorákVladimír Horák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 16 08.65 0.0 7.00
5 Štěpán HorníčekŠtěpán Horníček
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 2 08.50 0.0 6.00
6 Pavel BabyrádPavel Babyrád
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 12 08.31 0.0 5.00
7 Hynek JankůHynek Janků
Orel VyškovOrel Vyškov
06 10 08.03 0.0 4.00
8 Lukáš SüsserLukáš Süsser
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 11 07.50 0.0 3.00
9 Jakub MoravanskýJakub Moravanský
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 7 06.37 0.0 2.00
10 Filip NečasFilip Nečas
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 3 05.79 0.0 1.00
11 Václav PolachVáclav Polach
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 4 05.72 0.0
12 Ondřej VeselýOndřej Veselý
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 6 05.57 0.0
Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 1 DNS 0.0
Celkem 13 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán HorníčekŠtěpán Horníček
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 8 54.28 0.0 11.00
2 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 30 52.93 0.0 9.00
3 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 29 51.89 0.0 8.00
4 Adam PohankaAdam Pohanka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 13 50.18 0.0 7.00
5 Matěj TřískaMatěj Tříska
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 47.81 0.0 6.00
6 Filip NečasFilip Nečas
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 12 47.70 0.0 5.00
7 Richard BřezovičRichard Březovič
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 4 47.38 0.0 4.00
8 Hynek JankůHynek Janků
Orel VyškovOrel Vyškov
06 26 45.98 0.0 3.00
9 Pavel BabyrádPavel Babyrád
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 2 44.73 0.0 2.00
10 Lukáš SüsserLukáš Süsser
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 16 42.24 0.0 1.00
11 Michal SlezákMichal Slezák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 28 41.59 0.0
12 Sebastian DrlíkSebastian Drlík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 27 41.29 0.0
13 Lukáš VlačuhaLukáš Vlačuha
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 19 40.24 0.0
14 Alexandr DvoriakAlexandr Dvoriak
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 6 38.94 0.0
15 Jiří HložekJiří Hložek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 21 38.53 0.0
16 Lukáš BokLukáš Bok
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 3 38.35 0.0
17 Vladimír HorákVladimír Horák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 24 37.56 0.0
18 Kryštof PevnýKryštof Pevný
Orel VyškovOrel Vyškov
07 22 35.79 0.0
19 Jakub DudaJakub Duda
Orel VyškovOrel Vyškov
07 23 35.58 0.0
20 Michal KmentaMichal Kmenta
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 9 35.14 0.0
21 Václav PolachVáclav Polach
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 14 35.01 0.0
22 Ondřej VeselýOndřej Veselý
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 18 33.97 0.0
23 Alexandr HarcaAlexandr Harca
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 7 33.42 0.0
24 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 1 31.36 0.0
25 Jan ČervinkaJan Červinka
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 5 24.86 0.0
26 Josef MartinecJosef Martinec
AC ČejkoviceAC Čejkovice
08 11 20.03 0.0
Celkem 26 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona BaránkováSimona Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 23 50.75 0.0 11.00
2 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 16 50.26 0.0 9.00
3 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 8 47.29 0.0 8.00
4 Viktorie ČernáViktorie Černá
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 22 45.48 0.0 7.00
5 Linda MenšíkováLinda Menšíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 20 42.98 0.0 6.00
6 Natálie StruškováNatálie Strušková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 14 35.88 0.0 5.00
7 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 15 34.68 0.0 4.00
8 Karolína PřibylováKarolína Přibylová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 21 34.22 0.0 3.00
9 Veronika HoždorováVeronika Hoždorová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 2 32.86 0.0 2.00
10 Lucie KřetínskáLucie Křetínská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 6 31.68 0.0 1.00
11 Terezie SchwecováTerezie Schwecová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 11 31.51 0.0
12 Karolína ZavadilováKarolína Zavadilová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 17 31.34 0.0
13 Adéla KůřilováAdéla Kůřilová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 7 30.29 0.0
14 Julie KachlířováJulie Kachlířová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 5 28.89 0.0
15 Tereza JabůrkováTereza Jabůrková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 4 26.89 0.0
16 Julie MatějíčkováJulie Matějíčková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 18 26.56 0.0
17 Daniela FadrnáDaniela Fadrná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 19 26.16 0.0
18 Karolína PopelkováKarolína Popelková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 9 24.52 0.0
19 Michaela SloupováMichaela Sloupová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 13 23.74 0.0
20 Julie HrubáJulie Hrubá
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 3 23.24 0.0
21 Emma RambouskováEmma Rambousková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 10 22.01 0.0
Nicole SlezáčkováNicole Slezáčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 12 DNS 0.0
MS Eliška HerákováEliška Heráková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 1 35.94 0.0
Celkem 23 závodníků