Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo mladší žactvo

Břeclav (6. 6. 2019)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 10.94 9.00
2 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 11.81 7.00
3 Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 12.15 6.00
4 Vít KudlaVít Kudla 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 12.44 5.00
5 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 12.49 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 12.82 2.00
2 David SládekDavid Sládek 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 13.08
3 Jan MarekJan Marek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 13.10
4 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 13.73
5 Jiří HložekJiří Hložek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 13.86
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 10.31 11.00
2 Šimon PřerovskýŠimon Přerovský 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 11.39 8.00
3 Dominik MachalaDominik Machala 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.57 3.00
4 Aleš KřížAleš Kříž 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 12.96 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 10.31 11.00
2 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 10.94 9.00
3 Šimon PřerovskýŠimon Přerovský 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 11.39 8.00
4 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 11.81 7.00
5 Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 12.15 6.00
6 Vít KudlaVít Kudla 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 12.44 5.00
7 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 12.49 4.00
8 Dominik MachalaDominik Machala 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.57 3.00
9 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 12.82 2.00
10 Aleš KřížAleš Kříž 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 12.96 1.00
11 David SládekDavid Sládek 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 13.08
12 Jan MarekJan Marek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 13.10
13 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 13.73
14 Jiří HložekJiří Hložek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 13.86

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 16:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 10.48 11.00
2 Karolína ZavadilováKarolína Zavadilová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 11.92 8.00
3 Gabriela CenkováGabriela Cenková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 12.05 6.00
4 Terezie SchwecováTerezie Schwecová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 12.72 3.00
5 Linda MenšíkováLinda Menšíková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 12.94 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 16:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PopelkováKarolína Popelková 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 11.66 9.00
2 Barbora ZlámalováBarbora Zlámalová 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 12.13 5.00
3 Daniela ŘihákováDaniela Řiháková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 12.49 4.00
4 Ema NezdařilováEma Nezdařilová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 13.31
5 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 13.40
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 16:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.00 7.00
2 Vendula ČechováVendula Čechová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 13.47
3 Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 13.73
4 Natálie PanenkováNatálie Panenková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 16.83
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 16:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie FialováViktorie Fialová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 13.14 1.00
2 Anika ZbořilováAnika Zbořilová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 15.44
Petra HoloubkováPetra Holoubková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 DNF
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 10.48 11.00
2 Karolína PopelkováKarolína Popelková 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 11.66 9.00
3 Karolína ZavadilováKarolína Zavadilová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 11.92 8.00
4 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.00 7.00
5 Gabriela CenkováGabriela Cenková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 12.05 6.00
6 Barbora ZlámalováBarbora Zlámalová 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 12.13 5.00
7 Daniela ŘihákováDaniela Řiháková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 12.49 4.00
8 Terezie SchwecováTerezie Schwecová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 12.72 3.00
9 Linda MenšíkováLinda Menšíková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 12.94 2.00
10 Viktorie FialováViktorie Fialová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 13.14 1.00
11 Ema NezdařilováEma Nezdařilová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 13.31
12 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 13.40
13 Vendula ČechováVendula Čechová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 13.47
14 Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 13.73
15 Anika ZbořilováAnika Zbořilová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 15.44
16 Natálie PanenkováNatálie Panenková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 16.83
Petra HoloubkováPetra Holoubková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 DNF