výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4.atletická středa

Břeclav (7. 8. 2019)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 7.8.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LétalOndřej Létal 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.73
2 Alexandr DvoriakAlexandr Dvoriak 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.55
3 Vavřinec PospíšilVavřinec Pospíšil 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 09.55
4 Jiří KujaJiří Kuja 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 10.07
5 Štěpán KlepáčekŠtěpán Klepáček 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 10.35
6 Václav RolníkVáclav Rolník 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 11.18
7 Tomáš FrýdekTomáš Frýdek 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 11.73
Michal KubinaMichal Kubina 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 7.8.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch GasnárekVojtěch Gasnárek 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 10.41
2 Tomáš BrhelTomáš Brhel 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 10.76
3 Mikuláš PospíšilMikuláš Pospíšil 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 11.13
4 David KovaříkDavid Kovařík 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 11.45
5 Adam KovaříkAdam Kovařík 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.46
6 Vít JadrnýVít Jadrný 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 12.46
7 Lukáš PešlLukáš Pešl 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 12.83
Martin KubinaMartin Kubina 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 7.8.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika FigurováMonika Figurová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 10.65
2 Nicol JungováNicol Jungová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 10.92
3 Ema FrýbertováEma Frýbertová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 10.94
4 Nina WolgemuthováNina Wolgemuthová 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 11.47
5 Sofie ČástkováSofie Částková 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.88
6 Linda GasnárkováLinda Gasnárková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.91
Ema DreslerováEma Dreslerová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 7.8.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NetopilováTereza Netopilová 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 10.69
2 Lucie KondlováLucie Kondlová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 10.84
3 Adéla HrabětováAdéla Hrabětová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 10.94
4 Isabella JungováIsabella Jungová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.83
5 Beata FrýberováBeata Frýberová 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.22
6 Laura KratochvílováLaura Kratochvílová 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.94
7 Magdalena RolníkováMagdalena Rolníková 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 13.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 7.8.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína RumpováKarolína Rumpová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 10.40
2 Karolína HankeKarolína Hanke 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.93
3 Sára KratochvílováSára Kratochvílová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 12.07
4 Adéla JadrnáAdéla Jadrná 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.62
5 Sofie PeterkováSofie Peterková 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 13.28
6 Tereza MeisnerováTereza Meisnerová 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 14.02
7 Tina PeterkováTina Peterková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 14.45
Celkem 7 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 7.8.2019 - 17:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 16.94
2 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 17.39
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 17.63
4 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 17.97
5 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 18.71
6 Jakub KopiarJakub Kopiar 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 18.92
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 7.8.2019 - 17:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik SlatinskýErik Slatinský 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 18.87
2 Lucas HarrisLucas Harris 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 19.76
3 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 19.95
4 Adam BoškovičAdam Boškovič 07 SlovenskoSlovensko 2 22.99
5 Matúš BachratýMatúš Bachratý 08 SlovenskoSlovensko 1 23.13
6 Vojtěch PeksaVojtěch Peksa 78 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 23.66
Celkem 6 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 7.8.2019 - 17:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 19.20
2 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 20.40
3 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 20.61
4 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 20.80
5 Maria ŠimekováMaria Šimeková 03 SlovenskoSlovensko 6 21.14
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 7.8.2019 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BrandisováNikola Brandisová 04 SlovenskoSlovensko 2 20.31
2 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 20.59
3 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 20.86
4 Veronika VaculíkováVeronika Vaculíková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 23.09
Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 7.8.2019 - 17:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 20.24
2 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 20.71
3 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 20.72
4 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 20.73
5 Lenka ŠimkováLenka Šimková 04 SlovenskoSlovensko 6 22.22
6 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 22.63
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 7.8.2019 - 17:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 20.44
2 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 20.62
3 Sofia LörinczováSofia Lörinczová 07 SlovenskoSlovensko 3 21.10
4 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 22.27
5 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 2 22.96
6 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 6 23.65
Celkem 6 závodníků

500 m - Muži

(st, 7.8.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KopiarJakub Kopiar 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 1:08.69
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 1:12.84
3 Pavel KudrnaPavel Kudrna 68 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 1:16.67
4 Lucas HarrisLucas Harris 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 1:16.90
5 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 1:19.61
6 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 1:22.44
7 Matúš BachratýMatúš Bachratý 08 SlovenskoSlovensko 1 1:29.50
8 Adam BoškovičAdam Boškovič 07 SlovenskoSlovensko 2 1:41.16
Celkem 8 závodníků

500 m - Ženy

(st, 7.8.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 1:22.83
2 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 4 1:30.78
3 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 1:32.51
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (st, 7.8.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 6.48 +0.2 m/s  +0.36.48  +0.26.28  +0.06.486.14  +0.7xx
2 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 5.99 +0.2 m/s 4.79  +0.75.54  +0.5 +0.35.545.99  +0.2--
3 Pavel PeksaPavel Peksa
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 5.89 +0.4 m/s 5.46  -0.45.30  -0.35.54  +0.75.545.77  +0.15.53  +0.35.89  +0.4
4 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 5.57 +0.1 m/s 5.55  +0.35.57  +0.15.46  +0.85.575.24  +0.3xx
5 Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 5.35 +1.2 m/s 5.29  +0.25.19  +0.25.35  +1.25.355.03  +0.0-x
6 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 4.31 +0.2 m/s  +0.34.14  -0.14.11  +0.64.143.42  +0.74.31  +0.2x
7 Adam BoškovičAdam Boškovič
SlovenskoSlovensko
07 3.92 -0.2 m/s 3.50  +0.33.88  +0.33.92  -0.23.92---
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (st, 7.8.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 4.98 +0.5 m/s  +0.34.91  +0.34.84  +0.14.914.67  +0.34.82  -0.14.98  +0.5
2 Maria ŠimekováMaria Šimeková
SlovenskoSlovensko
03 4.73 +0.0 m/s 4.32  +0.34.68  +0.54.73  +0.04.73 +0.4x4.63  +0.1
3 Eliška GrzybováEliška Grzybová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4.71 -0.2 m/s 4.62  -0.64.58  +0.5 +0.74.624.71  -0.2x4.70  +0.3
4 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4.68 +0.9 m/s  +0.04.68  +0.9 -0.64.684.38  +0.64.67  +0.24.28  -0.2
5 Sofia LörinczováSofia Lörinczová
SlovenskoSlovensko
07 4.65 -0.2 m/s 4.51  +0.34.16  +0.94.65  -0.24.65 -0.1x4.50  +0.2
6 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 4.65 +0.4 m/s 4.03  -0.14.23  +0.14.50  -0.84.504.48  +0.64.65  +0.43.83  +0.0
7 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 4.62 +0.2 m/s 4.58  +0.34.49  +0.6x4.584.53  +0.14.62  +0.24.48  +0.1
8 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 4.40 +0.0 m/s 4.34  +0.64.27  +0.54.31  +0.44.343.70  +0.44.07  +0.24.40  +0.0
9 Nikola BrandisováNikola Brandisová
SlovenskoSlovensko
04 4.32 +0.6 m/s 4.03  +0.2 +0.74.32  +0.64.320.00.00.0
10 Iveta HolešinskáIveta Holešinská
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
03 4.29 +0.2 m/s  +0.14.29  +0.24.11  +0.54.290.00.00.0
11 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 4.25 +0.5 m/s 4.13  +0.44.20  +0.34.25  +0.54.250.00.00.0
12 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská
ASK BlanskoASK Blansko
06 4.24 +0.1 m/s 4.24  +0.14.10  +0.9 +0.14.240.00.00.0
13 Lenka ŠimkováLenka Šimková
SlovenskoSlovensko
04 4.21 +0.6 m/s 4.21  +0.63.87  +0.34.08  +0.14.210.00.00.0
14 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4.18 +0.5 m/s  +1.14.18  +0.53.58  -0.14.180.00.00.0
15 Kristýna NollováKristýna Nollová
ASK BlanskoASK Blansko
06 4.15 +0.4 m/s  +0.54.15  +0.4 +0.64.150.00.00.0
16 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
05 4.12 -0.1 m/s 4.07  +0.14.01  -0.14.12  -0.14.120.00.00.0
17 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
ASK BlanskoASK Blansko
09 3.63 +0.4 m/s 3.60  -0.53.63  +0.43.53  +0.13.630.0  +0.10.00.0
Poznámky/pokusy:
" Zamazalová Eliška skákala z místa odrazu.
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 7.8.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej LétalOndřej Létal
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 11 4.56 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Vavřinec PospíšilVavřinec Pospíšil
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 14 4.17 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Jiří KujaJiří Kuja
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 10 3.48 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Štěpán KlepáčekŠtěpán Klepáček
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 5 3.38 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Vojtěch GasnárekVojtěch Gasnárek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 3 3.37 0.00.00.00.00.00.00.0
6 David KovaříkDavid Kovařík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 7 3.10 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Michal KubinaMichal Kubina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 9 3.10 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Václav RolníkVáclav Rolník
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 15 2.96 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Tomáš FrýdekTomáš Frýdek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 2 2.95 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Martin KubinaMartin Kubina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 8 2.95 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Tomáš BrhelTomáš Brhel
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 1 2.95 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Adam KovaříkAdam Kovařík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 6 2.90 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Mikuláš PospíšilMikuláš Pospíšil
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 13 2.62 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Vít JadrnýVít Jadrný
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
12 4 2.33 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Lukáš PešlLukáš Pešl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 12 2.16 0.00.00.00.00.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Skákalo se z místa odrazu.
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 7.8.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nicol JungováNicol Jungová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 11 3.33 +0.3 m/s 2.98  +0.93.24  +0.03.33  +0.33.333.12  +0.50.00.0
2 Monika FigurováMonika Figurová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 3 3.30 +0.3 m/s 3.15  -1.93.30  +0.33.30  +1.23.303.10  +0.80.00.0
3 Adéla HrabětováAdéla Hrabětová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
11 8 3.20 +0.5 m/s 3.20  +0.52.42  +1.12.37  -0.93.202.44  +0.40.00.0
4 Karolína RumpováKarolína Rumpová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
11 20 3.15 -0.2 m/s 3.03  -1.73.15  -0.23.12  -0.13.152.83  +1.20.00.0
5 Lucie KondlováLucie Kondlová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
11 12 3.12 +0.0 m/s  +1.03.12  +0.02.84  -0.23.122.85  +0.80.00.0
6 Ema FrýbertováEma Frýbertová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 5 3.05 +0.2 m/s 2.90  -1.23.05  +0.22.78  -0.73.053.00  +0.80.00.0
7 Karolína HankeKarolína Hanke
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
12 7 2.93 -1.4 m/s 2.93  -1.42.62  -0.82.50  -1.02.932.20  -0.20.00.0
8 Beata FrýberováBeata Frýberová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 4 2.90 +0.8 m/s 2.80  -0.42.28  +0.92.82  -0.42.822.90  +0.80.00.0
9 Nina WolgemuthováNina Wolgemuthová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 21 2.86 +0.4 m/s 2.56  -0.22.64  -0.32.55  -0.32.642.86  +0.40.00.0
10 Tereza NetopilováTereza Netopilová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 16 2.77 +0.8 m/s 2.61  -0.92.76  +0.1 +0.52.762.77  +0.80.00.0
11 Isabella JungováIsabella Jungová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
11 10 2.63 +0.9 m/s 2.46  +0.62.62  +0.42.60  -1.12.622.63  +0.90.00.0
12 Magdalena RolníkováMagdalena Rolníková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
11 19 2.54 -2.0 m/s 2.54  -2.01.93  -0.72.50  +0.82.542.11  +1.30.00.0
13 Tereza MeisnerováTereza Meisnerová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
12 15 2.46 -0.2 m/s 2.26  -0.32.07  -0.22.24  +0.02.262.46  -0.20.00.0
14 Sofie ČástkováSofie Částková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 1 2.39 -1.0 m/s 2.36  +1.32.39  -1.02.18  +0.92.392.26  +0.80.00.0
15 Laura KratochvílováLaura Kratochvílová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 13 2.37 -0.2 m/s 2.34  +0.32.37  -0.22.22  -0.82.37 +0.50.00.0
16 Sára KratochvílováSára Kratochvílová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 14 2.32 +0.2 m/s 1.89  -0.31.83  -1.02.30  +0.22.302.32  +0.20.00.0
17 Linda GasnárkováLinda Gasnárková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 6 2.30 +0.6 m/s 2.30  +0.6 +0.22.26  -0.22.302.10  +0.50.00.0
18 Sofie PeterkováSofie Peterková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
11 17 2.23 -0.4 m/s  -2.42.23  -0.41.99  +0.72.23 +1.20.00.0
19 Adéla JadrnáAdéla Jadrná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
12 9 2.20 +1.2 m/s 2.20  +1.22.10  +0.92.18  +1.32.201.83  +0.40.00.0
20 Tina PeterkováTina Peterková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 18 2.10 +0.9 m/s 1.59  -2.01.92  -0.31.94  +0.61.942.10  +0.90.00.0
Ema DreslerováEma Dreslerová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Skákalo se z místa odrazu.
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 7.8.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela FadrnáDaniela Fadrná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 3 10.49 0.0
2 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 6 10.38 0.0
3 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 4 10.09 0.0
4 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 8 09.36 0.0
5 Sofia LörinczováSofia Lörinczová
SlovenskoSlovensko
07 5 09.35 0.0
6 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 1 09.05 0.0
7 Kristýna NollováKristýna Nollová
ASK BlanskoASK Blansko
06 7 08.01 0.0
8 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská
ASK BlanskoASK Blansko
06 2 07.18 0.0
9 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
ASK BlanskoASK Blansko
09 9 06.07 0.0
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 3kg - Juniorky (Finále)

Finále (st, 7.8.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 11.70 0.0
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 7.8.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Maria ŠimekováMaria Šimeková
SlovenskoSlovensko
03 08.13 0.0
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 7.8.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 07.76 0.0
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 07.30 0.0
3 Lenka ŠimkováLenka Šimková
SlovenskoSlovensko
04 06.47 0.0
4 Nikola BrandisováNikola Brandisová
SlovenskoSlovensko
04 06.45 0.0
5 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 06.18 0.0
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 7.8.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan JarošJan Jaroš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 13.78 0.0
2 Adam ProcházkaAdam Procházka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 10.80 0.0
3 Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 10.47 0.0
4 Pavel PeksaPavel Peksa
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 10.36 0.0
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 7.8.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karel ŠulaKarel Šula
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 17.13 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 7.8.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vavřinec PospíšilVavřinec Pospíšil
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 14 47.00 0.0
2 Alexandr DvoriakAlexandr Dvoriak
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 36.31 0.0
3 Jiří KujaJiří Kuja
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 10 36.00 0.0
4 Štěpán KlepáčekŠtěpán Klepáček
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 5 35.45 0.0
5 Ondřej LétalOndřej Létal
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 11 30.48 0.0
6 Vojtěch GasnárekVojtěch Gasnárek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 3 27.80 0.0
7 David KovaříkDavid Kovařík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 7 27.72 0.0
8 Václav RolníkVáclav Rolník
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 15 24.30 0.0
9 Martin KubinaMartin Kubina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 8 23.25 0.0
10 Michal KubinaMichal Kubina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 9 22.50 0.0
11 Adam KovaříkAdam Kovařík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 6 21.85 0.0
12 Mikuláš PospíšilMikuláš Pospíšil
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 13 21.40 0.0
13 Vít JadrnýVít Jadrný
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
12 4 18.38 0.0
14 Tomáš BrhelTomáš Brhel
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 1 18.00 0.0
15 Tomáš FrýdekTomáš Frýdek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 2 15.30 0.0
16 Lukáš PešlLukáš Pešl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 12 15.00 0.0
Celkem 16 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 7.8.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Monika FigurováMonika Figurová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 3 25.90 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Karolína RumpováKarolína Rumpová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
11 20 23.25 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Nicol JungováNicol Jungová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 11 20.86 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Adéla HrabětováAdéla Hrabětová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
11 8 18.20 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Ema FrýbertováEma Frýbertová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 5 18.02 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Lucie KondlováLucie Kondlová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
11 12 16.92 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Nina WolgemuthováNina Wolgemuthová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 21 16.05 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Sofie ČástkováSofie Částková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 1 14.26 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Isabella JungováIsabella Jungová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
11 10 13.37 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Tereza NetopilováTereza Netopilová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 16 13.32 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Beata FrýberováBeata Frýberová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 4 13.00 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Linda GasnárkováLinda Gasnárková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 6 12.33 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Sára KratochvílováSára Kratochvílová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 14 11.85 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Magdalena RolníkováMagdalena Rolníková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
11 19 11.42 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Laura KratochvílováLaura Kratochvílová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 13 11.32 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Karolína HankeKarolína Hanke
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
12 7 10.48 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Sofie PeterkováSofie Peterková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
11 17 09.07 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Adéla JadrnáAdéla Jadrná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
12 9 07.48 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Tereza MeisnerováTereza Meisnerová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
12 15 06.22 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Tina PeterkováTina Peterková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
13 18 04.80 0.00.00.00.00.00.00.0
Ema DreslerováEma Dreslerová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 21 závodníků