Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo soutěže družstev mládeže D+J

Břeclav (14. 9. 2019)
800 m - Dorostenci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin HolubMartin Holub 020618 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2:01.25 11.00
2 Jakub UrbánekJakub Urbánek 030127 JAC BrnoJAC Brno 2:02.62 9.00
3 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 030616 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:03.19 8.00
800 m - Juniorky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Elena DuškováElena Dušková 010725 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:13.83 11.00
2 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 010627 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 2:19.14 9.00
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová 030213 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:24.09 8.00
800 m - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 040115 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:23.29 11.00
2 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 020809 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:24.14 9.00
3 Klára NingerováKlára Ningerová 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:27.57 8.00
1500 m - Junioři (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 001005 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:56.84 11.00
2 Marek KalousMarek Kalous 000308 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3:59.59 9.00
3 Jakub StibalJakub Stibal 010129 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:09.49 8.00
1500 m - Dorostenci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 020817 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:01.26 11.00
2 Michal HrochMichal Hroch 030218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:11.15 9.00
3 Matěj EliášMatěj Eliáš 030522 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4:14.13 8.00
1500 m - Juniorky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 010711 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 4:44.14 11.00
2 Natálie HlušíNatálie Hluší 021209 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:48.70 9.00
3 Julie ČervinkováJulie Červinková 011021 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4:56.30 8.00
1500 m - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 020927 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:11.88 11.00
2 Anna BelaníkováAnna Belaníková 020106 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:55.40 9.00
3 Michaela DostálováMichaela Dostálová 030220 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5:59.33 8.00
3000 m - Junioři (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin ZajícMartin Zajíc 000330 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:12.73 11.00
2 Jan HavlenaJan Havlena 001117 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:16.05 9.00
3 Patrik StankovPatrik Stankov 020403 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:22.83 8.00
3000 m - Dorostenci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav ŠkodaVáclav Škoda 021223 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09:24.13 11.00
2 Lucas HarrisLucas Harris 031113 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09:55.39 9.00
3 David PluhařDavid Pluhař 030731 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10:16.95 8.00
3000 m - Juniorky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ema KlimentováEma Klimentová 050106 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10:55.23 11.00
2 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 001204 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 11:15.48 9.00
3 Lucie MiklišováLucie Miklišová 020601 AK KroměřížAK Kroměříž 11:43.41 8.00
3000 m - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 020704 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10:28.95 11.00
2 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 020220 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12:58.02 9.00
100 m překážek (0.84) - Juniorky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 010221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.69 11.00
2 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 010827 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 15.32 9.00
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová 011228 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.82 8.00
2000 m překážek - Junioři (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 010228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6:23.34 11.00
2 Adam JanošíkAdam Janošík 010726 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:28.84 9.00
3 Pavel StaníčekPavel Staníček 011002 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6:39.88 8.00
2000 m překážek - Dorostenci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 030710 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6:15.39 11.00
2 Lukáš BudíkLukáš Budík 030124 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6:43.30 9.00
3 Petr BachanPetr Bachan 030401 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7:10.86 8.00
2000 m překážek - Juniorky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 000418 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7:40.85 11.00
2 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 031217 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7:42.95 9.00
3 Veronika PopelkováVeronika Popelková 010624 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 7:57.57 8.00
2000 m překážek - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ivana MáchováIvana Máchová 030913 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8:00.26 11.00
4 x 100 m - Junioři (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Štípek, Kovář, Kozmík, Sláčík Štípek, Kovář, Kozmík, Sláčík Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 44.86 11.00
2 Zeman, Veleba, Kacer, Gaszczyk Zeman, Veleba, Kacer, Gaszczyk AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 45.39 9.00
3 Polák, Havelka, Sivila, Charbaka Polák, Havelka, Sivila, Charbaka VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 45.56 8.00
4 x 100 m - Juniorky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Stratilová, Bačinová, Valíková, Holoubková Stratilová, Bačinová, Valíková, Holoubková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.15 11.00
2 Červená, Zdražilová, Podjuklová, Svobodová Červená, Zdražilová, Podjuklová, Svobodová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 54.04 9.00
3 Smolková, Čamlíková, Fiantová, Janíková Smolková, Čamlíková, Fiantová, Janíková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 55.17 8.00
4 x 100 m - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Niebauerová, Švecová, Šišková, Zadinová Niebauerová, Švecová, Šišková, Zadinová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 53.29 11.00
2 Goišová, Mitevová, Perničková, Kuchmister Goišová, Mitevová, Perničková, Kuchmister TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 53.32 9.00
3 Floriánová, Juřenčáková, Skopalová, Vařeková Floriánová, Juřenčáková, Skopalová, Vařeková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 56.07 8.00
4 x 400 m - Junioři (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ježek, Bix, Krčma, Plaček Ježek, Bix, Krčma, Plaček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:25.54 11.00
2 Kotyza, Effenberger, Pazourek, Ševčík Kotyza, Effenberger, Pazourek, Ševčík VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:37.23 9.00
3 Berger, Žlutíř, Gogela, Dostál Berger, Žlutíř, Gogela, Dostál Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3:39.90 8.00
4 x 400 m - Dorostenci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Hroch, Adensam, Grégr, Šalman Hroch, Adensam, Grégr, Šalman Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3:39.17 11.00
2 Pražák, Budík, Holub, Šando Pražák, Budík, Holub, Šando TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3:46.44 9.00
3 Čertek, Kadák, Pohl, Urbánek Čertek, Kadák, Pohl, Urbánek JAC BrnoJAC Brno 3:48.06 8.00
4 x 400 m - Juniorky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Zdražilová, Klimentová, Lavrinčíková, Dostálová Zdražilová, Klimentová, Lavrinčíková, Dostálová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:15.25 11.00
2 Janíková, Stratilová, Smolková, Holoubková Janíková, Stratilová, Smolková, Holoubková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:15.27 9.00
3 Kašpárková, Červinková, Hlaváčová, Vlková Kašpárková, Červinková, Hlaváčová, Vlková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4:18.39 8.00
4 x 400 m - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Šišková, Spáčilová, Adlerová, Niebauerová Šišková, Spáčilová, Adlerová, Niebauerová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:27.35 11.00
2 Kleiblová, Schmid, Smejkalová, Zemanová Kleiblová, Schmid, Smejkalová, Zemanová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:45.14 9.00
chůze dráha 3000 m - Dorostenci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam ZajíčekAdam Zajíček 030509 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13:19.39 11.00
2 Jan PorubaJan Poruba 020219 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 18:05.30 9.00
3 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 20:29.91 8.00
chůze dráha 3000 m - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa PánkováDenisa Pánková 020503 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17:17.27 11.00
2 Amálie MynářováAmálie Mynářová 030814 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17:17.75 9.00
3 Hana KopelováHana Kopelová 030628 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:04.93 8.00