Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo soutěže družstev mládeže D+J

Břeclav (14. 9. 2019)
skok vysoký - Junioři (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Robert RuffíniRobert Ruffíni 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1.89 11.00
2 Adam HamšíkAdam Hamšík 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.81 9.00
3 Richard JanišRichard Janiš 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.81 8.00
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Libor ŠkobránekLibor Škobránek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1.84 11.00
2 Mário KadákMário Kadák 02 JAC BrnoJAC Brno 1.81 9.00
3 Erik SlatinskýErik Slatinský 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1.72 8.00
skok vysoký - Juniorky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.74 11.00
2 Nela StratilováNela Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.68 9.00
3 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 1.59 8.00
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.71 11.00
2 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.56 9.00
3 Tereza WittasskováTereza Wittassková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.45 8.00
skok o tyči - Junioři (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.17 11.00
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3.97 9.00
3 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3.87 8.00
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3.87 11.00
2 Henrich StrýčekHenrich Strýček 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3.87 9.00
3 Jiří ZedníkJiří Zedník 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3.32 8.00
skok o tyči - Juniorky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2.80 11.00
2 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2.60 9.00
3 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2.10 8.00
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3.20 11.00
2 Nela MikeskováNela Mikesková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2.50 9.00
3= Eliška HenklováEliška Henklová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2.30 7.50
3= Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2.30 7.50
skok daleký - Junioři (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.67 11.00
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6.64 9.00
3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.64 8.00
skok daleký - Dorostenci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6.77 11.00
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6.39 9.00
3 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6.31 8.00
skok daleký - Juniorky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.61 11.00
2 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.43 9.00
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5.32 8.00
skok daleký - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5.42 11.00
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.31 9.00
3 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5.27 8.00
trojskok - Junioři (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13.93 11.00
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13.70 9.00
3 Tomáš StachTomáš Stach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.18 8.00
trojskok - Dorostenci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.56 11.00
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.35 9.00
3 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.21 8.00
trojskok - Juniorky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka BurianováLenka Burianová 00 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 11.79 11.00
2 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.57 9.00
3 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 11.40 8.00
trojskok - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.53 11.00
2 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11.39 9.00
3 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11.11 8.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.62 11.00
2 Lucie KrálováLucie Králová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.08 9.00
3 Emma ĎurovskáEmma Ďurovská 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13.08 8.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.37 11.00
2 Denisa PřečkováDenisa Přečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.33 9.00
3 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 11.70 8.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karel ŠulaKarel Šula 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 17.74 11.00
2 Aleš KlozíkAleš Klozík 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.77 9.00
3 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.47 8.00
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub HéžaJakub Héža 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.35 11.00
2 Jaroslav GregušJaroslav Greguš 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16.62 9.00
3 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15.20 8.00
hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa PřečkováDenisa Přečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 44.99 11.00
2 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 43.92 9.00
3 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 36.35 8.00
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 40.58 11.00
2 Marta KurachováMarta Kurachová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 34.32 9.00
3 Emma ĎurovskáEmma Ďurovská 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 34.09 8.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karel ŠulaKarel Šula 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 48.41 11.00
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 47.11 9.00
3 Daniel MatušíkDaniel Matušík 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 39.84 8.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub HéžaJakub Héža 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 49.19 11.00
2 Filip ChodilFilip Chodil 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.35 9.00
3 Jaroslav GregušJaroslav Greguš 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 47.57 8.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 47.71 11.00
2 Vendula DivišováVendula Divišová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 44.23 9.00
3 Marta KurachováMarta Kurachová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 44.15 8.00
hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 51.60 11.00
2 Eliška KrajčováEliška Krajčová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 51.26 9.00
3 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 45.41 8.00
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 59.58 11.00
2 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 57.21 9.00
3 Filip ŠkrobákFilip Škrobák 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 45.16 8.00
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip ChodilFilip Chodil 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 55.21 11.00
2 Jan PospíšilJan Pospíšil 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 43.93 9.00
3 Jaroslav GregušJaroslav Greguš 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 42.68 8.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Hana HájkováHana Hájková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 45.17 11.00
2 Lucie KrálováLucie Králová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 43.97 9.00
3 Adriana MášováAdriana Mášová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 42.82 8.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika VallováVeronika Vallová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 43.85 11.00
2 Júlia HanuliakováJúlia Hanuliaková 00 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 42.60 9.00
3 Michaela VedrováMichaela Vedrová 00 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 38.39 8.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 58.67 11.00
2 Šimon HorákŠimon Horák 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 51.81 9.00
3 Šimon OrviskýŠimon Orviský 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 50.89 8.00
hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 14.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam SkácelAdam Skácel 01 AK KroměřížAK Kroměříž 57.30 11.00
2 Lukáš SvozilLukáš Svozil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 54.96 9.00
3 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 52.33 8.00