Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo soutěže družstev mládeže D+J

Břeclav (14. 9. 2019)

800 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 14.9.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 1:58.75 11.00
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:00.03 9.00
3 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:00.24 8.00
4 Jakub StibalJakub Stibal 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:00.25 7.00
5 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:01.64 6.00
6 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:01.72 5.00
7 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 2:03.19 4.00
8 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 2:03.38 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 14.9.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:03.41 2.00
2 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 2:04.04 1.00
3 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:07.14
4 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:10.53
5 Adam PolákAdam Polák 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:40.58
Martin VencbauerMartin Vencbauer 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
MS Ondřej KlusáčekOndřej Klusáček 97 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 2:03.22
Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 1:58.75 11.00
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:00.03 9.00
3 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:00.24 8.00
4 Jakub StibalJakub Stibal 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:00.25 7.00
5 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:01.64 6.00
6 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:01.72 5.00
7 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 2:03.19 4.00
8 Ondřej KlusáčekOndřej Klusáček 97 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 2:03.22
9 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 2:03.38 3.00
10 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:03.41 2.00
11 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 2:04.04 1.00
12 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:07.14
13 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:10.53
14 Adam PolákAdam Polák 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:40.58
Martin VencbauerMartin Vencbauer 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 14.9.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:01.25 11.00
2 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 JAC BrnoJAC Brno 6 2:02.62 9.00
3 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 2:03.19 8.00
4 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:09.53 7.00
5 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 2:11.30 6.00
6 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:12.94 5.00
7 Petr ŠkvorPetr Škvor 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:17.69 4.00
8 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 2:21.02 3.00
Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 DNS
Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 14.9.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Elena DuškováElena Dušková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:13.83 11.00
2 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 2:19.14 9.00
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:24.09 8.00
4 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:24.27 7.00
5 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2:24.64 6.00
6 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:25.89 5.00
7 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:26.07 4.00
8 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:28.38 3.00
9 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2:32.43 2.00
10 Tereza HerkováTereza Herková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:48.20 1.00
11 Eliška JakubčíkováEliška Jakubčíková 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:57.77
Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A DNS
Celkem 12 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 14.9.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:23.29 11.00
2 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:24.14 9.00
3 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:27.57 8.00
4 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:32.70 7.00
5 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:33.67 6.00
6 Katharina SchmidKatharina Schmid 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:44.76 5.00
MS Adriana PavelicováAdriana Pavelicová 03 SlovenskoSlovensko 7 2:22.76
Celkem 7 závodníků