Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo soutěže družstev mládeže D+J

Břeclav (14. 9. 2019)

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Finále)

Finále (so, 14.9.2019 - 10:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 14.69 11.00
2 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 15.32 9.00
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.82 8.00
4 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 17.31 7.00
5 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 20.38 6.00
6 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 21.18 5.00
Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNF
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 14.9.2019 - 10:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.83 11.00
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 15.07 9.00
3 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 15.90 8.00
4 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 16.03 7.00
5 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 16.28 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 14.9.2019 - 10:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 17.18 5.00
2 Taťána DobešováTaťána Dobešová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 17.83 4.00
3 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 19.31 3.00
4 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.21 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.83 11.00
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 15.07 9.00
3 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 15.90 8.00
4 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 16.03 7.00
5 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 16.28 6.00
6 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 17.18 5.00
7 Taťána DobešováTaťána Dobešová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 17.83 4.00
8 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 19.31 3.00
9 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.21 2.00