3. kolo soutěže družstev mládeže D+J
Břeclav (14. 9. 2019)300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (so, 14.9.2019 - 14:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ŠvecováAndrea Švecová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 45.43 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 46.79 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 48.05 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Zuzana ZadinováZuzana Zadinová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 50.74 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 51.49 | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 14.9.2019 - 14:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 51.96 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Nela GoišováNela Goišová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 52.03 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Tereza SpáčilováTereza Spáčilová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 53.76 | 3.00 | |||||||||||||
Laura TrávníkováLaura Trávníková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ŠvecováAndrea Švecová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 45.43 | 11.00 | |||
2 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 46.79 | 9.00 | |||
3 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 48.05 | 8.00 | |||
4 | Zuzana ZadinováZuzana Zadinová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 50.74 | 7.00 | |||
5 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 51.49 | 6.00 | |||
6 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 51.96 | 5.00 | |||
7 | Nela GoišováNela Goišová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 52.03 | 4.00 | |||
8 | Tereza SpáčilováTereza Spáčilová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 53.76 | 3.00 | |||
Laura TrávníkováLaura Trávníková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | DNS |