Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo soutěže družstev mládeže D+J

Břeclav (14. 9. 2019)

4 x 100 m - Junioři

(so, 14.9.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štípek, Kovář, Kozmík, Sláčík Štípek, Kovář, Kozmík, Sláčík Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 44.86 11.00
2 Zeman, Veleba, Kacer, Gaszczyk Zeman, Veleba, Kacer, Gaszczyk AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 45.39 9.00
3 Polák, Havelka, Sivila, Charbaka Polák, Havelka, Sivila, Charbaka VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 45.56 8.00
4 Skýpala, Kunetek, Bajánaru, Holuscha Skýpala, Kunetek, Bajánaru, Holuscha TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 45.67 7.00
Buba, Pospíšil, Mautner, Kňáva Buba, Pospíšil, Mautner, Kňáva Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 14.9.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ščibráni, Navrátil, Lisák, Zawada Ščibráni, Navrátil, Lisák, Zawada SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 45.26 9.00
2 Beladič, Nevrla, Skopal, Sládek Beladič, Nevrla, Skopal, Sládek Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 45.35 8.00
3 Dočkal, Sychra, Pražák, Sedláček Dočkal, Sychra, Pražák, Sedláček TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 46.55 6.00
4 Kostrhun, Budík, Hriczo, Halášek Kostrhun, Budík, Hriczo, Halášek TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 47.22 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 14.9.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Smutný, Prokeš, Raus, Ondráček Smutný, Prokeš, Raus, Ondráček JAC BrnoJAC Brno 5 44.82 11.00
2 Hartmann, Konečný, Křivánek, Čermák Hartmann, Konečný, Křivánek, Čermák AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 46.38 7.00
3 Kostolný, Hlavinka, Derka, Bellus Kostolný, Hlavinka, Derka, Bellus Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 47.02 5.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Smutný, Prokeš, Raus, Ondráček Smutný, Prokeš, Raus, Ondráček JAC BrnoJAC Brno 5 44.82 11.00
2 Ščibráni, Navrátil, Lisák, Zawada Ščibráni, Navrátil, Lisák, Zawada SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 45.26 9.00
3 Beladič, Nevrla, Skopal, Sládek Beladič, Nevrla, Skopal, Sládek Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 45.35 8.00
4 Hartmann, Konečný, Křivánek, Čermák Hartmann, Konečný, Křivánek, Čermák AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 46.38 7.00
5 Dočkal, Sychra, Pražák, Sedláček Dočkal, Sychra, Pražák, Sedláček TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 46.55 6.00
6 Kostolný, Hlavinka, Derka, Bellus Kostolný, Hlavinka, Derka, Bellus Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 47.02 5.00
7 Kostrhun, Budík, Hriczo, Halášek Kostrhun, Budík, Hriczo, Halášek TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 47.22 4.00

4 x 100 m - Juniorky

(so, 14.9.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stratilová, Bačinová, Valíková, Holoubková Stratilová, Bačinová, Valíková, Holoubková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 52.15 11.00
2 Červená, Zdražilová, Podjuklová, Svobodová Červená, Zdražilová, Podjuklová, Svobodová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 54.04 9.00
3 Smolková, Čamlíková, Fiantová, Janíková Smolková, Čamlíková, Fiantová, Janíková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 55.17 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky

(so, 14.9.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Niebauerová, Švecová, Šišková, Zadinová Niebauerová, Švecová, Šišková, Zadinová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 53.29 11.00
2 Goišová, Mitevová, Perničková, Kuchmister Goišová, Mitevová, Perničková, Kuchmister TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 53.32 9.00
3 Floriánová, Juřenčáková, Skopalová, Vařeková Floriánová, Juřenčáková, Skopalová, Vařeková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 56.07 8.00
Maňasová, Sklenářová, Suchánková, Pokorná Maňasová, Sklenářová, Suchánková, Pokorná SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Jurečková, Ningerová, Pánková, Laciková Jurečková, Ningerová, Pánková, Laciková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DNS
MS Balabánová, Klečková, Kočvarová, Oborná Balabánová, Klečková, Kočvarová, Oborná SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 54.73
Celkem 6 závodníků