výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. Viktoriánek" 2019

Plzeň (1. 5. 2019)

60 m - Dorostenci

(st, 1.5.2019 - 10:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 07.89
Celkem 1 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 10:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon LevýŠimon Levý 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 07.67
2 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.16
3 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 08.20
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 10:25) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš FujanTomáš Fujan 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 08.62
2 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.71
3 Ondřej SynekOndřej Synek 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 09.64
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon LevýŠimon Levý 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 07.67
2 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.16
3 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 08.20
4 Tomáš FujanTomáš Fujan 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 08.62
5 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.71
6 Ondřej SynekOndřej Synek 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 09.64

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 1.5.2019 - 10:55) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.99 306.00
2 Hynek VichrHynek Vichr 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 09.43 216.00
3 Václav MužíkVáclav Mužík 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 10.10 106.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (st, 1.5.2019 - 10:35) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LaštovkováTereza Laštovková 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 08.70
2 Pavla SvejkovskáPavla Svejkovská 03 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 09.69
Celkem 2 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 1.5.2019 - 10:35) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 08.54
2 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 08.76
3 901 Anna MatouškováAnna Matoušková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 09.02
4 Lenka KotalováLenka Kotalová 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 10.31
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 11:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.34 482.00
2 Anna ValentováAnna Valentová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 09.99 338.00
3 Michaela HájkováMichaela Hájková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.09 318.00
4 Barbora KolářováBarbora Kolářová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 10.45 250.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 11:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 08.94 582.00
2 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 09.38 472.00
3 Aneta HurníkováAneta Hurníková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 10.11 314.00
Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 11:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 08.36 741.00
2 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.78 624.00
3 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 08.90 592.00
4 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 09.40 468.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 1.5.2019 - 11:10) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 09.40 468.00
2 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.43 254.00
3 Eliška LhotákováEliška Lhotáková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 10.45 250.00
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (st, 1.5.2019 - 11:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 09.16 526.00
2 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 09.71 397.00
3 Eliška TlamsováEliška Tlamsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 09.86 365.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 08.36 741.00
2 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.78 624.00
3 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 08.90 592.00
4 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 08.94 582.00
5 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 09.16 526.00
6 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.34 482.00
7 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 09.38 472.00
8 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 09.40 468.00
8 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 09.40 468.00
10 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 09.71 397.00
11 Eliška TlamsováEliška Tlamsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 09.86 365.00
12 Anna ValentováAnna Valentová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 09.99 338.00
13 Michaela HájkováMichaela Hájková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.09 318.00
14 Aneta HurníkováAneta Hurníková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 10.11 314.00
15 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.43 254.00
16 Barbora KolářováBarbora Kolářová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 10.45 250.00
16 Eliška LhotákováEliška Lhotáková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 10.45 250.00
Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 DNS

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 10:25) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik StelzerPatrik Stelzer 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 11.52
2 Lukáš MerhautLukáš Merhaut 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 11.53
3 Lukáš ChmelíkLukáš Chmelík 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 11.54
4 Daniel JíchaDaniel Jícha 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 11.56
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 10:25) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik DvořákDominik Dvořák 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 12.20
2 Vojtěch VachtaVojtěch Vachta 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 12.77
Adam FlekAdam Flek 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 10:25) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MalýLukáš Malý 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 12.12
2 Marek VotavaMarek Votava 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 12.60
3 Václav VébrVáclav Vébr 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 13.92
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik StelzerPatrik Stelzer 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 11.52
2 Lukáš MerhautLukáš Merhaut 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 11.53
3 Lukáš ChmelíkLukáš Chmelík 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 11.54
4 Daniel JíchaDaniel Jícha 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 11.56
5 Lukáš MalýLukáš Malý 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 12.12
6 Dominik DvořákDominik Dvořák 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 12.20
7 Marek VotavaMarek Votava 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 12.60
8 Vojtěch VachtaVojtěch Vachta 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 12.77
9 Václav VébrVáclav Vébr 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 13.92
Adam FlekAdam Flek 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 DNS

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 10:25) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.13
2 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 10.27
3 Ondřej FrantalOndřej Frantal 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 13.10
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 10:25) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VondřičkaJan Vondřička 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 10.04
2 Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 10.49
3 Šimon KolářŠimon Kolář 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 10.85
4 Šimon KyrálŠimon Kyrál 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 11.60
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VondřičkaJan Vondřička 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 10.04
2 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.13
3 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 10.27
4 Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 10.49
5 Šimon KolářŠimon Kolář 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 10.85
6 Šimon KyrálŠimon Kyrál 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 11.60
7 Ondřej FrantalOndřej Frantal 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 13.10

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 10:35) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.89
2 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 11.07
3 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 11.13
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 10:35) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KrálováAdéla Králová 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 11.34
2 Ema JiříkovičováEma Jiříkovičová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 11.80
3 Klára JiříkovičováKlára Jiříkovičová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 13.12
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 10:35) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana VichrováJolana Vichrová 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 10.72
2 Nela VébrováNela Vébrová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 13.19
Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana VichrováJolana Vichrová 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 10.72
2 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.89
3 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 11.07
4 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 11.13
5 Adéla KrálováAdéla Králová 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 11.34
6 Ema JiříkovičováEma Jiříkovičová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 11.80
7 Klára JiříkovičováKlára Jiříkovičová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 13.12
8 Nela VébrováNela Vébrová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 13.19
Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 DNS

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 10:35) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína NováKarolína Nová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 10.46
2 Natálie DlaskováNatálie Dlasková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 10.84
Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 DNS
Klára ElgrováKlára Elgrová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 10:35) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.53
2 Nikol SladovníkováNikol Sladovníková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 10.93
3 Natálie SedláčkováNatálie Sedláčková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 11.81
4 Marie FišerováMarie Fišerová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 12.37
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 10:35) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena MatouškováAlena Matoušková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 09.94
2 Klára JavorskáKlára Javorská 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 10.22
3 Tereza VotavováTereza Votavová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 10.53
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena MatouškováAlena Matoušková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 09.94
2 Klára JavorskáKlára Javorská 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 10.22
3 Karolína NováKarolína Nová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 10.46
4 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.53
4 Tereza VotavováTereza Votavová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 10.53
6 Natálie DlaskováNatálie Dlasková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 10.84
7 Nikol SladovníkováNikol Sladovníková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 10.93
8 Natálie SedláčkováNatálie Sedláčková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 11.81
9 Marie FišerováMarie Fišerová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 12.37
Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 DNS
Klára ElgrováKlára Elgrová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 DNS

500 m - Dorostenci

(st, 1.5.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 1:17.90
Celkem 1 závodníků

500 m - Žáci

(st, 1.5.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 1:17.19
2 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 1:18.23
3 Šimon LevýŠimon Levý 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1:22.00
4 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 1:22.25
5 Tomáš FujanTomáš Fujan 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 1:35.98
6 Ondřej SynekOndřej Synek 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 1:52.57
Celkem 6 závodníků

500 m - Žákyně

(st, 1.5.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lenka KotalováLenka Kotalová 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 1:45.58
Celkem 1 závodníků

500 m - Atletická přípravka-hoši

(st, 1.5.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan VondřičkaJan Vondřička 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 1:42.88
2 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 1:51.16
3 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1:51.83
4 Šimon KyrálŠimon Kyrál 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 7 1:55.64
5 Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 1:56.27
6 Šimon KolářŠimon Kolář 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 2:04.97
7 Martin ŠetlíkMartin Šetlík 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 2:08.00
Celkem 7 závodníků

500 m - Atletická přípravka-dívky

(st, 1.5.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára JavorskáKlára Javorská 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 1:47.53
2 Alena MatouškováAlena Matoušková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 1:48.17
3 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10 1:49.62
4 Karolína NováKarolína Nová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 1:59.81
5 Tereza VotavováTereza Votavová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 11 2:02.51
6 Marie FišerováMarie Fišerová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 2:07.63
7 Natálie SedláčkováNatálie Sedláčková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 8 2:09.06
8 Natálie DlaskováNatálie Dlasková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 2:16.14
9 Nikol SladovníkováNikol Sladovníková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 9 2:37.89
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žáci

(st, 1.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 2:53.78 268.00
2 Hynek VichrHynek Vichr 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 3:05.34 182.00
3 Václav MužíkVáclav Mužík 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 4:02.94 0.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 9 2:39.89 574.00
2 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 2:44.85 519.00
3 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 2:52.42 439.00
4 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 2:53.21 431.00
5 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 2:57.59 388.00
6 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 2:58.30 381.00
7 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 3:01.15 355.00
8 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 3:09.57 281.00
9 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 3:09.64 281.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna ValentováAnna Valentová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 9 3:20.29 200.00
2 Barbora KolářováBarbora Kolářová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 3:21.86 189.00
3 Eliška LhotákováEliška Lhotáková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 3:22.48 185.00
4 Eliška TlamsováEliška Tlamsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 3:26.79 157.00
5 Michaela HájkováMichaela Hájková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 3:30.38 135.00
6 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 3:48.28 50.00
7 Aneta HurníkováAneta Hurníková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 3:49.66 45.00
Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 DNS
Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 9 2:39.89 574.00
2 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 2:44.85 519.00
3 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 2:52.42 439.00
4 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 2:53.21 431.00
5 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 2:57.59 388.00
6 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 2:58.30 381.00
7 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 3:01.15 355.00
8 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 3:09.57 281.00
9 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 3:09.64 281.00
10 Anna ValentováAnna Valentová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 9 3:20.29 200.00
11 Barbora KolářováBarbora Kolářová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 3:21.86 189.00
12 Eliška LhotákováEliška Lhotáková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 3:22.48 185.00
13 Eliška TlamsováEliška Tlamsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 3:26.79 157.00
14 Michaela HájkováMichaela Hájková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 3:30.38 135.00
15 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 3:48.28 50.00
16 Aneta HurníkováAneta Hurníková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 3:49.66 45.00
Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 DNS
Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 DNS

60 m překážek - Ml. žáci

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 12.57 161.00
2 Hynek VichrHynek Vichr 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 13.15 105.00
Václav MužíkVáclav Mužík 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 DNF
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 10:10) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 11.43 468.00
2 Anna ValentováAnna Valentová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 13.04 250.00
3 Barbora KolářováBarbora Kolářová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 14.16 136.00
4 Michaela HájkováMichaela Hájková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 14.19 133.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 10:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 11.15 512.00
2 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 12.69 292.00
3 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 13.55 194.00
4 Aneta HurníkováAneta Hurníková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 14.43 113.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 10:10) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 11.28 491.00
2 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 11.48 460.00
3 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 11.95 391.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (st, 1.5.2019 - 10:10) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 11.68 430.00
2 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.78 415.00
3 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 13.86 163.00
4 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 14.82 83.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 1.5.2019 - 10:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 12.44 324.00
2 Eliška TlamsováEliška Tlamsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 13.70 179.00
3 Eliška LhotákováEliška Lhotáková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 15.01 70.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 11.15 512.00
2 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 11.28 491.00
3 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 11.43 468.00
4 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 11.48 460.00
5 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 11.68 430.00
6 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.78 415.00
7 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 11.95 391.00
8 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 12.44 324.00
9 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 12.69 292.00
10 Anna ValentováAnna Valentová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 13.04 250.00
11 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 13.55 194.00
12 Eliška TlamsováEliška Tlamsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 13.70 179.00
13 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 13.86 163.00
14 Barbora KolářováBarbora Kolářová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 14.16 136.00
15 Michaela HájkováMichaela Hájková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 14.19 133.00
16 Aneta HurníkováAneta Hurníková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 14.43 113.00
17 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 14.82 83.00
18 Eliška LhotákováEliška Lhotáková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 15.01 70.00

Skok daleký - Dorostenci

(st, 1.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub BednářJakub Bednář
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 1 5.19 +0.8 m/s 5.15  +0.44.96  +0.64.99  +0.75.154.98  +0.45.09  +0.95.19  +0.8
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 1.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon LevýŠimon Levý
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 6 5.16 +0.3 m/s x5.12  +0.75.16  +0.35.16xxx
2 Ondřej ParuchOndřej Paruch
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 5 4.98 +0.5 m/s 3.98  +0.64.98  +0.54.54  +0.34.984.41  +0.7x4.92  +0.5
3 Filip VetenglFilip Vetengl
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 4 4.62 +0.6 m/s 4.27  +0.64.32  +0.4x4.322.75  +0.64.62  +0.64.42  +0.4
4 Tomáš FujanTomáš Fujan
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 1 4.25 +0.8 m/s 4.14  +0.24.25  +0.84.11  +0.54.25xxx
5 Ondřej VollerOndřej Voller
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 3 3.99 +0.4 m/s 3.93  +0.53.83  +0.33.83  +0.43.933.31  +0.6x3.99  +0.4
6 Ondřej SynekOndřej Synek
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 2 3.72 +0.4 m/s 3.72  +0.4x3.59  +0.73.72x3.70  +0.63.51  +0.4
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 1.5.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít VollerVít Voller
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 3 3.76 +0.5 m/s 3.76  +0.53.56  +0.63.48  +0.13.760.00.00.0 168.00
2 Hynek VichrHynek Vichr
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 2 3.49 +0.6 m/s 3.49  +0.6x3.17  +0.23.490.00.00.0 129.00
3 Václav MužíkVáclav Mužík
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 1 3.13 +0.4 m/s 3.13  +0.43.09  +0.62.66  +0.43.130.00.00.0 81.00
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla SvejkovskáPavla Svejkovská
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
03 1 4.01 +0.6 m/s 3.64  +0.23.72  +0.53.86  +0.33.863.88  +0.74.01  +0.63.85  +0.6
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola AzariNikola Azari
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 5 4.57 +0.5 m/s 4.32  +0.64.35  +0.14.50  +0.24.504.53  +0.24.57  +0.54.32  +0.4
2 Michaela HolečkováMichaela Holečková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 2 4.39 +0.6 m/s 4.25  +0.64.28  +0.34.32  +0.74.324.39  +0.64.38  +0.24.17  +0.6
3 901 Anna MatouškováAnna Matoušková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 3 4.26 +0.4 m/s 4.06  +0.54.26  +0.43.63  +0.54.263.45  +0.33.79  +0.63.81  +0.5
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 1.5.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Helena JanákováHelena Janáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 5 4.20 +0.7 m/s 3.92  +0.6x4.20  +0.74.200.00.00.0 355.00
2 Viktorie UlčováViktorie Ulčová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 16 4.19 +0.1 m/s xx4.19  +0.14.190.00.00.0 352.00
3 Tereza ZáhořováTereza Záhořová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 18 4.04 +0.5 m/s 4.04  +0.53.95  +0.33.98  +0.54.040.00.00.0 317.00
4 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 14 3.93 +0.5 m/s 3.67  +0.32.75  +0.63.93  +0.53.930.00.00.0 292.00
5 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 11 3.79 +0.3 m/s 3.67  +0.43.79  +0.33.77  +0.53.790.00.00.0 261.00
6 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 13 3.66 +0.4 m/s 3.63  +0.33.66  +0.43.57  +0.03.660.00.00.0 233.00
7 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
06 12 3.53 +0.4 m/s 3.31  +0.13.53  +0.43.25  +0.83.530.00.00.0 206.00
8 Adéla KošátkováAdéla Košátková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 8 3.48 +0.4 m/s 3.48  +0.43.41  +0.3x3.480.00.00.0 196.00
9 Aneta HurníkováAneta Hurníková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 3 3.38 +0.4 m/s 3.01  +0.33.38  +0.43.13  +0.53.380.00.00.0 176.00
10 Eliška TlamsováEliška Tlamsová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 15 3.31 +0.5 m/s 3.31  +0.53.04  +0.63.14  +0.43.310.00.00.0 163.00
11 Tereza KadlecováTereza Kadlecová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 6 3.27 +0.3 m/s 3.27  +0.33.00  +0.43.20  +0.83.270.00.00.0 155.00
12 Anna ValentováAnna Valentová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 17 3.22 +0.2 m/s x3.22  +0.22.96  +0.43.220.00.00.0 146.00
13 Barbora KolářováBarbora Kolářová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 7 3.19 +0.1 m/s 3.19  +0.12.59  +0.23.14  +0.43.190.00.00.0 140.00
14 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
08 4 3.12 +0.4 m/s xx3.12  +0.43.120.00.00.0 128.00
15 Michaela HájkováMichaela Hájková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 2 3.07 +0.4 m/s x3.07  +0.4x3.070.00.00.0 119.00
16 Eliška LhotákováEliška Lhotáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 10 2.98 +0.6 m/s 2.84  +0.32.98  +0.6x2.980.00.00.0 104.00
17 Lucie KůsováLucie Kůsová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 9 2.87 +0.7 m/s 2.54  +0.42.55  +0.52.87  +0.72.870.00.00.0 86.00
Antonie BatíkováAntonie Batíková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 18 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 1.5.2019 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav MužíkVáclav Mužík
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 1 43.23 0.0 251.00
2 Vít VollerVít Voller
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 3 42.55 0.0 245.00
3 Hynek VichrHynek Vichr
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 2 29.15 0.0 137.00
Celkem 3 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 1.5.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 18 39.31 0.0 347.00
2 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 11 37.20 0.0 321.00
3 Viktorie UlčováViktorie Ulčová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 16 34.82 0.0 293.00
4 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 14 33.22 0.0 273.00
5 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
06 12 32.98 0.0 270.00
6 Adéla KošátkováAdéla Košátková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 8 32.08 0.0 260.00
7 Helena JanákováHelena Janáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 5 30.49 0.0 241.00
8 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 13 27.26 0.0 203.00
9 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
08 4 24.64 0.0 173.00
10 Barbora KolářováBarbora Kolářová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 7 24.18 0.0 168.00
11 Lucie KůsováLucie Kůsová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 9 21.59 0.0 138.00
12 Eliška TlamsováEliška Tlamsová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 15 21.26 0.0 135.00
13 Aneta HurníkováAneta Hurníková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 3 18.91 0.0 109.00
14 Michaela HájkováMichaela Hájková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 2 18.49 0.0 104.00
15 Antonie BatíkováAntonie Batíková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 1 16.88 0.0 86.00
16 Anna ValentováAnna Valentová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 17 16.76 0.0 85.00
17 Eliška LhotákováEliška Lhotáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 10 14.93 0.0 66.00
18 Tereza KadlecováTereza Kadlecová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 6 14.29 0.0 59.00
Celkem 18 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš MalýLukáš Malý
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 1 14.97 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Václav VébrVáclav Vébr
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 2 14.12 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Patrik StelzerPatrik Stelzer
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
11 10 13.10 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Lukáš ChmelíkLukáš Chmelík
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
11 7 11.25 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Daniel JíchaDaniel Jícha
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
11 8 10.97 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Dominik DvořákDominik Dvořák
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
11 4 10.28 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Lukáš MerhautLukáš Merhaut
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
11 6 09.94 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Marek VotavaMarek Votava
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
11 5 09.89 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Vojtěch VachtaVojtěch Vachta
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 3 08.06 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 9 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon KyrálŠimon Kyrál
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 34.21 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Jan VondřičkaJan Vondřička
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
08 9 32.70 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Štěpán FornousŠtěpán Fornous
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 8 27.25 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Šimon KolářŠimon Kolář
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 1 26.24 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Martin ŠetlíkMartin Šetlík
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
09 2 25.10 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Ondřej FrantalOndřej Frantal
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 6 20.98 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Martin BezuchaMartin Bezucha
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 7 18.08 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Dominik ŠvantnerDominik Švantner
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 5 16.80 0.00.00.00.00.00.00.0
Daniel JíchaDaniel Jícha
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
11 4 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Lukáš MerhautLukáš Merhaut
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
11 3 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jolana VichrováJolana Vichrová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
10 8 17.05 0.0
2 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 6 11.89 0.0
3 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 7 10.80 0.0
4 Adéla KrálováAdéla Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
11 5 09.27 0.0
5 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
11 3 08.94 0.0
6 Ema JiříkovičováEma Jiříkovičová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 4 08.50 0.0
7 Klára JiříkovičováKlára Jiříkovičová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 2 07.63 0.0
8 Nela VébrováNela Vébrová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 1 07.25 0.0
Celkem 8 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alena MatouškováAlena Matoušková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 11 30.59 0.0
2 Klára JavorskáKlára Javorská
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
08 3 24.18 0.0
3 Tereza VotavováTereza Votavová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 10 23.19 0.0
4 Natálie SedláčkováNatálie Sedláčková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 9 18.83 0.0
5 Natálie DlaskováNatálie Dlasková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 7 18.29 0.0
6 Nikol SladovníkováNikol Sladovníková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 6 15.57 0.0
7 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 4 15.28 0.0
8 Marie FišerováMarie Fišerová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 2 11.68 0.0
9 Karolína NováKarolína Nová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 5 11.42 0.0
Celkem 9 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 0013
2 Hynek VichrHynek Vichr 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 0013
Václav MužíkVáclav Mužík 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. DNF
Celkem 3 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2470
2 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2209
3 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2160
4 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1919
5 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1796
6 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1794
7 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1740
8 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1539
9 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1277
10 Anna ValentováAnna Valentová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1019
11 Eliška TlamsováEliška Tlamsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 0999
12 Barbora KolářováBarbora Kolářová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 0883
13 Michaela HájkováMichaela Hájková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 0809
14 Aneta HurníkováAneta Hurníková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 0757
15 Eliška LhotákováEliška Lhotáková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 0675
16 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 0611
Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNF
Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNF
Celkem 18 závodníků