Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. Viktoriánek" 2019

Plzeň (1. 5. 2019)

Skok daleký - Dorostenci

(st, 1.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub BednářJakub Bednář
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 1 5.19 +0.8 m/s 5.15  +0.44.96  +0.64.99  +0.75.154.98  +0.45.09  +0.95.19  +0.8
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 1.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon LevýŠimon Levý
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 6 5.16 +0.3 m/s x5.12  +0.75.16  +0.35.16xxx
2 Ondřej ParuchOndřej Paruch
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 5 4.98 +0.5 m/s 3.98  +0.64.98  +0.54.54  +0.34.984.41  +0.7x4.92  +0.5
3 Filip VetenglFilip Vetengl
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 4 4.62 +0.6 m/s 4.27  +0.64.32  +0.4x4.322.75  +0.64.62  +0.64.42  +0.4
4 Tomáš FujanTomáš Fujan
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 1 4.25 +0.8 m/s 4.14  +0.24.25  +0.84.11  +0.54.25xxx
5 Ondřej VollerOndřej Voller
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 3 3.99 +0.4 m/s 3.93  +0.53.83  +0.33.83  +0.43.933.31  +0.6x3.99  +0.4
6 Ondřej SynekOndřej Synek
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 2 3.72 +0.4 m/s 3.72  +0.4x3.59  +0.73.72x3.70  +0.63.51  +0.4
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 1.5.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít VollerVít Voller
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 3 3.76 +0.5 m/s 3.76  +0.53.56  +0.63.48  +0.13.760.00.00.0 168.00
2 Hynek VichrHynek Vichr
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 2 3.49 +0.6 m/s 3.49  +0.6x3.17  +0.23.490.00.00.0 129.00
3 Václav MužíkVáclav Mužík
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 1 3.13 +0.4 m/s 3.13  +0.43.09  +0.62.66  +0.43.130.00.00.0 81.00
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla SvejkovskáPavla Svejkovská
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
03 1 4.01 +0.6 m/s 3.64  +0.23.72  +0.53.86  +0.33.863.88  +0.74.01  +0.63.85  +0.6
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola AzariNikola Azari
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 5 4.57 +0.5 m/s 4.32  +0.64.35  +0.14.50  +0.24.504.53  +0.24.57  +0.54.32  +0.4
2 Michaela HolečkováMichaela Holečková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 2 4.39 +0.6 m/s 4.25  +0.64.28  +0.34.32  +0.74.324.39  +0.64.38  +0.24.17  +0.6
3 901 Anna MatouškováAnna Matoušková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 3 4.26 +0.4 m/s 4.06  +0.54.26  +0.43.63  +0.54.263.45  +0.33.79  +0.63.81  +0.5
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 1.5.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Helena JanákováHelena Janáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 5 4.20 +0.7 m/s 3.92  +0.6x4.20  +0.74.200.00.00.0 355.00
2 Viktorie UlčováViktorie Ulčová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 16 4.19 +0.1 m/s xx4.19  +0.14.190.00.00.0 352.00
3 Tereza ZáhořováTereza Záhořová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 18 4.04 +0.5 m/s 4.04  +0.53.95  +0.33.98  +0.54.040.00.00.0 317.00
4 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 14 3.93 +0.5 m/s 3.67  +0.32.75  +0.63.93  +0.53.930.00.00.0 292.00
5 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 11 3.79 +0.3 m/s 3.67  +0.43.79  +0.33.77  +0.53.790.00.00.0 261.00
6 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 13 3.66 +0.4 m/s 3.63  +0.33.66  +0.43.57  +0.03.660.00.00.0 233.00
7 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
06 12 3.53 +0.4 m/s 3.31  +0.13.53  +0.43.25  +0.83.530.00.00.0 206.00
8 Adéla KošátkováAdéla Košátková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 8 3.48 +0.4 m/s 3.48  +0.43.41  +0.3x3.480.00.00.0 196.00
9 Aneta HurníkováAneta Hurníková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 3 3.38 +0.4 m/s 3.01  +0.33.38  +0.43.13  +0.53.380.00.00.0 176.00
10 Eliška TlamsováEliška Tlamsová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 15 3.31 +0.5 m/s 3.31  +0.53.04  +0.63.14  +0.43.310.00.00.0 163.00
11 Tereza KadlecováTereza Kadlecová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 6 3.27 +0.3 m/s 3.27  +0.33.00  +0.43.20  +0.83.270.00.00.0 155.00
12 Anna ValentováAnna Valentová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 17 3.22 +0.2 m/s x3.22  +0.22.96  +0.43.220.00.00.0 146.00
13 Barbora KolářováBarbora Kolářová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 7 3.19 +0.1 m/s 3.19  +0.12.59  +0.23.14  +0.43.190.00.00.0 140.00
14 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
08 4 3.12 +0.4 m/s xx3.12  +0.43.120.00.00.0 128.00
15 Michaela HájkováMichaela Hájková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 2 3.07 +0.4 m/s x3.07  +0.4x3.070.00.00.0 119.00
16 Eliška LhotákováEliška Lhotáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 10 2.98 +0.6 m/s 2.84  +0.32.98  +0.6x2.980.00.00.0 104.00
17 Lucie KůsováLucie Kůsová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 9 2.87 +0.7 m/s 2.54  +0.42.55  +0.52.87  +0.72.870.00.00.0 86.00
Antonie BatíkováAntonie Batíková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 18 závodníků