výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Česká Lípa, Kategorie III

Jablonné v Podještědí (14. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (út, 14.5.2019 - 09:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benjamin VránaBenjamin Vrána 06 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 5 09.40 222.00
2 Filip ŠtaiglFilip Štaigl 06 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 1 09.93 131.00
3 Jakub TáborskýJakub Táborský 05 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 4 09.98 123.00
4 Ondřej SuskeOndřej Suske 07 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 3 10.05 113.00
Jan BulířJan Bulíř 06 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 02 (út, 14.5.2019 - 09:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František Dong TruongFrantišek Dong Truong 05 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 3 09.10 282.00
2 PETR RÁLIŠPETR RÁLIŠ 05 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 4 09.18 266.00
3 Jaroslav KonrádJaroslav Konrád 06 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 2 09.27 247.00
4 Petr TomášekPetr Tomášek 05 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 5 09.71 166.00
5 Martin DýnekMartin Dýnek 06 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 1 09.75 159.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 03 (út, 14.5.2019 - 09:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SvobodaAdam Svoboda 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 4 08.70 374.00
2 Lukáš MaršálekLukáš Maršálek 06 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 3 09.08 287.00
3 Dominik KarásekDominik Karásek 07 ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 2 09.30 241.00
4 Jonáš ZechovskýJonáš Zechovský 06 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 5 09.48 207.00
5 Lukáš PastorLukáš Pastor 06 ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 1 10.31 79.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 04 (út, 14.5.2019 - 09:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr LiksomrPetr Liksomr 06 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 3 08.27 484.00
2 Martin PeckaMartin Pecka 05 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 1 09.00 304.00
3= Vojtěch ŠišmišVojtěch Šišmiš 06 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 5 09.44 214.00
3= Josef ŘehákJosef Řehák 06 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 4 09.44 214.00
5 Jan KořínekJan Kořínek 06 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 2 09.59 187.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 05 (út, 14.5.2019 - 09:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= PAVEL KULÍKPAVEL KULÍK 05 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 4 08.89 329.00
1= PATRIK MARTIŇÁKPATRIK MARTIŇÁK 05 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 5 08.89 329.00
3 Daniel SzymeczekDaniel Szymeczek 06 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 2 09.07 289.00
4 Josef HudíkJosef Hudík 06 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 3 09.16 270.00
5 Tomáš BohatýTomáš Bohatý 07 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 1 09.68 171.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 06 (út, 14.5.2019 - 09:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel NovákDaniel Novák 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 1 08.83 343.00
2 Bilguundash NyamkhuuBilguundash Nyamkhuu 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 4 09.08 287.00
3 Ondřej ProcházkaOndřej Procházka 05 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 5 09.33 235.00
4 Ayush Erdenesuvd TsendAyush Erdenesuvd Tsend 05 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 2 09.75 159.00
5 Jiří LinhartJiří Linhart 07 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 3 10.35 74.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 07 (út, 14.5.2019 - 09:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 06 ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 3 08.72 369.00
2 Petr NýdrlePetr Nýdrle 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 1 09.08 287.00
3 František TulejFrantišek Tulej 06 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 5 09.35 231.00
4 Josef PlachýJosef Plachý 06 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 2 09.56 192.00
5 Jan ŠvejdaJan Švejda 05 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 4 09.73 163.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (út, 14.5.2019 - 09:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška JanďurováEliška Janďurová 06 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 1 09.39 470.00
2 Anna RočkováAnna Ročková 06 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 5 09.88 361.00
3 Denisa DaňkováDenisa Daňková 05 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 3 09.99 338.00
4 Kristýna JónováKristýna Jónová 05 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 4 10.80 192.00
MS Adéla ČervinkováAdéla Červinková 06 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 2 11.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 02 (út, 14.5.2019 - 09:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol KrajčíkováNikol Krajčíková 06 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 2 09.80 378.00
2 Tereza ZemkováTereza Zemková 07 ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 5 09.86 365.00
3 Rozálie ŠlehoferováRozálie Šlehoferová 06 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 4 09.94 348.00
4 Anna HamanováAnna Hamanová 05 ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 3 10.25 287.00
5 Milada SyslováMilada Syslová 06 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 1 10.42 256.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 03 (út, 14.5.2019 - 09:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 ANNA ČERNÍNOVÁANNA ČERNÍNOVÁ 06 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 2 08.93 584.00
2 Michaela WortnerováMichaela Wortnerová 07 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 5 09.18 521.00
3 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 4 09.33 484.00
4 Lucie KřenčilováLucie Křenčilová 06 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 3 09.45 456.00
5 NICOL MACHÁČKOVÁNICOL MACHÁČKOVÁ 06 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 1 09.78 382.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 04 (út, 14.5.2019 - 09:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PaulíkováEliška Paulíková 06 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 2 09.98 340.00
2 Anežka TaclíkováAnežka Taclíková 07 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 5 10.50 242.00
3 Rosalie SprengerováRosalie Sprengerová 07 ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 4 10.62 221.00
4 Karolína MertováKarolína Mertová 05 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 1 10.99 163.00
Eva MarešováEva Marešová 05 ZŠ DubáZŠ Dubá 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 05 (út, 14.5.2019 - 09:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana RůžičkováJohana Růžičková 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 4 09.41 465.00
2 Adéla RýdlováAdéla Rýdlová 06 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 5 09.47 451.00
3 Kristýna HartigováKristýna Hartigová 06 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 3 09.79 380.00
4 Veronika ČmugrováVeronika Čmugrová 06 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 2 10.03 330.00
Sára JarolímkováSára Jarolímková 07 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 06 (út, 14.5.2019 - 09:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda Uyen To TúLinda Uyen To Tú 05 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 4 09.51 442.00
2 Sanela SejadinováSanela Sejadinová 05 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 3 09.60 422.00
3 Veronika VitvarováVeronika Vitvarová 05 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 5 10.05 326.00
4 Anna TicháAnna Tichá 06 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 1 10.51 240.00
5 Michaela JavůrkováMichaela Javůrková 06 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 2 10.54 235.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 07 (út, 14.5.2019 - 09:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea HorníkováAndrea Horníková 06 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 3 09.29 494.00
2 Sára MelicherčíkováSára Melicherčíková 06 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 2 09.58 426.00
3 Barbora MichalíkováBarbora Michalíková 06 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 09.97 342.00
4 Hana KalbáčováHana Kalbáčová 06 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 1 10.01 334.00
5 Nikola ŽivnůstkováNikola Živnůstková 07 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 4 10.84 185.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 08 (út, 14.5.2019 - 09:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 ANNA ČERNÁANNA ČERNÁ 05 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 3 09.45 456.00
2 Natálie BerkováNatálie Berková 05 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 2 09.72 395.00
3 Natálie Kristin HudíkováNatálie Kristin Hudíková 05 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 4 10.42 256.00
Barbora FléglováBarbora Fléglová 04 ZŠ DubáZŠ Dubá 1 DNS
Celkem 4 závodníků

600 m - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 AMÁLIE LORENZOVÁAMÁLIE LORENZOVÁ 06 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 18 1:50.46 658.00
2 Anna PůčkováAnna Půčková 07 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 24 1:50.61 656.00
3 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 20 1:53.52 608.00
4 Magdaléna LotováMagdaléna Lotová 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 19 1:58.83 526.00
5 Eliška KoudelkováEliška Koudelková 06 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 11 2:00.48 502.00
6 Denisa DaňkováDenisa Daňková 05 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 5 2:05.37 432.00
7 Sanela SejadinováSanela Sejadinová 05 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 28 2:06.54 417.00
8 Lucie KřenčilováLucie Křenčilová 06 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 14 2:06.78 413.00
9 Natálie BerkováNatálie Berková 05 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 2 2:07.84 399.00
10 Barbora LamačováBarbora Lamačová 07 ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 17 2:07.97 398.00
11 Barbora LalákováBarbora Laláková 07 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 16 2:08.13 396.00
12 Martina SokolováMartina Sokolová 06 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 29 2:09.43 379.00
13 Kristýna ŠčerbováKristýna Ščerbová 06 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 32 2:09.51 378.00
14 Anna PlchováAnna Plchová 07 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 22 2:09.68 376.00
15 Andrea PoplužníkováAndrea Poplužníková 06 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 23 2:10.22 369.00
16 Markéta KrálováMarkéta Králová 07 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 13 2:10.75 362.00
17 Alena KřížováAlena Křížová 06 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 15 2:12.01 346.00
18 Lucie BenešováLucie Benešová 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 1 2:12.37 342.00
19 KRISTÝNA RŮŽIČKOVÁKRISTÝNA RŮŽIČKOVÁ 06 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 27 2:13.14 333.00
20 Nikola RejmanováNikola Rejmanová 06 ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 25 2:14.00 322.00
21 Tereza HoráčkováTereza Horáčková 07 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 7 2:17.78 279.00
22 Lucie ŠlamborováLucie Šlamborová 07 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 33 2:18.44 271.00
23 J MichalíkováJ Michalíková 06 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 21 2:21.87 235.00
24 Marie IlcováMarie Ilcová 05 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 8 2:24.29 211.00
25 Vanesa KoudelováVanesa Koudelová 06 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 12 2:25.43 200.00
26 Kateřina JánováKateřina Jánová 07 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 9 2:28.05 176.00
27 Eliška BucharováEliška Bucharová 07 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 3 2:31.15 149.00
28 Rosalie SprengerováRosalie Sprengerová 07 ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 30 2:31.43 147.00
29 Tereza VíchováTereza Víchová 07 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 34 2:37.24 102.00
30 Viktorie StrejčkováViktorie Strejčková 06 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 31 2:38.84 91.00
31 Nikola ŽivnůstkováNikola Živnůstková 07 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 35 2:40.84 79.00
32 Michaela JavůrkováMichaela Javůrková 06 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 10 2:43.34 64.00
33 Anna CitováAnna Citová 06 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 4 2:44.68 57.00
LUCIE HNÍDKOVÁLUCIE HNÍDKOVÁ 06 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 6 DNS
Nikola RitschelováNikola Ritschelová 06 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 26 DNS
Celkem 35 závodníků

1000 m - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 FILIP ZIKMUNDFILIP ZIKMUND 05 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 33 3:15.40 521.00
2 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 06 ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 18 3:22.73 459.00
3 PAVEL KULÍKPAVEL KULÍK 05 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 15 3:29.08 408.00
4 Petr NýdrlePetr Nýdrle 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 19 3:29.71 403.00
5 JAN DOLEJŠÍJAN DOLEJŠÍ 06 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 7 3:33.10 377.00
6 Michal JedličkaMichal Jedlička 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 14 3:34.18 369.00
7 Matěj SlavíčekMatěj Slavíček 05 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 28 3:34.42 367.00
8 Petr TomášekPetr Tomášek 05 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 32 3:36.11 354.00
9 Jonáš SamekJonáš Samek 07 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 26 3:36.40 352.00
10 Michal DoanMichal Doan 06 ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 6 3:36.87 349.00
11 Rudolf ZrníkRudolf Zrník 05 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 34 3:37.46 345.00
12 Jaroslav HromádkaJaroslav Hromádka 05 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 13 3:37.89 341.00
13 Jakub ŠauerJakub Šauer 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 31 3:39.91 327.00
14 Jakub LacinaJakub Lacina 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 16 3:40.18 325.00
15 Tomáš ErbenTomáš Erben 06 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 8 3:48.28 270.00
16 Josef PlachýJosef Plachý 06 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 22 3:49.78 261.00
17 Jan GabrielJan Gabriel 07 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 10 3:50.33 257.00
18 Ondřej ProcházkaOndřej Procházka 05 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 24 3:53.50 237.00
19 Filip ČejkaFilip Čejka 06 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 5 3:54.87 229.00
20 Vojtěch SmoluchaVojtěch Smolucha 06 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 29 3:56.00 222.00
21 Petr ŽmudaPetr Žmuda 07 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 35 3:57.01 216.00
22 Ondřej HavlíčekOndřej Havlíček 07 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 11 3:57.57 213.00
23 Jiří PočtaJiří Počta 06 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 23 3:59.92 200.00
24 Marek SchneiderMarek Schneider 06 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 27 4:04.48 175.00
25 Vojtěch BuriánVojtěch Burián 06 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 4 4:05.21 171.00
26 Jan OkénkoJan Okénko 07 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 2 4:08.95 152.00
27 Josef VošvrdaJosef Vošvrda 06 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 1 4:12.63 134.00
28 Marco FranetaMarco Franeta 07 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 9 4:14.12 127.00
29 Daniel HlaváčekDaniel Hlaváček 07 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 12 4:14.49 125.00
30 Lukáš PastorLukáš Pastor 06 ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 21 4:15.79 119.00
31 Karel MacourekKarel Macourek 05 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 17 4:19.63 103.00
32 Jiří GlaserJiří Glaser 06 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 3 4:22.57 91.00
33 Matěj StolínMatěj Stolín 06 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 30 4:29.39 66.00
34 Filip SabáčekFilip Sabáček 06 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 25 4:29.78 65.00
35 Pavel OboleckýPavel Obolecký 06 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 20 4:47.57 18.00
Celkem 35 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vaculík, Novák, Nýdrle, Zechovský Vaculík, Novák, Nýdrle, Zechovský ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 32.96 390.00
2 Liksomr, Samek, Nyamkhuu, Jedlička Liksomr, Samek, Nyamkhuu, Jedlička ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 33.49 357.00
3 Novotný, Karásek, Karásek, Tran Novotný, Karásek, Karásek, Tran ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 34.11 321.00
4 Počta, Švejda, Zrník, Pecka Počta, Švejda, Zrník, Pecka ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 34.73 286.00
5 Szymeczek, Hudík, Konrád, Kovařčík Szymeczek, Hudík, Konrád, Kovařčík ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 35.24 259.00
6 Dong Truong, Maršálek, Šverma, Čejka Dong Truong, Maršálek, Šverma, Čejka ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 35.55 243.00
7 KULÍK, MARTIŇÁK, ŠLECHTA, RÁLIŠ KULÍK, MARTIŇÁK, ŠLECHTA, RÁLIŠ ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 35.64 238.00
8 Lacina, Tulej, Záruba, Svoboda Lacina, Tulej, Záruba, Svoboda ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 35.91 225.00
9 Erben, Tulej, Šišmiš, Jor Erben, Tulej, Šišmiš, Jor ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 36.48 198.00
10 Vlk, Pastor, Doan, Haman Vlk, Pastor, Doan, Haman ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 36.68 189.00
11 Erdenesuvd Tsend, Tomášek, Nasanov, Šimek Erdenesuvd Tsend, Tomášek, Nasanov, Šimek ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 36.94 177.00
12 Suchý, Plachý, Procházka, Brych Suchý, Plachý, Procházka, Brych ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 37.25 164.00
13 Linhart, Enge, Schneider, Stirčák Linhart, Enge, Schneider, Stirčák ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 39.00 97.00
14 Vrána, Táborský, Smolucha, Obolecký Vrána, Táborský, Smolucha, Obolecký ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 39.11 93.00
15 Bříza, Šafránek, Matura, Ponocný Bříza, Šafránek, Matura, Ponocný Šluknovská 2904Šluknovská 2904 39.15 92.00
16 Dýnek, Stolín, Bohatý, Franeta Dýnek, Stolín, Bohatý, Franeta Šluknovská 2904Šluknovská 2904 39.27 88.00
17 Macourek, Lehmann, Pleticha, Řehák Macourek, Lehmann, Pleticha, Řehák ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 39.57 79.00
18 Kolert, Okénko, Glaser, Vošvrda Kolert, Okénko, Glaser, Vošvrda ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 39.74 74.00
19 Burián, Černý, Fafala, Šesták Burián, Černý, Fafala, Šesták ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 40.33 57.00
20 Žmuda, Škarpa, Doubek, Suske Žmuda, Škarpa, Doubek, Suske ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 40.66 48.00
Celkem 20 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Wortnerová, Křenčilová, Menšíková, Čmugrová Wortnerová, Křenčilová, Menšíková, Čmugrová ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 35.41 506.00
2 ČERNÍNOVÁ, ČERNÁ, MACHÁČKOVÁ, LORENZOVÁ ČERNÍNOVÁ, ČERNÁ, MACHÁČKOVÁ, LORENZOVÁ ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 35.50 500.00
3 Lotová, Svobodová, Šimůnková, Vaňková Lotová, Svobodová, Šimůnková, Vaňková ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 35.68 489.00
4 Koudelková, Nováková, Růžičková, Horníková Koudelková, Nováková, Růžičková, Horníková ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 35.82 481.00
5 Melicherčíková, Paulíková, Půčková, Uyen To Tú Melicherčíková, Paulíková, Půčková, Uyen To Tú ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 36.23 456.00
6 Sejadinová, Hartigová, Šťastná, Jelínková Sejadinová, Hartigová, Šťastná, Jelínková ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 36.39 447.00
7 Poplužníková, Kraemerová, Staňková, Kristlová Poplužníková, Kraemerová, Staňková, Kristlová ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 36.96 414.00
8 HNÍDKOVÁ, RŮŽIČKOVÁ, ŠMATLÁKOVÁ, KŘEČKOVÁ HNÍDKOVÁ, RŮŽIČKOVÁ, ŠMATLÁKOVÁ, KŘEČKOVÁ ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 36.98 413.00
9 Daňková, Janďurová, Krobová, Drábová Daňková, Janďurová, Krobová, Drábová ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 37.09 407.00
10 Treglerová, Janošíková, Svatoňová, Benešová Treglerová, Janošíková, Svatoňová, Benešová ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 37.10 406.00
11 Gregorová, Krajčíková, Tichá, Rýdlová Gregorová, Krajčíková, Tichá, Rýdlová ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 37.71 373.00
12 Říhová, Prošková, Štolfová, Králová Říhová, Prošková, Štolfová, Králová ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 38.07 354.00
13 Paňkina, Kalbáčová, Sokolová, Michalíková Paňkina, Kalbáčová, Sokolová, Michalíková Šluknovská 2904Šluknovská 2904 38.42 335.00
14 Sprengerová, Zemková, Hockeová, Hamanová Sprengerová, Zemková, Hockeová, Hamanová ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 39.02 305.00
15 Ngo, Jarolímková, Šilhavá, Ritschelová Ngo, Jarolímková, Šilhavá, Ritschelová Šluknovská 2904Šluknovská 2904 39.40 287.00
16 Mullerová, Jánová, Hammerová, Švarcová Mullerová, Jánová, Hammerová, Švarcová ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 39.47 283.00
17 Okénková, Ročková, Křížová, Šlamborová Okénková, Ročková, Křížová, Šlamborová ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 39.64 275.00
18 Lamačová, Šírová, Nguyen, Rejmanová Lamačová, Šírová, Nguyen, Rejmanová ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 39.73 271.00
19 Měkotová, Tomsová, Javůrková, Živnůstková Měkotová, Tomsová, Javůrková, Živnůstková ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 41.70 186.00
20 Berková, Šlehoferová, Ščerbová, Vitvarová Berková, Šlehoferová, Ščerbová, Vitvarová ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 41.83 181.00
21 Bucharová, Bendíková, Kindlová, Syslová Bucharová, Bendíková, Kindlová, Syslová ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 42.88 142.00
Marešová Marešová ZŠ DubáZŠ Dubá DNS
Mertová, Kozderková, Jónová, Hudíková Mertová, Kozderková, Jónová, Hudíková ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... DNS
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 09:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.051.091.131.171.211.251.291.331.371.411.451.491.53 Body
1= Jaroslav KovařčíkJaroslav Kovařčík
ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy
06 32 1.49 ooooooooooxoxoxxx 381.00
1= Milan VaculíkMilan Vaculík
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
05 24 1.49 ----ooooooxoxoxxx 381.00
3 Jozef TulejJozef Tulej
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
05 23 1.41 oooxoooooooxxx 324.00
4 Jan SuchýJan Suchý
ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor
05 17 1.37 oooooxxooxoxoxxx 297.00
5 Jiří ProcházkaJiří Procházka
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
06 15 1.33 ----ooooxxx 270.00
6 Jakub ŠauerJakub Šauer
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
05 18 1.33 ----ooxooxxx 270.00
7 Lukáš MaturaLukáš Matura
Šluknovská 2904Šluknovská 2904
06 12 1.33 ooooooxxooxxx 270.00
8 Vojtěch JežekVojtěch Ježek
ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy
05 8 1.33 oooooooxxoxxx 270.00
9 Petr HamanPetr Haman
ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov
05 6 1.29 oooooooxxx 244.00
10 Lukáš BrychLukáš Brych
ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor
06 1 1.29 ooooxoooxxx 244.00
11= Daniel VeselýDaniel Veselý
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
05 26 1.29 ooooooxoxxx 244.00
11= Adam KubáňAdam Kubáň
ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,...
06 10 1.29 ooooooxoxxx 244.00
13= Martin PeckaMartin Pecka
ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police
05 14 1.29 oooooxxoxoxx 244.00
13= Daniel ZárubaDaniel Záruba
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
05 28 1.29 oxooooxoxoxxx 244.00
15 FILIP ZIKMUNDFILIP ZIKMUND
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
05 29 1.29 ooooooxxoxxx 244.00
16= Jakub VlkJakub Vlk
ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov
06 27 1.25 ooooooxxx 218.00
16= Marco FranetaMarco Franeta
Šluknovská 2904Šluknovská 2904
07 5 1.25 ooooooxxx 218.00
18 Josef ŘehákJosef Řehák
ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,...
06 16 1.25 ooooxxoxoxxx 218.00
19 Jan ŠvejdaJan Švejda
ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police
05 21 1.21 oooooxxx 194.00
20 Lukáš ŠimekLukáš Šimek
ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem
06 19 1.21 oooxxooxxx 194.00
21 Petr NasanovPetr Nasanov
ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem
06 13 1.21 xxoooxooxxx 194.00
22= Miroslav BřízaMiroslav Bříza
Šluknovská 2904Šluknovská 2904
06 2 1.21 ooooxoxx 194.00
22= ADAM ŠLECHTAADAM ŠLECHTA
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
05 1.21 -oooxoxxx 194.00
22= Bartoloměj HartigBartoloměj Hartig
Šluknovská 2904Šluknovská 2904
06 1.21 ooooxoxxx 194.00
25 Tomáš TranTomáš Tran
ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov
05 22 1.21 xoooxxoxoxxx 194.00
26 Ondřej HavlíčekOndřej Havlíček
ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem
07 7 1.21 ooooxxoxxx 194.00
27 Jan Adam KolertJan Adam Kolert
ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy
06 31 1.21 oooxoxxoxxx 194.00
28 Adam KreibichAdam Kreibich
ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor
06 9 1.17 oooxoxxx 170.00
29 David JakešDavid Jakeš
ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy
07 30 1.17 xoxooxoxx 170.00
30= Jiří LinhartJiří Linhart
ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police
07 11 1.13 oooxxx 148.00
30= Václav VašátkoVáclav Vašátko
ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt...
06 25 1.13 oooxxx 148.00
32 Matouš DoubekMatouš Doubek
ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt...
06 3 1.13 oxooxxx 148.00
33 Tomáš ErbenTomáš Erben
ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,...
06 4 1.13 ooxoxxx 148.00
34 Martin ŠkarpaMartin Škarpa
ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt...
06 20 1.13 xxoxxoxoxxx 148.00
Celkem 34 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.001.041.081.121.161.201.241.281.321.361.401.441.481.52 Body
1 AMÁLIE LORENZOVÁAMÁLIE LORENZOVÁ
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
06 12 1.48 -----o--ooxxoooxxx 599.00
2 Anna SvobodováAnna Svobodová
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
06 26 1.48 -----ooooxoxxoooxxx 599.00
3 Kristýna ŠimůnkováKristýna Šimůnková
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
06 28 1.36 ---ooxooxxoxoxoxxx 470.00
4 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová
ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor
06 23 1.32 oooooooxxoxxoxxx 429.00
5= Karolína MěkotováKarolína Měkotová
ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police
05 14 1.28 ooooooxooxxx 389.00
5= Beata DrábováBeata Drábová
ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt...
06 1 1.28 oooxoooooxxx 389.00
7 Anna HammerováAnna Hammerová
ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy
06 35 1.28 xooooooxxooxxx 389.00
8 Kristýna ŠčerbováKristýna Ščerbová
ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem
06 27 1.28 oooooooxoxxx 389.00
9 Jarmila NovákováJarmila Nováková
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
07 16 1.28 --ooooxoxxoxxx 389.00
10 Eliška JanďurováEliška Janďurová
ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt...
06 6 1.24 ooooooxoxxx 350.00
11 Klára JelínkováKlára Jelínková
ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy
06 7 1.24 oooxoxooxxoxxx 350.00
12= KRISTÝNA RŮŽIČKOVÁKRISTÝNA RŮŽIČKOVÁ
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
06 22 1.20 oooooxoxxx 312.00
12= Anita ŠtajnerováAnita Štajnerová
ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem
05 30 1.20 oooooxoxxx 312.00
14= Anna HamanováAnna Hamanová
ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov
05 3 1.20 oooxooxoxxx 312.00
14= Tereza KrobováTereza Krobová
ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt...
06 11 1.20 oooxooxoxxx 312.00
16 Eliška PaulíkováEliška Paulíková
ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor
06 18 1.20 ooooxoxxoxx 312.00
17= Lenka KrákorováLenka Krákorová
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
06 10 1.16 ooxoooxxx 275.00
17= Michaela WortnerováMichaela Wortnerová
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
07 34 1.16 oooxooxxx 275.00
19 Markéta ProškováMarkéta Prošková
ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor
06 19 1.16 ooxoxooxxx 275.00
20= LUCIE HNÍDKOVÁLUCIE HNÍDKOVÁ
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
06 4 1.16 ooooxoxx 275.00
20= Martina SokolováMartina Sokolová
Šluknovská 2904Šluknovská 2904
06 24 1.16 ooooxoxxx 275.00
22 Darja PaňkinaDarja Paňkina
Šluknovská 2904Šluknovská 2904
07 17 1.16 ooxoxxoxoxxx 275.00
23 Nikola RejmanováNikola Rejmanová
ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov
06 20 1.12 ooxoxxoxxx 239.00
24 Daniela ŠvarcováDaniela Švarcová
ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy
06 31 1.08 oooxxx 205.00
25= Anna Marie ŠírováAnna Marie Šírová
ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov
05 29 1.08 ooxoxxx 205.00
25= Kateřina KoškováKateřina Košková
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
07 9 1.08 ooxoxx 205.00
27 Nikola RitschelováNikola Ritschelová
Šluknovská 2904Šluknovská 2904
06 21 1.08 oxoxxoxx 205.00
28= Nela HalamováNela Halamová
ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,...
06 2 1.04 ooxxx 172.00
28= Anežka KindlováAnežka Kindlová
ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police
07 8 1.04 ooxx 172.00
30 Klára MilerováKlára Milerová
ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy
06 15 1.04 oxxoxxx 172.00
31 Tereza VíchováTereza Víchová
ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,...
07 33 1.00 xxoxxx 141.00
32= Natálie TomsováNatálie Tomsová
ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police
06 32 0.00 0.00
32= Eva MarešováEva Marešová
ZŠ DubáZŠ Dubá
05 13 0.00 xxx 0.00
32= Lucie StaňkováLucie Staňková
ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem
05 25 0.00 xxx 0.00
32= Natálie HruškováNatálie Hrušková
ZŠ DubáZŠ Dubá
04 5 0.00 0.00
Celkem 35 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr LiksomrPetr Liksomr
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
06 9 4.80 0.0 345.00
2 Jozef TulejJozef Tulej
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
05 27 4.69 0.0 324.00
3 PATRIK MARTIŇÁKPATRIK MARTIŇÁK
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
05 11 4.44 0.0 280.00
4 Rudolf ZrníkRudolf Zrník
ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police
05 31 4.34 0.0 262.00
5= Daniel SzymeczekDaniel Szymeczek
ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy
06 33 4.32 0.0 259.00
5= Milan VaculíkMilan Vaculík
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
05 28 4.32 0.0 259.00
7= Petr HamanPetr Haman
ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov
05 4 4.21 0.0 240.00
7= Daniel NovákDaniel Novák
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
05 15 4.21 0.0 240.00
9 Jaroslav JorJaroslav Jor
ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,...
05 6 4.20 0.0 239.00
10 Jaroslav HromádkaJaroslav Hromádka
ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy
05 5 4.19 0.0 237.00
11 Miroslav KarásekMiroslav Karásek
ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov
05 7 4.17 0.0 234.00
12 PETR RÁLIŠPETR RÁLIŠ
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
05 16 4.11 0.0 224.00
13 Petr NasanovPetr Nasanov
ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem
06 13 4.00 0.0 206.00
14 František Dong TruongFrantišek Dong Truong
ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy
05 3 3.97 0.0 201.00
15= Miroslav BřízaMiroslav Bříza
Šluknovská 2904Šluknovská 2904
06 2 3.91 0.0 191.00
15= Benjamin VránaBenjamin Vrána
ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt...
06 29 3.91 0.0 191.00
17= Jan SuchýJan Suchý
ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor
05 20 3.89 0.0 188.00
17= ADAM ŠLECHTAADAM ŠLECHTA
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
05 3.89 0.0 188.00
19 Daniel ZárubaDaniel Záruba
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
05 30 3.87 0.0 185.00
20 Josef HudíkJosef Hudík
ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy
06 32 3.86 0.0 184.00
21 Marek SchneiderMarek Schneider
ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police
06 17 3.81 0.0 176.00
22 Jakub TáborskýJakub Táborský
ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt...
05 25 3.76 0.0 168.00
23 Filip ŠestákFilip Šesták
ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor
06 22 3.60 0.0 145.00
24 Lukáš BrychLukáš Brych
ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor
06 1 3.59 0.0 143.00
25= Lukáš MaršálekLukáš Maršálek
ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy
06 10 3.58 0.0 142.00
25= Vojtěch ŠišmišVojtěch Šišmiš
ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,...
06 23 3.58 0.0 142.00
27 Lukáš MaturaLukáš Matura
Šluknovská 2904Šluknovská 2904
06 12 3.54 0.0 136.00
28 Filip ŠtaiglFilip Štaigl
ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem
06 24 3.52 0.0 133.00
29 Jan LehmannJan Lehmann
ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,...
06 8 3.42 0.0 119.00
30 Tomáš TranTomáš Tran
ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov
05 26 3.36 0.0 111.00
31= František NedvědFrantišek Nedvěd
ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy
05 14 3.30 0.0 103.00
31= Josef StirčákJosef Stirčák
ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police
07 19 3.30 0.0 103.00
33 Vojtěch SmoluchaVojtěch Smolucha
ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt...
06 18 3.27 0.0 99.00
34 Jakub ŠafránekJakub Šafránek
Šluknovská 2904Šluknovská 2904
06 21 3.14 0.0 83.00
Celkem 34 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 09:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 ANNA ČERNÍNOVÁANNA ČERNÍNOVÁ
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
06 2 4.48 0.0 423.00
2 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
05 18 4.41 0.0 406.00
3 Daniela ŠťastnáDaniela Šťastná
ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy
05 30 4.37 0.0 396.00
4 Karolína MěkotováKarolína Měkotová
ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police
05 38 4.36 0.0 393.00
5 MARKÉTA ŠMATLÁKOVÁMARKÉTA ŠMATLÁKOVÁ
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
05 29 4.27 0.0 371.00
6 NICOL MACHÁČKOVÁNICOL MACHÁČKOVÁ
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
06 17 4.24 0.0 364.00
7= Anna SvobodováAnna Svobodová
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
06 26 4.23 0.0 362.00
7= Sára MelicherčíkováSára Melicherčíková
ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor
06 36 4.23 0.0 362.00
9= Andrea HorníkováAndrea Horníková
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
06 10 4.11 0.0 333.00
9= Petra KozderkováPetra Kozderková
ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,...
06 13 4.11 0.0 333.00
11 Magdaléna LotováMagdaléna Lotová
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
05 16 3.93 0.0 292.00
12= Rozálie ŠlehoferováRozálie Šlehoferová
ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem
06 28 3.92 0.0 290.00
12= Eliška BucharováEliška Bucharová
ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police
07 1 3.92 0.0 290.00
14= Andrea TreglerováAndrea Treglerová
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
07 33 3.91 0.0 287.00
14= Petra GregorováPetra Gregorová
ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy
05 6 3.91 0.0 287.00
14= Kristýna HartigováKristýna Hartigová
ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy
06 8 3.91 0.0 287.00
17 Veronika VitvarováVeronika Vitvarová
ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem
05 34 3.89 0.0 283.00
18 Alena KřížováAlena Křížová
ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt...
06 15 3.83 0.0 270.00
19 Adéla RýdlováAdéla Rýdlová
ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy
06 37 3.82 0.0 267.00
20 Darja PaňkinaDarja Paňkina
Šluknovská 2904Šluknovská 2904
07 22 3.78 0.0 259.00
21 Tereza KrobováTereza Krobová
ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt...
06 14 3.74 0.0 250.00
22 Tereza ZemkováTereza Zemková
ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov
07 35 3.63 0.0 227.00
23 Andrea PoplužníkováAndrea Poplužníková
ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem
06 23 3.54 0.0 208.00
24 Anna TicháAnna Tichá
ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy
06 32 3.53 0.0 206.00
25 Veronika ŠtolfováVeronika Štolfová
ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor
06 31 3.51 0.0 202.00
26 Hana KalbáčováHana Kalbáčová
Šluknovská 2904Šluknovská 2904
06 12 3.49 0.0 198.00
27 Anna RočkováAnna Ročková
ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt...
06 25 3.44 0.0 188.00
28 Milada SyslováMilada Syslová
ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police
06 27 3.37 0.0 174.00
29 Tereza NgoTereza Ngo
Šluknovská 2904Šluknovská 2904
07 20 3.34 0.0 168.00
30 Markéta ProškováMarkéta Prošková
ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor
06 24 3.28 0.0 157.00
31 Kateřina JánováKateřina Jánová
ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy
07 11 3.27 0.0 155.00
32 Phuong Trinh NguyenPhuong Trinh Nguyen
ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov
05 21 3.20 0.0 142.00
33 Andrea HockeováAndrea Hockeová
ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov
05 9 3.17 0.0 137.00
34= Veronika ČmugrováVeronika Čmugrová
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
06 4 3.13 0.0 130.00
34= Nela HalamováNela Halamová
ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,...
06 7 3.13 0.0 130.00
Karolína MertováKarolína Mertová
ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,...
05 19 DNS 0.0 0.00
Barbora FléglováBarbora Fléglová
ZŠ DubáZŠ Dubá
04 5 DNS 0.0 0.00
MS Adéla ČervinkováAdéla Červinková
Šluknovská 2904Šluknovská 2904
06 3 3.29 0.0
Celkem 38 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Petr LiksomrPetr Liksomr 06 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 1186
2 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 06 ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 1149
3 Milan VaculíkMilan Vaculík 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 1030
4 PAVEL KULÍKPAVEL KULÍK 05 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0975
5 Daniel SzymeczekDaniel Szymeczek 06 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 0807
6 FILIP ZIKMUNDFILIP ZIKMUND 05 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0765
7 Jaroslav KovařčíkJaroslav Kovařčík 06 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 0743
8 František Dong TruongFrantišek Dong Truong 05 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 0726
9 Petr NýdrlePetr Nýdrle 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0690
10 Jiří PočtaJiří Počta 06 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 0667
11 Miroslav KarásekMiroslav Karásek 05 ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 0654
12 Jan SuchýJan Suchý 05 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 0649
13 Jozef TulejJozef Tulej 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0648
14 PATRIK MARTIŇÁKPATRIK MARTIŇÁK 05 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0609
15 Rudolf ZrníkRudolf Zrník 05 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 0607
16 Ayush Erdenesuvd TsendAyush Erdenesuvd Tsend 05 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 0600
17 Daniel NovákDaniel Novák 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0583
18 Jaroslav HromádkaJaroslav Hromádka 05 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 0578
19 Jaroslav JorJaroslav Jor 05 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 0562
20 Martin PeckaMartin Pecka 05 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 0548
21 Petr TomášekPetr Tomášek 05 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 0520
22 Dominik KarásekDominik Karásek 07 ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 0517
23 Vojtěch JežekVojtěch Ježek 05 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 0516
24 Benjamin VránaBenjamin Vrána 06 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 0506
25 Petr HamanPetr Haman 05 ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 0484
26 František TulejFrantišek Tulej 06 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 0480
27 Ondřej ProcházkaOndřej Procházka 05 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 0472
28 Tomáš ErbenTomáš Erben 06 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 0468
29 Josef HudíkJosef Hudík 06 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 0454
30 Josef PlachýJosef Plachý 06 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 0453
31 Ondřej HavlíčekOndřej Havlíček 07 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 0407
32 Lukáš MaturaLukáš Matura 06 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 0406
33 Lukáš ŠimekLukáš Šimek 06 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 0405
34 Daniel MarcinDaniel Marcin 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0384
35 Martin DýnekMartin Dýnek 06 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 0382
36 Adam SvobodaAdam Svoboda 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0374
37 Michal JedličkaMichal Jedlička 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0369
38 Matěj SlavíčekMatěj Slavíček 05 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 0367
39 Jan ŠvejdaJan Švejda 05 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 0357
40 Vojtěch ŠišmišVojtěch Šišmiš 06 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 0356
41 Jonáš SamekJonáš Samek 07 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0352
42 Michal DoanMichal Doan 06 ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 0349
43 Marco FranetaMarco Franeta 07 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 0345
44 Martin ŠkarpaMartin Škarpa 06 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 0336
45 Jakub ŠauerJakub Šauer 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0327
46 Jakub LacinaJakub Lacina 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0321
47 Mikuláš KudláčekMikuláš Kudláček 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0303
48 Pavel OboleckýPavel Obolecký 06 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 0294
49 Jakub TáborskýJakub Táborský 05 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 0291
50 Lukáš MaršálekLukáš Maršálek 06 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 0287
51 Miroslav BřízaMiroslav Bříza 06 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 0283
52 Jaroslav KonrádJaroslav Konrád 06 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 0274
53 Jonáš ZechovskýJonáš Zechovský 06 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0272
54= Jiří ProcházkaJiří Procházka 06 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0270
54= VOJTĚCH DOBÍHALVOJTĚCH DOBÍHAL 06 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0270
56 Jan GabrielJan Gabriel 07 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 0257
57 František TarnaiFrantišek Tarnai 06 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 0253
58 Jan ŠvermaJan Šverma 05 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 0247
59= Lukáš BrychLukáš Brych 06 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 0244
59= Daniel VeselýDaniel Veselý 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0244
59= Adam KubáňAdam Kubáň 06 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 0244
62 Lukáš FafalaLukáš Fafala 07 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 0240
63 Vojtěch BuriánVojtěch Burián 06 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 0231
64 PETR RÁLIŠPETR RÁLIŠ 05 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0224
65 JAN DOLEJŠÍJAN DOLEJŠÍ 06 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0223
66 Vojtěch SmoluchaVojtěch Smolucha 06 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 0222
67= Jakub VlkJakub Vlk 06 ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 0218
67= Josef ŘehákJosef Řehák 06 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 0218
69 Petr ŽmudaPetr Žmuda 07 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 0216
70 Petr NasanovPetr Nasanov 06 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 0206
71= Jan Adam KolertJan Adam Kolert 06 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 0194
71= ADAM ŠLECHTAADAM ŠLECHTA 05 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0194
73 Petr EngePetr Enge 06 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 0193
74 Marek SchneiderMarek Schneider 06 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 0176
75 Tomáš BohatýTomáš Bohatý 07 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 0171
76 Jan OkénkoJan Okénko 07 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 0152
77 Václav VašátkoVáclav Vašátko 06 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 0148
78 Filip ŠestákFilip Šesták 06 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 0145
79 Josef VošvrdaJosef Vošvrda 06 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 0134
80 Filip ŠtaiglFilip Štaigl 06 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 0133
81 Matěj StolínMatěj Stolín 06 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 0066
82 Bartoloměj HartigBartoloměj Hartig 06 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 0000
83= Filip SabáčekFilip Sabáček 06 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 0000
83= Jiří GlaserJiří Glaser 06 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 0000
83= Barbora MichalíkováBarbora Michalíková 07 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 0000
83= Filip ČejkaFilip Čejka 06 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 0000
83= Nikola RitschelováNikola Ritschelová 06 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 0000
83= Karel MacourekKarel Macourek 05 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 0000
83= Lukáš PastorLukáš Pastor 06 ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 0000
83= Martina SokolováMartina Sokolová 05 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 0000
83= David BrestičDavid Brestič 06 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 0000
83= Adam KreibichAdam Kreibich 06 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 0000
83= Bilguundash NyamkhuuBilguundash Nyamkhuu 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0000
83= JAROSLAV ROUSJAROSLAV ROUS 06 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0000
83= Daniel ZárubaDaniel Záruba 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0000
83= Adam PletichaAdam Pleticha 06 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 0000
83= František NedvědFrantišek Nedvěd 05 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 0000
83= Josef StirčákJosef Stirčák 07 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 0000
83= Daniel OláhDaniel Oláh 05 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 0000
83= Jiří LinhartJiří Linhart 07 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 0000
83= Jan KořínekJan Kořínek 06 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 0000
83= Adam ČernýAdam Černý 06 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 0000
83= Jan LehmannJan Lehmann 06 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 0000
83= Tomáš TranTomáš Tran 05 ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 0000
83= Daniel HlaváčekDaniel Hlaváček 07 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 0000
83= Jakub ŠafránekJakub Šafránek 06 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 0000
83= David TichýDavid Tichý 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0000
83= David JakešDavid Jakeš 07 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 0000
83= Ondřej SuskeOndřej Suske 07 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 0000
83= Matouš DoubekMatouš Doubek 06 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 0000
83= Jan BulířJan Bulíř 06 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 0000
83= Martin PonocnýMartin Ponocný 06 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 0000
Celkem 112 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav KarásekMiroslav Karásek
ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov
05 13 63.09 0.0 420.00
2 Daniel MarcinDaniel Marcin
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
05 18 58.87 0.0 384.00
3 Jaroslav KovařčíkJaroslav Kovařčík
ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy
06 14 56.40 0.0 362.00
4 Jaroslav JorJaroslav Jor
ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,...
05 11 51.80 0.0 323.00
5 Jakub LacinaJakub Lacina
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
05 17 51.60 0.0 321.00
6 Mikuláš KudláčekMikuláš Kudláček
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
05 16 49.45 0.0 303.00
7 Bilguundash NyamkhuuBilguundash Nyamkhuu
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
05 19 48.92 0.0 299.00
8 Pavel OboleckýPavel Obolecký
ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt...
06 20 48.37 0.0 294.00
9 Dominik KarásekDominik Karásek
ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov
07 12 46.27 0.0 276.00
10 Jaroslav KonrádJaroslav Konrád
ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy
06 37 45.94 0.0 274.00
11 Jonáš ZechovskýJonáš Zechovský
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
06 35 45.72 0.0 272.00
12 VOJTĚCH DOBÍHALVOJTĚCH DOBÍHAL
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
06 4 45.48 0.0 270.00
13 Jiří ProcházkaJiří Procházka
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
06 25 45.16 0.0 267.00
14 Jakub VlkJakub Vlk
ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov
06 34 45.11 0.0 267.00
15 Ayush Erdenesuvd TsendAyush Erdenesuvd Tsend
ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem
05 8 44.75 0.0 264.00
16 František TarnaiFrantišek Tarnai
Šluknovská 2904Šluknovská 2904
06 32 43.52 0.0 253.00
17 František TulejFrantišek Tulej
ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,...
06 33 43.00 0.0 249.00
18 Jan ŠvermaJan Šverma
ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy
05 31 42.70 0.0 247.00
19 Vojtěch JežekVojtěch Ježek
ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy
05 10 42.65 0.0 246.00
20 Lukáš FafalaLukáš Fafala
ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor
07 9 41.88 0.0 240.00
21 David BrestičDavid Brestič
ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy
06 2 41.26 0.0 235.00
22 Vojtěch BuriánVojtěch Burián
ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor
06 3 40.83 0.0 231.00
23 Martin DýnekMartin Dýnek
Šluknovská 2904Šluknovská 2904
06 6 39.86 0.0 223.00
24 JAN DOLEJŠÍJAN DOLEJŠÍ
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
06 5 39.80 0.0 223.00
25 Jan Adam KolertJan Adam Kolert
ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy
06 36 39.02 0.0 216.00
26 JAROSLAV ROUSJAROSLAV ROUS
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
06 26 38.78 0.0 214.00
27 Lukáš ŠimekLukáš Šimek
ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem
06 29 38.39 0.0 211.00
28 Tomáš BohatýTomáš Bohatý
Šluknovská 2904Šluknovská 2904
07 1 38.30 0.0 210.00
29 Adam KreibichAdam Kreibich
ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor
06 15 37.38 0.0 203.00
30 Petr EngePetr Enge
ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police
06 7 36.22 0.0 193.00
31 Martin ŠkarpaMartin Škarpa
ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt...
06 30 35.58 0.0 188.00
32 Jiří PočtaJiří Počta
ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police
06 23 34.77 0.0 181.00
33 Ondřej SuskeOndřej Suske
ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt...
07 28 33.77 0.0 173.00
34 Adam PletichaAdam Pleticha
ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,...
06 22 33.30 0.0 170.00
35 Daniel OláhDaniel Oláh
ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem
05 21 31.35 0.0 154.00
36 Josef StirčákJosef Stirčák
ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police
07 27 30.57 0.0 148.00
MS Martin PonocnýMartin Ponocný
Šluknovská 2904Šluknovská 2904
06 24 29.77 0.0
Celkem 37 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 09:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela ŠťastnáDaniela Šťastná
ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy
05 29 48.70 0.0 463.00
2 MARKÉTA ŠMATLÁKOVÁMARKÉTA ŠMATLÁKOVÁ
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
05 28 43.42 0.0 397.00
3 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová
ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor
06 24 41.72 0.0 376.00
4 Petra GregorováPetra Gregorová
ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy
05 7 39.85 0.0 353.00
5 SABINA BEKOVÁSABINA BEKOVÁ
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
06 1 39.74 0.0 352.00
6 Klára JelínkováKlára Jelínková
ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy
06 11 38.54 0.0 338.00
7 Jarmila NovákováJarmila Nováková
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
07 22 37.33 0.0 323.00
8 Johanka ZimlováJohanka Zimlová
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
06 33 35.11 0.0 296.00
9 Beata DrábováBeata Drábová
ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt...
06 5 34.74 0.0 292.00
10 Nikol KrajčíkováNikol Krajčíková
ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy
06 34 33.99 0.0 283.00
11 Nela MullerováNela Mullerová
ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy
07 20 33.74 0.0 280.00
12 ANNA ČERNÁANNA ČERNÁ
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
05 4 33.55 0.0 277.00
13 Anna Marie ŠírováAnna Marie Šírová
ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov
05 27 32.78 0.0 268.00
14 Natálie KristlováNatálie Kristlová
ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem
06 18 31.34 0.0 251.00
15 Natálie RitschelováNatálie Ritschelová
Šluknovská 2904Šluknovská 2904
05 23 30.94 0.0 246.00
16 Petra KozderkováPetra Kozderková
ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,...
06 15 30.84 0.0 245.00
17 Anna KraemerováAnna Kraemerová
ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem
07 16 30.76 0.0 244.00
18 Sára JarolímkováSára Jarolímková
Šluknovská 2904Šluknovská 2904
07 10 28.81 0.0 221.00
19 Natálie Kristin HudíkováNatálie Kristin Hudíková
ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,...
05 8 28.48 0.0 217.00
20 Barbora JanošíkováBarbora Janošíková
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
05 9 28.19 0.0 214.00
21 Michaela SvatoňováMichaela Svatoňová
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
06 25 28.00 0.0 212.00
22 Lucie BrychováLucie Brychová
ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem
06 3 27.46 0.0 205.00
23 Linda Uyen To TúLinda Uyen To Tú
ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor
05 31 27.14 0.0 202.00
24 Markéta KrálováMarkéta Králová
ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor
07 17 26.41 0.0 193.00
25 Anežka KindlováAnežka Kindlová
ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police
07 13 26.05 0.0 189.00
26 Barbora LamačováBarbora Lamačová
ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov
07 19 25.11 0.0 178.00
27 Nikola KotlárováNikola Kotlárová
ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt...
05 14 24.40 0.0 170.00
28 Pavlína DražkováPavlína Dražková
ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police
06 6 24.31 0.0 169.00
29 Andrea TreglerováAndrea Treglerová
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
07 30 24.13 0.0 167.00
30 Šárka VítováŠárka Vítová
ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt...
06 32 23.77 0.0 163.00
31 Phuong Trinh NguyenPhuong Trinh Nguyen
ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov
05 21 23.29 0.0 157.00
32 Jesika ŠilhaváJesika Šilhavá
Šluknovská 2904Šluknovská 2904
05 26 22.63 0.0 150.00
33 Kristýna JónováKristýna Jónová
ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,...
05 12 22.26 0.0 146.00
34 Klára BendíkováKlára Bendíková
ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police
07 2 16.77 0.0 85.00
Celkem 34 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ANNA ČERNÍNOVÁANNA ČERNÍNOVÁ 06 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 1507
2 Michaela WortnerováMichaela Wortnerová 07 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 1302
3 Sanela SejadinováSanela Sejadinová 05 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 1286
4 AMÁLIE LORENZOVÁAMÁLIE LORENZOVÁ 06 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 1257
5 Sára MelicherčíkováSára Melicherčíková 06 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 1244
6 Magdaléna LotováMagdaléna Lotová 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 1015
7 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 1014
8 Petra GregorováPetra Gregorová 05 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 1013
9 Karolína MěkotováKarolína Měkotová 05 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 0968
10 Anna SvobodováAnna Svobodová 06 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0961
11= Darja PaňkinaDarja Paňkina 07 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 0869
11= Lucie KřenčilováLucie Křenčilová 06 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0869
13 Daniela ŠťastnáDaniela Šťastná 05 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 0859
14 Denisa DaňkováDenisa Daňková 05 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 0839
15 Andrea HorníkováAndrea Horníková 06 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0827
16 Eliška JanďurováEliška Janďurová 06 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 0820
17 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 06 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 0805
18 Natálie BerkováNatálie Berková 05 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 0794
19 MARKÉTA ŠMATLÁKOVÁMARKÉTA ŠMATLÁKOVÁ 05 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0768
20 Kristýna ŠčerbováKristýna Ščerbová 06 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 0767
21 Adéla RýdlováAdéla Rýdlová 06 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 0718
22 Klára JelínkováKlára Jelínková 06 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 0688
23 Beata DrábováBeata Drábová 06 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 0681
24 Kristýna HartigováKristýna Hartigová 06 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 0667
25 Nikol KrajčíkováNikol Krajčíková 06 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 0661
26 Anna PůčkováAnna Půčková 07 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 0656
27 Martina SokolováMartina Sokolová 06 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 0654
28 KRISTÝNA RŮŽIČKOVÁKRISTÝNA RŮŽIČKOVÁ 06 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0645
29 Linda Uyen To TúLinda Uyen To Tú 05 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 0644
30 Rozálie ŠlehoferováRozálie Šlehoferová 06 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 0638
31 Alena KřížováAlena Křížová 06 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 0616
32 Anna HamanováAnna Hamanová 05 ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 0599
33 Tereza ZemkováTereza Zemková 07 ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 0592
34 Petra KozderkováPetra Kozderková 06 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 0578
35 Barbora LamačováBarbora Lamačová 07 ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 0576
36 Nikola RejmanováNikola Rejmanová 06 ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 0561
37 Hana KalbáčováHana Kalbáčová 06 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 0532
38 Eliška KoudelkováEliška Koudelková 06 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0502
39 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0484
40 Natálie Kristin HudíkováNatálie Kristin Hudíková 05 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 0473
41 Kristýna ŠimůnkováKristýna Šimůnková 06 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0470
42 ANNA ČERNÁANNA ČERNÁ 05 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0456
43 Eliška BucharováEliška Bucharová 07 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 0439
44 Andrea PoplužníkováAndrea Poplužníková 06 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 0414
45 Barbora LalákováBarbora Laláková 07 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 0396
46 Anna HammerováAnna Hammerová 06 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 0389
47 Markéta KrálováMarkéta Králová 07 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 0362
48 Anna RočkováAnna Ročková 06 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 0361
49 Anežka KindlováAnežka Kindlová 07 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 0361
50 SABINA BEKOVÁSABINA BEKOVÁ 06 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0352
51 Barbora MichalíkováBarbora Michalíková 06 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 0342
52 Jarmila NovákováJarmila Nováková 07 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0323
53= Eliška PaulíkováEliška Paulíková 06 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 0312
53= Anita ŠtajnerováAnita Štajnerová 05 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 0312
55 Rosalie SprengerováRosalie Sprengerová 07 ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 0305
56 Nela HalamováNela Halamová 06 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 0302
57 Johanka ZimlováJohanka Zimlová 06 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0296
58 Andrea TreglerováAndrea Treglerová 07 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0287
59 Veronika VitvarováVeronika Vitvarová 05 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 0283
60 Lenka KrákorováLenka Krákorová 06 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0275
61 Anna Marie ŠírováAnna Marie Šírová 05 ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 0268
62 Milada SyslováMilada Syslová 06 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 0256
63 Natálie KristlováNatálie Kristlová 06 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 0251
64 Tereza KrobováTereza Krobová 06 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 0250
65 Natálie RitschelováNatálie Ritschelová 05 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 0246
66 Anna KraemerováAnna Kraemerová 07 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 0244
67 Tereza VíchováTereza Víchová 07 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 0243
68= Michaela JavůrkováMichaela Javůrková 06 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 0235
68= J MichalíkováJ Michalíková 06 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 0235
70 Sára JarolímkováSára Jarolímková 07 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 0221
71 Barbora JanošíkováBarbora Janošíková 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0214
72 Michaela SvatoňováMichaela Svatoňová 06 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0212
73 Marie IlcováMarie Ilcová 05 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 0211
74 Daniela ŠvarcováDaniela Švarcová 06 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 0205
75 Veronika ŠtolfováVeronika Štolfová 06 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 0202
76 Vanesa KoudelováVanesa Koudelová 06 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 0200
77 Klára MilerováKlára Milerová 06 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 0172
78 Nikola KotlárováNikola Kotlárová 05 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 0170
79 Pavlína DražkováPavlína Dražková 06 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 0169
80 Phuong Trinh NguyenPhuong Trinh Nguyen 05 ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 0142
81 Nikola ŽivnůstkováNikola Živnůstková 07 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 0079
82 Anna CitováAnna Citová 06 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 0057
83 Kristýna JónováKristýna Jónová 05 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 0000
84= LUCIE HNÍDKOVÁLUCIE HNÍDKOVÁ 06 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0000
84= Viktorie StrejčkováViktorie Strejčková 06 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 0000
84= Anna PlchováAnna Plchová 07 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0000
84= Tereza HoráčkováTereza Horáčková 07 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 0000
84= Kateřina JánováKateřina Jánová 07 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 0000
84= Lucie BenešováLucie Benešová 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0000
84= Jesika ŠilhaváJesika Šilhavá 05 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 0000
84= Lucie BrychováLucie Brychová 06 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 0000
84= Nela MullerováNela Mullerová 07 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 0000
84= Klára BendíkováKlára Bendíková 07 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 0000
84= Kateřina KoškováKateřina Košková 07 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0000
84= Lucie StaňkováLucie Staňková 05 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 0000
84= Eva MarešováEva Marešová 05 ZŠ DubáZŠ Dubá 0000
84= Markéta ProškováMarkéta Prošková 06 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 0000
84= Natálie HruškováNatálie Hrušková 04 ZŠ DubáZŠ Dubá 0000
84= Natálie TomsováNatálie Tomsová 06 ZŠ Horní PoliceZŠ Horní Police 0000
84= Veronika ČmugrováVeronika Čmugrová 06 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0000
84= Andrea HockeováAndrea Hockeová 05 ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 0000
84= kRISTÝNA KŘEČKOVÁkRISTÝNA KŘEČKOVÁ 07 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0000
84= Johana RůžičkováJohana Růžičková 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0000
84= NICOL MACHÁČKOVÁNICOL MACHÁČKOVÁ 06 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0000
84= Barbora FléglováBarbora Fléglová 04 ZŠ DubáZŠ Dubá 0000
84= Anežka TaclíkováAnežka Taclíková 07 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 0000
84= Lucie ŠlamborováLucie Šlamborová 07 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 0000
84= Šárka VítováŠárka Vítová 06 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 0000
84= Tereza NgoTereza Ngo 07 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 0000
84= Karolína MertováKarolína Mertová 05 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 0000
84= Kristýna OkénkováKristýna Okénková 06 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podješt... 0000
84= Adéla ČervinkováAdéla Červinková 06 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 0000
84= Nikola RitschelováNikola Ritschelová 06 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 0000
MS Anna TicháAnna Tichá 06 ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 0000
Celkem 114 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.{8} 1186
2 ZŠ Bohumila Hynka Cvikov{8} 1149
3 ZŠ U Lesa Nový Bor{8} 1030
4 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa{8} 975
5 ZŠ a MŠ Zákupy{8} 807
6 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa{8} 765
7 ZŠ a MŠ Zákupy{8} 743
8 ZŠ KHM Doksy{8} 726
9 ZŠ U Lesa Nový Bor{8} 690
10 ZŠ Horní Police{8} 667
11 ZŠ Bohumila Hynka Cvikov{8} 654
12 ZŠ náměstí Míru Nový Bor{8} 649
13 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.{8} 648
14 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa{8} 609
15 ZŠ Horní Police{8} 607
16 ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem{8} 600
17 ZŠ U Lesa Nový Bor{8} 583
18 ZŠ KHM Doksy{8} 578
19 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.{8} 562
20 ZŠ Horní Police{8} 548
21 ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem{8} 520
22 ZŠ Bohumila Hynka Cvikov{8} 517
23 ZŠ KHM Doksy{8} 516
24 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.{8} 506
25 ZŠ Bohumila Hynka Cvikov{8} 484
26 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.{8} 480
27 ZŠ náměstí Míru Nový Bor{8} 472
28 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.{8} 468
29 ZŠ a MŠ Zákupy{8} 454
30 ZŠ náměstí Míru Nový Bor{8} 453
31 ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem{8} 407
32 Šluknovská 2904{8} 406
33 ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem{8} 405
34 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.{8} 384
35 Šluknovská 2904{8} 382
36 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.{8} 374
37 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.{8} 369
38 ZŠ KHM Doksy{8} 367
39 ZŠ Horní Police{8} 357
40 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.{8} 356
41 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.{8} 352
42 ZŠ Bohumila Hynka Cvikov{8} 349
43 Šluknovská 2904{8} 345
44 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.{8} 336
45 ZŠ U Lesa Nový Bor{8} 327
46 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.{8} 321
47 ZŠ U Lesa Nový Bor{8} 303
48 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.{8} 294
49 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.{8} 291
50 ZŠ KHM Doksy{8} 287
51 Šluknovská 2904{8} 283
52 ZŠ a MŠ Zákupy{8} 274
53 ZŠ U Lesa Nový Bor{8} 272
54 ZŠ U Lesa Nový Bor{8} 270
54 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa{8} 270
56 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.{8} 257
57 Šluknovská 2904{8} 253
58 ZŠ KHM Doksy{8} 247
59 ZŠ náměstí Míru Nový Bor{8} 244
59 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.{8} 244
59 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.{8} 244
62 ZŠ náměstí Míru Nový Bor{8} 240
63 ZŠ náměstí Míru Nový Bor{8} 231
64 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa{8} 224
65 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa{8} 223
66 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.{8} 222
67 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.{8} 218
67 ZŠ Bohumila Hynka Cvikov{8} 218
69 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.{8} 216
70 ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem{8} 206
71 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa{8} 194
71 ZŠ a MŠ Zákupy{8} 194
73 ZŠ Horní Police{8} 193
74 ZŠ Horní Police{8} 176
75 Šluknovská 2904{8} 171
76 ZŠ a MŠ Zákupy{8} 152
77 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.{8} 148
78 ZŠ náměstí Míru Nový Bor{8} 145
79 ZŠ a MŠ Zákupy{8} 134
80 ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem{8} 133
81 Šluknovská 2904{8} 66
82 ZŠ KHM Doksy{8} 0
82 Šluknovská 2904{8} 0
82 ZŠ Bohumila Hynka Cvikov{8} 0
82 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.{8} 0
82 Šluknovská 2904{8} 0
82 Šluknovská 2904{8} 0
82 ZŠ a MŠ Zákupy{8} 0
82 Šluknovská 2904{8} 0
82 ZŠ KHM Doksy{8} 0
82 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.{8} 0
82 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.{8} 0
82 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa{8} 0
82 ZŠ náměstí Míru Nový Bor{8} 0
82 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.{8} 0
82 ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem{8} 0
82 ZŠ Horní Police{8} 0
82 ZŠ a MŠ Zákupy{8} 0
82 ZŠ Horní Police{8} 0
82 ZŠ náměstí Míru Nový Bor{8} 0
82 ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem{8} 0
82 Šluknovská 2904{8} 0
82 ZŠ Bohumila Hynka Cvikov{8} 0
82 ZŠ náměstí Míru Nový Bor{8} 0
82 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.{8} 0
82 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.{8} 0
82 Šluknovská 2904{8} 0
82 Šluknovská 2904{8} 0
82 Šluknovská 2904{8} 0
82 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.{8} 0
82 ZŠ a MŠ Zákupy{8} 0
82 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.{8} 0
Celkem 112 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa{8} 1507
2 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.{8} 1302
3 ZŠ KHM Doksy{8} 1286
4 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa{8} 1257
5 ZŠ náměstí Míru Nový Bor{8} 1244
6 ZŠ U Lesa Nový Bor{8} 1015
7 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.{8} 1014
8 ZŠ a MŠ Zákupy{8} 1013
9 ZŠ Horní Police{8} 968
10 ZŠ U Lesa Nový Bor{8} 961
11 Šluknovská 2904{8} 869
11 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.{8} 869
13 ZŠ KHM Doksy{8} 859
14 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.{8} 839
15 ZŠ U Lesa Nový Bor{8} 827
16 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.{8} 820
17 ZŠ náměstí Míru Nový Bor{8} 805
18 ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem{8} 794
19 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa{8} 768
20 ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem{8} 767
21 ZŠ a MŠ Zákupy{8} 718
22 ZŠ KHM Doksy{8} 688
23 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.{8} 681
24 ZŠ KHM Doksy{8} 667
25 ZŠ a MŠ Zákupy{8} 661
26 ZŠ náměstí Míru Nový Bor{8} 656
27 Šluknovská 2904{8} 654
28 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa{8} 645
29 ZŠ náměstí Míru Nový Bor{8} 644
30 ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem{8} 638
31 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.{8} 616
32 ZŠ Bohumila Hynka Cvikov{8} 599
33 ZŠ Bohumila Hynka Cvikov{8} 592
34 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.{8} 578
35 ZŠ Bohumila Hynka Cvikov{8} 576
36 ZŠ Bohumila Hynka Cvikov{8} 561
37 Šluknovská 2904{8} 532
38 ZŠ U Lesa Nový Bor{8} 502
39 ZŠ U Lesa Nový Bor{8} 484
40 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.{8} 473
41 ZŠ U Lesa Nový Bor{8} 470
42 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa{8} 456
43 ZŠ Horní Police{8} 439
44 ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem{8} 414
45 ZŠ a MŠ Zákupy{8} 396
46 ZŠ a MŠ Zákupy{8} 389
47 ZŠ náměstí Míru Nový Bor{8} 362
48 ZŠ Horní Police{8} 361
48 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.{8} 361
50 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa{8} 352
51 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.{8} 342
52 ZŠ U Lesa Nový Bor{8} 323
53 ZŠ náměstí Míru Nový Bor{8} 312
53 ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem{8} 312
55 ZŠ Bohumila Hynka Cvikov{8} 305
56 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.{8} 302
57 ZŠ U Lesa Nový Bor{8} 296
58 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.{8} 287
59 ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem{8} 283
60 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.{8} 275
61 ZŠ Bohumila Hynka Cvikov{8} 268
62 ZŠ Horní Police{8} 256
63 ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem{8} 251
64 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.{8} 250
65 Šluknovská 2904{8} 246
66 ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem{8} 244
67 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.{8} 243
68 ZŠ Horní Police{8} 235
68 Šluknovská 2904{8} 235
70 Šluknovská 2904{8} 221
71 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.{8} 214
72 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.{8} 212
73 ZŠ KHM Doksy{8} 211
74 ZŠ a MŠ Zákupy{8} 205
75 ZŠ náměstí Míru Nový Bor{8} 202
76 ZŠ a MŠ Zákupy{8} 200
77 ZŠ KHM Doksy{8} 172
78 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.{8} 170
79 ZŠ Horní Police{8} 169
80 ZŠ Bohumila Hynka Cvikov{8} 142
81 ZŠ Horní Police{8} 79
82 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.{8} 57
83 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa{8} 0
83 ZŠ náměstí Míru Nový Bor{8} 0
83 ZŠ KHM Doksy{8} 0
83 ZŠ U Lesa Nový Bor{8} 0
83 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.{8} 0
83 Šluknovská 2904{8} 0
83 ZŠ a MŠ Zákupy{8} 0
83 ZŠ Horní Police{8} 0
83 ZŠ a MŠ Zákupy{8} 0
83 ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem{8} 0
83 ZŠ Dubá{8} 0
83 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.{8} 0
83 ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem{8} 0
83 ZŠ náměstí Míru Nový Bor{8} 0
83 ZŠ Dubá{8} 0
83 ZŠ Horní Police{8} 0
83 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.{8} 0
83 Šluknovská 2904{8} 0
83 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.{8} 0
83 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí p. o.{8} 0
83 Šluknovská 2904{8} 0
83 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.{8} 0
83 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.{8} 0
83 ZŠ a MŠ Zákupy{8} 0
83 ZŠ Dubá{8} 0
83 ZŠ KHM Doksy{8} 0
83 ZŠ U Lesa Nový Bor{8} 0
83 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa{8} 0
83 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa{8} 0
83 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.{8} 0
83 ZŠ Bohumila Hynka Cvikov{8} 0
83 Šluknovská 2904{8} 0
Celkem 114 závodníků