výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Česká Lípa, Kategorie IV

Jablonné v Podještědí (15. 5. 2019)

800 m - Žákyně

Žákyně 01 (st, 15.5.2019 - 00:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina PetrováKateřina Petrová 04 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 2:44.61 521.00
2 ELIŠKA FALTOVÁELIŠKA FALTOVÁ 04 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 2:48.11 483.00
3 Michaela SmolíkováMichaela Smolíková 04 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 2:50.86 455.00
4 VANESSA MARKOVÁVANESSA MARKOVÁ 03 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 2:54.14 422.00
5 Nadia Van WassemNadia Van Wassem 05 Gymnázium Česká LípaGymnázium Česká Lípa 2:55.83 405.00
6 Barbora KrálováBarbora Králová 04 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 2:58.31 381.00
7 Tereza PrůškováTereza Průšková 04 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 3:00.43 361.00
8 Michaela KrumlováMichaela Krumlová 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 3:04.01 329.00
9 Kateřina SuchardováKateřina Suchardová 04 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 3:12.91 255.00
10 Karolína KocíkováKarolína Kocíková 04 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 3:23.28 179.00
11 Adéla ChadrabováAdéla Chadrabová 04 ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 3:27.95 149.00
Celkem 11 závodníků
Žákyně 02 (st, 15.5.2019 - 00:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 KATEŘINA HADRAVOVÁKATEŘINA HADRAVOVÁ 05 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 2:25.14 755.00
2 Běla ŠtěpánkováBěla Štěpánková 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 2:50.34 460.00
3 Marina HolubováMarina Holubová 04 Gymnázium Česká LípaGymnázium Česká Lípa 2:54.65 416.00
4 Zuzana HavlasováZuzana Havlasová 04 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 3:05.51 316.00
5 Sarah RosslerováSarah Rosslerová 03 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 3:20.71 197.00
6 Markéta VotrubováMarkéta Votrubová 04 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 3:23.12 180.00
7 Jana ČeškováJana Češková 04 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 3:47.18 54.00
8 Ivana AdamíkováIvana Adamíková 04 ZŠ DubáZŠ Dubá 3:55.01 28.00
Dominika NováčkováDominika Nováčková 03 Gymnázium Česká LípaGymnázium Česká Lípa DNS
Natálie SvobodováNatálie Svobodová 04 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 DNF
Celkem 10 závodníků
Žákyně 03 (st, 15.5.2019 - 00:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna KubíčkováKristýna Kubíčková 05 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 2:54.30 420.00
2 Helena HájkováHelena Hájková 03 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 2:59.68 368.00
3 Šárka HruškováŠárka Hrušková 03 ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 3:04.08 328.00
4 Iva ČernáIva Černá 03 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 3:16.91 224.00
5 Natálie ZikováNatálie Ziková 04 ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 3:26.41 159.00
6 Klára JakešováKlára Jakešová 04 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 3:33.19 119.00
7 Aneta SvobodováAneta Svobodová 03 ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 3:34.93 110.00
8 Tereza FominováTereza Fominová 05 Šluknovská 2904Šluknovská 2904 3:41.88 76.00
9 Anna ŠafránkováAnna Šafránková 05 ZŠ DubáZŠ Dubá 3:59.64 16.00
Barbora MacháčkováBarbora Macháčková 03 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... DNS
Celkem 10 závodníků