výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Česká Lípa, Kategorie IV

Jablonné v Podještědí (15. 5. 2019)

4 x 60 m - Žáci

Žáci 01 (st, 15.5.2019 - 00:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hofmann, Plíšek, Stehlík, Kadlec Hofmann, Plíšek, Stehlík, Kadlec ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 31.49 487.00
2 Rudolf, Blažek, Mach, Armin Jakub Rudolf, Blažek, Mach, Armin Jakub ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 35.39 251.00
3 Vaněk, Macola, Šveňha, Ježek Vaněk, Macola, Šveňha, Ježek ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 35.43 249.00
4 Šimek, Hurtík, Kouba, Sergelen Šimek, Hurtík, Kouba, Sergelen Šluknovská 2904Šluknovská 2904 35.89 226.00
Celkem 4 závodníků
Žáci 02 (st, 15.5.2019 - 00:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kučera, Jandák, Eiselt, Tíma Kučera, Jandák, Eiselt, Tíma ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 32.17 441.00
2 KOŃÁK, ŠTEKR, KRACÍK, ZEMAN KOŃÁK, ŠTEKR, KRACÍK, ZEMAN ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 32.86 396.00
3 Hrábek, Hrubý, Štofanik, Jenčík Hrábek, Hrubý, Štofanik, Jenčík ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 33.40 363.00
4 Cmunt, Kriššák, Bartoš, Hanzelín Cmunt, Kriššák, Bartoš, Hanzelín ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 34.12 320.00
Celkem 4 závodníků
Žáci 03 (st, 15.5.2019 - 00:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erben, Král, Linka, Volejník Erben, Král, Linka, Volejník ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 31.04 519.00
2 Motl, Pavič, Kasinec, Šafránek Motl, Pavič, Kasinec, Šafránek ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 33.12 380.00
3 Kalenda, Ort, Rázl, Daněk Kalenda, Ort, Rázl, Daněk ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 33.13 379.00
4 Vomlela, Mauser, Kendík, Novotný Vomlela, Mauser, Kendík, Novotný Gymnázium Česká LípaGymnázium Česká Lípa 33.85 336.00
Celkem 4 závodníků
Žáci 04 (st, 15.5.2019 - 00:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pelc, Severa, Hladký, Řepa Pelc, Severa, Hladký, Řepa ZŠ a MŠ ZákupyZŠ a MŠ Zákupy 31.49 487.00
2 Havlas, Černý, Pitoňák, Stehlík Havlas, Černý, Pitoňák, Stehlík ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 32.44 423.00
3 Mareček, Malý, Ujhelský, Gajarský Mareček, Malý, Ujhelský, Gajarský ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 35.54 244.00
4 Antoš, Dostál, Rybář, Řezáč Antoš, Dostál, Rybář, Řezáč ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 41.63 27.00
Celkem 4 závodníků
Žáci 05 (st, 15.5.2019 - 00:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Machálek, Mádlo, Šimek, Maška Machálek, Mádlo, Šimek, Maška ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 33.45 360.00
2 Rábl, Hluchý, Rak, Jirka Rábl, Hluchý, Rak, Jirka Šluknovská 2904Šluknovská 2904 33.80 339.00
3 Ziguška, Drápal, Žucha, Zetek Ziguška, Drápal, Žucha, Zetek ZŠ Bohumila Hynka CvikovZŠ Bohumila Hynka Cvikov 34.09 322.00
Tvrz, Stehlík, Heřmánek, Žalovič Tvrz, Stehlík, Heřmánek, Žalovič ZŠ DubáZŠ Dubá DNS
Celkem 4 závodníků
Žáci 06 (st, 15.5.2019 - 00:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brestič, Čejka, Čuřík, Breinl Brestič, Čejka, Čuřík, Breinl ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 34.27 312.00
Celkem 1 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

Žákyně 01 (st, 15.5.2019 - 00:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrušková, Průšková, Kyselová, Ostrčilová Hrušková, Průšková, Kyselová, Ostrčilová ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 38.71 321.00
2 Hadariová, Jakešová, Valentová, Svobodová Hadariová, Jakešová, Valentová, Svobodová ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 39.59 278.00
Lisá, Fléglová, Šafránková, Adamíková Lisá, Fléglová, Šafránková, Adamíková ZŠ DubáZŠ Dubá DNS
Černá, Ryšavá, Marčeková, Brabcová Černá, Ryšavá, Marčeková, Brabcová ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí DQ
Celkem 4 závodníků
Žákyně 02 (st, 15.5.2019 - 00:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hofrová, Günterová, Velková, Šimonová Hofrová, Günterová, Velková, Šimonová ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 36.64 432.00
2 Nováková, Chaurová, Chaurová, Jamnická Nováková, Chaurová, Chaurová, Jamnická Šluknovská 2904Šluknovská 2904 37.92 361.00
3 Měchurová, Van Wassem, Holubová, Pánková Měchurová, Van Wassem, Holubová, Pánková Gymnázium Česká LípaGymnázium Česká Lípa 38.07 354.00
4 Pátrová, Puršová, Másilková, Češková Pátrová, Puršová, Másilková, Češková ZŠ Česká Lípa, Školní 2520, p.o.ZŠ Česká Lípa, Školní 2520,... 42.22 166.00
Celkem 4 závodníků
Žákyně 03 (st, 15.5.2019 - 00:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Groesbeek, Nováčková, Sazamová, Košťálová Groesbeek, Nováčková, Sazamová, Košťálová Gymnázium Česká LípaGymnázium Česká Lípa 35.84 480.00
2 FIŠEROVÁ, POJEROVÁ, BEDNÁŘOVÁ, MĚCHUROVÁ FIŠEROVÁ, POJEROVÁ, BEDNÁŘOVÁ, MĚCHUROVÁ ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 35.89 477.00
3 Štěpánková, Rumlenová, Jiroušová, Mrázková Štěpánková, Rumlenová, Jiroušová, Mrázková ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 37.10 406.00
4 Rusová, Hrudková, Krumlová, Třísková Rusová, Hrudková, Krumlová, Třísková ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 38.29 342.00
Celkem 4 závodníků
Žákyně 04 (st, 15.5.2019 - 00:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dostálová, Jonášová, Věchtová, Bartoňová Dostálová, Jonášová, Věchtová, Bartoňová ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 35.55 497.00
2 MARKOVÁ, FALTOVÁ, RAŠOVÁ, HADRAVOVÁ MARKOVÁ, FALTOVÁ, RAŠOVÁ, HADRAVOVÁ ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 37.44 387.00
3 Hájková, Macháčková, Kopecká, Hasenovičová Hájková, Macháčková, Kopecká, Hasenovičová ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 38.93 310.00
4 Krásná, Krejná, Sobotková, Šindelářová Krásná, Krejná, Sobotková, Šindelářová ZŠ náměstí Míru Nový BorZŠ náměstí Míru Nový Bor 39.76 270.00
Celkem 4 závodníků
Žákyně 05 (st, 15.5.2019 - 00:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Baňkowská, Brodská, Drahotová, Antošová Baňkowská, Brodská, Drahotová, Antošová ZŠ KHM DoksyZŠ KHM Doksy 36.42 445.00
2 Brzoňová, Kubíčková, Wagnerová, Hájková Brzoňová, Kubíčková, Wagnerová, Hájková ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 37.65 376.00
3 Jonášová, Ziková, Adamcová, Znamenáčková Jonášová, Ziková, Adamcová, Znamenáčková ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 37.99 358.00
4 Smolíková, Svobodová, Koubková, Šuriková Smolíková, Svobodová, Koubková, Šuriková Šluknovská 2904Šluknovská 2904 40.36 242.00
Celkem 4 závodníků