Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Zahajovací závody na dráze

Bílina (27. 4. 2019)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2019 - 11:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 16 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 3 07.27
2 17 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 2 07.38
3 42 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 07.39
4 28 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 1 07.40
5 45 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 07.58
6 8 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 6 07.59
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 11:00) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 25 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 5 07.34
2 15 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 2 07.37
3 22 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 4 07.41
4 105 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.62
5 21 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 1 07.88
6 18 Kryštof KlausnerKryštof Klausner 03 AK BílinaAK Bílina 6 07.89
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 27.4.2019 - 11:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 43 Pavel JindraPavel Jindra 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 07.67
2 27 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 6 07.72
3 48 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 07.76
4 44 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 07.88
5 36 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 08.01
30 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 27.4.2019 - 11:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 19 Daniel KleinDaniel Klein 02 AK BílinaAK Bílina 4 08.11
2 26 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 3 08.34
3 38 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 08.39
4 35 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 08.42
5 37 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 08.60
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 27.4.2019 - 11:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 49 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 07.51
2 46 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 07.56
3 23 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK BílinaAK Bílina 4 09.20
4 29 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 3 09.58
39 Josef NovákJosef Novák 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 27.4.2019 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 54 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 07.48
2 5 Martin VanžuraMartin Vanžura 01 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 08.04
3 13 Filip SelingerFilip Selinger 03 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 4 08.04
4 59 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 6 08.20
5 12 Daniel BumbaDaniel Bumba 08 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 09.99
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2019 - 11:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 133 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 07.78
2 99 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 3 08.26
3 107 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 2 08.48
4 109 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 6 08.54
5 136 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 08.69
149 Kateřina VrábíkováKateřina Vrábíková 04 AK ŽatecAK Žatec 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 11:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 66 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 3 08.47
2 132 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 08.49
3 83 Petra SkramušskáPetra Skramušská 05 AK MostAK Most 2 08.49
4 122 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 08.67
5 98 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 4 08.77
6 108 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 5 08.89
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 27.4.2019 - 11:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 69 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 2 08.35
2 126 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 08.40
3 142 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.47
4 127 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 08.73
5 78 Kristína LibováKristína Libová 04 AK MostAK Most 5 08.90
6 139 Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 08.90
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 27.4.2019 - 11:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 88 Klára VětrovcováKlára Větrovcová 03 AK MostAK Most 4 08.84
2 145 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 08.84
3 123 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 08.99
4 67 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 3 08.99
5 146 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 09.07
6 134 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 09.09
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 27.4.2019 - 11:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 80 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 2 08.92
2 150 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.00
3 104 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 5 09.05
4 106 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 3 09.23
5 68 Adéla GremlicováAdéla Gremlicová 03 AK MostAK Most 1 09.60
6 143 Anna TejmlováAnna Tejmlová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.66
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 27.4.2019 - 11:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 89 Denisa VidemanováDenisa Videmanová 06 AK MostAK Most 1 09.02
2 74 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 4 09.14
3 110 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 AK BílinaAK Bílina 3 09.53
4 102 Adéla ChrdlováAdéla Chrdlová 05 AK BílinaAK Bílina 5 09.69
5 82 Michaela NovákováMichaela Nováková 08 AK MostAK Most 2 09.75
6 77 Klára KvapilováKlára Kvapilová 08 AK MostAK Most 6 11.24
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 27.4.2019 - 11:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 147 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 08.53
2 90 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 1 08.60
3 93 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 08.64
4 92 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 08.75
5 71 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 AK MostAK Most 5 08.89
6 87 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 6 09.10
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 27.4.2019 - 11:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 130 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 08.02
2 95 Markéta NeimontaiteMarkéta Neimontaite 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 09.01
3 129 Valentina DvořákováValentina Dvořáková 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.39
4 114 Nikola RusnákováNikola Rusnáková 04 ASK DěčínASK Děčín 1 09.44
5 94 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 4 09.54
6 138 Daniela KylíškováDaniela Kylíšková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 10.21
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (so, 27.4.2019 - 11:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 118 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.01
2 124 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 09.18
3 151 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 09.27
4 121 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 09.38
5 120 Kateřina SkálováKateřina Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 1 09.48
6 117 Stela HanzíkováStela Hanzíková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 3 09.85
Celkem 6 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 17 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 4 34.74
2 22 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 2 37.16
3 42 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 37.50
4 15 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 3 37.71
5 46 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 37.86
9 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 24 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 4 37.84
2 25 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 5 38.85
3 21 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 3 39.04
4 48 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 39.16
5 6 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 6 39.83
6 8 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 1 40.09
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 27.4.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 105 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 38.53
2 27 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 3 39.43
3 Jan KozákJan Kozák 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 41.40
4 19 Daniel KleinDaniel Klein 02 AK BílinaAK Bílina 6 42.39
5 35 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 42.77
6 26 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 1 43.85
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 27.4.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 49 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 39.14
2 60 Radek VostřelRadek Vostřel 02 AK ŽatecAK Žatec 4 42.37
3 59 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 3 42.87
4 14 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík 04 AK BílinaAK Bílina 5 45.82
5 1 Adam HolubAdam Holub 06 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 51.35
6 12 Daniel BumbaDaniel Bumba 08 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 53.64
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 27.4.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 31 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 5 38.95
2 13 Filip SelingerFilip Selinger 03 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 39.92
3 3 Vít SamekVít Samek 07 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 50.62
4 2 Jan HolubJan Holub 06 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 57.47
39 Josef NovákJosef Novák 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 147 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 41.59
2 133 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 42.38
3 142 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 43.32
4 127 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 43.73
5 70 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 2 44.64
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 109 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 3 42.82
2 91 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 42.84
3 99 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 5 43.15
4 103 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 4 43.42
5 66 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 6 44.40
6 84 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 1 45.70
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 27.4.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 69 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 6 43.99
2 122 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 44.44
3 107 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 3 44.71
4 98 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 4 45.10
5 140 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 46.06
6 119 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 1 47.19
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 27.4.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 108 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 5 45.89
2 126 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 46.57
3 80 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 6 47.00
4 123 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 47.40
5 67 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 3 47.67
6 106 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 4 48.35
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 27.4.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 128 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 46.78
2 149 Kateřina VrábíkováKateřina Vrábíková 04 AK ŽatecAK Žatec 3 48.28
3 139 Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 49.05
4 73 Veronika KožnarováVeronika Kožnarová 02 AK MostAK Most 6 50.19
5 102 Adéla ChrdlováAdéla Chrdlová 05 AK BílinaAK Bílina 5 51.47
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 27.4.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 134 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 47.83
2 72 Radana ChýlováRadana Chýlová 03 AK MostAK Most 4 48.86
3 151 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 49.87
4 68 Adéla GremlicováAdéla Gremlicová 03 AK MostAK Most 5 52.68
5 79 Lada MalinováLada Malinová 04 AK MostAK Most 3 54.26
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 27.4.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 74 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 3 50.19
2 76 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 6 50.75
3 144 Marie TejmlováMarie Tejmlová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 51.03
4 82 Michaela NovákováMichaela Nováková 08 AK MostAK Most 5 55.10
5 77 Klára KvapilováKlára Kvapilová 08 AK MostAK Most 2 61.93
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (so, 27.4.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 92 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 46.68
2 62 Michaela HruškováMichaela Hrušková 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 48.25
3 87 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 6 50.00
4 95 Markéta NeimontaiteMarkéta Neimontaite 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 52.50
5 138 Daniela KylíškováDaniela Kylíšková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 57.21
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (so, 27.4.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 116 Magdaléna DzivjakováMagdaléna Dzivjaková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 3 47.04
2 118 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 47.69
3 94 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 4 50.47
4 96 Nela SchornáNela Schorná 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 51.42
65 Natálie StuchláNatálie Stuchlá 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (so, 27.4.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 85 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 5 48.22
2 89 Denisa VidemanováDenisa Videmanová 06 AK MostAK Most 2 48.46
3 121 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 3 48.75
4 90 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 6 50.07
5 63 Tereza HruškováTereza Hrušková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 60.20
Celkem 5 závodníků

1000 m - Muži

(so, 27.4.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 20 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 1 2:43.78
2 61 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 00 AK ŽatecAK Žatec 3 2:44.78
3 51 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 2:45.53
4 60 Radek VostřelRadek Vostřel 02 AK ŽatecAK Žatec 2 2:46.43
5 11 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 2:57.75
6 33 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 ASK LovosiceASK Lovosice 8 3:03.09
7 47 Jan TrunečekJan Truneček 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 3:05.12
8 57 Filip KalaziFilip Kalazi 06 AK ŽatecAK Žatec 4 3:10.80
9 34 Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 12 3:16.18
10 4 Jan TvrzníkJan Tvrzník 00 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 11 3:16.90
11 23 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK BílinaAK Bílina 7 3:26.47
41 Petr SvobodaPetr Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10 DNS
Celkem 12 závodníků

1000 m - Ženy

(so, 27.4.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 84 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 1 3:01.00
2 148 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 3:21.56
3 131 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 3:30.79
4 137 Libuše KřížováLibuše Křížová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 3:31.80
5 141 Anežka ProškováAnežka Prošková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 3:34.48
6 124 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 3:45.95
7 115 Michaela CeéMichaela Ceé 06 ASK LovosiceASK Lovosice 6 3:47.30
8 64 Eliška SokolováEliška Sokolová 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 10 3:48.69
9 86 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová 02 AK MostAK Most 3 3:56.99
10 125 Kateřina EisnerováKateřina Eisnerová 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 8 4:02.63
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 27.4.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,73 1,76 1,79
1 31 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka
ASK DěčínASK Děčín
99 8 1.76 ------oxoooxxx
2 18 Kryštof KlausnerKryštof Klausner
AK BílinaAK Bílina
03 3 1.73 -ooooooxoxoxxx
3 43 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 2 1.65 ----oooxxx
4 44 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 5 1.65 ----ooxoxxx
5= 22 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 6 1.65 -----xxoxoxxx
5= 10 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 7 1.65 ---xooxoxoxxx
7 25 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 9 1.60 ----oxoxxx
8 105 Timotej HaszicsTimotej Haszics
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 1 1.60 --ooxoxoxxx
9 58 Matěj LněníčekMatěj Lněníček
AK ŽatecAK Žatec
04 11 1.50 ooooxxx
10 27 Aleš SloukaAleš Slouka
AK BílinaAK Bílina
03 10 1.45 --oxxx
19 Daniel KleinDaniel Klein
AK BílinaAK Bílina
02 4 NM -xxx
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 27.4.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,62 1,64 1,66 1,68
1 71 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 4 1.66 ---o-ooooxoooxooxxx
2 101 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 3 1.57 -----o-oxooxxx
3 100 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 2 1.48 ---oooxoxxx
4 103 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 5 1.45 ---oxxoxoxxx
5 109 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 8 1.40 --ooxoxxx
6= 96 Nela SchornáNela Schorná
ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s.
05 7 1.40 ooooxxoxxx
6= 107 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 6 1.40 --ooxxoxxx
8 97 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 1 1.30 --xoxxx
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 27.4.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 43 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 2 6.02 +2.1 m/s 5.69 +1.8 m/s 4.60  +1.0x5.53  +0.95.535.635.69  +1.86.02  +2.1
2 44 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 4 5.78 +2.3 m/s 5.69 +1.6 m/s 5.48  +2.65.69  +3.15.78  +2.35.785.69  +1.65.73  +2.7x
3 56 Kryštof KačírekKryštof Kačírek
AK ŽatecAK Žatec
01 8 5.78 +1.9 m/s 5.09  +1.05.18  +2.35.15  +2.05.185.44  +2.75.34  +1.85.78  +1.9
4 18 Kryštof KlausnerKryštof Klausner
AK BílinaAK Bílina
03 3 5.78 +2.0 m/s 5.23  +2.25.78  +2.05.10  +0.15.785.044.93  +2.84.99  +1.9
5 6 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
AK MostAK Most
04 9 5.60 +0.7 m/s 5.60  +0.75.42  +2.05.10  +2.15.605.55  +3.8--
6 38 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
04 10 5.27 +2.1 m/s 5.24 +1.5 m/s 4.86  +1.55.27  +2.15.24  +1.55.275.09  +2.5x4.71  +1.6
7 58 Matěj LněníčekMatěj Lněníček
AK ŽatecAK Žatec
04 7 5.17 +2.6 m/s 5.17 +1.5 m/s 4.89  +0.84.90  +2.74.94  +1.44.945.17  +2.65.11  +1.05.17  +1.5
8 26 Vojtěch SkálaVojtěch Skála
AK BílinaAK Bílina
04 5 4.91 +1.7 m/s 4.91  +1.74.77  +2.74.79  +1.64.914.25  +1.6--
9 11 Jan ApolenJan Apolen
ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s.
05 1 4.79 +2.0 m/s -4.79  +2.04.64  +1.34.790.00.00.0
10 37 Patrik HausnerPatrik Hausner
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
05 6 4.62 +2.1 m/s 4.56 +0.4 m/s 4.56  +1.74.62  +2.14.56  +0.44.620.00.00.0
36 Daniel CífkaDaniel Cífka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 27.4.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 91 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 20 5.14 +1.6 m/s 5.07  +1.75.09  +1.34.98  +1.45.095.14  +1.64.82  +1.95.07  +1.8
2 103 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 6 5.12 +1.6 m/s x4.98  +1.74.81  +1.14.984.80  +0.05.03  +1.25.12  +1.6
3 93 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 19 4.94 4.87  +0.74.86  +0.84.54  +1.84.87-4.894.94
4 109 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 11 4.88 +1.7 m/s 4.88  +1.7x4.70  +1.94.880.00.00.0
5 140 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 8 4.80 +0.3 m/s 4.47  +2.14.80  +0.34.14  +1.74.804.68  +2.24.38  +1.94.78  +1.8
6 136 Nikola KolínskáNikola Kolínská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 4 4.70 +1.5 m/s 4.70  +1.54.40  +1.0x4.704.01  +0.04.43  +1.7x
7 76 Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 5 4.63 +0.8 m/s x4.14  +1.14.63  +0.84.63x4.40  +1.34.37  +1.7
8 100 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 3 4.54 +2.0 m/s 4.51  +1.34.54  +2.0x4.540.00.00.0
9 90 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK MostAK Most
06 16 4.54 +1.3 m/s 4.33  +0.03.99  +0.14.54  +1.34.540.00.00.0
10 107 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 9 4.38 +0.0 m/s 4.35  +0.94.38  +0.04.27  +1.74.380.00.00.0
11 146 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 15 4.38 +1.4 m/s 4.04  +0.74.38  +1.44.224.380.00.00.0
12 111 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 13 4.35 +1.8 m/s 4.02  +0.44.12  +2.64.35  +1.84.350.00.00.0
13 150 Eliška BabkováEliška Babková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 1 4.29 +1.6 m/s 4.29  +1.64.12  +1.73.80  +0.44.290.00.00.0
14 83 Petra SkramušskáPetra Skramušská
AK MostAK Most
05 17 4.26 +1.3 m/s 4.26  +1.33.29  +1.84.25  +0.04.260.00.00.0
15 78 Kristína LibováKristína Libová
AK MostAK Most
04 18 4.25 +1.0 m/s 4.25  +1.0x3.98  +0.94.250.00.00.0
16 132 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 2 4.19 +0.5 m/s 4.19  +0.53.88  +2.04.19  +2.14.190.00.00.0
17 85 Petra SvobodováPetra Svobodová
AK MostAK Most
06 10 4.07 +0.5 m/s 4.05  +2.14.07  +0.53.98  +1.24.070.00.00.0
18 110 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková
AK BílinaAK Bílina
05 12 3.94 +0.2 m/s 3.94  +0.23.92  +1.53.92  +0.83.940.00.00.0
19 143 Anna TejmlováAnna Tejmlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 14 3.69 +0.7 m/s 3.30  +2.03.69  +0.73.44  +1.43.690.00.00.0
104 Ester MarhanováEster Marhanová
AK BílinaAK Bílina
03 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 27.4.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 145 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 10.31 09.6609.5810.3110.3109.7710.0709.66
2 111 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 08.49 08.1607.7807.7008.1608.2608.4408.49
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 27.4.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 81 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 11.03 xx10.8310.83xx11.03
2 129 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 10.72 10.2710.4510.7210.7209.8510.5010.70
3 92 Natálie FišerováNatálie Fišerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 10.12 08.8209.5208.9009.5210.1208.9809.36
4 101 Kateřina ReiserováKateřina Reiserová
AK BílinaAK Bílina
05 07.12 x07.0406.1207.04x07.1207.02
5 114 Nikola RusnákováNikola Rusnáková
ASK DěčínASK Děčín
04 06.13 06.0705.6406.0806.0806.1106.1303.97
6 100 Barbora ZechovskáBarbora Zechovská
AK BílinaAK Bílina
05 06.10 05.9206.0606.0106.0605.8206.1005.91
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 27.4.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 14 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
AK BílinaAK Bílina
04 10.15 08.8709.6708.9909.6709.3109.6110.15
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 27.4.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 75 Olga KrejčováOlga Krejčová
AK MostAK Most
85 11.95 11.1010.6111.0711.1010.84x11.95
2 101 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 10.13 09.6010.1309.6510.1309.70--
3 135 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 09.45 08.7909.3709.1509.3707.8309.0609.45
4 100 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 08.09 08.0907.9207.8808.09x--
5 113 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 08.08 08.0407.80x08.0407.6107.7508.08
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 27.4.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 40 Josef PapJosef Pap
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 14.85 13.9714.6614.8514.8514.4614.5414.62
2 55 Michal VranýMichal Vraný
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 09.04 09.0408.5908.0709.0408.5407.9007.72
3 56 Kryštof KačírekKryštof Kačírek
AK ŽatecAK Žatec
01 08.48 x07.6308.3608.3608.4108.4807.81
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 27.4.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 50 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 3 12.16 x11.6012.1612.16xxx
2 32 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
75 2 11.66 11.44xx11.44xx11.66
3 7 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 1 09.90 08.65x09.5709.57xx09.90
112 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4 DNS xxx0.0xxx
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(so, 27.4.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 14 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
AK BílinaAK Bílina
04 24.60 0.00.00.00.00.00.024.60
2 29 Petr ŠilerPetr Šiler
AK BílinaAK Bílina
05 15.55 0.00.00.00.00.00.015.55
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 27.4.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 75 Olga KrejčováOlga Krejčová
AK MostAK Most
85 33.93 0.00.00.00.00.00.033.93
2 135 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 33.58 0.00.00.00.00.00.033.58
3 113 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 28.88 0.00.00.00.00.00.028.88
4 72 Radana ChýlováRadana Chýlová
AK MostAK Most
03 25.34 0.00.00.00.00.00.025.34
5 88 Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK MostAK Most
03 23.80 0.00.00.00.00.00.023.80
6 81 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 23.35 0.00.00.00.00.00.023.35
7 79 Lada MalinováLada Malinová
AK MostAK Most
04 21.33 0.00.00.00.00.00.021.33
8 97 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 20.00 0.00.00.00.00.00.020.00
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 27.4.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 53 Šimon StudihradŠimon Studihrad
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 34.27 0.00.00.00.00.00.034.27
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 27.4.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 40 Josef PapJosef Pap
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 32.10 0.00.00.00.00.00.032.10
2 55 Michal VranýMichal Vraný
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 22.63 0.00.00.00.00.00.022.63
Celkem 2 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 27.4.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 112 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 40.14 0.00.00.00.00.00.040.14
2 32 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
75 38.35 0.00.00.00.00.00.038.35
3 50 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 36.28 0.00.00.00.00.00.036.28
4 52 Radovan StudihradRadovan Studihrad
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
70 34.64 0.00.00.00.00.00.034.64
5 7 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 23.61 0.00.00.00.00.00.023.61
Celkem 5 závodníků