výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zahajovací závody na dráze

Bílina (27. 4. 2019)

1000 m - Muži

(so, 27.4.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 20 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 1 2:43.78
2 61 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 00 AK ŽatecAK Žatec 3 2:44.78
3 51 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 2:45.53
4 60 Radek VostřelRadek Vostřel 02 AK ŽatecAK Žatec 2 2:46.43
5 11 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 2:57.75
6 33 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 ASK LovosiceASK Lovosice 8 3:03.09
7 47 Jan TrunečekJan Truneček 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 3:05.12
8 57 Filip KalaziFilip Kalazi 06 AK ŽatecAK Žatec 4 3:10.80
9 34 Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 12 3:16.18
10 4 Jan TvrzníkJan Tvrzník 00 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 11 3:16.90
11 23 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK BílinaAK Bílina 7 3:26.47
41 Petr SvobodaPetr Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10 DNS
Celkem 12 závodníků

1000 m - Ženy

(so, 27.4.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 84 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 1 3:01.00
2 148 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 3:21.56
3 131 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 3:30.79
4 137 Libuše KřížováLibuše Křížová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 3:31.80
5 141 Anežka ProškováAnežka Prošková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 3:34.48
6 124 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 3:45.95
7 115 Michaela CeéMichaela Ceé 06 ASK LovosiceASK Lovosice 6 3:47.30
8 64 Eliška SokolováEliška Sokolová 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 10 3:48.69
9 86 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová 02 AK MostAK Most 3 3:56.99
10 125 Kateřina EisnerováKateřina Eisnerová 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 8 4:02.63
Celkem 10 závodníků