Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Bílinské víceboje, KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva

Bílina (4. - 5. 5. 2019)
skok vysoký - Muži (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 42 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.66 512.00
2 41 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.63 488.00
3 50 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.60 464.00
skok vysoký - Junioři (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 47 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.81 636.00
2 19 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 1.66 512.00
3 43 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.63 488.00
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 49 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.81 636.00
2 23 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 1.63 488.00
3 44 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.54 419.00
skok vysoký - Žáci (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 32 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 1.39 310.00
2 24 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 1.36 290.00
skok vysoký - Ženy (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 101 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1.60 736.00
2 113 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.48 599.00
3 117 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.39 502.00
skok vysoký - Juniorky (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 116 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.57 701.00
2 100 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 1.54 666.00
3 72 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.51 632.00
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 126 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1.54 666.00
2 131 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1.45 566.00
3 127 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1.45 566.00
skok vysoký - Žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 74 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1.48 599.00
2 118 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1.48 599.00
3 90 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 1.45 566.00
skok o tyči - Muži (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 41 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.50 482.00
2 46 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.40 457.00
3 4 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3.00 357.00
skok o tyči - Junioři (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 43 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.80 562.00
2 19 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 3.70 535.00
3 47 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2.90 333.00
skok o tyči - Dorostenci (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 49 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.40 457.00
2 44 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.20 406.00
3 48 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.00 357.00
skok o tyči - Žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 24 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 1.96 132.00
skok daleký - Muži (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 42 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6.34 661.00
2 4 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6.18 626.00
3 41 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.87 559.00
skok daleký - Junioři (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 47 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6.17 624.00
2 43 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.78 540.00
3 19 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 5.75 533.00
skok daleký - Dorostenci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 44 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.92 569.00
2 23 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 5.74 531.00
3 49 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.72 527.00
skok daleký - Žáci (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 32 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 4.51 292.00
2 24 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 4.49 288.00
skok daleký - Ml. žáci (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 67 Čeněk TesnerČeněk Tesner 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4.52 294.00
2 57 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4.38 269.00
3 56 Tomáš FuchsigTomáš Fuchsig 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4.28 252.00
skok daleký - Ženy (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 101 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.04 570.00
2 113 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.01 562.00
3 117 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.77 498.00
skok daleký - Juniorky (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 72 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5.20 614.00
2 100 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 5.02 565.00
3 116 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.78 500.00
skok daleký - Dorostenky (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 126 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4.66 469.00
2 96 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 03 AK BílinaAK Bílina 4.45 416.00
3 131 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4.21 357.00
skok daleký - Žákyně (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 74 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5.27 634.00
2 90 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 4.91 535.00
3 95 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 4.76 495.00
skok daleký - Ml. žákyně (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 71 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 4.49 426.00
2 75 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4.33 386.00
3 102 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4.25 367.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 131 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.78 450.00
2 96 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 03 AK BílinaAK Bílina 08.36 423.00
3 126 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 08.03 401.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 118 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.25 416.00
2 95 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 08.16 410.00
3 120 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 08.03 401.00
vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 32 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 07.90 360.00
2 24 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 07.81 355.00
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 117 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.91 458.00
2 113 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.88 456.00
3 115 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.29 418.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 112 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.87 521.00
2 72 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.96 462.00
3 111 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.93 395.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 44 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.32 565.00
2 48 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.08 551.00
3 25 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 09.93 481.00
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 19 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 13.65 707.00
2 47 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.04 488.00
3 43 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.51 456.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 62 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.57 520.00
2 46 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.95 483.00
3 41 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.94 482.00
hod diskem 1kg - Žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 32 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 19.79 268.00
2 24 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 17.61 228.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 44 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.04 585.00
2 48 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.15 507.00
3 45 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.88 384.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 19 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 34.12 546.00
2 47 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.93 424.00
3 43 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.48 338.00
hod diskem 2kg - Muži (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 41 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.33 432.00
2 50 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.73 362.00
3 4 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 24.66 361.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 96 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 03 AK BílinaAK Bílina 30.53 487.00
2 131 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 21.22 312.00
3 127 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 17.06 234.00
hod oštěpem 500g - Žákyně (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 95 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 29.69 471.00
2 90 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 22.10 328.00
3 118 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.23 312.00
hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 32 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 26.68 253.00
2 24 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 20.63 170.00
hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 117 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.36 713.00
2 101 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 30.05 478.00
3 113 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.59 356.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 111 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.98 552.00
2 116 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.65 432.00
3 72 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 24.77 378.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 48 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.01 589.00
2 23 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 43.00 486.00
3 44 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.40 405.00
hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 42 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.92 514.00
2 46 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.35 433.00
3 4 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 38.58 422.00
hod oštěpem 800g - Junioři (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 19 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 47.15 547.00
2 43 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.77 526.00
3 47 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.49 222.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Jakub KřehlaJakub Křehla 06 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 52.50 329.00
2 56 Tomáš FuchsigTomáš Fuchsig 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 49.37 302.00
3 65 Radek PetránekRadek Petránek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 44.24 259.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (neděle, 5.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 75 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 37.16 321.00
2 102 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 34.57 290.00
3 121 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 33.61 278.00