výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva

Bílina (4. - 5. 5. 2019)

Skok vysoký - Muži

(so, 4.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 42 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 3 1.66 512.00
2 41 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1 1.63 488.00
3 50 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 6 1.60 464.00
4 46 Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 4 1.48 374.00
62 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 5 DNS 0.00
4 Michal BorekMichal Borek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 2 DNS 0.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 4.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 47 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 2 1.81 636.00
2 19 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 3 1.66 512.00
3 43 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1 1.63 488.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 4.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 49 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 1.81 636.00
2 23 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 7 1.63 488.00
3 44 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1 1.54 419.00
4 18 Daniel KleinDaniel Klein
AK BílinaAK Bílina
02 3 1.48 374.00
5 25 Aleš SloukaAleš Slouka
AK BílinaAK Bílina
03 6 1.51 352.00
45 Sebastián HykšSebastián Hykš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 NM 0.00
48 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 NM 0.00
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 5.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.211.271.301.331.361.391.42 Body
1 32 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ASK DěčínASK Děčín
05 2 1.39 oooxoxooxxx 310.00
2 24 Vojtěch SkálaVojtěch Skála
AK BílinaAK Bílina
04 1 1.36 -oxoooxxx 290.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 4.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.63 Body
1 101 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 3 1.60 -----o-ooxoxxx 736.00
2 113 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1 1.48 -oooxxoxxoxxx 599.00
3 117 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4 1.39 -xoxxoxxx 502.00
4 115 Adéla MaříkováAdéla Maříková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 2 1.33 oxxx 439.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 4.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.361.391.421.451.481.511.541.571.60 Body
1 116 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4 1.57 --oooxxoxooxxx 701.00
2 100 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 7 1.54 --oxoxoxoxxoxxx 666.00
3 72 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 5 1.51 --o-ooxxx 632.00
4 114 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3 1.51 ---xoooxxx 632.00
5 112 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 1.45 ---xoxxx 566.00
6 85 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 6 1.45 oxoxxoxxoxxx 566.00
7 111 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1 1.39 oxoxxx 502.00
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 4.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.331.361.391.421.451.481.511.541.57 Body
1 126 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 1 1.54 o-o-oooxoxoxxx 666.00
2 131 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 2 1.45 oooxxoooxxx 566.00
3 127 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 3 1.45 oooooxoxxx 566.00
4 96 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 4 1.39 oooxoxxx 502.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 4.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.181.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.54 Body
1 74 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 12 1.48 -----oo-oooxoxxx 599.00
2 118 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 8 1.48 --------oxoxoxoxxx 599.00
3 90 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 9 1.45 -----o-ooxooxxx 566.00
4 139 Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 11 1.42 -----xoooxoxoxxx 534.00
5 95 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 10 1.42 -----ooxooxxoxxx 534.00
6 92 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 6 1.39 -----ooxxoxxoxxx 502.00
7 103 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
04 7 1.33 ooooooxxoxxx 439.00
8 91 Eliška MagnováEliška Magnová
AK BílinaAK Bílina
05 5 1.30 oooooxoxxx 409.00
9 120 Adéla FučíkováAdéla Fučíková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 2 1.27 oooooxxx 379.00
10 123 Eva KostelejováEva Kostelejová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 3 1.24 ooooxxx 350.00
11 104 Lucie BrožkováLucie Brožková
ASK LovosiceASK Lovosice
05 1 1.15 xxoxxx 266.00
125 Aneta LoudováAneta Loudová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 4 NM xxx 0.00
Celkem 12 závodníků