výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva

Bílina (4. - 5. 5. 2019)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 10:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Max BatovecMax Batovec 06 AK BílinaAK Bílina 2 12.05 221.00
2 13 Matyáš BartošMatyáš Bartoš 07 AK BílinaAK Bílina 5 12.80 138.00
3 22 Lukáš MarhanLukáš Marhan 06 AK BílinaAK Bílina 1 12.88 130.00
4 12 Lukáš AugustaLukáš Augusta 07 AK BílinaAK Bílina 3 14.03 42.00
5 53 Matyáš AuervekMatyáš Auervek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 14.25 31.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 10:20) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Dan KačurDan Kačur 07 ASK LovosiceASK Lovosice 5 12.73 145.00
2 28 Christian TheuserChristian Theuser 07 AK BílinaAK Bílina 6 13.11 109.00
3 31 Marek PeterkaMarek Peterka 07 ASK DěčínASK Děčín 2 13.37 87.00
4 35 Adam BradáčAdam Bradáč 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 13.69 64.00
5 17 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 3 13.70 63.00
6 52 Patrik TischlerPatrik Tischler 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 13.90 50.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 5.5.2019 - 10:20) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 10.64 427.00
2 67 Čeněk TesnerČeněk Tesner 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 11.41 306.00
3 56 Tomáš FuchsigTomáš Fuchsig 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 12.08 217.00
4 2 Jan GerthnerJan Gerthner 07 AK MostAK Most 5 12.22 200.00
5 55 Matouš ČernýMatouš Černý 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 12.27 194.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 5.5.2019 - 10:20) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 11.61 278.00
2 54 Martin BalejMartin Balej 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 12.67 151.00
3 34 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 13.54 74.00
4 66 Šimon ŠpičkaŠimon Špička 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 13.73 61.00
5 58 Ondřej JečnýOndřej Ječný 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 14.12 38.00
6 65 Radek PetránekRadek Petránek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 14.99 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 5.5.2019 - 10:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 10.78 403.00
2 11 Daniel ŽárskýDaniel Žárský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 13.00 119.00
3 5 Jáchym AbrahámJáchym Abrahám 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 13.46 80.00
4 8 Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 13.76 59.00
5 59 Jakub JelínekJakub Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 15.91 0.00
6 60 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 15.96 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 5.5.2019 - 10:20) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Vojtěch KuricVojtěch Kuric 06 ASK DěčínASK Děčín 3 11.93 236.00
2 37 Jakub JežekJakub Ježek 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 4 13.10 110.00
3 39 Jan MiškovskýJan Miškovský 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 6 14.44 22.00
4 51 Tomáš RichterTomáš Richter 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 14.53 19.00
5 9 Patrik LisecPatrik Lisec 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 14.97 6.00
6 38 Adam MiškovskýAdam Miškovský 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2 15.38 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 5.5.2019 - 10:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 David ŠragaDavid Šraga 07 AK BílinaAK Bílina 2 11.66 271.00
2 1 Jakub KřehlaJakub Křehla 06 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 3 11.84 247.00
3 6 Jan BarátJan Barát 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 12.02 224.00
4 10 Pavel PocPavel Poc 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 14.64 15.00
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 5.5.2019 - 10:20) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK BílinaAK Bílina 3 12.90 128.00
2 61 Josef KunešJosef Kuneš 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 14.48 21.00
3 26 Miroslav SobotkaMiroslav Sobotka 07 AK BílinaAK Bílina 5 16.61 0.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 10.64 427.00
2 7 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 10.78 403.00
3 67 Čeněk TesnerČeněk Tesner 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 11.41 306.00
4 57 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 11.61 278.00
5 27 David ŠragaDavid Šraga 07 AK BílinaAK Bílina 2 11.66 271.00
6 1 Jakub KřehlaJakub Křehla 06 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 3 11.84 247.00
7 30 Vojtěch KuricVojtěch Kuric 06 ASK DěčínASK Děčín 3 11.93 236.00
8 6 Jan BarátJan Barát 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 12.02 224.00
9 14 Max BatovecMax Batovec 06 AK BílinaAK Bílina 2 12.05 221.00
10 56 Tomáš FuchsigTomáš Fuchsig 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 12.08 217.00
11 2 Jan GerthnerJan Gerthner 07 AK MostAK Most 5 12.22 200.00
12 55 Matouš ČernýMatouš Černý 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 12.27 194.00
13 54 Martin BalejMartin Balej 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 12.67 151.00
14 36 Dan KačurDan Kačur 07 ASK LovosiceASK Lovosice 5 12.73 145.00
15 13 Matyáš BartošMatyáš Bartoš 07 AK BílinaAK Bílina 5 12.80 138.00
16 22 Lukáš MarhanLukáš Marhan 06 AK BílinaAK Bílina 1 12.88 130.00
17 21 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK BílinaAK Bílina 3 12.90 128.00
18 11 Daniel ŽárskýDaniel Žárský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 13.00 119.00
19 37 Jakub JežekJakub Ježek 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 4 13.10 110.00
20 28 Christian TheuserChristian Theuser 07 AK BílinaAK Bílina 6 13.11 109.00
21 31 Marek PeterkaMarek Peterka 07 ASK DěčínASK Děčín 2 13.37 87.00
22 5 Jáchym AbrahámJáchym Abrahám 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 13.46 80.00
23 34 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 13.54 74.00
24 35 Adam BradáčAdam Bradáč 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 13.69 64.00
25 17 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 3 13.70 63.00
26 66 Šimon ŠpičkaŠimon Špička 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 13.73 61.00
27 8 Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 13.76 59.00
28 52 Patrik TischlerPatrik Tischler 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 13.90 50.00
29 12 Lukáš AugustaLukáš Augusta 07 AK BílinaAK Bílina 3 14.03 42.00
30 58 Ondřej JečnýOndřej Ječný 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 14.12 38.00
31 53 Matyáš AuervekMatyáš Auervek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 14.25 31.00
32 39 Jan MiškovskýJan Miškovský 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 6 14.44 22.00
33 61 Josef KunešJosef Kuneš 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 14.48 21.00
34 51 Tomáš RichterTomáš Richter 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 14.53 19.00
35 10 Pavel PocPavel Poc 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 14.64 15.00
36 9 Patrik LisecPatrik Lisec 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 14.97 6.00
37 65 Radek PetránekRadek Petránek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 14.99 5.00
38 38 Adam MiškovskýAdam Miškovský 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 2 15.38 0.00
39 59 Jakub JelínekJakub Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 15.91 0.00
40 60 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 15.96 0.00
41 26 Miroslav SobotkaMiroslav Sobotka 07 AK BílinaAK Bílina 5 16.61 0.00

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Karolína KratochvílováKarolína Kratochvílová 06 AK BílinaAK Bílina 2 11.48 460.00
2 88 Rozálie KlečkováRozálie Klečková 07 AK BílinaAK Bílina 5 12.57 307.00
3 86 Lucie HájkováLucie Hájková 06 AK BílinaAK Bílina 4 12.69 292.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Eliška RožcováEliška Rožcová 07 AK BílinaAK Bílina 2 13.57 192.00
2 97 Šárka TobolováŠárka Tobolová 07 AK BílinaAK Bílina 6 13.79 170.00
3 84 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 4 13.93 157.00
4 124 Karolína KůrkováKarolína Kůrková 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 14.15 136.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 5.5.2019 - 10:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 10.57 609.00
2 71 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 1 11.24 498.00
3 108 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 12.52 314.00
4 130 Marie TejmlováMarie Tejmlová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 13.16 236.00
5 110 Ema KučerováEma Kučerová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2 13.30 221.00
6 106 Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 13.40 210.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 5.5.2019 - 10:30) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 119 Tereza BendováTereza Bendová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 11.49 459.00
2 121 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 11.70 427.00
3 69 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 6 12.85 273.00
4 68 Karolína PaterováKarolína Paterová 07 AK MostAK Most 2 13.37 213.00
5 73 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 13.52 197.00
6 70 Denisa VidemanováDenisa Videmanová 06 AK MostAK Most 1 14.63 97.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 5.5.2019 - 10:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 10.72 583.00
2 79 Vilma KřížováVilma Křížová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 12.53 312.00
3 138 Veronika SklenářováVeronika Sklenářová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 13.53 196.00
4 135 Anna MatějkováAnna Matějková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 13.99 151.00
5 83 Lucie ZápotockáLucie Zápotocká 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 14.65 96.00
6 136 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 14.89 78.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 5.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 13.12 241.00
2 132 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 13.63 186.00
3 122 Michaela JeřábkováMichaela Jeřábková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.82 167.00
4 80 Marie Ludmila KudělováMarie Ludmila Kudělová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 14.44 112.00
5 76 Zuzana HolecováZuzana Holecová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 16.89 0.00
6 77 Nela HrkalováNela Hrkalová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 19.24 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 5.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 11.45 465.00
2 107 Angelina KernováAngelina Kernová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 12.62 301.00
3 109 Lea KrákorováLea Krákorová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 12.73 287.00
4 134 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 12.81 277.00
5 128 Anne-Marie ŠtáfkováAnne-Marie Štáfková 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 14.62 98.00
6 105 Emma ČernáEmma Černá 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 18.17 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 5.5.2019 - 10:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 137 Petra PražákováPetra Pražáková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 14.36 119.00
2 140 Jana UrbanováJana Urbanová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 14.38 117.00
3 81 Petra OcelákováPetra Oceláková 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 14.57 102.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 10.57 609.00
2 75 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 10.72 583.00
3 71 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 1 11.24 498.00
4 129 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 11.45 465.00
5 89 Karolína KratochvílováKarolína Kratochvílová 06 AK BílinaAK Bílina 2 11.48 460.00
6 119 Tereza BendováTereza Bendová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 11.49 459.00
7 121 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 11.70 427.00
8 108 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 12.52 314.00
9 79 Vilma KřížováVilma Křížová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 12.53 312.00
10 88 Rozálie KlečkováRozálie Klečková 07 AK BílinaAK Bílina 5 12.57 307.00
11 107 Angelina KernováAngelina Kernová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 12.62 301.00
12 86 Lucie HájkováLucie Hájková 06 AK BílinaAK Bílina 4 12.69 292.00
13 109 Lea KrákorováLea Krákorová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 12.73 287.00
14 134 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 12.81 277.00
15 69 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 6 12.85 273.00
16 78 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 13.12 241.00
17 130 Marie TejmlováMarie Tejmlová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 13.16 236.00
18 110 Ema KučerováEma Kučerová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2 13.30 221.00
19 68 Karolína PaterováKarolína Paterová 07 AK MostAK Most 2 13.37 213.00
20 106 Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 13.40 210.00
21 73 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 13.52 197.00
22 138 Veronika SklenářováVeronika Sklenářová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 13.53 196.00
23 94 Eliška RožcováEliška Rožcová 07 AK BílinaAK Bílina 2 13.57 192.00
24 132 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 13.63 186.00
25 97 Šárka TobolováŠárka Tobolová 07 AK BílinaAK Bílina 6 13.79 170.00
26 122 Michaela JeřábkováMichaela Jeřábková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.82 167.00
27 84 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 4 13.93 157.00
28 135 Anna MatějkováAnna Matějková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 13.99 151.00
29 124 Karolína KůrkováKarolína Kůrková 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 14.15 136.00
30 137 Petra PražákováPetra Pražáková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 14.36 119.00
31 140 Jana UrbanováJana Urbanová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 14.38 117.00
32 80 Marie Ludmila KudělováMarie Ludmila Kudělová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 14.44 112.00
33 81 Petra OcelákováPetra Oceláková 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 14.57 102.00
34 128 Anne-Marie ŠtáfkováAnne-Marie Štáfková 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 14.62 98.00
35 70 Denisa VidemanováDenisa Videmanová 06 AK MostAK Most 1 14.63 97.00
36 83 Lucie ZápotockáLucie Zápotocká 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 14.65 96.00
37 136 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 14.89 78.00
38 76 Zuzana HolecováZuzana Holecová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 16.89 0.00
39 105 Emma ČernáEmma Černá 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 18.17 0.00
40 77 Nela HrkalováNela Hrkalová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 19.24 0.00