výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP ve vícebojích elévstva

Bílina (11. 5. 2019)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 10:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 09.11 280.00
2 19 Dominik WalterDominik Walter 08 AK BílinaAK Bílina 3 09.16 270.00
3 10 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK BílinaAK Bílina 2 09.40 222.00
4 24 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 5 09.74 161.00
5 11 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK BílinaAK Bílina 6 10.16 98.00
6 8 Daniel PlosDaniel Plos 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 10.47 61.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Tomáš Jan MagnaTomáš Jan Magna 08 AK BílinaAK Bílina 2 09.86 142.00
2 15 Matěj NedvědMatěj Nedvěd 09 AK BílinaAK Bílina 4 10.24 88.00
3 18 David VětrovecDavid Větrovec 08 AK BílinaAK Bílina 3 10.84 27.00
4 1 Adam StojčenkoAdam Stojčenko 09 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 5 10.94 20.00
5 5 Václav HanzlVáclav Hanzl 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 10.94 20.00
6 6 Hynek HölzlHynek Hölzl 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 11.41 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 09.64 178.00
2 7 Antonín KunzeAntonín Kunze 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 10.06 112.00
3 13 Tomáš MejzlíkTomáš Mejzlík 08 AK BílinaAK Bílina 5 10.07 110.00
4 26 Adam MusilAdam Musil 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 10.67 41.00
5 30 Kostiantyn KondratievKostiantyn Kondratiev 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 10.85 26.00
6 17 Daniel SlezákDaniel Slezák 09 AK BílinaAK Bílina 6 11.23 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 11.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Šimon KalašŠimon Kalaš 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 09.17 268.00
2 27 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 09.25 251.00
3 21 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 1 09.38 226.00
4 32 Marek MigulskiMarek Migulski 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 10.08 109.00
5 35 Josef SteineckerJosef Steinecker 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 10.30 80.00
6 31 Josef MašekJosef Mašek 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 10.79 31.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 11.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Ondřej DavidOndřej David 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 09.88 138.00
2 38 Samuel VarcholaSamuel Varchola 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1 10.36 73.00
3 20 Matyáš KuricMatyáš Kuric 09 ASK DěčínASK Děčín 2 10.48 60.00
4 25 Adam MusilAdam Musil 08 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 6 10.54 53.00
5 4 Filip AngelidisFilip Angelidis 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 10.79 31.00
6 29 Daniel HeroltDaniel Herolt 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 10.81 29.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 11.5.2019 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 David ProkešDavid Prokeš 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 09.94 129.00
2 37 Tomáš LaurichTomáš Laurich 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 3 09.95 128.00
3 14 Jiří MiklošJiří Mikloš 08 AK BílinaAK Bílina 5 10.65 43.00
4 2 Štěpán KovaříkŠtěpán Kovařík 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 11.02 15.00
5 34 Filip ŘíhaFilip Říha 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 11.30 3.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 09.11 280.00
2 19 Dominik WalterDominik Walter 08 AK BílinaAK Bílina 3 09.16 270.00
3 23 Šimon KalašŠimon Kalaš 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 09.17 268.00
4 27 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 09.25 251.00
5 21 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 1 09.38 226.00
6 10 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK BílinaAK Bílina 2 09.40 222.00
7 22 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 09.64 178.00
8 24 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 5 09.74 161.00
9 12 Tomáš Jan MagnaTomáš Jan Magna 08 AK BílinaAK Bílina 2 09.86 142.00
10 28 Ondřej DavidOndřej David 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 09.88 138.00
11 33 David ProkešDavid Prokeš 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 09.94 129.00
12 37 Tomáš LaurichTomáš Laurich 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 3 09.95 128.00
13 7 Antonín KunzeAntonín Kunze 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 10.06 112.00
14 13 Tomáš MejzlíkTomáš Mejzlík 08 AK BílinaAK Bílina 5 10.07 110.00
15 32 Marek MigulskiMarek Migulski 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 10.08 109.00
16 11 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK BílinaAK Bílina 6 10.16 98.00
17 15 Matěj NedvědMatěj Nedvěd 09 AK BílinaAK Bílina 4 10.24 88.00
18 35 Josef SteineckerJosef Steinecker 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 10.30 80.00
19 38 Samuel VarcholaSamuel Varchola 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1 10.36 73.00
20 8 Daniel PlosDaniel Plos 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 10.47 61.00
21 20 Matyáš KuricMatyáš Kuric 09 ASK DěčínASK Děčín 2 10.48 60.00
22 25 Adam MusilAdam Musil 08 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 6 10.54 53.00
23 14 Jiří MiklošJiří Mikloš 08 AK BílinaAK Bílina 5 10.65 43.00
24 26 Adam MusilAdam Musil 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 10.67 41.00
25 31 Josef MašekJosef Mašek 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 10.79 31.00
25 4 Filip AngelidisFilip Angelidis 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 10.79 31.00
27 29 Daniel HeroltDaniel Herolt 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 10.81 29.00
28 18 David VětrovecDavid Větrovec 08 AK BílinaAK Bílina 3 10.84 27.00
29 30 Kostiantyn KondratievKostiantyn Kondratiev 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 10.85 26.00
30 1 Adam StojčenkoAdam Stojčenko 09 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 5 10.94 20.00
30 5 Václav HanzlVáclav Hanzl 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 10.94 20.00
32 2 Štěpán KovaříkŠtěpán Kovařík 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 11.02 15.00
33 17 Daniel SlezákDaniel Slezák 09 AK BílinaAK Bílina 6 11.23 5.00
34 34 Filip ŘíhaFilip Říha 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 11.30 3.00
35 6 Hynek HölzlHynek Hölzl 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 11.41 0.00

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 47 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 09.52 440.00
2 59 Barbora SchubertováBarbora Schubertová 08 AK BílinaAK Bílina 2 10.01 334.00
3 48 Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 10.02 332.00
4 54 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 AK BílinaAK Bílina 5 10.12 312.00
5 58 Veronika RožcováVeronika Rožcová 09 AK BílinaAK Bílina 6 10.41 258.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 56 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová 09 AK BílinaAK Bílina 2 09.99 338.00
2 78 Anna LosenickáAnna Losenická 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 10.80 192.00
3 61 Markéta VavreinováMarkéta Vavreinová 09 AK BílinaAK Bílina 4 10.89 178.00
4 44 Klára KvapilováKlára Kvapilová 08 AK MostAK Most 3 10.95 168.00
5 60 Sára SlezákováSára Slezáková 09 AK BílinaAK Bílina 1 11.50 96.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 2 09.28 496.00
2 65 Barbora FibichováBarbora Fibichová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 09.37 475.00
3 83 Vendula VrbováVendula Vrbová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 09.44 458.00
4 69 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 09.80 378.00
5 71 Tereza TschernayováTereza Tschernayová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 10.26 285.00
6 43 Radka JiříkováRadka Jiříková 09 AK MostAK Most 5 10.40 259.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 11.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Markéta ŠmakalováMarkéta Šmakalová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.40 468.00
2 75 Simona HovorkováSimona Hovorková 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 10.09 318.00
3 84 Zuzana ZapotučnáZuzana Zapotučná 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 10.49 243.00
4 79 Rita MrňákováRita Mrňáková 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 10.65 216.00
5 40 Adéla HamouzováAdéla Hamouzová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 10.78 195.00
6 76 Anna Ellen KrobováAnna Ellen Krobová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 11.17 137.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 11.5.2019 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2 10.18 300.00
2 49 Tereza OpatrnáTereza Opatrná 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 10.64 218.00
3 50 Viola PidrmanováViola Pidrmanová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 10.73 203.00
4 85 Ela LošťákováEla Lošťáková 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 3 10.82 188.00
5 73 Emma BláhováEmma Bláhová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 12.25 27.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 11.5.2019 - 10:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.61 419.00
2 52 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 09.92 353.00
3 64 Adéla NovakovskáAdéla Novakovská 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 10.34 270.00
4 39 Nikola HamouzouváNikola Hamouzouvá 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 10.69 209.00
5 63 Gabriela LacinováGabriela Lacinová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.72 204.00
6 87 Nikola ŠediváNikola Šedivá 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 10.90 176.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 11.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Adéla RevajováAdéla Revajová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 09.64 413.00
2 77 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 09.74 391.00
3 74 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 10.08 320.00
4 45 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 6 10.40 259.00
5 72 Eliška AbrahamováEliška Abrahamová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.19 134.00
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (so, 11.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 09.36 477.00
2 66 Sofie Barbora KubcováSofie Barbora Kubcová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 3 09.55 433.00
3 42 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 09.65 411.00
4 82 Pavlína ŠkvorováPavlína Škvorová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 10.25 287.00
5 81 Julie ŠediváJulie Šedivá 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 10.75 199.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 2 09.28 496.00
2 41 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 09.36 477.00
3 65 Barbora FibichováBarbora Fibichová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 09.37 475.00
4 70 Markéta ŠmakalováMarkéta Šmakalová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.40 468.00
5 83 Vendula VrbováVendula Vrbová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 09.44 458.00
6 47 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 09.52 440.00
7 66 Sofie Barbora KubcováSofie Barbora Kubcová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 3 09.55 433.00
8 67 Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.61 419.00
9 80 Adéla RevajováAdéla Revajová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 09.64 413.00
10 42 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 09.65 411.00
11 77 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 09.74 391.00
12 69 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 09.80 378.00
13 52 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 09.92 353.00
14 56 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová 09 AK BílinaAK Bílina 2 09.99 338.00
15 59 Barbora SchubertováBarbora Schubertová 08 AK BílinaAK Bílina 2 10.01 334.00
16 48 Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 10.02 332.00
17 74 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 10.08 320.00
18 75 Simona HovorkováSimona Hovorková 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 10.09 318.00
19 54 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 AK BílinaAK Bílina 5 10.12 312.00
20 86 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2 10.18 300.00
21 82 Pavlína ŠkvorováPavlína Škvorová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 10.25 287.00
22 71 Tereza TschernayováTereza Tschernayová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 10.26 285.00
23 64 Adéla NovakovskáAdéla Novakovská 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 10.34 270.00
24 43 Radka JiříkováRadka Jiříková 09 AK MostAK Most 5 10.40 259.00
24 45 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 6 10.40 259.00
26 58 Veronika RožcováVeronika Rožcová 09 AK BílinaAK Bílina 6 10.41 258.00
27 84 Zuzana ZapotučnáZuzana Zapotučná 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 10.49 243.00
28 49 Tereza OpatrnáTereza Opatrná 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 10.64 218.00
29 79 Rita MrňákováRita Mrňáková 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 10.65 216.00
30 39 Nikola HamouzouváNikola Hamouzouvá 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 10.69 209.00
31 63 Gabriela LacinováGabriela Lacinová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.72 204.00
32 50 Viola PidrmanováViola Pidrmanová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 10.73 203.00
33 81 Julie ŠediváJulie Šedivá 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 10.75 199.00
34 40 Adéla HamouzováAdéla Hamouzová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 10.78 195.00
35 78 Anna LosenickáAnna Losenická 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 10.80 192.00
36 85 Ela LošťákováEla Lošťáková 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 3 10.82 188.00
37 61 Markéta VavreinováMarkéta Vavreinová 09 AK BílinaAK Bílina 4 10.89 178.00
38 87 Nikola ŠediváNikola Šedivá 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 10.90 176.00
39 44 Klára KvapilováKlára Kvapilová 08 AK MostAK Most 3 10.95 168.00
40 76 Anna Ellen KrobováAnna Ellen Krobová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 11.17 137.00
41 72 Eliška AbrahamováEliška Abrahamová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.19 134.00
42 60 Sára SlezákováSára Slezáková 09 AK BílinaAK Bílina 1 11.50 96.00
43 73 Emma BláhováEmma Bláhová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 12.25 27.00

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 83 Vendula VrbováVendula Vrbová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 16 1:52.79 620.00
2 46 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 15 1:56.64 559.00
3 65 Barbora FibichováBarbora Fibichová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 1:59.98 509.00
4 75 Simona HovorkováSimona Hovorková 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 2:03.81 454.00
5 41 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 7 2:04.02 451.00
6 74 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:06.49 417.00
7 80 Adéla RevajováAdéla Revajová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12 2:06.99 411.00
8 66 Sofie Barbora KubcováSofie Barbora Kubcová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 8 2:07.36 406.00
9 77 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 2:08.52 390.00
10 69 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 2:09.11 383.00
11 70 Markéta ŠmakalováMarkéta Šmakalová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 14 2:18.06 276.00
12 47 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 2:19.15 264.00
13 48 Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 2:19.46 260.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 52 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 13 2:08.31 393.00
2 67 Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 11 2:09.05 384.00
3 86 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 8 2:09.40 379.00
4 58 Veronika RožcováVeronika Rožcová 09 AK BílinaAK Bílina 9 2:09.88 373.00
5 85 Ela LošťákováEla Lošťáková 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 5 2:11.38 354.00
6 42 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 15 2:12.02 346.00
7 59 Barbora SchubertováBarbora Schubertová 08 AK BílinaAK Bílina 10 2:13.62 327.00
8 82 Pavlína ŠkvorováPavlína Škvorová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12 2:15.46 305.00
9 54 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 AK BílinaAK Bílina 2 2:18.07 276.00
10 56 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová 09 AK BílinaAK Bílina 6 2:22.42 229.00
11 79 Rita MrňákováRita Mrňáková 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 2:23.20 222.00
12 71 Tereza TschernayováTereza Tschernayová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 14 2:25.41 200.00
13 44 Klára KvapilováKlára Kvapilová 08 AK MostAK Most 4 2:28.13 175.00
14 43 Radka JiříkováRadka Jiříková 09 AK MostAK Most 3 2:28.86 168.00
15 39 Nikola HamouzouváNikola Hamouzouvá 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 2:41.74 73.00
Celkem 15 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 87 Nikola ŠediváNikola Šedivá 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 11 2:20.26 252.00
2 50 Viola PidrmanováViola Pidrmanová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 9 2:21.47 239.00
3 64 Adéla NovakovskáAdéla Novakovská 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 7 2:24.07 213.00
4 81 Julie ŠediváJulie Šedivá 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12 2:25.80 196.00
5 61 Markéta VavreinováMarkéta Vavreinová 09 AK BílinaAK Bílina 14 2:25.82 196.00
6 63 Gabriela LacinováGabriela Lacinová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 2:27.86 177.00
7 45 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 13 2:28.06 175.00
8 84 Zuzana ZapotučnáZuzana Zapotučná 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 15 2:30.56 154.00
9 40 Adéla HamouzováAdéla Hamouzová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 2:31.95 142.00
10 76 Anna Ellen KrobováAnna Ellen Krobová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 2:33.36 131.00
11 72 Eliška AbrahamováEliška Abrahamová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 2:51.75 25.00
12 73 Emma BláhováEmma Bláhová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 2:57.51 8.00
13 60 Sára SlezákováSára Slezáková 09 AK BílinaAK Bílina 10 3:21.58 0.00
78 Anna LosenickáAnna Losenická 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 DNF
49 Tereza OpatrnáTereza Opatrná 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 DNF
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 83 Vendula VrbováVendula Vrbová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 16 1:52.79 620.00
2 46 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 15 1:56.64 559.00
3 65 Barbora FibichováBarbora Fibichová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 1:59.98 509.00
4 75 Simona HovorkováSimona Hovorková 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 2:03.81 454.00
5 41 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 7 2:04.02 451.00
6 74 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:06.49 417.00
7 80 Adéla RevajováAdéla Revajová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12 2:06.99 411.00
8 66 Sofie Barbora KubcováSofie Barbora Kubcová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 8 2:07.36 406.00
9 52 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 13 2:08.31 393.00
10 77 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 2:08.52 390.00
11 67 Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 11 2:09.05 384.00
12 69 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 2:09.11 383.00
13 86 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 8 2:09.40 379.00
14 58 Veronika RožcováVeronika Rožcová 09 AK BílinaAK Bílina 9 2:09.88 373.00
15 85 Ela LošťákováEla Lošťáková 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 5 2:11.38 354.00
16 42 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 15 2:12.02 346.00
17 59 Barbora SchubertováBarbora Schubertová 08 AK BílinaAK Bílina 10 2:13.62 327.00
18 82 Pavlína ŠkvorováPavlína Škvorová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12 2:15.46 305.00
19 70 Markéta ŠmakalováMarkéta Šmakalová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 14 2:18.06 276.00
20 54 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 AK BílinaAK Bílina 2 2:18.07 276.00
21 47 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 2:19.15 264.00
22 48 Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 2:19.46 260.00
23 87 Nikola ŠediváNikola Šedivá 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 11 2:20.26 252.00
24 50 Viola PidrmanováViola Pidrmanová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 9 2:21.47 239.00
25 56 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová 09 AK BílinaAK Bílina 6 2:22.42 229.00
26 79 Rita MrňákováRita Mrňáková 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 2:23.20 222.00
27 64 Adéla NovakovskáAdéla Novakovská 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 7 2:24.07 213.00
28 71 Tereza TschernayováTereza Tschernayová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 14 2:25.41 200.00
29 81 Julie ŠediváJulie Šedivá 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12 2:25.80 196.00
30 61 Markéta VavreinováMarkéta Vavreinová 09 AK BílinaAK Bílina 14 2:25.82 196.00
31 63 Gabriela LacinováGabriela Lacinová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 2:27.86 177.00
32 45 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 13 2:28.06 175.00
33 44 Klára KvapilováKlára Kvapilová 08 AK MostAK Most 4 2:28.13 175.00
34 43 Radka JiříkováRadka Jiříková 09 AK MostAK Most 3 2:28.86 168.00
35 84 Zuzana ZapotučnáZuzana Zapotučná 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 15 2:30.56 154.00
36 40 Adéla HamouzováAdéla Hamouzová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 2:31.95 142.00
37 76 Anna Ellen KrobováAnna Ellen Krobová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 2:33.36 131.00
38 39 Nikola HamouzouváNikola Hamouzouvá 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 2:41.74 73.00
39 72 Eliška AbrahamováEliška Abrahamová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 2:51.75 25.00
40 73 Emma BláhováEmma Bláhová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 2:57.51 8.00
41 60 Sára SlezákováSára Slezáková 09 AK BílinaAK Bílina 10 3:21.58 0.00
78 Anna LosenickáAnna Losenická 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 DNF
49 Tereza OpatrnáTereza Opatrná 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 DNF

800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 24 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 12 2:45.52 339.00
2 19 Dominik WalterDominik Walter 08 AK BílinaAK Bílina 16 2:45.65 338.00
3 9 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 15 2:51.77 285.00
4 27 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10 2:52.71 277.00
5 35 Josef SteineckerJosef Steinecker 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13 3:00.45 216.00
6 12 Tomáš Jan MagnaTomáš Jan Magna 08 AK BílinaAK Bílina 8 3:01.87 206.00
7 22 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 14 3:03.67 193.00
8 28 Ondřej DavidOndřej David 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 3:05.89 178.00
9 10 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK BílinaAK Bílina 4 3:07.39 168.00
10 11 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK BílinaAK Bílina 5 3:08.54 161.00
11 37 Tomáš LaurichTomáš Laurich 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 7 3:09.06 157.00
12 33 David ProkešDavid Prokeš 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11 3:14.30 126.00
13 7 Antonín KunzeAntonín Kunze 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 3:19.99 95.00
14 23 Šimon KalašŠimon Kalaš 08 ASK LovosiceASK Lovosice 3 3:20.55 92.00
15 29 Daniel HeroltDaniel Herolt 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 3:26.66 64.00
16 21 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 17 3:41.18 17.00
13 Tomáš MejzlíkTomáš Mejzlík 08 AK BílinaAK Bílina 9 DNF
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Jiří MiklošJiří Mikloš 08 AK BílinaAK Bílina 9 3:09.43 155.00
2 18 David VětrovecDavid Větrovec 08 AK BílinaAK Bílina 18 3:13.30 131.00
3 2 Štěpán KovaříkŠtěpán Kovařík 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 3:14.02 127.00
4 20 Matyáš KuricMatyáš Kuric 09 ASK DěčínASK Děčín 6 3:15.35 120.00
5 32 Marek MigulskiMarek Migulski 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 3:15.70 118.00
6 25 Adam MusilAdam Musil 08 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 11 3:17.55 108.00
7 38 Samuel VarcholaSamuel Varchola 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 17 3:20.05 95.00
8 26 Adam MusilAdam Musil 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10 3:23.11 80.00
9 15 Matěj NedvědMatěj Nedvěd 09 AK BílinaAK Bílina 12 3:30.15 50.00
10 8 Daniel PlosDaniel Plos 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 13 3:31.79 44.00
11 34 Filip ŘíhaFilip Říha 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 14 3:34.48 35.00
12 30 Kostiantyn KondratievKostiantyn Kondratiev 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 3:36.75 28.00
13 1 Adam StojčenkoAdam Stojčenko 09 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 16 3:40.06 19.00
14 5 Václav HanzlVáclav Hanzl 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 3:41.50 16.00
15 4 Filip AngelidisFilip Angelidis 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 3:45.79 8.00
16 17 Daniel SlezákDaniel Slezák 09 AK BílinaAK Bílina 15 4:07.23 0.00
17 6 Hynek HölzlHynek Hölzl 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 4:21.96 0.00
31 Josef MašekJosef Mašek 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 DNS
Celkem 18 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 24 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 12 2:45.52 339.00
2 19 Dominik WalterDominik Walter 08 AK BílinaAK Bílina 16 2:45.65 338.00
3 9 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 15 2:51.77 285.00
4 27 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10 2:52.71 277.00
5 35 Josef SteineckerJosef Steinecker 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13 3:00.45 216.00
6 12 Tomáš Jan MagnaTomáš Jan Magna 08 AK BílinaAK Bílina 8 3:01.87 206.00
7 22 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 14 3:03.67 193.00
8 28 Ondřej DavidOndřej David 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 3:05.89 178.00
9 10 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK BílinaAK Bílina 4 3:07.39 168.00
10 11 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK BílinaAK Bílina 5 3:08.54 161.00
11 37 Tomáš LaurichTomáš Laurich 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 7 3:09.06 157.00
12 14 Jiří MiklošJiří Mikloš 08 AK BílinaAK Bílina 9 3:09.43 155.00
13 18 David VětrovecDavid Větrovec 08 AK BílinaAK Bílina 18 3:13.30 131.00
14 2 Štěpán KovaříkŠtěpán Kovařík 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 3:14.02 127.00
15 33 David ProkešDavid Prokeš 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11 3:14.30 126.00
16 20 Matyáš KuricMatyáš Kuric 09 ASK DěčínASK Děčín 6 3:15.35 120.00
17 32 Marek MigulskiMarek Migulski 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 3:15.70 118.00
18 25 Adam MusilAdam Musil 08 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 11 3:17.55 108.00
19 7 Antonín KunzeAntonín Kunze 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 3:19.99 95.00
20 38 Samuel VarcholaSamuel Varchola 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 17 3:20.05 95.00
21 23 Šimon KalašŠimon Kalaš 08 ASK LovosiceASK Lovosice 3 3:20.55 92.00
22 26 Adam MusilAdam Musil 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10 3:23.11 80.00
23 29 Daniel HeroltDaniel Herolt 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 3:26.66 64.00
24 15 Matěj NedvědMatěj Nedvěd 09 AK BílinaAK Bílina 12 3:30.15 50.00
25 8 Daniel PlosDaniel Plos 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 13 3:31.79 44.00
26 34 Filip ŘíhaFilip Říha 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 14 3:34.48 35.00
27 30 Kostiantyn KondratievKostiantyn Kondratiev 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 3:36.75 28.00
28 1 Adam StojčenkoAdam Stojčenko 09 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 16 3:40.06 19.00
29 21 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 17 3:41.18 17.00
30 5 Václav HanzlVáclav Hanzl 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 3:41.50 16.00
31 4 Filip AngelidisFilip Angelidis 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 3:45.79 8.00
32 17 Daniel SlezákDaniel Slezák 09 AK BílinaAK Bílina 15 4:07.23 0.00
33 6 Hynek HölzlHynek Hölzl 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 4:21.96 0.00
13 Tomáš MejzlíkTomáš Mejzlík 08 AK BílinaAK Bílina 9 DNF
31 Josef MašekJosef Mašek 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 DNS

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Jedna skupina)

Jedna skupina A (so, 11.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Šimon KalašŠimon Kalaš
ASK LovosiceASK Lovosice
08 6 3.85 +0.5 m/s 2.81  -0.33.85  +0.53.55  +0.03.850.00.00.0 182.00
2 11 Vojtěch KošaVojtěch Koša
AK BílinaAK Bílina
09 9 3.31 +0.0 m/s 3.14  -1.23.31  +0.03.30  +0.03.310.00.00.0 104.00
3 37 Tomáš LaurichTomáš Laurich
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 13 3.21 +0.0 m/s 3.10  -0.23.12  +1.03.21  +0.03.210.00.00.0 91.00
4 10 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík
AK BílinaAK Bílina
08 7 3.09 +0.0 m/s 2.95  -0.32.84  +1.63.09  +0.03.090.00.00.0 76.00
5 28 Ondřej DavidOndřej David
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 2 3.08 -0.1 m/s 3.08  -0.12.77  +0.02.72  +0.03.080.00.00.0 75.00
6 7 Antonín KunzeAntonín Kunze
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 11 3.08 +0.0 m/s 3.08  +0.02.60  +0.12.65  +0.03.080.00.00.0 75.00
7 4 Filip AngelidisFilip Angelidis
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 1 3.04 -0.1 m/s 3.04  -0.12.76  +0.02.97  +0.03.040.00.00.0 70.00
8 29 Daniel HeroltDaniel Herolt
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 4 2.99 +0.0 m/s 2.66  +0.02.38  +1.72.99  +0.02.990.00.00.0 65.00
9 20 Matyáš KuricMatyáš Kuric
ASK DěčínASK Děčín
09 12 2.91 +0.4 m/s 2.91  +0.42.65  +0.82.59  +0.02.910.00.00.0 56.00
10 2 Štěpán KovaříkŠtěpán Kovařík
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 10 2.70 +0.0 m/s 2.70  +0.02.62  +0.52.44  +0.02.700.00.00.0 34.00
11 5 Václav HanzlVáclav Hanzl
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 3 2.69 +0.4 m/s 2.10  +0.02.69  +0.42.44  +0.02.690.00.00.0 33.00
12 6 Hynek HölzlHynek Hölzl
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 5 2.66 +0.0 m/s 2.61  +0.52.50  +0.02.66  +0.02.660.00.00.0 30.00
13 30 Kostiantyn KondratievKostiantyn Kondratiev
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 8 2.58 -0.4 m/s 2.58  -0.42.27  +1.12.16  +0.02.580.00.00.0 23.00
Celkem 13 závodníků
Jedna skupina B (so, 11.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 27 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 8 3.92 +0.8 m/s 3.63  +1.13.92  +0.8x3.920.00.00.0 193.00
2 9 Jan VaněkJan Vaněk
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 18 3.92 +0.3 m/s 3.92  +0.3x3.43  +1.23.920.00.00.0 193.00
3 24 Jan SkokanJan Skokan
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
08 13 3.84 +0.4 m/s 3.84  +0.4x3.63  +1.63.840.00.00.0 181.00
4 22 Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 17 3.44 +1.8 m/s 3.42  +0.83.08  +1.23.44  +1.83.440.00.00.0 122.00
5 19 Dominik WalterDominik Walter
AK BílinaAK Bílina
08 20 3.40 +1.2 m/s 3.39  +1.13.40  +1.23.18  +1.13.400.00.00.0 116.00
6 33 David ProkešDavid Prokeš
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 11 3.38 +1.2 m/s 3.38  +1.23.23  +1.13.37  +1.73.380.00.00.0 114.00
7 32 Marek MigulskiMarek Migulski
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 4 3.20 +0.5 m/s 2.77  +0.13.20  +0.53.13  +1.83.200.00.00.0 90.00
8 35 Josef SteineckerJosef Steinecker
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 15 3.18 +1.3 m/s x3.18  +1.32.90  +1.93.180.00.00.0 88.00
9 18 David VětrovecDavid Větrovec
AK BílinaAK Bílina
08 22 3.10 +1.6 m/s 3.10  +1.63.10  +0.82.91  +1.33.100.00.00.0 78.00
10 21 Vít ŽáčekVít Žáček
ASK DěčínASK Děčín
08 21 3.08 +0.2 m/s 2.95  +1.22.93  +1.53.08  +0.23.080.00.00.0 75.00
11 12 Tomáš Jan MagnaTomáš Jan Magna
AK BílinaAK Bílina
08 1 3.01 +1.4 m/s  +0.0 +1.53.01  +1.43.010.00.00.0 67.00
12 15 Matěj NedvědMatěj Nedvěd
AK BílinaAK Bílina
09 9 3.00 +1.2 m/s 3.00  +1.22.95  +1.32.65  +1.33.000.00.00.0 66.00
13 8 Daniel PlosDaniel Plos
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 10 3.00 +1.9 m/s 2.60  +0.52.23  +0.13.00  +1.93.000.00.00.0 66.00
14 38 Samuel VarcholaSamuel Varchola
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 19 2.99 +1.3 m/s 2.73  +0.42.99  +1.3x2.990.00.00.0 65.00
15 13 Tomáš MejzlíkTomáš Mejzlík
AK BílinaAK Bílina
08 3 2.95 +0.0 m/s 2.95  +0.02.78  +1.22.42  +1.12.950.00.00.0 60.00
16 31 Josef MašekJosef Mašek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 2 2.94 +0.0 m/s 2.94  +0.02.94  +1.02.82  +1.62.940.00.00.0 59.00
17 25 Adam MusilAdam Musil
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
08 7 2.85 +0.9 m/s 2.85  +0.92.82  +1.1 +1.42.850.00.00.0 49.00
18 14 Jiří MiklošJiří Mikloš
AK BílinaAK Bílina
08 5 2.78 +0.3 m/s 2.78  +0.32.60  +1.42.52  +1.32.780.00.00.0 42.00
19 1 Adam StojčenkoAdam Stojčenko
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
09 16 2.68 +1.2 m/s 2.54  +0.9-2.68  +1.22.680.00.00.0 32.00
20 34 Filip ŘíhaFilip Říha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 12 2.43 +1.5 m/s 2.33  +0.82.37  +1.62.43  +1.52.430.00.00.0 11.00
21 17 Daniel SlezákDaniel Slezák
AK BílinaAK Bílina
09 14 2.41 +0.3 m/s 2.41  +0.3x2.20  +2.22.410.00.00.0 10.00
22 26 Adam MusilAdam Musil
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 6 2.39 +1.3 m/s 2.36  +1.12.39  +1.32.32  +0.82.390.00.00.0 8.00
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Jedna skupina)

Jedna skupina A (so, 11.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 69 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 9 3.97 +0.2 m/s 3.71  +0.23.67  -0.13.97  +0.23.970.00.00.0 301.00
2 41 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
08 23 3.93 -0.3 m/s 3.68  +0.03.38  +0.03.93  -0.33.930.00.00.0 292.00
3 66 Sofie Barbora KubcováSofie Barbora Kubcová
ASK LovosiceASK Lovosice
08 14 3.79 +0.0 m/s 3.55  +0.43.46  -0.33.79  +0.03.790.00.00.0 261.00
4 65 Barbora FibichováBarbora Fibichová
ASK LovosiceASK Lovosice
08 6 3.56 +0.0 m/s 3.55  -0.33.55  -0.23.56  +0.03.560.00.00.0 212.00
5 47 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 3 3.32 +0.0 m/s 3.06  -0.62.89  +0.03.32  +0.03.320.00.00.0 165.00
6 85 Ela LošťákováEla Lošťáková
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 20 3.30 -0.5 m/s 3.10  +0.03.18  -0.63.30  -0.53.300.00.00.0 161.00
7 77 Barbora KubínováBarbora Kubínová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 15 3.24 +0.0 m/s 3.07  +0.33.24  +0.0x3.240.00.00.0 150.00
8 48 Lada CísařováLada Císařová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 4 3.23 +0.0 m/s x3.23  +0.0x3.230.00.00.0 148.00
9 74 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 5 3.20 +0.0 m/s 2.57  -0.92.88  -0.13.20  +0.03.200.00.00.0 142.00
10 75 Simona HovorkováSimona Hovorková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 10 3.18 -0.3 m/s 3.10  +0.03.18  -0.3x3.180.00.00.0 139.00
11 79 Rita MrňákováRita Mrňáková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 22 3.04 -0.2 m/s 2.87  +0.03.04  -0.22.99  -0.73.040.00.00.0 114.00
12 43 Radka JiříkováRadka Jiříková
AK MostAK Most
09 12 2.97 +0.6 m/s 2.97  +0.62.57  -0.42.72  -0.12.970.00.00.0 102.00
13 44 Klára KvapilováKlára Kvapilová
AK MostAK Most
08 16 2.96 +0.0 m/s 2.84  +0.3x2.96  +0.02.960.00.00.0 100.00
14 39 Nikola HamouzouváNikola Hamouzouvá
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 7 2.94 +0.0 m/s 2.73  +0.0x2.94  +0.02.940.00.00.0 97.00
15 54 Veronika HromádkováVeronika Hromádková
AK BílinaAK Bílina
09 11 2.91 -0.3 m/s 2.66  +0.22.91  -0.32.53  +0.02.910.00.00.0 92.00
16 56 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová
AK BílinaAK Bílina
09 21 2.85 -0.4 m/s 2.76  +0.02.85  -0.42.75  -0.52.850.00.00.0 83.00
17 76 Anna Ellen KrobováAnna Ellen Krobová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 13 2.73 +0.7 m/s 2.73  +0.72.50  -0.52.61  -0.42.730.00.00.0 65.00
18 63 Gabriela LacinováGabriela Lacinová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 17 2.72 +0.0 m/s 2.26  +0.22.70  -0.42.72  +0.02.720.00.00.0 63.00
19 78 Anna LosenickáAnna Losenická
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 19 2.71 -0.5 m/s 2.66  +0.02.71  -0.52.34  +0.02.710.00.00.0 62.00
20 72 Eliška AbrahamováEliška Abrahamová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 1 2.71 +0.0 m/s 2.60  +0.0x2.71  +0.02.710.00.00.0 62.00
21 40 Adéla HamouzováAdéla Hamouzová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 8 2.63 +0.0 m/s 2.63  +0.02.51  -0.22.46  +0.02.630.00.00.0 50.00
22 73 Emma BláhováEmma Bláhová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 2 2.24 -0.2 m/s x2.24  -0.22.23  +0.02.240.00.00.0 7.00
Celkem 22 závodníků
Jedna skupina B (so, 11.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 80 Adéla RevajováAdéla Revajová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 6 3.66 -0.6 m/s 3.32  -1.2x3.66  -0.63.660.00.00.0 233.00
2 70 Markéta ŠmakalováMarkéta Šmakalová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 16 3.63 -1.4 m/s 3.63  -1.42.95  -1.33.19  -1.03.630.00.00.0 227.00
3 46 Emma ThiebautEmma Thiebaut
AK MostAK Most
08 18 3.56 -0.4 m/s 3.53  -1.03.56  -0.43.37  -0.73.560.00.00.0 212.00
4 83 Vendula VrbováVendula Vrbová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 21 3.44 -0.6 m/s 3.29  -2.23.44  -0.6x3.440.00.00.0 188.00
5 52 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 17 3.43 -1.1 m/s 3.31  -1.13.43  -1.13.39  -1.13.430.00.00.0 186.00
6 49 Tereza OpatrnáTereza Opatrná
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 2 3.15 -1.3 m/s 3.15  -1.32.63  -1.42.98  -0.73.150.00.00.0 133.00
7 84 Zuzana ZapotučnáZuzana Zapotučná
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 22 3.07 -0.2 m/s 2.79  -1.92.70  -0.23.07  -0.23.070.00.00.0 119.00
8 64 Adéla NovakovskáAdéla Novakovská
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 1 3.05 -0.7 m/s x2.99  -1.73.05  -0.73.050.00.00.0 116.00
9 71 Tereza TschernayováTereza Tschernayová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 19 3.04 -0.5 m/s 2.84  -1.92.80  -1.13.04  -0.53.040.00.00.0 114.00
10 67 Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková
ASK LovosiceASK Lovosice
09 11 3.00 -1.2 m/s 2.97  -0.83.00  -1.22.65  -0.93.000.00.00.0 107.00
11 42 Ema VoráčkováEma Voráčková
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
08 23 2.99 -0.3 m/s 2.68  -1.5x2.99  -0.32.990.00.00.0 105.00
12 58 Veronika RožcováVeronika Rožcová
AK BílinaAK Bílina
09 7 2.95 -0.9 m/s 2.62  -0.82.79  -1.52.95  -0.92.950.00.00.0 99.00
13 81 Julie ŠediváJulie Šedivá
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 12 2.90 -1.0 m/s 2.72  -0.92.80  -0.22.90  -1.02.900.00.00.0 91.00
14 86 Barbora PelánováBarbora Pelánová
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 4 2.85 -0.8 m/s 2.85  -0.82.82  -1.52.53  -0.42.850.00.00.0 83.00
15 59 Barbora SchubertováBarbora Schubertová
AK BílinaAK Bílina
08 9 2.77 -0.8 m/s 2.77  -0.82.66  -1.42.47  -0.62.770.00.00.0 70.00
16 45 Ema ŠlégrováEma Šlégrová
AK MostAK Most
09 15 2.76 -1.2 m/s 2.61  -1.42.75  -1.72.76  -1.22.760.00.00.0 69.00
17 82 Pavlína ŠkvorováPavlína Škvorová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 14 2.74 -1.6 m/s 2.74  -1.62.24  -1.22.42  -0.82.740.00.00.0 66.00
18 50 Viola PidrmanováViola Pidrmanová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 5 2.68 +0.0 m/s 2.24  -0.92.29  -1.52.68  +0.02.680.00.00.0 57.00
19 87 Nikola ŠediváNikola Šedivá
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 13 2.44 -1.6 m/s 2.44  -1.6x2.32  -0.82.440.00.00.0 27.00
20 61 Markéta VavreinováMarkéta Vavreinová
AK BílinaAK Bílina
09 20 2.43 -0.7 m/s 2.02  -1.52.40  -1.52.43  -0.72.430.00.00.0 26.00
21 60 Sára SlezákováSára Slezáková
AK BílinaAK Bílina
09 10 2.16 -1.2 m/s 1.96  -0.92.16  -1.22.08  -1.32.160.00.00.0 2.00
Celkem 21 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Jedna skupina)

Jedna skupina A (so, 11.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Šimon KalašŠimon Kalaš
ASK LovosiceASK Lovosice
08 6 35.71 35.710.00.035.710.00.00.0 189.00
2 10 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík
AK BílinaAK Bílina
08 7 34.20 34.200.00.034.200.00.00.0 177.00
3 29 Daniel HeroltDaniel Herolt
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 4 31.80 31.800.00.031.800.00.00.0 158.00
4 28 Ondřej DavidOndřej David
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 2 28.50 28.500.00.028.500.00.00.0 132.00
5 20 Matyáš KuricMatyáš Kuric
ASK DěčínASK Děčín
09 12 27.78 27.780.00.027.780.00.00.0 126.00
6 37 Tomáš LaurichTomáš Laurich
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 13 24.13 24.130.00.024.130.00.00.0 98.00
7 7 Antonín KunzeAntonín Kunze
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 11 22.93 22.930.00.022.930.00.00.0 89.00
8 5 Václav HanzlVáclav Hanzl
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 3 22.80 22.800.00.022.800.00.00.0 88.00
9 11 Vojtěch KošaVojtěch Koša
AK BílinaAK Bílina
09 9 22.51 22.510.00.022.510.00.00.0 85.00
10 4 Filip AngelidisFilip Angelidis
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 1 21.30 21.300.00.021.300.00.00.0 76.00
11 2 Štěpán KovaříkŠtěpán Kovařík
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 10 20.56 20.560.00.020.560.00.00.0 71.00
12 6 Hynek HölzlHynek Hölzl
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 5 16.82 16.820.00.016.820.00.00.0 44.00
13 30 Kostiantyn KondratievKostiantyn Kondratiev
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 8 12.54 12.540.00.012.540.00.00.0 14.00
Celkem 13 závodníků
Jedna skupina B (so, 11.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 22 Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 17 43.69 43.690.00.043.690.00.00.0 255.00
2 9 Jan VaněkJan Vaněk
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 18 40.58 40.580.00.040.580.00.00.0 229.00
3 19 Dominik WalterDominik Walter
AK BílinaAK Bílina
08 21 34.71 34.710.00.034.710.00.00.0 181.00
4 21 Vít ŽáčekVít Žáček
ASK DěčínASK Děčín
08 22 34.37 34.370.00.034.370.00.00.0 178.00
5 12 Tomáš Jan MagnaTomáš Jan Magna
AK BílinaAK Bílina
08 1 34.20 34.200.00.034.200.00.00.0 177.00
6 27 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 8 33.80 33.800.00.033.800.00.00.0 174.00
7 34 Filip ŘíhaFilip Říha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 12 33.07 33.070.00.033.070.00.00.0 168.00
8 26 Adam MusilAdam Musil
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 6 32.78 32.780.00.032.780.00.00.0 165.00
9 24 Jan SkokanJan Skokan
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
08 13 31.04 31.040.00.031.040.00.00.0 152.00
10 13 Tomáš MejzlíkTomáš Mejzlík
AK BílinaAK Bílina
08 3 30.32 30.320.00.030.320.00.00.0 146.00
11 25 Adam MusilAdam Musil
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
08 7 30.24 30.240.00.030.240.00.00.0 145.00
12 18 David VětrovecDavid Větrovec
AK BílinaAK Bílina
08 20 27.98 27.980.00.027.980.00.00.0 127.00
13 33 David ProkešDavid Prokeš
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 11 26.81 26.810.00.026.810.00.00.0 118.00
14 35 Josef SteineckerJosef Steinecker
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 15 25.10 25.100.00.025.100.00.00.0 105.00
15 15 Matěj NedvědMatěj Nedvěd
AK BílinaAK Bílina
09 9 24.10 24.100.00.024.100.00.00.0 97.00
16 31 Josef MašekJosef Mašek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 2 23.71 23.710.00.023.710.00.00.0 94.00
17 8 Daniel PlosDaniel Plos
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 10 22.65 22.650.00.022.650.00.00.0 86.00
18 38 Samuel VarcholaSamuel Varchola
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 19 22.22 22.220.00.022.220.00.00.0 83.00
19 17 Daniel SlezákDaniel Slezák
AK BílinaAK Bílina
09 14 21.93 21.930.00.021.930.00.00.0 81.00
20 1 Adam StojčenkoAdam Stojčenko
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
09 16 18.40 18.400.00.018.400.00.00.0 55.00
21 14 Jiří MiklošJiří Mikloš
AK BílinaAK Bílina
08 5 17.00 17.000.00.017.000.00.00.0 45.00
32 Marek MigulskiMarek Migulski
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 4 NM 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 22 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Jedna skupina)

Jedna skupina A (so, 11.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 69 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 9 33.20 33.200.00.033.200.00.00.0 273.00
2 65 Barbora FibichováBarbora Fibichová
ASK LovosiceASK Lovosice
08 6 29.14 29.140.00.029.140.00.00.0 225.00
3 74 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 5 24.65 24.650.00.024.650.00.00.0 173.00
4 41 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
08 13 24.52 24.520.00.024.520.00.00.0 171.00
5 44 Klára KvapilováKlára Kvapilová
AK MostAK Most
08 17 24.07 24.070.00.024.070.00.00.0 166.00
6 79 Rita MrňákováRita Mrňáková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 22 23.39 23.390.00.023.390.00.00.0 159.00
7 47 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 3 22.52 22.520.00.022.520.00.00.0 149.00
8 48 Lada CísařováLada Císařová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 4 21.98 21.980.00.021.980.00.00.0 143.00
9 75 Simona HovorkováSimona Hovorková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 10 19.53 19.530.00.019.530.00.00.0 115.00
10 39 Nikola HamouzouváNikola Hamouzouvá
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 7 18.43 18.430.00.018.430.00.00.0 103.00
11 56 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová
AK BílinaAK Bílina
09 21 17.68 17.680.00.017.680.00.00.0 95.00
12 40 Adéla HamouzováAdéla Hamouzová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 8 17.43 17.430.00.017.430.00.00.0 92.00
13 77 Barbora KubínováBarbora Kubínová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 16 16.86 16.860.00.016.860.00.00.0 86.00
14 85 Ela LošťákováEla Lošťáková
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 20 16.19 16.190.00.016.190.00.00.0 79.00
15 66 Sofie Barbora KubcováSofie Barbora Kubcová
ASK LovosiceASK Lovosice
08 15 15.54 15.540.00.015.540.00.00.0 72.00
16 54 Veronika HromádkováVeronika Hromádková
AK BílinaAK Bílina
09 11 15.37 15.370.00.015.370.00.00.0 70.00
17 76 Anna Ellen KrobováAnna Ellen Krobová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 14 14.74 14.740.00.014.740.00.00.0 64.00
18 73 Emma BláhováEmma Bláhová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 2 13.72 13.720.00.013.720.00.00.0 53.00
19 43 Radka JiříkováRadka Jiříková
AK MostAK Most
09 12 12.98 12.980.00.012.980.00.00.0 46.00
20 78 Anna LosenickáAnna Losenická
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 19 12.77 12.770.00.012.770.00.00.0 43.00
21 63 Gabriela LacinováGabriela Lacinová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 18 12.44 12.440.00.012.440.00.00.0 40.00
22 72 Eliška AbrahamováEliška Abrahamová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 1 11.25 11.250.00.011.250.00.00.0 28.00
Celkem 22 závodníků
Jedna skupina B (so, 11.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 58 Veronika RožcováVeronika Rožcová
AK BílinaAK Bílina
09 7 32.11 32.110.00.032.110.00.00.0 260.00
2 83 Vendula VrbováVendula Vrbová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 22 31.88 31.880.00.031.880.00.00.0 257.00
3 46 Emma ThiebautEmma Thiebaut
AK MostAK Most
08 18 28.15 28.150.00.028.150.00.00.0 213.00
4 71 Tereza TschernayováTereza Tschernayová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 19 27.52 27.520.00.027.520.00.00.0 206.00
5 61 Markéta VavreinováMarkéta Vavreinová
AK BílinaAK Bílina
09 20 24.77 24.770.00.024.770.00.00.0 174.00
6 82 Pavlína ŠkvorováPavlína Škvorová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 14 24.58 24.580.00.024.580.00.00.0 172.00
7 70 Markéta ŠmakalováMarkéta Šmakalová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 16 22.60 22.600.00.022.600.00.00.0 150.00
8 52 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 17 21.39 21.390.00.021.390.00.00.0 136.00
9 86 Barbora PelánováBarbora Pelánová
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 4 21.10 21.100.00.021.100.00.00.0 133.00
10 80 Adéla RevajováAdéla Revajová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 6 20.98 20.980.00.020.980.00.00.0 131.00
11 59 Barbora SchubertováBarbora Schubertová
AK BílinaAK Bílina
08 9 17.89 17.890.00.017.890.00.00.0 97.00
12 64 Adéla NovakovskáAdéla Novakovská
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 1 17.69 17.690.00.017.690.00.00.0 95.00
13 84 Zuzana ZapotučnáZuzana Zapotučná
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 23 17.66 17.660.00.017.660.00.00.0 95.00
14 42 Ema VoráčkováEma Voráčková
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
08 21 16.34 16.340.00.016.340.00.00.0 81.00
15 87 Nikola ŠediváNikola Šedivá
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 13 15.46 15.460.00.015.460.00.00.0 71.00
16 67 Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková
ASK LovosiceASK Lovosice
09 11 14.26 14.260.00.014.260.00.00.0 59.00
17 81 Julie ŠediváJulie Šedivá
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 12 14.20 14.200.00.014.200.00.00.0 58.00
18 50 Viola PidrmanováViola Pidrmanová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 5 13.23 13.230.00.013.230.00.00.0 48.00
19 60 Sára SlezákováSára Slezáková
AK BílinaAK Bílina
09 10 11.79 11.790.00.011.790.00.00.0 34.00
20 45 Ema ŠlégrováEma Šlégrová
AK MostAK Most
09 15 10.54 10.540.00.010.540.00.00.0 22.00
21 49 Tereza OpatrnáTereza Opatrná
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 2 09.42 09.420.00.009.420.00.00.0 11.00
Celkem 21 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 0987
2 Dominik WalterDominik Walter 08 AK BílinaAK Bílina 0905
3 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 0895
4 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 0833
5 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0748
6 Šimon KalašŠimon Kalaš 08 ASK LovosiceASK Lovosice 0731
7 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK BílinaAK Bílina 0643
8 Tomáš Jan MagnaTomáš Jan Magna 08 AK BílinaAK Bílina 0592
9 Ondřej DavidOndřej David 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0523
10 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 0496
11 Josef SteineckerJosef Steinecker 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0489
12 David ProkešDavid Prokeš 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0487
13 Tomáš LaurichTomáš Laurich 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 0474
14 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK BílinaAK Bílina 0448
15 Antonín KunzeAntonín Kunze 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 0371
16 David VětrovecDavid Větrovec 08 AK BílinaAK Bílina 0363
17 Matyáš KuricMatyáš Kuric 09 ASK DěčínASK Děčín 0362
18 Adam MusilAdam Musil 08 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 0355
19 Marek MigulskiMarek Migulski 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0317
20= Tomáš MejzlíkTomáš Mejzlík 08 AK BílinaAK Bílina 0316
20= Samuel VarcholaSamuel Varchola 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 0316
20= Daniel HeroltDaniel Herolt 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0316
23 Matěj NedvědMatěj Nedvěd 09 AK BílinaAK Bílina 0301
24 Adam MusilAdam Musil 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 0294
25 Jiří MiklošJiří Mikloš 08 AK BílinaAK Bílina 0285
26 Daniel PlosDaniel Plos 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 0257
27 Štěpán KovaříkŠtěpán Kovařík 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 0247
28 Filip ŘíhaFilip Říha 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0217
29 Filip AngelidisFilip Angelidis 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 0185
30 Václav HanzlVáclav Hanzl 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 0157
31 Adam StojčenkoAdam Stojčenko 09 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 0126
32 Daniel SlezákDaniel Slezák 09 AK BílinaAK Bílina 0096
33 Kostiantyn KondratievKostiantyn Kondratiev 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0091
34 Hynek HölzlHynek Hölzl 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 0074
Josef MašekJosef Mašek 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNF
Celkem 35 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vendula VrbováVendula Vrbová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1523
2 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 1480
3 Barbora FibichováBarbora Fibichová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 1421
4 Eliška KovaříkováEliška Kovaříková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1391
5 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1335
6 Adéla RevajováAdéla Revajová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1188
7 Sofie Barbora KubcováSofie Barbora Kubcová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 1172
8 Markéta ŠmakalováMarkéta Šmakalová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1121
9 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1068
10 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1052
11 Simona HovorkováSimona Hovorková 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1026
12 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1018
13 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1017
14 Veronika RožcováVeronika Rožcová 09 AK BílinaAK Bílina 0990
15 Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 0969
16 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 0943
17 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 0895
18 Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 0883
19 Pavlína ŠkvorováPavlína Škvorová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0830
20 Barbora SchubertováBarbora Schubertová 08 AK BílinaAK Bílina 0828
21 Tereza TschernayováTereza Tschernayová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 0805
22 Ela LošťákováEla Lošťáková 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 0782
23 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 AK BílinaAK Bílina 0750
24 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová 09 AK BílinaAK Bílina 0745
25 Rita MrňákováRita Mrňáková 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0711
26 Adéla NovakovskáAdéla Novakovská 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0694
27 Zuzana ZapotučnáZuzana Zapotučná 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0611
28 Klára KvapilováKlára Kvapilová 08 AK MostAK Most 0609
29 Radka JiříkováRadka Jiříková 09 AK MostAK Most 0575
30 Markéta VavreinováMarkéta Vavreinová 09 AK BílinaAK Bílina 0574
31 Viola PidrmanováViola Pidrmanová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 0547
32 Julie ŠediváJulie Šedivá 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0544
33 Nikola ŠediváNikola Šedivá 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 0526
34 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 0525
35 Gabriela LacinováGabriela Lacinová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0484
36 Nikola HamouzouváNikola Hamouzouvá 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 0482
37 Adéla HamouzováAdéla Hamouzová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 0479
38 Anna Ellen KrobováAnna Ellen Krobová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0397
39 Tereza OpatrnáTereza Opatrná 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 0362
40 Anna LosenickáAnna Losenická 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0297
41 Eliška AbrahamováEliška Abrahamová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0249
42 Sára SlezákováSára Slezáková 09 AK BílinaAK Bílina 0132
43 Emma BláhováEmma Bláhová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0095
Celkem 43 závodníků