výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. klubové závody

Bílina (10. 6. 2019)

Skok vysoký - Ml. žáci

(po, 10.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.001.051.101.151.201.251.27
1 Charles LinhartCharles Linhart
AK BílinaAK Bílina
06 1.20 oo-ooxxx
2 David BárdošDavid Bárdoš
AK BílinaAK Bílina
06 1.15 xoo-oxxx
3= Lukáš MarhanLukáš Marhan
AK BílinaAK Bílina
06 1.15 ooxoxoxxx
3= Tomáš VrajTomáš Vraj
AK BílinaAK Bílina
07 1.15 ooxoxoxxx
3= Adam BažantAdam Bažant
AK BílinaAK Bílina
07 1.15 ooxoxoxxx
6 Jakub ŽaludJakub Žalud
AK BílinaAK Bílina
07 1.15 ooxxoxoxxx
7 Lukáš AugustaLukáš Augusta
AK BílinaAK Bílina
07 1.10 oooxxx
8 Christian TheuserChristian Theuser
AK BílinaAK Bílina
07 1.10 oxxoxxoxxx
9 Tomáš BrzobohatýTomáš Brzobohatý
AK BílinaAK Bílina
07 1.05 xoxoxxx
Miroslav SobotkaMiroslav Sobotka
AK BílinaAK Bílina
07 NM xxx
David ŠragaDavid Šraga
AK BílinaAK Bílina
07 NM xxx
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(po, 10.6.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.001.051.101.151.201.251.27
1 Zina PavlíčkováZina Pavlíčková
AK BílinaAK Bílina
06 1.20 ooxoooxxx
2 Karolína KratochvílováKarolína Kratochvílová
AK BílinaAK Bílina
06 1.20 xooxoxxoxoxxx
3 Lucie HájkováLucie Hájková
AK BílinaAK Bílina
06 1.15 ooooxxx
4 Rozálie KlečkováRozálie Klečková
AK BílinaAK Bílina
07 1.15 xoxxoxooxxx
5= Klára ČervenkováKlára Červenková
AK BílinaAK Bílina
07 1.10 oooxxx
5= Eliška RožcováEliška Rožcová
AK BílinaAK Bílina
07 1.10 oooxxx
7 Natálie SabováNatálie Sabová
AK BílinaAK Bílina
07 1.10 xoxoxoxxx
8 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová
AK BílinaAK Bílina
07 1.10 oxoxxoxxx
9 Soňa HejlováSoňa Hejlová
AK BílinaAK Bílina
06 1.05 ooxxx
Šárka TobolováŠárka Tobolová
AK BílinaAK Bílina
07 NM xxx
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-hoši

(po, 10.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0.600.650.700.750.800.850.900.951.001.051.101.151.201.251.271.30
1 Dominik WalterDominik Walter
AK BílinaAK Bílina
08 1.27 --------oooooooxxx
2 David VětrovecDavid Větrovec
AK BílinaAK Bílina
08 1.10 oooooooooxooxxx
3 Jiří MiklošJiří Mikloš
AK BílinaAK Bílina
08 1.10 --------xxooxoxxx
4 Tomáš Jan MagnaTomáš Jan Magna
AK BílinaAK Bílina
08 1.00 --------xoxxx
5 Vojtěch KošaVojtěch Koša
AK BílinaAK Bílina
09 0.95 ooooooooxxx
6 Jaroslav ŠtětkaJaroslav Štětka
AK BílinaAK Bílina
09 0.95 oooooooxoxxx
7 Dominik WankovskýDominik Wankovský
AK BílinaAK Bílina
09 0.95 oooooxoxxoxoxxx
8 Jan SlivanskýJan Slivanský
AK BílinaAK Bílina
09 0.90 oooooooxxx
9 Jakub SchwarzJakub Schwarz
AK BílinaAK Bílina
09 0.90 oooooxooxxx
10 Martin ČernýMartin Černý
AK BílinaAK Bílina
08 0.90 ooooooxoxxx
11 Vladimír NovákVladimír Novák
AK BílinaAK Bílina
09 0.90 oooxoooxoxxx
12 Antonín BařtipánAntonín Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
08 0.90 ooooxoxoxoxxx
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-dívky

(po, 10.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0.600.650.700.750.800.850.900.951.001.051.101.151.201.251.271.30
1 Veronika HromádkováVeronika Hromádková
AK BílinaAK Bílina
09 1.10 ooooooooxoxoxxoxxx
2= Barbora SchubertováBarbora Schubertová
AK BílinaAK Bílina
08 0.95 ooooooooxxx
2= Michaela AubrechtováMichaela Aubrechtová
AK BílinaAK Bílina
08 0.95 ooooooooxxx
2= Veronika RožcováVeronika Rožcová
AK BílinaAK Bílina
09 0.95 ooooooooxxx
5 Karolína AubrechtováKarolína Aubrechtová
AK BílinaAK Bílina
08 0.95 ooooooxooxxx
6 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová
AK BílinaAK Bílina
09 0.95 ooooxoxoooxxx
7 Vendulka GýnováVendulka Gýnová
AK BílinaAK Bílina
08 0.95 oooooxooxoxxx
8 Alena ProcházkováAlena Procházková
AK BílinaAK Bílina
08 0.95 oooxoooxxoxoxxx
9 Hana BeránkováHana Beránková
AK BílinaAK Bílina
09 0.95 ooxxoxoooxoxxoxxx
10= Ema MikulíkováEma Mikulíková
AK BílinaAK Bílina
09 0.90 oooooooxxx
10= Sára SlezákováSára Slezáková
AK BílinaAK Bílina
09 0.90 oooooooxxx
12= Alice MikulíkováAlice Mikulíková
AK BílinaAK Bílina
09 0.90 ooxoooooxxx
12= Markéta VavreinováMarkéta Vavreinová
AK BílinaAK Bílina
09 0.90 oooooxooxxx
14 Kateřina ZenkerováKateřina Zenkerová
AK BílinaAK Bílina
09 0.90 oooxoxoxooxxx
15 Johanka PaterováJohanka Paterová
AK BílinaAK Bílina
09 0.80 oooxxooxxx
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(po, 10.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David BárdošDavid Bárdoš
AK BílinaAK Bílina
06 4.83 +0.2 m/s 4.83  +0.24.83  +0.04.82  +0.44.830.00.00.0
2 David ŠragaDavid Šraga
AK BílinaAK Bílina
07 4.09 +0.2 m/s -4.09  +0.2-4.090.00.00.0
3 Adam BažantAdam Bažant
AK BílinaAK Bílina
07 3.95 +0.5 m/s 3.69  +0.23.94  +0.43.95  +0.53.950.00.00.0
4 Charles LinhartCharles Linhart
AK BílinaAK Bílina
06 3.74 +0.5 m/s 3.49  +0.13.61  +0.93.74  +0.53.740.00.00.0
5 Lukáš MarhanLukáš Marhan
AK BílinaAK Bílina
06 3.62 +0.6 m/s 3.62  +0.63.53  +1.13.34  +0.93.620.00.00.0
6 Jakub ŽaludJakub Žalud
AK BílinaAK Bílina
07 3.50 +0.3 m/s 3.50  +0.3--3.500.00.00.0
7 Lukáš AugustaLukáš Augusta
AK BílinaAK Bílina
07 3.47 +0.8 m/s 3.29  +0.13.44  +0.33.47  +0.83.470.00.00.0
8 Christian TheuserChristian Theuser
AK BílinaAK Bílina
07 3.24 +0.2 m/s 2.85  +0.53.24  +0.23.15  +0.93.240.00.00.0
9 Tomáš VrajTomáš Vraj
AK BílinaAK Bílina
07 3.20 +0.6 m/s 3.20  +0.62.94  +0.1-3.200.00.00.0
10 Tomáš BrzobohatýTomáš Brzobohatý
AK BílinaAK Bílina
07 3.06 +0.8 m/s 3.06  +0.8-3.03  +1.13.060.00.00.0
11 Miroslav SobotkaMiroslav Sobotka
AK BílinaAK Bílina
07 2.97 +0.6 m/s 2.66  +0.22.97  +0.62.63  +0.92.970.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(po, 10.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rozálie KlečkováRozálie Klečková
AK BílinaAK Bílina
07 4.06 -0.3 m/s 4.06  -0.33.99  -0.63.89  -0.54.060.00.00.0
2 Karolína KratochvílováKarolína Kratochvílová
AK BílinaAK Bílina
06 4.00 -0.3 m/s 3.11  -0.53.24  -0.24.00  -0.34.000.00.00.0
3 Soňa HejlováSoňa Hejlová
AK BílinaAK Bílina
06 3.90 -0.9 m/s 3.11  -0.13.48  +0.13.90  -0.93.900.00.00.0
4 Klára ČervenkováKlára Červenková
AK BílinaAK Bílina
07 3.83 +0.6 m/s 3.53  +0.03.83  +0.63.30  +0.53.830.00.00.0
5 Lucie HájkováLucie Hájková
AK BílinaAK Bílina
06 3.78 +0.2 m/s -3.70  -0.33.78  +0.23.780.00.00.0
6 Eliška RožcováEliška Rožcová
AK BílinaAK Bílina
07 3.65 -0.5 m/s -3.65  -0.53.56  +0.43.650.00.00.0
7 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová
AK BílinaAK Bílina
07 3.51 -1.1 m/s 3.47  -0.23.51  -1.13.45  +0.63.510.00.00.0
8 Šárka TobolováŠárka Tobolová
AK BílinaAK Bílina
07 3.25 -0.3 m/s 3.01  -0.63.25  -0.33.10  -0.63.250.00.00.0
9 Zina PavlíčkováZina Pavlíčková
AK BílinaAK Bílina
06 3.24 -0.3 m/s 3.24  -0.3-3.19  -0.33.240.00.00.0
10 Natálie SabováNatálie Sabová
AK BílinaAK Bílina
07 3.07 -0.4 m/s 3.07  -0.4--3.070.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(po, 10.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
AK BílinaAK Bílina
10 3.63 +0.8 m/s 3.50  +0.13.63  +0.83.63  +1.13.630.00.00.0
2 Tomáš HrnčířTomáš Hrnčíř
AK BílinaAK Bílina
10 3.27 +0.6 m/s 3.15  +0.03.27  +0.62.73  +0.93.270.00.00.0
3 Karel SochorKarel Sochor
AK BílinaAK Bílina
12 3.07 +0.0 m/s 3.07  +0.03.07  +0.62.92  +0.63.070.00.00.0
4 Jan Tomáš AlblJan Tomáš Albl
AK BílinaAK Bílina
10 3.02 +0.3 m/s 2.83  +0.03.00  +0.93.02  +0.33.020.00.00.0
5 Jiří VorelJiří Vorel
AK BílinaAK Bílina
11 3.00 +0.2 m/s 3.00  +0.22.96  +1.22.96  +0.53.000.00.00.0
6 Jan AubrechtJan Aubrecht
AK BílinaAK Bílina
11 2.97 +0.1 m/s 2.97  +0.12.07  +0.52.56  +0.42.970.00.00.0
7 Tomáš UrbanTomáš Urban
AK BílinaAK Bílina
10 2.96 +0.9 m/s 2.87  +0.22.64  +0.42.96  +0.92.960.00.00.0
8 Alex MüllerAlex Müller
AK BílinaAK Bílina
10 2.90 +0.2 m/s 2.90  +0.21.90  +0.62.33  +1.22.900.00.00.0
9 Vojtěch SpielerVojtěch Spieler
AK BílinaAK Bílina
11 2.87 +0.8 m/s 2.12  +0.22.87  +0.81.56  +1.62.870.00.00.0
10 Patrik GažiPatrik Gaži
AK BílinaAK Bílina
11 2.77 +0.3 m/s 2.77  +0.32.49  +1.22.68  +1.22.770.00.00.0
11 Miroslav HynoušMiroslav Hynouš
AK BílinaAK Bílina
10 2.70 +0.9 m/s 2.45  +0.02.70  +0.92.56  +1.22.700.00.00.0
12 Jan SchwarzJan Schwarz
AK BílinaAK Bílina
12 2.67 +1.1 m/s 1.53  +0.02.67  +1.12.06  +1.32.670.00.00.0
13 Stanislav ČervenecStanislav Červenec
AK BílinaAK Bílina
11 2.64 +0.5 m/s 2.38  +0.02.64  +0.52.47  +0.62.640.00.00.0
14 František NovákFrantišek Novák
AK BílinaAK Bílina
11 2.53 +1.4 m/s 2.35  +0.12.30  +0.92.53  +1.42.530.00.00.0
15 Peter ZatloukalPeter Zatloukal
AK BílinaAK Bílina
12 2.45 +0.6 m/s 2.18  +0.02.45  +0.62.45  +1.62.450.00.00.0
16 Matyáš SmetanaMatyáš Smetana
AK BílinaAK Bílina
10 2.43 +0.7 m/s 2.40  -0.12.43  +0.72.07  +0.92.430.00.00.0
17 Jáchym Albert ČabradaJáchym Albert Čabrada
AK BílinaAK Bílina
10 2.33 +1.6 m/s 2.13  -0.11.90  +0.92.33  +1.62.330.00.00.0
18 František ChalupnýFrantišek Chalupný
AK BílinaAK Bílina
12 2.27 +1.4 m/s 2.25  -0.22.27  +1.42.12  +1.42.270.00.00.0
19 Matyáš SchwertschalMatyáš Schwertschal
AK BílinaAK Bílina
10 2.24 +0.0 m/s 2.24  +0.01.60  +0.62.20  +0.82.240.00.00.0
20 Ondřej LangerOndřej Langer
AK BílinaAK Bílina
12 2.24 +0.6 m/s -1.77  +0.52.24  +0.62.240.00.00.0
21 Ondřej ŽaludOndřej Žalud
AK BílinaAK Bílina
12 2.15 +0.2 m/s 2.15  +0.21.85  +0.81.87  +0.62.150.00.00.0
22 Patrik SmetanaPatrik Smetana
AK BílinaAK Bílina
12 2.10 +0.1 m/s 2.07  +0.51.90  +0.92.10  +0.12.100.00.00.0
23 Viktor ČerníkViktor Černík
AK BílinaAK Bílina
12 2.08 +0.1 m/s 1.95  +0.62.07  +0.72.08  +0.12.080.00.00.0
24 Ondřej ZavadilOndřej Zavadil
AK BílinaAK Bílina
12 1.97 +1.2 m/s 1.94  +0.61.97  +1.21.95  +0.21.970.00.00.0
25 Marek NedvědMarek Nedvěd
AK BílinaAK Bílina
12 1.87 +1.1 m/s 1.87  +1.11.77  +0.81.82  +0.61.870.00.00.0
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 10.6.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ludmila ŠvecováLudmila Švecová
AK BílinaAK Bílina
10 3.13 +0.0 m/s 3.13  +0.02.84  +0.33.00  +0.13.130.00.00.0
2 Lenka SenftováLenka Senftová
AK BílinaAK Bílina
11 2.70 +0.0 m/s 2.47  +0.12.70  +0.02.70  +0.22.700.00.00.0
3 Karla GlumbíkováKarla Glumbíková
AK BílinaAK Bílina
11 2.52 +0.0 m/s 2.52  +0.02.50  +0.02.10  +0.02.520.00.00.0
4 Lenka DragounováLenka Dragounová
AK BílinaAK Bílina
11 2.43 +0.1 m/s 2.43  +0.12.34  +0.22.34  +0.02.430.00.00.0
5 Klára VomastováKlára Vomastová
AK BílinaAK Bílina
10 2.43 +0.1 m/s 2.33  +0.02.43  +0.12.07  +0.12.430.00.00.0
6 Štěpánka GýnováŠtěpánka Gýnová
AK BílinaAK Bílina
13 2.43 -0.1 m/s 2.10  +0.0-2.43  -0.12.430.00.00.0
7 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová
AK BílinaAK Bílina
13 2.38 +0.0 m/s 2.33  +0.02.20  +0.12.38  +0.02.380.00.00.0
8 Agáta Valentýna BuňátováAgáta Valentýna Buňátová
AK BílinaAK Bílina
14 2.33 +0.0 m/s 1.67  +0.22.24  -0.12.33  +0.02.330.00.00.0
9 Barbora Anna HodováBarbora Anna Hodová
AK BílinaAK Bílina
10 2.30 +0.1 m/s 2.04  +0.2-2.30  +0.12.300.00.00.0
10 Amy Valerie BuňátováAmy Valerie Buňátová
AK BílinaAK Bílina
12 2.28 +0.0 m/s 2.12  +0.21.90  -0.22.28  +0.02.280.00.00.0
11 Eva BrožovičováEva Brožovičová
AK BílinaAK Bílina
11 2.26 +0.0 m/s 2.17  +0.02.26  +0.02.07  +0.02.260.00.00.0
12 Klaudie DragounováKlaudie Dragounová
AK BílinaAK Bílina
14 1.77 -0.1 m/s 1.77  -0.11.62  +0.21.53  +0.11.770.00.00.0
13 Ema ČabradováEma Čabradová
AK BílinaAK Bílina
14 1.70 +0.2 m/s 1.32  +0.01.70  +0.21.40  +0.11.700.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Hod raketkou - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 10.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
AK BílinaAK Bílina
10 27.25 27.250.00.027.250.00.00.0
2 Tomáš HrnčířTomáš Hrnčíř
AK BílinaAK Bílina
10 26.90 26.900.00.026.900.00.00.0
3 Jan Tomáš AlblJan Tomáš Albl
AK BílinaAK Bílina
10 25.09 25.090.00.025.090.00.00.0
4 Jan AubrechtJan Aubrecht
AK BílinaAK Bílina
11 20.92 20.920.00.020.920.00.00.0
5 Alex MüllerAlex Müller
AK BílinaAK Bílina
10 17.31 17.310.00.017.310.00.00.0
6 Jiří VorelJiří Vorel
AK BílinaAK Bílina
11 16.00 16.000.00.016.000.00.00.0
7 Matyáš SchwertschalMatyáš Schwertschal
AK BílinaAK Bílina
10 15.60 15.600.00.015.600.00.00.0
8 Stanislav ČervenecStanislav Červenec
AK BílinaAK Bílina
11 14.93 14.930.00.014.930.00.00.0
9 František NovákFrantišek Novák
AK BílinaAK Bílina
11 14.64 14.640.00.014.640.00.00.0
10 Jan SchwarzJan Schwarz
AK BílinaAK Bílina
12 13.98 13.980.00.013.980.00.00.0
11 Miroslav HynoušMiroslav Hynouš
AK BílinaAK Bílina
10 12.46 12.460.00.012.460.00.00.0
12 Patrik GažiPatrik Gaži
AK BílinaAK Bílina
11 12.40 12.400.00.012.400.00.00.0
13 Marek NedvědMarek Nedvěd
AK BílinaAK Bílina
12 11.68 11.680.00.011.680.00.00.0
14 Vojtěch SpielerVojtěch Spieler
AK BílinaAK Bílina
11 10.81 10.810.00.010.810.00.00.0
15 Patrik SmetanaPatrik Smetana
AK BílinaAK Bílina
12 10.24 10.240.00.010.240.00.00.0
16 Matyáš SmetanaMatyáš Smetana
AK BílinaAK Bílina
10 10.19 10.190.00.010.190.00.00.0
17 Karel SochorKarel Sochor
AK BílinaAK Bílina
12 10.05 10.050.00.010.050.00.00.0
18 Jáchym Albert ČabradaJáchym Albert Čabrada
AK BílinaAK Bílina
10 09.75 09.750.00.009.750.00.00.0
19 Tomáš UrbanTomáš Urban
AK BílinaAK Bílina
10 09.65 09.650.00.009.650.00.00.0
20 Ondřej ZavadilOndřej Zavadil
AK BílinaAK Bílina
12 09.38 09.380.00.009.380.00.00.0
21 Viktor ČerníkViktor Černík
AK BílinaAK Bílina
12 08.95 08.950.00.008.950.00.00.0
22 František ChalupnýFrantišek Chalupný
AK BílinaAK Bílina
12 07.91 07.910.00.007.910.00.00.0
23 Ondřej ŽaludOndřej Žalud
AK BílinaAK Bílina
12 06.85 06.850.00.006.850.00.00.0
24 Ondřej LangerOndřej Langer
AK BílinaAK Bílina
12 06.73 06.730.00.006.730.00.00.0
Celkem 24 závodníků

Hod raketkou - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 10.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka DragounováLenka Dragounová
AK BílinaAK Bílina
11 13.77 13.770.00.013.770.00.00.0
2 Lenka SenftováLenka Senftová
AK BílinaAK Bílina
11 13.72 13.720.00.013.720.00.00.0
3 Ludmila ŠvecováLudmila Švecová
AK BílinaAK Bílina
10 13.58 13.580.00.013.580.00.00.0
4 Štěpánka GýnováŠtěpánka Gýnová
AK BílinaAK Bílina
13 11.44 11.440.00.011.440.00.00.0
5 Barbora Anna HodováBarbora Anna Hodová
AK BílinaAK Bílina
10 10.33 10.330.00.010.330.00.00.0
6 Karla GlumbíkováKarla Glumbíková
AK BílinaAK Bílina
11 08.32 08.320.00.008.320.00.00.0
7 Klára VomastováKlára Vomastová
AK BílinaAK Bílina
10 07.13 07.130.00.007.130.00.00.0
8 Ema ČabradováEma Čabradová
AK BílinaAK Bílina
14 06.60 06.600.00.006.600.00.00.0
9 Eva BrožovičováEva Brožovičová
AK BílinaAK Bílina
11 06.04 06.040.00.006.040.00.00.0
10 Amy Valerie BuňátováAmy Valerie Buňátová
AK BílinaAK Bílina
12 06.02 06.020.00.006.020.00.00.0
11 Klaudie DragounováKlaudie Dragounová
AK BílinaAK Bílina
14 04.98 04.980.00.004.980.00.00.0
12 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová
AK BílinaAK Bílina
13 04.26 04.260.00.004.260.00.00.0
13 Agáta Valentýna BuňátováAgáta Valentýna Buňátová
AK BílinaAK Bílina
14 03.35 03.350.00.003.350.00.00.0
Celkem 13 závodníků