výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Bílinská půlka

Bílina (17. 8. 2019)
Sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2717
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2607
3 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2498
4 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2471
5 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2405
6 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 2336
7 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2332
8 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2329
9 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2276
10 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2254
11 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2233
12 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2161
13 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2123
14 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2060
15 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2017
16 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1964
17 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1948
18 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 1938
19 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1924
20 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1852
21 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1814
22 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1781
23 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1779
24 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1735
25 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 1690
26 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1680
27 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1654
28 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 1652
29 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1619
30 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1609
31 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 1287
32 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1268
33 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 06 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 1261
34 Zdeněk TouškaZdeněk Touška 04 AK BílinaAK Bílina 1223
35 Petr VlášekPetr Vlášek 80 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 0955
36 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0860
37 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 0797
38 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 0706
39 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0684
40 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 0380
Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Jan AndrejkivJan Andrejkiv 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Jan CharvátJan Charvát 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNF
Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina DNF
Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina DNF
Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 10 AK BílinaAK Bílina DNF
Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNF
Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNF
Celkem 53 závodníků
Sprintérský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2771
2 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2457
3 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2433
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2430
5 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2288
6 Pauline WinklerPauline Winkler 01 TVL FreibergTVL Freiberg 2258
7 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2245
8 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2236
9 Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2151
10 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 2122
11 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2052
12 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2051
13 Maria GläßerMaria Gläßer 96 TSV OlbernhauTSV Olbernhau 2046
14 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2038
15 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1982
16 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1939
17 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1921
18 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1911
19 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1871
20 Zuzana HorákováZuzana Horáková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1695
21 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 1688
22 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 1602
23 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1540
24 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 1408
25 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1072
Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina DNS
Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov DNS
Lucie PeškařováLucie Peškařová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most DNF
Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Valérie PelcováValérie Pelcová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNF
Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNF
Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNF
Eliška HodkováEliška Hodková 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. DNF
Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most DNF
Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina DNF
Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina DNF
Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most DNF
Karolína NováKarolína Nová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNF
Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín DNF
Celkem 43 závodníků