výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KP družstev mladšího žactva

Bílina (18. 9. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 18.9.2019 - 16:15) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 4 08.48 qA
2 59 Tomáš KuricTomáš Kuric 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 09.02 qB
3 71 Jan JanoušekJan Janoušek 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 09.21 qB
4 18 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 2 09.86
5 39 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 10.45
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (st, 18.9.2019 - 16:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 08.68 qA
2 4 Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 09.01 qA
3 73 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 09.40 qB
4 41 Adam VaněkAdam Vaněk 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 09.89
5 36 Lukáš PichertLukáš Pichert 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 10.31
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (st, 18.9.2019 - 16:15) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 David ŠragaDavid Šraga 07 AK BílinaAK Bílina 4 08.65 qA
2 68 Jáchym FlanderkaJáchym Flanderka 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 09.26 qB
3 78 Vladimír SokolovskýVladimír Sokolovský 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 09.29 qB
4 67 Ondřej DavidOndřej David 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 09.83
5 72 Jakub JelínekJakub Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 10.99
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (st, 18.9.2019 - 16:15) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Adam TlustýAdam Tlustý 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.76 qA
2 43 Otto ČernohorskýOtto Černohorský 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3 09.47
3 74 Jan NovákJan Novák 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 09.64
4 13 Lukáš AugustaLukáš Augusta 07 AK BílinaAK Bílina 6 09.90
5 38 Jan SigmundJan Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 10.09
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (st, 18.9.2019 - 16:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Josef KováčJosef Kováč 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.74 qA
2 8 Karel StaněkKarel Staněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 09.36 qB
3 40 Lukáš SlabýLukáš Slabý 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 09.86
4 5 Antonín KunzeAntonín Kunze 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 10.55
5 34 Jiří JedinákJiří Jedinák 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 11.11
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 18.9.2019 - 17:05) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Adam TlustýAdam Tlustý 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 08.49 11.00
2 14 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 4 08.62 9.00
3 26 David ŠragaDavid Šraga 07 AK BílinaAK Bílina 3 08.73 8.00
4 57 Josef KováčJosef Kováč 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.74 7.00
5 33 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 08.78 6.00
6 4 Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 09.12 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 18.9.2019 - 17:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 59 Tomáš KuricTomáš Kuric 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.02 4.00
2 71 Jan JanoušekJan Janoušek 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 09.34 3.00
3 73 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 09.43 2.00
4 8 Karel StaněkKarel Staněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 09.45 1.00
5 68 Jáchym FlanderkaJáchym Flanderka 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 09.46
6 78 Vladimír SokolovskýVladimír Sokolovský 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 09.49
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 18.9.2019 - 17:10) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 4 08.75 11.00
2 95 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 2 08.96 9.00
3 200 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 09.05 8.00
4 158 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 09.11 7.00
5 108 Lenka KonopováLenka Konopová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 09.12 6.00
6 186 Anna MatějkováAnna Matějková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 09.50 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 18.9.2019 - 17:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 173 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.06 4.00
2 156 Eva TritthartováEva Tritthartová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 1 09.17 3.00
3 174 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 09.18 2.00
4 102 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 09.22 1.00
5 131 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 3 09.25
6 139 Eliška BalíkováEliška Balíková 06 ASK LovosiceASK Lovosice 4 09.46
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 18.9.2019 - 16:30) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 4 09.02 qA
2 186 Anna MatějkováAnna Matějková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 09.11 qA
3 131 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 5 09.20 qB
4 191 Adéla RevajováAdéla Revajová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 09.59
5 194 Stela SmutnáStela Smutná 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 10.16
6 134 Natálie SabováNatálie Sabová 07 AK BílinaAK Bílina 6 10.44
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (st, 18.9.2019 - 16:30) official Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 200 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 08.87 qA
2 156 Eva TritthartováEva Tritthartová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 09.33 qB
3 113 Jenifer MafianaJenifer Mafiana 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 09.50
4 89 Michaela NovákováMichaela Nováková 08 AK MostAK Most 2 10.04
5 154 Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 6 10.65
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (st, 18.9.2019 - 16:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 4 08.73 qA
2 102 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 09.28 qB
3 147 Veronika KormundováVeronika Kormundová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.49
4 151 Sofie Barbora KubcováSofie Barbora Kubcová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 10.08
MS 117 Viola PidrmanováViola Pidrmanová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 10.11
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (st, 18.9.2019 - 16:30) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 174 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 09.24 qB
2 173 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.33 qB
3 127 Markéta HofmanováMarkéta Hofmanová 06 AK BílinaAK Bílina 2 09.69
4 172 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 10.07
5 144 Nikola HrdlovičováNikola Hrdlovičová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 6 10.83
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (st, 18.9.2019 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Lenka KonopováLenka Konopová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08.97 qA
2 139 Eliška BalíkováEliška Balíková 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 09.19 qB
3 116 Petra OcelákováPetra Oceláková 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 09.62
4 123 Lucie ZápotockáLucie Zápotocká 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 09.92
5 130 Linda LéblováLinda Léblová 08 AK BílinaAK Bílina 6 10.48
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (st, 18.9.2019 - 16:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 158 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.14 qA
2 157 Natálie VrzákováNatálie Vrzáková 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 09.47
3 125 Vendulka GýnováVendulka Gýnová 08 AK BílinaAK Bílina 6 10.66
4 92 Kateřina RykováKateřina Ryková 08 AK MostAK Most 2 10.86
104 Johana DušovskáJohana Dušovská 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 18.9.2019 - 18:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 20.94 11.00
2 3 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 21.35 9.00
3 62 Adam TlustýAdam Tlustý 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 21.57 8.00
4 4 Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 22.43 7.00
5 81 Šimon ŠpičkaŠimon Špička 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 22.65 6.00
6 2 Jan BarátJan Barát 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 23.02 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 18.9.2019 - 18:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Dominik WalterDominik Walter 08 AK BílinaAK Bílina 4 22.82 5.00
2 1 Jáchym AbrahámJáchym Abrahám 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 23.64 2.00
3 73 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 23.80 1.00
4 43 Otto ČernohorskýOtto Černohorský 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3 23.82
5 40 Lukáš SlabýLukáš Slabý 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 24.15
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 18.9.2019 - 18:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Vladimír SokolovskýVladimír Sokolovský 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 23.40 3.00
2 63 Damian VaňkátDamian Vaňkát 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 24.16
3 27 Christian TheuserChristian Theuser 07 AK BílinaAK Bílina 5 24.69
4 5 Antonín KunzeAntonín Kunze 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 26.17
5 42 Filip CíchaFilip Cícha 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3 26.31
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 18.9.2019 - 18:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Tomáš Jan MagnaTomáš Jan Magna 08 AK BílinaAK Bílina 4 25.15
2 10 Jan VodákJan Vodák 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 25.57
3 12 Štěpán ŽižkaŠtěpán Žižka 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 25.76
4 28 David VětrovecDavid Větrovec 08 AK BílinaAK Bílina 3 27.81
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 18.9.2019 - 18:15) official Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 100 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 4 21.41 11.00
2 96 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 5 21.58 9.00
3 200 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 21.79 8.00
4 148 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 2 21.85 7.00
5 85 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 3 22.24 5.00
6 173 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 22.46 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 18.9.2019 - 18:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Karolína KratochvílováKarolína Kratochvílová 06 AK BílinaAK Bílina 3 21.90 6.00
2 88 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 4 22.29 4.00
3 155 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 2 22.78
4 166 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 22.92
5 139 Eliška BalíkováEliška Balíková 06 ASK LovosiceASK Lovosice 6 23.23
6 93 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 1 23.38
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 18.9.2019 - 18:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 174 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 22.57 1.00
2 121 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 22.57
3 142 Barbora FibichováBarbora Fibichová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 5 23.16
4 102 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 23.36
5 147 Veronika KormundováVeronika Kormundová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 6 23.55
6 149 Lea KrákorováLea Krákorová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 4 23.59
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 18.9.2019 - 18:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 156 Eva TritthartováEva Tritthartová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 22.51 2.00
2 113 Jenifer MafianaJenifer Mafiana 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 23.88
3 116 Petra OcelákováPetra Oceláková 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 24.17
4 150 Kateřina KrulichováKateřina Krulichová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 1 24.59
5 135 Šárka TobolováŠárka Tobolová 07 AK BílinaAK Bílina 5 24.63
6 118 Tereza PozděnováTereza Pozděnová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 24.86
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 18.9.2019 - 18:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 138 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 1 23.21
2 172 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 23.99
3 137 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová 07 AK BílinaAK Bílina 3 25.00
4 130 Linda LéblováLinda Léblová 08 AK BílinaAK Bílina 5 26.08
5 144 Nikola HrdlovičováNikola Hrdlovičová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2 26.99
6 154 Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 6 27.31
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 18.9.2019 - 18:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 189 Petra PražákováPetra Pražáková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 23.46
2 143 Tereza HoňkováTereza Hoňková 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 24.19
3 103 Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 25.03
4 185 Maya LosováMaya Losová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 25.69
5 187 Monika NeugebauerováMonika Neugebauerová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 25.72
104 Johana DušovskáJohana Dušovská 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 18.9.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 44.35 11.00
2 33 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 47.11 9.00
3 7 Jan PetrJan Petr 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 48.31 8.00
4 9 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 50.42 7.00
5 16 Max BatovecMax Batovec 06 AK BílinaAK Bílina 2 53.26 6.00
6 36 Lukáš PichertLukáš Pichert 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 54.43 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 18.9.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 74 Jan NovákJan Novák 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 54.27 5.00
2 27 Christian TheuserChristian Theuser 07 AK BílinaAK Bílina 6 55.83 3.00
3 77 David ProkešDavid Prokeš 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 57.03 2.00
4 61 Patrik TischlerPatrik Tischler 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 57.04 1.00
5 31 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK BílinaAK Bílina 4 58.44
6 32 Petr CapekPetr Capek 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 63.21
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 18.9.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 146 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 4 46.43 11.00
2 85 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 5 46.81 9.00
3 162 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 47.43 8.00
4 87 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 6 50.26 7.00
5 186 Anna MatějkováAnna Matějková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 50.84 6.00
6 122 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 52.36 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 18.9.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 169 Sofie KrstevaSofie Krsteva 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 51.21 5.00
2 181 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 53.09 2.00
3 161 Rozálie El NgarováRozálie El Ngarová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 53.39
4 124 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 2 53.67
5 110 Anna KrotilováAnna Krotilová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 54.28
6 123 Lucie ZápotockáLucie Zápotocká 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 54.86
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 18.9.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 93 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 5 51.81 4.00
2 138 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 1 53.17 1.00
3 196 Kristina ŠtréblováKristina Štréblová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 56.63
MS 117 Viola PidrmanováViola Pidrmanová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 57.76
5 119 Nikola ŘíhováNikola Říhová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 58.88
192 Veronika SklenářováVeronika Sklenářová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci

(st, 18.9.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 75 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 2:19.16 11.00
2 17 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 10 2:40.86 9.00
3 1 Jáchym AbrahámJáchym Abrahám 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 2:42.09 8.00
4 60 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 2:43.84 7.00
5 22 Lukáš MarhanLukáš Marhan 06 AK BílinaAK Bílina 3 2:47.53 6.00
6 83 Michal Yaňez ValenzuelaMichal Yaňez Valenzuela 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 2:55.10 5.00
7 79 Josef SteineckerJosef Steinecker 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 2:56.07 4.00
8 8 Karel StaněkKarel Staněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11 3:02.43 3.00
9 23 Štěpán PlevaŠtěpán Pleva 07 AK BílinaAK Bílina 6 3:04.16 2.00
10 67 Ondřej DavidOndřej David 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 3:11.74 1.00
11 42 Filip CíchaFilip Cícha 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 8 3:17.21
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(st, 18.9.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 88 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 1 2:30.25 11.00
2 148 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 2 2:37.87 9.00
3 101 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 2:40.31 8.00
4 199 Vendula VrbováVendula Vrbová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 16 2:42.77 7.00
5 166 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 2:45.94 6.00
6 145 Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 2:46.45 5.00
7 194 Stela SmutnáStela Smutná 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 2:55.02 4.00
8 153 Elena KutílkováElena Kutílková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 7 2:58.03 3.00
9 133 Eliška RožcováEliška Rožcová 07 AK BílinaAK Bílina 14 2:59.16 2.00
10 175 Alžběta ŠkapováAlžběta Škapová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 9 2:59.61 1.00
11 115 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12 2:59.86
12 134 Natálie SabováNatálie Sabová 07 AK BílinaAK Bílina 15 3:02.81
MS 182 Kateřina KašpárkováKateřina Kašpárková 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13 3:03.81
14 198 Tereza TauscheováTereza Tauscheová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11 3:05.39
15 90 Karolína PaterováKarolína Paterová 07 AK MostAK Most 10 3:07.36
16 89 Michaela NovákováMichaela Nováková 08 AK MostAK Most 8 3:13.22
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(st, 18.9.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 20 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK BílinaAK Bílina 1 5:14.49 11.00
2 24 Prokop SebránekProkop Sebránek 08 AK BílinaAK Bílina 4 5:31.87 9.00
3 53 Martin BaxaMartin Baxa 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 5:33.81 8.00
4 39 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 5:51.24 7.00
5 6 Patrik LisecPatrik Lisec 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 5:56.09 6.00
6 12 Štěpán ŽižkaŠtěpán Žižka 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 5:58.00 5.00
7 38 Jan SigmundJan Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 5:58.66 4.00
8 65 Martin BalejMartin Balej 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 6:07.07 3.00
9 50 Adam MusilAdam Musil 08 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10 6:13.69 2.00
10 49 Jan MiškovskýJan Miškovský 07 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 13 6:24.60 1.00
11 72 Jakub JelínekJakub Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 6:32.90
12 64 Matyáš AuervekMatyáš Auervek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11 6:39.87
13 19 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK BílinaAK Bílina 12 6:49.49
Celkem 13 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(st, 18.9.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 152 Ema KučerováEma Kučerová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 1 5:50.81 11.00
2 97 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 3 5:51.98 9.00
3 193 Kateřina SmržováKateřina Smržová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 5:52.51 8.00
4 160 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 6:01.89 7.00
5 109 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 6:04.65 6.00
6 185 Maya LosováMaya Losová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 6:06.69 5.00
7 140 Michaela CeéMichaela Ceé 06 ASK LovosiceASK Lovosice 4 6:12.49 4.00
8 171 Adéla LukešováAdéla Lukešová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 6:15.81 3.00
9 197 Simona TáchováSimona Táchová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 6:33.93 2.00
10 107 Zuzana HolecováZuzana Holecová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 10 6:43.63 1.00
11 92 Kateřina RykováKateřina Ryková 08 AK MostAK Most 11 6:45.50
12 106 Barbora HeltováBarbora Heltová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12 7:04.90
98 Stella TrčkováStella Trčková 07 AK MostAK Most 13 DNS
Celkem 13 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 18.9.2019 - 15:55) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 10.14 11.00
2 75 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 10.39 9.00
3 2 Jan BarátJan Barát 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 11.30 8.00
4 16 Max BatovecMax Batovec 06 AK BílinaAK Bílina 6 11.59 6.00
5 68 Jáchym FlanderkaJáchym Flanderka 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 11.76 5.00
6 58 Dan KubicaDan Kubica 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 12.15 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 18.9.2019 - 15:55) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 4 11.39 7.00
2 60 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 11.92 4.00
3 11 Daniel ŽárskýDaniel Žárský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 13.11 2.00
4 80 Filip ŠkrekoFilip Škreko 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 13.14 1.00
5 64 Matyáš AuervekMatyáš Auervek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 14.15
6 18 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 2 14.28
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 18.9.2019 - 16:05) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 105 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 10.48 11.00
2 155 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 2 10.76 9.00
3 129 Karolína KratochvílováKarolína Kratochvílová 06 AK BílinaAK Bílina 5 10.81 8.00
4 111 Vilma KřížováVilma Křížová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 11.26 7.00
5 159 Tereza BendováTereza Bendová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 11.53 5.00
6 177 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 12.58
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 18.9.2019 - 16:05) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 97 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 3 11.46 6.00
2 150 Kateřina KrulichováKateřina Krulichová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 12.22 4.00
3 167 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.31 3.00
4 115 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 12.38 2.00
5 109 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 12.50 1.00
6 184 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 12.61
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 18.9.2019 - 16:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 122 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 12.88
2 181 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 13.12
3 103 Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 13.13
4 90 Karolína PaterováKarolína Paterová 07 AK MostAK Most 4 13.15
5 180 Simona HovorkováSimona Hovorková 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 14.25
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 18.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Císař, Gregor, Barát, Vaněk Císař, Gregor, Barát, Vaněk Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 33.74 11.00
2 70 Chudina, Pavlas, Petránek, Tesner Chudina, Pavlas, Petránek, Tesner USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 33.82 9.00
3 57 Kováč, Kubica, Kollár, Tlustý Kováč, Kubica, Kollár, Tlustý TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 34.15 8.00
4 14 Bárdoš, Linhart, Marhan, Sebránek Bárdoš, Linhart, Marhan, Sebránek AK BílinaAK Bílina 4 35.12 6.00
5 33 Černý, Sigmund, Slabý, Vaněk Černý, Sigmund, Slabý, Vaněk Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 36.33 2.00
6 43 Černohorský, Hrabě, Musil, Miškovský Černohorský, Hrabě, Musil, Miškovský Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 5 37.16
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 18.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Batovec, Bažant, Šraga, Walter Batovec, Bažant, Šraga, Walter AK BílinaAK Bílina 4 34.79 7.00
2 7 Petr, Staněk, Abrahám, Lisec Petr, Staněk, Abrahám, Lisec Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 35.43 5.00
3 53 Baxa, Kuric, Nádaský, Vaňkát Baxa, Kuric, Nádaský, Vaňkát TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 35.75 4.00
4 69 Fuchsig, Flanderka, Sokolovský, Špička Fuchsig, Flanderka, Sokolovský, Špička USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 36.15 3.00
5 39 Sigmund, Pichert, Jedinák, Capek Sigmund, Pichert, Jedinák, Capek Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 40.54
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 18.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 71 Janoušek, Kryl, Novák, Škreko Janoušek, Kryl, Novák, Škreko USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 37.11 1.00
2 13 Augusta, Žalud, Cipriján, Knapík Augusta, Žalud, Cipriján, Knapík AK BílinaAK Bílina 4 37.78
3 65 Balej, David, Prokeš, Steinecker Balej, David, Prokeš, Steinecker USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 38.48
4 Žárský, Kunze, Vodák, Žižka Žárský, Kunze, Vodák, Žižka Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 39.69
5 21 Magna, Theuser, Větrovec, Sobotka Magna, Theuser, Větrovec, Sobotka AK BílinaAK Bílina 2 39.90
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 18.9.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Svobodová, Šlégrová, Zwolińská, Davídková Svobodová, Šlégrová, Zwolińská, Davídková AK MostAK Most 6 33.25 11.00
2 162 Fučíková, Babková, Bendová, Srnková Fučíková, Babková, Bendová, Srnková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 33.61 9.00
3 139 Balíková, Klepáčová, Kožnarová, Smržová Balíková, Klepáčová, Kožnarová, Smržová ASK LovosiceASK Lovosice 4 33.62 8.00
4 101 Balínová, Fišerová, Konopová, Šišovská Balínová, Fišerová, Konopová, Šišovská Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 33.84 7.00
5 200 Zítková, Krausová, Matějková, Pražáková Zítková, Krausová, Matějková, Pražáková USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 34.87 5.00
6 131 Léblová, Hofmanová, Klečková, Kratochvílová Léblová, Hofmanová, Klečková, Kratochvílová AK BílinaAK Bílina 2 34.87 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 18.9.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 174 Svobodová, Lískovcová, Káňová, Kadlecová Svobodová, Lískovcová, Káňová, Kadlecová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 34.79 6.00
2 113 Mafiana, Cidlinová, Křížová, Oceláková Mafiana, Cidlinová, Křížová, Oceláková Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 35.08 3.00
3 88 Mikulková, Krausová, Rýpalová, Thiebaut Mikulková, Krausová, Rýpalová, Thiebaut AK MostAK Most 5 35.41 2.00
4 145 Hrnčířová, Kormundová, Krákorová, Kučerová Hrnčířová, Kormundová, Krákorová, Kučerová ASK LovosiceASK Lovosice 4 35.53 1.00
5 133 Rožcová, Vavreinová, Zajícová, Červenková Rožcová, Vavreinová, Zajícová, Červenková AK BílinaAK Bílina 6 36.33
6 191 Revajová, Parohová, Sklenářová, Smutná Revajová, Parohová, Sklenářová, Smutná USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 37.17
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 18.9.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 142 Fibichová, Krulichová, Kubcová, Vrzáková Fibichová, Krulichová, Kubcová, Vrzáková ASK LovosiceASK Lovosice 4 37.05
2 89 Nováková, Paterová, Ryková, Videmanová Nováková, Paterová, Ryková, Videmanová AK MostAK Most 3 38.09
3 195 Šidáková, Kolaříková, Hovorková, Štréblová Šidáková, Kolaříková, Hovorková, Štréblová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 38.46
4 135 Tobolová, Pavlíčková, Sabová, Gýnová Tobolová, Pavlíčková, Sabová, Gýnová AK BílinaAK Bílina 2 38.61
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 18.9.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 172 Sawruková, Šťastná, Hošková, El Ngarová Sawruková, Šťastná, Hošková, El Ngarová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 35.96
2 115 Novotná, Soukupová, Štěrbová, Zápotocká Novotná, Soukupová, Štěrbová, Zápotocká Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 36.96
3 198 Tauscheová, Jungwirthová, Reichlová, Smržová Tauscheová, Jungwirthová, Reichlová, Smržová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 37.12
4 112 Kudělová, Pozděnová, Košťálová, Krotilová Kudělová, Pozděnová, Košťálová, Krotilová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 37.17
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 18.9.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.381.40 Body
1 82 Čeněk TesnerČeněk Tesner
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 8 1.38 oooooxoxxx 11.00
2 66 Matouš ČernýMatouš Černý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 9 1.35 ooooxox-- 9.00
3 20 Charles LinhartCharles Linhart
AK BílinaAK Bílina
06 4 1.30 oooxox-- 8.00
4 57 Josef KováčJosef Kováč
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 7 1.30 xoooxoxxx 7.00
5 30 Dominik WalterDominik Walter
AK BílinaAK Bílina
08 6 1.25 oooxxx 6.00
6 11 Daniel ŽárskýDaniel Žárský
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 3 1.20 ooxxx 5.00
7 47 Jakub JežekJakub Ježek
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
07 2 1.20 xoxxoxxx 4.00
8 6 Patrik LisecPatrik Lisec
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 5 1.20 xxoxxoxxx 3.00
28 David VětrovecDavid Větrovec
AK BílinaAK Bílina
08 1 NM xxx
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 18.9.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.281.311.341.361.38 Body
1 184 Kateřina KrausováKateřina Krausová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 17 1.36 -oxooooooxxx 11.00
2 87 Kateřina KrausováKateřina Krausová
AK MostAK Most
06 16 1.31 oooooxoxxx 9.00
3 120 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 12 1.28 oooxooxxx 8.00
4 112 Marie Ludmila KudělováMarie Ludmila Kudělová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 7 1.25 ooooxxx 7.00
5 167 Michaela KáňováMichaela Káňová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 18 1.25 ooxooxxx 6.00
6= 165 Michaela JeřábkováMichaela Jeřábková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 15 1.25 oooxox-xx 4.50
6= 108 Lenka KonopováLenka Konopová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 10 1.25 oooxoxxx 4.50
8 169 Sofie KrstevaSofie Krsteva
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 14 1.25 oooxxoxxx 3.00
9 133 Eliška RožcováEliška Rožcová
AK BílinaAK Bílina
07 8 1.20 oooxxx 2.00
10= 183 Amálie KolaříkováAmálie Kolaříková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 1 1.15 ooxx 0.50
10= 143 Tereza HoňkováTereza Hoňková
ASK LovosiceASK Lovosice
06 6 1.15 ooxxx 0.50
12= 101 Nicol BalínováNicol Balínová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 13 1.15 xooxxx
12= 132 Zina PavlíčkováZina Pavlíčková
AK BílinaAK Bílina
06 11 1.15 xooxxx
14 189 Petra PražákováPetra Pražáková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 9 1.15 xxooxxx
15 119 Nikola ŘíhováNikola Říhová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 3 1.15 oxxoxx
16 187 Monika NeugebauerováMonika Neugebauerová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 4 1.10 oxxx
192 Veronika SklenářováVeronika Sklenářová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 2 DNS
124 Klára ČervenkováKlára Červenková
AK BílinaAK Bílina
07 5 NM xxx
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 18.9.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 82 Čeněk TesnerČeněk Tesner
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 14 4.78 -0.1 m/s x4.08  +0.44.24  +1.34.244.42  +0.34.78  -0.14.56  +0.0 11.00
2 45 Jan HraběJan Hrabě
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
06 16 4.74 +0.0 m/s 4.58  +2.54.30  +0.64.37  -0.94.584.45  -1.94.49  +0.74.74  +0.0 9.00
3 14 David BárdošDavid Bárdoš
AK BílinaAK Bílina
06 15 4.52 +1.8 m/s 4.52  +1.8x4.09  +0.64.52xxx 8.00
4 71 Jan JanoušekJan Janoušek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 10 4.22 +2.2 m/s 3.79 -1.2 m/s 3.73  +2.54.22  +2.23.71  +2.34.223.79  -1.23.65  -1.43.65  -1.9 7.00
5 26 David ŠragaDavid Šraga
AK BílinaAK Bílina
07 12 4.12 +2.9 m/s 4.03 +1.7 m/s 4.12  +2.9-4.03  +1.74.123.75  -0.33.83  -0.73.85  -1.4 6.00
6 58 Dan KubicaDan Kubica
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 13 3.89 +1.3 m/s 3.89  +1.32.81  +0.53.83  +1.83.893.72  -0.53.80  +0.03.80  -0.3 5.00
7 7 Jan PetrJan Petr
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 9 3.85 +4.4 m/s 3.56 -0.1 m/s x3.56  -0.13.85  +4.43.852.94  -1.5x2.93  +0.7 4.00
8 10 Jan VodákJan Vodák
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 1 3.67 +2.8 m/s 3.47 +1.9 m/s 3.47  +1.93.67  +2.83.54  +2.13.67x3.20  -2.83.41  +0.0 3.00
9 77 David ProkešDavid Prokeš
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 5 3.65 +2.0 m/s 3.05  +0.73.08  +1.43.65  +2.03.650.00.00.0 2.00
10 63 Damian VaňkátDamian Vaňkát
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 4 3.45 +1.1 m/s 3.45  +1.13.25  +0.53.03  +3.43.450.00.00.0 1.00
11 19 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík
AK BílinaAK Bílina
08 3 3.29 +0.7 m/s 3.29  +0.73.24  +0.83.15  +3.03.290.00.00.0
12 13 Lukáš AugustaLukáš Augusta
AK BílinaAK Bílina
07 7 3.27 +1.7 m/s 3.22  +1.43.25  +1.33.27  +1.73.270.00.00.0
13 59 Tomáš KuricTomáš Kuric
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 11 3.26 +3.0 m/s 3.26  +3.0-x3.260.00.00.0
14 32 Petr CapekPetr Capek
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
07 8 3.24 +3.3 m/s 3.23 +0.8 m/s x3.23  +0.83.24  +3.33.240.00.00.0
15 79 Josef SteineckerJosef Steinecker
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 2 3.09 +1.0 m/s 3.09  +1.03.02  +1.12.80  +1.23.090.00.00.0
16 80 Filip ŠkrekoFilip Škreko
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 6 2.99 +0.2 m/s 2.99  +0.22.90  +0.52.38  +1.92.990.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 18.9.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 100 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK MostAK Most
06 23 4.75 -1.4 m/s 4.75  -1.44.61  +0.04.52  +0.94.754.74  +0.74.70  -0.84.64  -2.2 11.00
2 95 Petra SvobodováPetra Svobodová
AK MostAK Most
06 21 4.54 -0.4 m/s 4.31  +0.34.40  +0.04.52  +0.74.524.49  +0.04.54  -0.44.45  -0.8 9.00
3 146 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová
ASK LovosiceASK Lovosice
06 22 4.52 +0.6 m/s 4.33  -1.0-4.52  +0.64.52xx4.30  -1.2 8.00
4 177 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 17 4.35 -1.2 m/s 4.22  -1.04.28  -0.8x4.284.00  -1.24.35  -1.24.19  -0.7 7.00
5 158 Eliška BabkováEliška Babková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 20 4.26 +1.3 m/s 3.83  +0.63.67  +0.44.26  +1.34.264.02  -1.23.88  +0.03.65  +0.8 6.00
6 111 Vilma KřížováVilma Křížová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 18 4.07 -0.3 m/s 3.94  -1.0x4.01  +1.14.013.87  -1.3x4.07  -0.3 5.00
7 159 Tereza BendováTereza Bendová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 19 4.02 +0.6 m/s 3.90  -0.63.76  +0.63.91  +1.03.913.71  -1.83.89  -0.14.02  +0.6 4.00
8 191 Adéla RevajováAdéla Revajová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 6 3.89 +0.0 m/s 3.64  -0.43.89  +0.03.58  +0.03.893.47  -0.93.72  -0.53.69  -1.1 3.00
9 163 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 15 3.86 -1.3 m/s 3.86  -1.3x3.77  +1.03.860.00.00.0 2.00
10 165 Michaela JeřábkováMichaela Jeřábková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 14 3.80 -0.7 m/s 2.50  -0.13.80  -0.72.60  +1.53.800.00.00.0 1.00
11 145 Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová
ASK LovosiceASK Lovosice
07 13 3.72 -1.1 m/s 3.57  +0.63.72  -1.13.58  +0.73.720.00.00.0
12 199 Vendula VrbováVendula Vrbová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 7 3.68 +0.1 m/s 3.46  -0.23.43  -1.13.68  +0.13.680.00.00.0
13 128 Rozálie KlečkováRozálie Klečková
AK BílinaAK Bílina
07 16 3.66 -1.1 m/s 3.66  -1.13.43  -1.03.47  +1.33.660.00.00.0
14 131 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová
AK BílinaAK Bílina
07 12 3.62 +0.9 m/s 3.62  +0.93.51  -0.7x3.620.00.00.0
15 183 Amálie KolaříkováAmálie Kolaříková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 5 3.59 -0.3 m/s 3.59  -0.3x3.55  -0.43.590.00.00.0
16 157 Natálie VrzákováNatálie Vrzáková
ASK LovosiceASK Lovosice
07 10 3.59 -0.4 m/s 3.59  -0.42.87  -0.4x3.590.00.00.0
17 193 Kateřina SmržováKateřina Smržová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 8 3.45 -1.0 m/s 3.45  -1.03.32  -1.53.38  +0.73.450.00.00.0
18 198 Tereza TauscheováTereza Tauscheová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 2 3.44 -1.4 m/s 2.65  -0.53.44  -1.43.19  -0.43.440.00.00.0
19 149 Lea KrákorováLea Krákorová
ASK LovosiceASK Lovosice
06 9 3.38 -0.9 m/s 3.38  -0.93.35  -0.53.09  +0.33.380.00.00.0
20 127 Markéta HofmanováMarkéta Hofmanová
AK BílinaAK Bílina
06 1 3.34 -0.4 m/s 3.34  -0.43.30  -2.0x3.340.00.00.0
21 151 Sofie Barbora KubcováSofie Barbora Kubcová
ASK LovosiceASK Lovosice
08 11 3.29 +1.2 m/s 3.13  +0.33.02  -0.33.29  +1.23.290.00.00.0
22 125 Vendulka GýnováVendulka Gýnová
AK BílinaAK Bílina
08 3 3.17 -0.2 m/s 3.17  -0.22.88  -1.41.68  -0.63.170.00.00.0
MS 182 Kateřina KašpárkováKateřina Kašpárková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 4 2.72 -0.3 m/s 2.72  -0.3x2.60  -0.52.720.00.00.0
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 18.9.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 105 Natálie FišerováNatálie Fišerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 14 11.48 11.4310.48x11.4311.1011.0711.48 11.00
2 195 Martina ŠidákováMartina Šidáková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 7 09.94 09.94x09.1909.9409.4209.4409.33 9.00
3 170 Alena LískovcováAlena Lískovcová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 11 09.55 09.5508.7507.9209.5508.6009.2009.08 8.00
4 112 Marie Ludmila KudělováMarie Ludmila Kudělová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 9 08.69 08.3108.6908.2808.6907.4808.1608.39 7.00
5 132 Zina PavlíčkováZina Pavlíčková
AK BílinaAK Bílina
06 3 08.32 -07.6307.1807.6307.6208.0608.32 6.00
6 190 Natálie ReichlováNatálie Reichlová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 10 08.26 07.8408.1908.1408.1908.2607.9606.98 5.00
7 128 Rozálie KlečkováRozálie Klečková
AK BílinaAK Bílina
07 13 08.03 07.9507.6507.9707.9708.0107.5608.03 4.00
8 141 Emma ČernáEmma Černá
ASK LovosiceASK Lovosice
07 12 07.93 07.5007.58x07.58x07.7807.93 3.00
9 140 Michaela CeéMichaela Ceé
ASK LovosiceASK Lovosice
06 8 07.29 07.2907.2906.9507.290.00.00.0 2.00
10 160 Ema DvořákováEma Dvořáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 5 07.20 x07.2007.1307.200.00.00.0 1.00
11 118 Tereza PozděnováTereza Pozděnová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 4 07.20 06.7206.8007.2007.200.00.00.0
12 110 Anna KrotilováAnna Krotilová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 6 07.11 07.0506.5607.1107.110.00.00.0
13 161 Rozálie El NgarováRozálie El Ngarová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 2 05.58 05.54x05.5805.580.00.00.0
14 98 Stella TrčkováStella Trčková
AK MostAK Most
07 1 05.19 05.19xx05.190.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 18.9.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 69 Tomáš FuchsigTomáš Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 7 10.74 10.7410.5809.7010.7408.9510.7210.34 11.00
MS Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
08 2 10.04 09.2909.3610.0410.0409.1009.2409.79
3 81 Šimon ŠpičkaŠimon Špička
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 6 08.52 07.2407.2506.6707.2508.0808.1408.52 9.00
4 83 Michal Yaňez ValenzuelaMichal Yaňez Valenzuela
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 4 07.85 07.2207.0407.4607.4607.6407.8507.85 8.00
5 25 Miroslav SobotkaMiroslav Sobotka
AK BílinaAK Bílina
07 5 06.27 06.1405.1505.5506.14x05.8706.27 7.00
6 23 Štěpán PlevaŠtěpán Pleva
AK BílinaAK Bílina
07 1 05.76 x05.3205.7605.7605.0304.71x 6.00
31 Jakub ŽaludJakub Žalud
AK BílinaAK Bílina
07 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(st, 18.9.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 188 Ester ParohováEster Parohová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 3 26.37 26.370.00.026.370.00.00.0 11.00
2 162 Amálie FučíkováAmálie Fučíková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 11 23.71 23.710.00.023.710.00.00.0 9.00
3 141 Emma ČernáEmma Černá
ASK LovosiceASK Lovosice
07 9 22.39 22.390.00.022.390.00.00.0 8.00
4 190 Natálie ReichlováNatálie Reichlová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 10 22.29 22.290.00.022.290.00.00.0 7.00
5 99 Denisa VidemanováDenisa Videmanová
AK MostAK Most
06 12 21.81 21.810.00.021.810.00.00.0 6.00
6 84 Kristýna BudilováKristýna Budilová
AK MostAK Most
07 1 21.68 21.680.00.021.680.00.00.0 5.00
7 120 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 6 20.23 20.230.00.020.230.00.00.0 4.00
8 86 Kristýna KozákováKristýna Kozáková
AK MostAK Most
07 8 18.43 18.430.00.018.430.00.00.0 3.00
9 152 Ema KučerováEma Kučerová
ASK LovosiceASK Lovosice
07 2 17.12 17.120.00.017.120.00.00.0 2.00
10 135 Šárka TobolováŠárka Tobolová
AK BílinaAK Bílina
07 4 15.32 15.320.00.015.320.00.00.0 1.00
11 180 Simona HovorkováSimona Hovorková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 5 14.76 14.760.00.014.760.00.00.0
12 196 Kristina ŠtréblováKristina Štréblová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 7 14.32 14.320.00.014.320.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(st, 18.9.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 69 Tomáš FuchsigTomáš Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 10 40.55 40.550.00.040.550.00.00.0 11.00
2 76 Radek PetránekRadek Petránek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 8 29.76 29.760.00.029.760.00.00.0 9.00
3 55 Matyáš KollárMatyáš Kollár
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 9 29.11 29.110.00.029.110.00.00.0 8.00
4 61 Patrik TischlerPatrik Tischler
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 6 19.53 19.530.00.019.530.00.00.0 7.00
5 47 Jakub JežekJakub Ježek
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
07 2 18.33 18.330.00.018.330.00.00.0 6.00
6 29 Tomáš VrajTomáš Vraj
AK BílinaAK Bílina
07 7 17.90 17.900.00.017.900.00.00.0 5.00
7 35 Tomáš KózlTomáš Kózl
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
08 3 14.53 14.530.00.014.530.00.00.0 4.00
8 24 Prokop SebránekProkop Sebránek
AK BílinaAK Bílina
08 5 14.14 14.140.00.014.140.00.00.0 3.00
9 54 Denis BičanovskýDenis Bičanovský
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 1 12.48 12.480.00.012.480.00.00.0 2.00
10 25 Miroslav SobotkaMiroslav Sobotka
AK BílinaAK Bílina
07 4 10.91 10.910.00.010.910.00.00.0 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 18.9.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 45 Jan HraběJan Hrabě
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
06 16 59.30 59.300.00.059.300.00.00.0 11.00
2 55 Matyáš KollárMatyáš Kollár
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 14 49.70 49.700.00.049.700.00.00.0 9.00
3 65 Martin BalejMartin Balej
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 15 48.82 48.820.00.048.820.00.00.0 8.00
4 9 Jan VaněkJan Vaněk
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 13 47.81 47.810.00.047.810.00.00.0 7.00
5 76 Radek PetránekRadek Petránek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 12 42.04 42.040.00.042.040.00.00.0 6.00
6 41 Adam VaněkAdam Vaněk
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
06 10 41.24 41.240.00.041.240.00.00.0 5.00
7 34 Jiří JedinákJiří Jedinák
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
07 8 36.31 36.310.00.036.310.00.00.0 4.00
8 29 Tomáš VrajTomáš Vraj
AK BílinaAK Bílina
07 11 35.18 35.180.00.035.180.00.00.0 3.00
9 54 Denis BičanovskýDenis Bičanovský
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 9 34.13 34.130.00.034.130.00.00.0 2.00
10 49 Jan MiškovskýJan Miškovský
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
07 7 32.35 32.350.00.032.350.00.00.0 1.00
11 50 Adam MusilAdam Musil
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
08 4 31.78 31.780.00.031.780.00.00.0
12 21 Tomáš Jan MagnaTomáš Jan Magna
AK BílinaAK Bílina
08 6 30.42 30.420.00.030.420.00.00.0
13 35 Tomáš KózlTomáš Kózl
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
08 5 26.43 26.430.00.026.430.00.00.0
14 31 Jakub ŽaludJakub Žalud
AK BílinaAK Bílina
07 2 23.86 23.860.00.023.860.00.00.0
15 22 Lukáš MarhanLukáš Marhan
AK BílinaAK Bílina
06 3 23.12 23.120.00.023.120.00.00.0
81 Šimon ŠpičkaŠimon Špička
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 18.9.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 188 Ester ParohováEster Parohová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 12 48.60 48.600.00.048.600.00.00.0 11.00
2 121 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 11 47.36 47.360.00.047.360.00.00.0 9.00
3 170 Alena LískovcováAlena Lískovcová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 10 39.19 39.190.00.039.190.00.00.0 8.00
4 163 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 8 35.75 35.750.00.035.750.00.00.0 7.00
5 195 Martina ŠidákováMartina Šidáková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 9 35.24 35.240.00.035.240.00.00.0 6.00
6 84 Kristýna BudilováKristýna Budilová
AK MostAK Most
07 5 34.60 34.600.00.034.600.00.00.0 5.00
7 137 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová
AK BílinaAK Bílina
07 7 33.49 33.490.00.033.490.00.00.0 4.00
8 99 Denisa VidemanováDenisa Videmanová
AK MostAK Most
06 1 32.55 32.550.00.032.550.00.00.0 3.00
9 142 Barbora FibichováBarbora Fibichová
ASK LovosiceASK Lovosice
08 6 30.95 30.950.00.030.950.00.00.0 2.00
10 197 Simona TáchováSimona Táchová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 3 30.00 30.000.00.030.000.00.00.0 1.00
11 86 Kristýna KozákováKristýna Kozáková
AK MostAK Most
07 4 29.86 29.860.00.029.860.00.00.0
107 Zuzana HolecováZuzana Holecová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků