výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců

Uherské Hradiště (14. 5. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 14.5.2019 - 16:00) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 07.68
2 David Martinez GuinotDavid Martinez Guinot 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 08.08
3 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.64
4 Jiří HradeckýJiří Hradecký 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.81
MS Adam SekerAdam Seker 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.60
Matyáš KedraMatyáš Kedra 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (út, 14.5.2019 - 16:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 07.87
2 Miloslav KlimešMiloslav Klimeš 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 07.90
3 Jakub WitczakJakub Witczak 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.40
4 Martin MigdalMartin Migdal 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.57
5 Rostislav StodůlkaRostislav Stodůlka 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.93
MS Lukáš KiszaLukáš Kisza 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 08.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (út, 14.5.2019 - 16:00) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 07.96
2 Wiliam HřibWiliam Hřib 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.19
3 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.39
4 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.60
Petr BártekPetr Bártek 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 07.68
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 07.87
3 Miloslav KlimešMiloslav Klimeš 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 07.90
4 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 07.96
5 David Martinez GuinotDavid Martinez Guinot 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 08.08
6 Wiliam HřibWiliam Hřib 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.19
7 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.39
8 Jakub WitczakJakub Witczak 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.40
9 Martin MigdalMartin Migdal 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.57
10 Adam SekerAdam Seker 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.60
10 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.60
12 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.64
13 Lukáš KiszaLukáš Kisza 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 08.87
14 Rostislav StodůlkaRostislav Stodůlka 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.93
15 Jiří HradeckýJiří Hradecký 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.81
Matyáš KedraMatyáš Kedra 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 DNS
Petr BártekPetr Bártek 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (út, 14.5.2019 - 16:30) official Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 07.63 9.00
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 07.89 7.00
3 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 07.93 6.00
4 Miloslav KlimešMiloslav Klimeš 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 07.99 5.00
5 David Martinez GuinotDavid Martinez Guinot 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 08.12 4.00
6 Wiliam HřibWiliam Hřib 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 10.59 3.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 14.5.2019 - 16:30) official Vítr: +4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MigdalMartin Migdal 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.43 2.00
2 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.44 1.00
3 Jakub WitczakJakub Witczak 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.45
4 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.53
5 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.68
6 Rostislav StodůlkaRostislav Stodůlka 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.01
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 14.5.2019 - 15:50) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 07.90
2 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 08.63
3 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.74
4 Kristýna DolanskáKristýna Dolanská 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.10
5 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.62
Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (út, 14.5.2019 - 15:50) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.28
2 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.29
3 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.67
4 Anna BajčíkováAnna Bajčíková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 08.88
5 Ema TurečkováEma Turečková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.15
6 Aneta BřezíkováAneta Březíková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.36
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (út, 14.5.2019 - 15:50) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.28
2 Amálie HorákováAmálie Horáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.53
3 Thuy Linh DuongThuy Linh Duong 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.98
MS Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.44
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (út, 14.5.2019 - 15:50) official Vítr: +6.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.45
2 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.55
3 Michaela RichterováMichaela Richterová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 08.60
4 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 08.64
5 Tereza HorčičkováTereza Horčičková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 7 09.32
6 Eliška BuroňováEliška Buroňová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 09.86
MS Natálie ŠtulerováNatálie Štulerová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.55
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 07.90
2 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.28
2 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.28
4 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.29
5 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.45
6 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.55
7 Michaela RichterováMichaela Richterová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 08.60
8 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 08.63
9 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 08.64
10 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.67
11 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.74
12 Anna BajčíkováAnna Bajčíková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 08.88
13 Kristýna DolanskáKristýna Dolanská 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.10
14 Ema TurečkováEma Turečková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.15
15 Tereza HorčičkováTereza Horčičková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 7 09.32
16 Aneta BřezíkováAneta Březíková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.36
17 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.44
18 Amálie HorákováAmálie Horáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.53
19 Natálie ŠtulerováNatálie Štulerová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.55
20 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.62
21 Eliška BuroňováEliška Buroňová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 09.86
22 Thuy Linh DuongThuy Linh Duong 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.98
Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (út, 14.5.2019 - 16:25) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 07.94 11.00
2 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.22 9.00
3 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.36 8.00
4 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.43 7.00
5 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.57 6.00
6 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 08.59 4.50
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 14.5.2019 - 16:25) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.49 3.00
2 Karolína VečeřováKarolína Večeřová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.59 4.50
3 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 08.65 2.00
4 Michaela RichterováMichaela Richterová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 08.73 1.00
5 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 08.98
6 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.14
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 18:05) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 18.04 7.00
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 18.90 6.00
3 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 18.92 5.00
4 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 20.51
Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 DNS
Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 18:05) official Vítr: +4.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 19.45 4.00
2 Prokop ŠvancerProkop Švancer 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 19.95 3.00
3 Alexander PujinAlexander Pujin 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 20.08 2.00
4 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 20.78
Wiliam HřibWiliam Hřib 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 DNS
Jakub WitczakJakub Witczak 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 18:05) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 17.30 9.00
2 Adam ŠtouračAdam Štourač 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 20.17 1.00
Marek ŽakMarek Žak 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS
David Martinez GuinotDavid Martinez Guinot 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 DNS
Ivo KrálíkIvo Králík 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 17.30 9.00
2 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 18.04 7.00
3 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 18.90 6.00
4 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 18.92 5.00
5 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 19.45 4.00
6 Prokop ŠvancerProkop Švancer 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 19.95 3.00
7 Alexander PujinAlexander Pujin 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 20.08 2.00
8 Adam ŠtouračAdam Štourač 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 20.17 1.00
9 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 20.51
10 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 20.78
Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 DNS
Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS
Wiliam HřibWiliam Hřib 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 DNS
Jakub WitczakJakub Witczak 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Marek ŽakMarek Žak 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS
David Martinez GuinotDavid Martinez Guinot 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 DNS
Ivo KrálíkIvo Králík 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 17:50) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 20.44 11.00
2 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 20.71 9.00
3 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 20.99 7.00
4 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 21.35 6.00
5 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 21.92 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 17:50) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela RichterováMichaela Richterová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 20.82 8.00
2 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 21.36 5.00
3 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.46 4.00
4 Kristýna DolanskáKristýna Dolanská 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 22.21 2.00
Klára HalíkováKlára Halíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 17:50) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HorčičkováTereza Horčičková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 22.37 1.00
2 Veronika VaculíkováVeronika Vaculíková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 23.49
3 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 23.87
4 Thuy Linh DuongThuy Linh Duong 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 24.91
MS Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.21
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 20.44 11.00
2 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 20.71 9.00
3 Michaela RichterováMichaela Richterová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 20.82 8.00
4 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 20.99 7.00
5 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 21.35 6.00
6 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 21.36 5.00
7 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.46 4.00
8 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 21.92 3.00
9 Kristýna DolanskáKristýna Dolanská 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 22.21 2.00
10 Tereza HorčičkováTereza Horčičková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 22.37 1.00
11 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.21
12 Veronika VaculíkováVeronika Vaculíková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 23.49
13 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 23.87
14 Thuy Linh DuongThuy Linh Duong 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 24.91
Klára HalíkováKlára Halíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 38.66 9.00
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 41.48 7.00
3 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 42.39 6.00
Miloslav KlimešMiloslav Klimeš 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 43.64 5.00
2 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 51.08 4.00
Ivo KrálíkIvo Králík 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Jiří HradeckýJiří Hradecký 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 38.66 9.00
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 41.48 7.00
3 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 42.39 6.00
4 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 43.64 5.00
5 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 51.08 4.00
Miloslav KlimešMiloslav Klimeš 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Ivo KrálíkIvo Králík 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Jiří HradeckýJiří Hradecký 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 40.97 11.00
2 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 44.01 9.00
3 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 44.81 8.00
4 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 46.49 7.00
5 Michaela RichterováMichaela Richterová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 7 46.98 6.00
Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 48.86 5.00
2 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 49.25 4.00
3 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 50.10 3.00
4 Tereza HorčičkováTereza Horčičková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 51.51 2.00
5 Eliška BuroňováEliška Buroňová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 52.99 1.00
6 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 56.65
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 40.97 11.00
2 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 44.01 9.00
3 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 44.81 8.00
4 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 46.49 7.00
5 Michaela RichterováMichaela Richterová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 7 46.98 6.00
6 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 48.86 5.00
7 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 49.25 4.00
8 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 50.10 3.00
9 Tereza HorčičkováTereza Horčičková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 51.51 2.00
10 Eliška BuroňováEliška Buroňová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 52.99 1.00
11 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 56.65
Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS

800 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:18.02 9.00
2 Milan StaněkMilan Staněk 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:20.80 7.00
3 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:34.01 6.00
4 Stanislav RafajStanislav Rafaj 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:59.16 5.00
5 Adam KubálekAdam Kubálek 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 3:00.66 4.00
6 Filip KlimentFilip Kliment 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 3:03.42 3.00
David ŠupkaDavid Šupka 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:27.71 11.00
2 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 2:28.59 9.00
3 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 2:29.63 8.00
4 Klára MachalíčkováKlára Machalíčková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:35.21 7.00
5 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:35.47 6.00
6 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 05 AK KroměřížAK Kroměříž 1 2:42.04 5.00
7 Anežka BraunerováAnežka Braunerová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:46.93 4.00
8 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 2:46.98 3.00
9 Andrea HnátkováAndrea Hnátková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 2:57.71 2.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci

(út, 14.5.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 4:47.45 9.00
2 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 4:50.86 7.00
3 Adam HustýAdam Hustý 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 4:54.01 6.00
4 Richard VašíčekRichard Vašíček 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 4:56.36 5.00
5 Petr ZámorskýPetr Zámorský 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 9 5:31.66 4.00
6 Filip BělíčekFilip Bělíček 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 5:45.94 3.00
7 Rostislav StodůlkaRostislav Stodůlka 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 6:08.76 2.00
Bořek ŠevčíkBořek Ševčík 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 DNS
MS Jakub KočíJakub Kočí 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10 5:21.24
Matyáš KedraMatyáš Kedra 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 DNS
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žákyně

(út, 14.5.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna BajčíkováAnna Bajčíková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 5:56.97 11.00
2 Veronika VaculíkováVeronika Vaculíková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 7:06.00 9.00
3 Anna HrozováAnna Hrozová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 7:12.45 8.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 15:40) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 13.64 9.00
2 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 14.57 7.00
3 Tomáš GerlaTomáš Gerla 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 16.02 6.00
4 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 16.32 5.00
MS Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 14.64
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 15:40) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 17.39 4.00
2 Adam DostálAdam Dostál 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 17.96 3.00
3 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 18.81 2.00
4 Kryštof PetrůKryštof Petrů 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 21.62 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 13.64 9.00
2 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 14.57 7.00
3 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 14.64
4 Tomáš GerlaTomáš Gerla 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 16.02 6.00
5 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 16.32 5.00
6 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 17.39 4.00
7 Adam DostálAdam Dostál 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 17.96 3.00
8 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 18.81 2.00
9 Kryštof PetrůKryštof Petrů 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 21.62 1.00

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 15:30) official Vítr: +4.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 15.04 11.00
2 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 15.54 9.00
3 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 17.11 8.00
4 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 17.82 7.00
5 Alžběta HluštíkováAlžběta Hluštíková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 17.99 5.00
6 Ema JanůEma Janů 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 18.03 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 15:30) official Vítr: +4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 17.92 6.00
2 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 18.37 3.00
3 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 19.16 2.00
4 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 20.34 1.00
5 Gabriela SolařováGabriela Solařová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 20.46
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 15.04 11.00
2 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 15.54 9.00
3 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 17.11 8.00
4 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 17.82 7.00
5 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 17.92 6.00
6 Alžběta HluštíkováAlžběta Hluštíková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 17.99 5.00
7 Ema JanůEma Janů 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 18.03 4.00
8 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 18.37 3.00
9 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 19.16 2.00
10 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 20.34 1.00
11 Gabriela SolařováGabriela Solařová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 20.46

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 16:50) official Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 29.75 9.00
2 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 30.26 7.00
3 Adam DostálAdam Dostál 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 31.65 5.00
MS Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 29.31
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 16:50) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 32.02 4.00
2 Vojtěch GistrVojtěch Gistr 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 35.12 2.00
3 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 37.50
Prokop ŠvancerProkop Švancer 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 16:50) official Vítr: +4.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HunákJakub Hunák 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 31.48 6.00
2 Adam KubálekAdam Kubálek 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 36.16 1.00
3 Vojtěch SlintákVojtěch Slinták 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 38.35
4 Filip KlimentFilip Kliment 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 40.53
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 14.5.2019 - 16:50) official Vítr: +6.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 32.69 3.00
2 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 36.38
3 Kryštof PetrůKryštof Petrů 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 39.48
4 Stanislav RafajStanislav Rafaj 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 40.62
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 29.31
2 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 29.75 9.00
3 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 30.26 7.00
4 Jakub HunákJakub Hunák 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 31.48 6.00
5 Adam DostálAdam Dostál 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 31.65 5.00
6 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 32.02 4.00
7 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 32.69 3.00
8 Vojtěch GistrVojtěch Gistr 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 35.12 2.00
9 Adam KubálekAdam Kubálek 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 36.16 1.00
10 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 36.38
11 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 37.50
12 Vojtěch SlintákVojtěch Slinták 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 38.35
13 Kryštof PetrůKryštof Petrů 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 39.48
14 Filip KlimentFilip Kliment 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 40.53
15 Stanislav RafajStanislav Rafaj 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 40.62
Prokop ŠvancerProkop Švancer 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 16:40) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 33.84 9.00
2 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 05 AK KroměřížAK Kroměříž 3 33.86 8.00
3 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 34.53 7.00
4 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 35.03 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 16:40) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 31.08 11.00
2 Alžběta HluštíkováAlžběta Hluštíková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 35.05 5.00
3 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 35.27 4.00
4 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 35.95 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 31.08 11.00
2 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 33.84 9.00
3 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 05 AK KroměřížAK Kroměříž 3 33.86 8.00
4 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 34.53 7.00
5 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 35.03 6.00
6 Alžběta HluštíkováAlžběta Hluštíková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 35.05 5.00
7 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 35.27 4.00
8 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 35.95 3.00

4 x 300 m - Žáci

(út, 14.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novosad, Hustý, Hunák, Graubner Novosad, Hustý, Hunák, Graubner Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:57.22 9.00
2 Dostál, Dvorník, Pavlíček, Zámorský Dostál, Dvorník, Pavlíček, Zámorský Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 3:04.22 7.00
3 Markivsky, Matula, Pujin, Štourač Markivsky, Matula, Pujin, Štourač TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 3:14.00 6.00
4 Houdek, Kryštof, Kubálek, Karol Houdek, Kryštof, Kubálek, Karol Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 3:22.98 5.00
5 Bělíček, Rafaj, Ševčík, Kliment Bělíček, Rafaj, Ševčík, Kliment Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 3:45.96 4.00
Staněk, Hanáček, Stodůlka, Vlachynský Staněk, Hanáček, Stodůlka, Vlachynský AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Žákyně

(út, 14.5.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hefková, Zouharová, Machalíčková, Brázdilová Hefková, Zouharová, Machalíčková, Brázdilová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 3:04.93 11.00
2 Mitanová, Müllerová, Polášková, Vlachynská Mitanová, Müllerová, Polášková, Vlachynská AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 3:05.57 9.00
3 Braunerová, Honsová, Mojžíšová, Straňáková Braunerová, Honsová, Mojžíšová, Straňáková AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 3:23.54 8.00
4 Beránková, Duong, Horáková, Hnátková Beránková, Duong, Horáková, Hnátková AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 3:41.50 7.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.321.381.441.491.541.581.621.661.691.721.75 Body
1 Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 1.75 -----oxxoxooxxoxo- 9.00
2 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1.72 ooooooooxoxoxxx 7.00
3 Miloslav KlimešMiloslav Klimeš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 1.66 -ooooxooxxoxxx 6.00
4 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1.54 -ooxooxxx 5.00
5 Milan StaněkMilan Staněk
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 1.54 ooooxoxxx 4.00
6 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 1.54 -ooxoxoxx 3.00
7 Vojtěch GistrVojtěch Gistr
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.49 ooxxoxoxxx 2.00
8 Ivo KrálíkIvo Králík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 1.44 oxooxxx 1.00
9 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1.44 xox-oxxx
10 Jiří NutilJiří Nutil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.44 ooxxoxxx
11 Pavel ŠichnárekPavel Šichnárek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.32 oxxx
David ŠupkaDavid Šupka
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.261.301.341.381.411.441.471.501.531.56 Body
1 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1.50 -ooooxooxxoox 11.00
2 Tereza HanákováTereza Hanáková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.47 --ooooxooxx 9.00
3 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 1.38 -oooxoxxx 8.00
4 Ema TurečkováEma Turečková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1.30 oooxx 7.00
5 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 1.30 ooxxox 6.00
6= Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 1.26 xoxxoxx- 4.50
6= Anežka BraunerováAnežka Braunerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1.26 xoxxoxx- 4.50
8 Aneta PátkováAneta Pátková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 1.20 xoxxx 3.00
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 DNS
Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 DNS
Poznámky/pokusy:
" Zrušeno
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 DNS
Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 DNS
Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 DNS
Poznámky/pokusy:
" Zrušeno
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 6.39 +4.2 m/s 6.39  +4.2x6.16  +3.26.39xxx 9.00
2 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 5.71 +1.1 m/s 5.05  +2.25.71  +1.15.10  +4.75.715.195.48x 7.00
3 Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 5.67 5.23  +2.0x5.675.67x5.600.0 6.00
4 Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 5.61 +2.0 m/s 5.45  +2.2--5.45x5.42  +3.45.61  +2.0 5.00
5 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 5.56 +4.9 m/s 5.32 +1.9 m/s 5.32  +1.9--5.32x5.16  +2.55.56  +4.9 4.00
6 Adam ŠtouračAdam Štourač
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 5.13 4.895.005.135.134.705.020.0 3.00
7 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 5.10 xx5.00  +2.05.00x5.025.10 2.00
8 Pavel ŠichnárekPavel Šichnárek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4.95 +2.2 m/s 4.65 +1.0 m/s x4.95  +2.24.86  +2.74.95xx4.65  +1.0 1.00
9 Alexander PujinAlexander Pujin
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 4.89 4.35  +2.0x4.894.890.00.00.0
MS Adam SekerAdam Seker
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.72 +2.5 m/s 4.19 +2.0 m/s 4.19  +2.0x4.72  +2.54.720.00.00.0
11 Marek ŽakMarek Žak
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 4.64 +3.7 m/s 4.32  +2.94.33  +2.14.64  +3.74.640.00.00.0
MS Ivo KrálíkIvo Králík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 4.57 4.02  +3.04.544.574.570.00.00.0
13 Jiří MalotaJiří Malota
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 4.50 +2.6 m/s 4.50  +2.6--4.500.00.00.0
14 Jakub WitczakJakub Witczak
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.46 x4.460.04.460.00.00.0
15 Martin MigdalMartin Migdal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4.14 +2.6 m/s 4.06 +1.0 m/s x4.14  +2.64.06  +1.04.140.00.00.0
Lukáš KiszaLukáš Kisza
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
David Martinez GuinotDavid Martinez Guinot
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 5.30 +3.3 m/s 5.00 +2.0 m/s x5.30  +3.34.83  +2.15.305.05  +3.65.00  +2.05.05 11.00
2 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 5.23 +4.2 m/s 4.96 +1.7 m/s 4.83  +4.3xx4.834.99  +4.65.23  +4.24.96  +1.7 9.00
3 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 5.01 +2.3 m/s 4.67 +2.0 m/s 5.01  +2.3x4.75  +2.45.014.65  +2.04.26  +1.84.67  +2.0 8.00
4 Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 5.00 +3.7 m/s 4.91  +5.25.00  +3.74.78  +3.55.004.714.864.48 7.00
5 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 4.97 +4.0 m/s 4.76 +2.0 m/s 4.67  +3.74.76  +2.04.91  +3.34.914.64  +2.04.97  +4.04.44  +2.0 6.00
6 Ivana RýdlováIvana Rýdlová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 4.94 +3.4 m/s 4.61 +2.0 m/s 4.12  +2.54.94  +3.44.41  +3.74.944.36  +3.74.61  +2.04.51  +1.0 5.00
7 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4.92 +4.1 m/s 4.70  +3.84.92  +4.14.684.924.67  +2.44.64  +4.0- 4.00
8 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.79 +5.7 m/s 4.66 +2.0 m/s 4.79  +5.74.66  +2.04.664.794.104.344.05 3.00
9 Jolana HašováJolana Hašová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4.53 4.244.534.524.530.00.00.0 2.00
10 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 4.18 +3.5 m/s 4.04 -0.3 m/s 4.04  -0.34.18  +3.54.00  +1.04.180.00.00.0 1.00
11 Ema JanůEma Janů
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 4.14 +2.7 m/s 3.95 +1.5 m/s 3.95  +1.54.14  +2.74.12  +4.54.140.00.00.0
12 Amálie HorákováAmálie Horáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3.88 +2.3 m/s 3.67 +1.5 m/s 3.67  +1.5x3.88  +2.33.880.00.00.0
13 Gabriela SolařováGabriela Solařová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 3.84 x3.843.753.843.840.00.0
14 Ema TurečkováEma Turečková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3.79 +2.8 m/s 3.29  +4.2x3.79  +2.83.790.00.00.0
15 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 2.78 +6.0 m/s 2.70  +3.3x2.78  +6.02.780.00.00.0
Viktorie VykoukalováViktorie Vykoukalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Adriana HefkováAdriana Hefková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 NM xx0.00.00.00.00.0
MS Natálie ŠtulerováNatálie Štulerová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4.02 +2.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Ema ŠvachováEma Švachová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3.71 0.00.00.00.00.00.00.0
Žaneta PuškárováŽaneta Puškárová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 10.64 0.0 11.00
2 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 10.08 0.0 9.00
3 Lucie ProuzováLucie Prouzová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 09.66 0.0 8.00
4 Michaela PetrošováMichaela Petrošová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 09.65 0.0 7.00
5 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 09.22 0.0 6.00
6 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 08.56 0.0 5.00
7 Aneta BřezíkováAneta Březíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 08.22 0.0 4.00
8 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 08.09 0.0 3.00
9 Kristýna DolanskáKristýna Dolanská
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 08.01 0.0 2.00
10 Daniela ViznerováDaniela Viznerová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 07.16 0.0 1.00
11 Tereza OuharováTereza Ouharová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 07.00 0.0
12= Michaela VrlováMichaela Vrlová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 06.84 0.0
12= Natálie HoleňákováNatálie Holeňáková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 06.84 0.0
14 Simona VyoralováSimona Vyoralová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 06.80 0.0
15 Kateřina LaušováKateřina Laušová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 06.44 0.0
16 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 05.76 0.0
17 Veronika PerničkováVeronika Perničková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 05.63 0.0
Sára FabiánováSára Fabiánová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 DNS 0.0
MS Žaneta PuškárováŽaneta Puškárová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 09.40 0.0
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 13.27 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
2 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 11.75 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
3 Matěj FridrichMatěj Fridrich
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 11.39 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
4 Radim EliášRadim Eliáš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 10.76 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
5 Tomáš DošlaTomáš Došla
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 10.02 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
6 Vojtěch PippalVojtěch Pippal
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 09.91 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
7 Marek ŽakMarek Žak
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 09.63 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
8 Zdeněk ŘedinaZdeněk Ředina
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 09.46 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
9 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 08.60 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Filip BělíčekFilip Bělíček
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 07.53 0.00.00.00.00.00.00.0
Patrik VolasPatrik Volas
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Adam ŠtouračAdam Štourač
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 28.33 0.0 11.00
2 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 25.78 0.0 9.00
3 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 25.38 0.0 8.00
4 Natálie HoleňákováNatálie Holeňáková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 22.67 0.0 7.00
5 Michaela VrlováMichaela Vrlová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 20.03 0.0 6.00
6 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 19.92 0.0 5.00
7 Veronika SmutkováVeronika Smutková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 15.48 0.0 4.00
8 Daniela ViznerováDaniela Viznerová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 14.10 0.0 3.00
9 Kateřina LaušováKateřina Laušová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 13.39 0.0 2.00
10 Veronika PerničkováVeronika Perničková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 11.13 0.0 1.00
Viktorie VykoukalováViktorie Vykoukalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 DNS 0.0
Sára FabiánováSára Fabiánová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 DNS 0.0
Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 NM 0.0
Tereza OuharováTereza Ouharová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 NM 0.0
MS Darina KovácsováDarina Kovácsová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 15.60 0.0
Celkem 15 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeněk ŘedinaZdeněk Ředina
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 35.15 0.0 9.00
2 Matěj FridrichMatěj Fridrich
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 33.87 0.0 7.00
3 Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 28.93 0.0 6.00
4 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 27.87 0.0 5.00
5 Radim EliášRadim Eliáš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 24.78 0.0 4.00
6 David KryštofDavid Kryštof
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 22.41 0.0 3.00
7 Tomáš DošlaTomáš Došla
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 20.08 0.0 2.00
8 Vojtěch PippalVojtěch Pippal
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 19.40 0.0 1.00
Vojtěch PojeznýVojtěch Pojezný
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 DNS 0.0
Patrik VolasPatrik Volas
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 DNS 0.0
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 40.29 0.0 11.00
2 Veronika SmutkováVeronika Smutková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 28.57 0.0 9.00
3 Darina KovácsováDarina Kovácsová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 28.26 0.0 8.00
4 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 27.24 0.0 7.00
5 Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 25.63 0.0 6.00
6 Lucie ProuzováLucie Prouzová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 21.80 0.0 5.00
7 Tereza OuharováTereza Ouharová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 20.05 0.0 4.00
Dominika OtáhalováDominika Otáhalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 DNS 0.0
Victoria JežováVictoria Ježová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 DNS 0.0
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radim EliášRadim Eliáš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 45.43 0.0 9.00
2 Tomáš DošlaTomáš Došla
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 25.64 0.0 7.00
3 David KryštofDavid Kryštof
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 17.50 0.0 6.00
4 Petr ZámorskýPetr Zámorský
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 15.95 0.0 5.00
5 Bořek ŠevčíkBořek Ševčík
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 14.01 0.0 4.00
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky

(út, 14.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 44.41 0.0
Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 DNS 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 33.40 0.0 11.00
2 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 31.48 0.0 9.00
3 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 31.20 0.0 8.00
4 Lucie DittrichováLucie Dittrichová
AK KroměřížAK Kroměříž
05 29.83 0.0 7.00
5 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 29.80 0.0 6.00
6 Vendula KociánováVendula Kociánová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 29.10 0.0 5.00
7 Lucie ProuzováLucie Prouzová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 27.60 0.0 4.00
8 Ema FlajzarováEma Flajzarová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 24.15 0.0 3.00
9 Michaela PetrošováMichaela Petrošová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 22.97 0.0 2.00
10 Veronika PerničkováVeronika Perničková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 20.80 0.0 1.00
11 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 18.17 0.0
12 Simona VyoralováSimona Vyoralová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 16.16 0.0
Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 DNS 0.0
Klára HalíkováKlára Halíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 DNS 0.0
Veronika VaculíkováVeronika Vaculíková
AK KroměřížAK Kroměříž
04 NM 0.0
Daniela ViznerováDaniela Viznerová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 NM 0.0
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 42.40 0.0 9.00
2 Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 35.66 0.0 7.00
3 Filip AdámekFilip Adámek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 33.03 0.0 6.00
4 Pavel NovosadPavel Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 32.43 0.0 5.00
5 David ŠupkaDavid Šupka
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 30.00 0.0 4.00
6 Jakub HunákJakub Hunák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 29.58 0.0 3.00
7 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 29.45 0.0 2.00
8 Vojtěch PojeznýVojtěch Pojezný
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 28.70 0.0 1.00
9 Patrik MatulaPatrik Matula
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 27.69 0.0
10 Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 27.28 0.0
11 Vojtěch SlintákVojtěch Slinták
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 20.45 0.0
Dominik WallekDominik Wallek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 NM 0.0
Celkem 12 závodníků