výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců

Uherské Hradiště (14. 5. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 18:05) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 18.04 7.00
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 18.90 6.00
3 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 18.92 5.00
4 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 20.51
Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 DNS
Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 18:05) official Vítr: +4.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 19.45 4.00
2 Prokop ŠvancerProkop Švancer 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 19.95 3.00
3 Alexander PujinAlexander Pujin 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 20.08 2.00
4 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 20.78
Wiliam HřibWiliam Hřib 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 DNS
Jakub WitczakJakub Witczak 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 18:05) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 17.30 9.00
2 Adam ŠtouračAdam Štourač 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 20.17 1.00
Marek ŽakMarek Žak 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS
David Martinez GuinotDavid Martinez Guinot 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 DNS
Ivo KrálíkIvo Králík 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 17.30 9.00
2 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 18.04 7.00
3 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 18.90 6.00
4 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 18.92 5.00
5 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 19.45 4.00
6 Prokop ŠvancerProkop Švancer 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 19.95 3.00
7 Alexander PujinAlexander Pujin 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 20.08 2.00
8 Adam ŠtouračAdam Štourač 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 20.17 1.00
9 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 20.51
10 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 20.78
Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 DNS
Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS
Wiliam HřibWiliam Hřib 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 DNS
Jakub WitczakJakub Witczak 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Marek ŽakMarek Žak 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS
David Martinez GuinotDavid Martinez Guinot 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 DNS
Ivo KrálíkIvo Králík 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 17:50) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 20.44 11.00
2 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 20.71 9.00
3 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 20.99 7.00
4 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 21.35 6.00
5 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 21.92 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 17:50) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela RichterováMichaela Richterová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 20.82 8.00
2 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 21.36 5.00
3 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.46 4.00
4 Kristýna DolanskáKristýna Dolanská 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 22.21 2.00
Klára HalíkováKlára Halíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 17:50) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HorčičkováTereza Horčičková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 22.37 1.00
2 Veronika VaculíkováVeronika Vaculíková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 23.49
3 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 23.87
4 Thuy Linh DuongThuy Linh Duong 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 24.91
MS Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.21
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 20.44 11.00
2 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 20.71 9.00
3 Michaela RichterováMichaela Richterová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 20.82 8.00
4 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 20.99 7.00
5 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 21.35 6.00
6 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 21.36 5.00
7 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.46 4.00
8 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 21.92 3.00
9 Kristýna DolanskáKristýna Dolanská 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 22.21 2.00
10 Tereza HorčičkováTereza Horčičková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 22.37 1.00
11 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.21
12 Veronika VaculíkováVeronika Vaculíková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 23.49
13 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 23.87
14 Thuy Linh DuongThuy Linh Duong 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 24.91
Klára HalíkováKlára Halíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 DNS