výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 12, Kategorie IV

Stadion Přátelství (10. 5. 2019)

60 m - Žáci

(pá, 10.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NovákJan Novák 03 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 3 08.15 517.00
2 David RezekDavid Rezek 04 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 1 08.17 511.00
3 Lukáš HrábekLukáš Hrábek 05 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 5 08.38 454.00
4 Martin PeleškaMartin Peleška 04 ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 6 08.93 320.00
5 Junjie LiJunjie Li 04 ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 2 08.94 318.00
6 Jakub MihalikJakub Mihalik 03 ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 4 09.14 274.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně

(pá, 10.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠolcováTereza Šolcová 04 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 6 09.17 523.00
2 Kristýna ČernáKristýna Černá 04 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 4 09.26 501.00
3 Aneta RejškováAneta Rejšková 04 ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 3 09.45 456.00
4 Sára KůrkováSára Kůrková 05 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 2 09.62 417.00
5 Ho Thi Thu HuyenHo Thi Thu Huyen 03 ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 1 09.92 353.00
6 Tamara LudvíkováTamara Ludvíková 04 ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 5 10.15 306.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně

(pá, 10.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola HráškováNikola Hrášková 05 ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 5 3:10.43 274.00
2 Aneta LiškováAneta Lišková 03 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 6 3:14.00 246.00
3 Johana ZívrováJohana Zívrová 03 ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 1 3:23.82 176.00
4 Sabina ČerstváSabina Čerstvá 04 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 3 6:30.80 0.00
Sára KůrkováSára Kůrková 05 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 2 DNF
Adéla BohuslávkováAdéla Bohuslávková 03 ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 4 DNF
Poznámky:
zranění: Bohuslávková Adéla - zvrtnutý kotník
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žáci

(pá, 10.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří PeřinaJiří Peřina 04 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 5 5:06.10 525.00
2 Martin PeleškaMartin Peleška 04 ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 3 5:11.52 495.00
3 Martin SrbMartin Srb 03 ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 6 5:12.89 488.00
4 Lukáš SoučekLukáš Souček 05 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 2 5:15.72 473.00
Filip KolouchFilip Kolouch 04 ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 4 DNF
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(pá, 10.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrábek, Rezek, Michálek, Novák Hrábek, Rezek, Michálek, Novák ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 4 30.67 545.00
2 Souček, Holička, Nepraš, Peřina Souček, Holička, Nepraš, Peřina ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 5 31.84 463.00
3 Peleška, Li, Chára, Srb Peleška, Li, Chára, Srb ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 3 32.32 431.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

(pá, 10.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čerstvá, Jirásková, Kusovská, Lišková Čerstvá, Jirásková, Kusovská, Lišková ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 3 35.80 482.00
2 Černá, Kůrková, Spěváková, Šolcová Černá, Kůrková, Spěváková, Šolcová ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 4 35.81 481.00
3 Ludvíková, Thi Thu Huyen, Hrášková, Rejšková Ludvíková, Thi Thu Huyen, Hrášková, Rejšková ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 5 37.54 382.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(pá, 10.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.291.331.371.411.451.491.531.571.611.651.691.731.771.81 Body
1 Lukáš MichálekLukáš Michálek
ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12
03 1.61 472.00
2 Matěj NeprašMatěj Nepraš
ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12
04 1.57 441.00
3 Lukáš CháraLukáš Chára
ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická
03 1.37 297.00
4 Václav TomanVáclav Toman
ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická
03 1.29 244.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 10.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.68 Body
1 Kristýna JiráskováKristýna Jirásková
ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12
03 1.40 512.00
2 Johana ZívrováJohana Zívrová
ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická
03 1.28 389.00
3 Aneta LiškováAneta Lišková
ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12
03 1.24 350.00
4 Adéla RohlenováAdéla Rohlenová
ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12
04 1.24 350.00
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci

(pá, 10.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš MichálekLukáš Michálek
ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12
03 3 5.24 0.0 429.00
2 Jakub MihalikJakub Mihalik
ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická
03 2 4.70 0.0 326.00
3 Junjie LiJunjie Li
ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická
04 1 4.60 0.0 308.00
4 David RezekDavid Rezek
ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12
04 4 4.58 0.0 304.00
5 Lukáš SoučekLukáš Souček
ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12
05 5 4.47 0.0 285.00
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(pá, 10.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna ČernáKristýna Černá
ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12
04 1 4.32 0.0 384.00
2 Tereza ŠolcováTereza Šolcová
ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12
04 4 4.10 0.0 331.00
3 Karolína SpěvákováKarolína Spěváková
ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12
05 3 3.86 0.0 276.00
4 Ho Thi Thu HuyenHo Thi Thu Huyen
ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická
03 5 3.64 0.0 229.00
5 Tamara LudvíkováTamara Ludvíková
ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická
04 2 3.50 0.0 200.00
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 10.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla KusovskáAdéla Kusovská
ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12
03 4 07.67 0.0 378.00
2 Karolína SpěvákováKarolína Spěváková
ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12
05 5 07.41 0.0 361.00
3 Nikola HráškováNikola Hrášková
ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická
05 3 06.80 0.0 322.00
4 Adéla BohuslávkováAdéla Bohuslávková
ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická
03 1 06.12 0.0 279.00
5 Sabina ČerstváSabina Čerstvá
ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12
04 2 05.64 0.0 249.00
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 10.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan NovákJan Novák
ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12
03 4 09.85 0.0 477.00
2 Jiří PeřinaJiří Peřina
ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12
04 5 08.89 0.0 419.00
3 Ondřej HoličkaOndřej Holička
ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12
04 1 08.38 0.0 389.00
4 Filip KolouchFilip Kolouch
ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická
04 3 08.24 0.0 381.00
5 Lukáš CháraLukáš Chára
ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická
03 2 07.65 0.0 346.00
Celkem 5 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martin PeleškaMartin Peleška 04 ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 1246
2 Jan NovákJan Novák 03 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0994
3 Jiří PeřinaJiří Peřina 04 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0944
4 Lukáš MichálekLukáš Michálek 03 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0901
5 David RezekDavid Rezek 04 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0815
6 Lukáš CháraLukáš Chára 03 ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 0643
7 Junjie LiJunjie Li 04 ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 0626
8 Lukáš HrábekLukáš Hrábek 05 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0545
9 Martin SrbMartin Srb 03 ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 0488
10 Lukáš SoučekLukáš Souček 05 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0473
11 Matěj NeprašMatěj Nepraš 04 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0441
12 Filip KolouchFilip Kolouch 04 ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 0381
13 Jakub MihalikJakub Mihalik 03 ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 0326
14 Václav TomanVáclav Toman 03 ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 0244
15= Ondřej HoličkaOndřej Holička 04 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0000
15= Jujie LiJujie Li 04 ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 0000
15= Jakub MihalikJakub Mihalik 04 ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 0000
Celkem 17 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kristýna ČernáKristýna Černá 04 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0885
2 Tereza ŠolcováTereza Šolcová 04 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0854
3 Nikola HráškováNikola Hrášková 05 ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 0596
4 Tamara LudvíkováTamara Ludvíková 04 ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 0582
5 Ho Thi Thu HuyenHo Thi Thu Huyen 03 ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 0582
6 Johana ZívrováJohana Zívrová 03 ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 0565
7 Kristýna JiráskováKristýna Jirásková 03 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0512
8 Sabina ČerstváSabina Čerstvá 04 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0482
9 Aneta RejškováAneta Rejšková 04 ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 0456
10 Adéla KusovskáAdéla Kusovská 03 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0378
11 Karolína SpěvákováKarolína Spěváková 05 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0361
12 Adéla RohlenováAdéla Rohlenová 04 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0350
13 Adéla BohuslávkováAdéla Bohuslávková 03 ZŠ MeteorologickáZŠ Meteorologická 0279
14 Aneta LiškováAneta Lišková 03 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0246
15 Sára KůrkováSára Kůrková 05 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 0000
Celkem 15 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Meteorologická{8} 1246
2 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12{8} 994
3 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12{8} 944
4 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12{8} 901
5 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12{8} 815
6 ZŠ Meteorologická{8} 643
7 ZŠ Meteorologická{8} 626
8 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12{8} 545
9 ZŠ Meteorologická{8} 488
10 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12{8} 473
11 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12{8} 441
12 ZŠ Meteorologická{8} 381
13 ZŠ Meteorologická{8} 326
14 ZŠ Meteorologická{8} 244
15 ZŠ Meteorologická{8} 0
15 ZŠ Meteorologická{8} 0
15 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12{8} 0
Celkem 17 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12{8} 885
2 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12{8} 854
3 ZŠ Meteorologická{8} 596
4 ZŠ Meteorologická{8} 582
4 ZŠ Meteorologická{8} 582
6 ZŠ Meteorologická{8} 565
7 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12{8} 512
8 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12{8} 482
9 ZŠ Meteorologická{8} 456
10 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12{8} 378
11 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12{8} 361
12 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12{8} 350
13 ZŠ Meteorologická{8} 279
14 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12{8} 246
15 ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12{8} 0
Celkem 15 závodníků