Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK

Opava (16. 5. 2019)

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 18:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 26.51 11.00
2 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 29.68 9.00
3 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 30.02 8.00
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 30.90 7.00
5 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 31.16 6.00
Jakub WojnarJakub Wojnar 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
David MatuščíkDavid Matuščík 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 18:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš SiwekTobiáš Siwek 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 32.56 5.00
2 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 34.04 4.00
3 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 35.15 3.00
4 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 36.12 2.00
5 František JaníkFrantišek Janík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 36.21 1.00
6 Martin BousekMartin Bousek 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 37.84
Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 26.51 11.00
2 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 29.68 9.00
3 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 30.02 8.00
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 30.90 7.00
5 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 31.16 6.00
6 Tobiáš SiwekTobiáš Siwek 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 32.56 5.00
7 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 34.04 4.00
8 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 35.15 3.00
9 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 36.12 2.00
10 František JaníkFrantišek Janík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 36.21 1.00
11 Martin BousekMartin Bousek 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 37.84
Jakub WojnarJakub Wojnar 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
David MatuščíkDavid Matuščík 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 DNS
Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 DNS

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 17:50) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 31.01 11.00
2 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 31.66 8.00
3 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 32.04 6.00
4 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 32.06 5.00
5 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 33.97 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 17:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 32.25 4.00
2 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 33.36 3.00
3 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 33.48 2.00
4 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 35.22
5 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 36.28
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 17:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 31.36 9.00
2 Bára KubicováBára Kubicová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 34.89
3 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 35.49
4 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 40.23
5 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 45.57
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 16.5.2019 - 17:50) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 31.88 7.00
2 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 35.18
3 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 38.38
4 Karolína ValentováKarolína Valentová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 39.48
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 31.01 11.00
2 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 31.36 9.00
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 31.66 8.00
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 31.88 7.00
5 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 32.04 6.00
6 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 32.06 5.00
7 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 32.25 4.00
8 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 33.36 3.00
9 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 33.48 2.00
10 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 33.97 1.00
11 Bára KubicováBára Kubicová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 34.89
12 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 35.18
13 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 35.22
14 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 35.49
15 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 36.28
16 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 38.38
17 Karolína ValentováKarolína Valentová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 39.48
18 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 40.23
19 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 45.57