2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK
Opava (16. 5. 2019)300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej PavelekOndřej Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 38.36 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. A | 5 | 38.94 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. A | 2 | 39.35 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Vítězslav TampaVítězslav Tampa | 04 | TJ Sokol Opava A | 7 | 39.87 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Matěj HoppMatěj Hopp | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 1 | 40.12 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. A | 6 | 40.56 | 4.50 | |||||||||||||
7 | Vojtěch MilataVojtěch Milata | 04 | Atletika Poruba z.s. A | 8 | 41.93 | 2.00 | |||||||||||||
Casey LongCasey Long | 04 | TJ Sokol Opava A | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David BednářDavid Bednář | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 40.56 | 4.50 | |||||||||||||
2 | Marek SwaczynaMarek Swaczyna | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 41.35 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Ladislav DrongLadislav Drong | 04 | TJ TŽ Třinec | 1 | 42.49 | ||||||||||||||
4 | Daniel VranaDaniel Vrana | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 42.93 | ||||||||||||||
5 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. A | 3 | 44.03 | ||||||||||||||
6 | Vít ChovanecVít Chovanec | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 45.94 | ||||||||||||||
7 | Pavel KowalaPavel Kowala | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 48.09 | ||||||||||||||
Michal KozaMichal Koza | 05 | SSK Vítkovice, z.s. B | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav OravaVáclav Orava | 05 | Atletika Poruba z.s. A | 7 | 42.24 | 1.00 | |||||||||||||
2 | Daniel ChytilDaniel Chytil | 05 | Atletika Poruba z.s. A | 5 | 45.72 | ||||||||||||||
3 | Ondřej VíchaOndřej Vícha | 05 | TJ Sokol Opava B | 1 | 43.30 | ||||||||||||||
4 | Václav KrupicaVáclav Krupica | 04 | Atletika Poruba z.s. A | 3 | 43.35 | ||||||||||||||
5 | Mikuláš MarvanMikuláš Marvan | 05 | TJ Sokol Opava B | 6 | 43.63 | ||||||||||||||
6 | Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák | 05 | Atletika Poruba z.s. A | 2 | 47.93 | ||||||||||||||
Daniel HudecDaniel Hudec | 04 | TJ Start Havířov | 4 | DNS | |||||||||||||||
Adama WewiorkaAdama Wewiorka | 04 | TJ Start Havířov | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej PavelekOndřej Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 38.36 | 11.00 | |||
2 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. A | 5 | 38.94 | 9.00 | |||
3 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. A | 2 | 39.35 | 8.00 | |||
4 | Vítězslav TampaVítězslav Tampa | 04 | TJ Sokol Opava A | 7 | 39.87 | 7.00 | |||
5 | Matěj HoppMatěj Hopp | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 1 | 40.12 | 6.00 | |||
6 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. A | 6 | 40.56 | 4.50 | |||
6 | David BednářDavid Bednář | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 40.56 | 4.50 | |||
8 | Marek SwaczynaMarek Swaczyna | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 41.35 | 3.00 | |||
9 | Vojtěch MilataVojtěch Milata | 04 | Atletika Poruba z.s. A | 8 | 41.93 | 2.00 | |||
10 | Václav OravaVáclav Orava | 05 | Atletika Poruba z.s. A | 7 | 42.24 | 1.00 | |||
11 | Ladislav DrongLadislav Drong | 04 | TJ TŽ Třinec | 1 | 42.49 | ||||
12 | Daniel VranaDaniel Vrana | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 42.93 | ||||
13 | Ondřej VíchaOndřej Vícha | 05 | TJ Sokol Opava B | 1 | 43.30 | ||||
14 | Václav KrupicaVáclav Krupica | 04 | Atletika Poruba z.s. A | 3 | 43.35 | ||||
15 | Mikuláš MarvanMikuláš Marvan | 05 | TJ Sokol Opava B | 6 | 43.63 | ||||
16 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. A | 3 | 44.03 | ||||
17 | Daniel ChytilDaniel Chytil | 05 | Atletika Poruba z.s. A | 5 | 45.72 | ||||
18 | Vít ChovanecVít Chovanec | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 45.94 | ||||
19 | Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák | 05 | Atletika Poruba z.s. A | 2 | 47.93 | ||||
20 | Pavel KowalaPavel Kowala | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 48.09 | ||||
Casey LongCasey Long | 04 | TJ Sokol Opava A | 4 | DNS | |||||
Michal KozaMichal Koza | 05 | SSK Vítkovice, z.s. B | 8 | DNS | |||||
Daniel HudecDaniel Hudec | 04 | TJ Start Havířov | 4 | DNS | |||||
Adama WewiorkaAdama Wewiorka | 04 | TJ Start Havířov | 8 | DNS |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 39.89 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Adéla FistrováAdéla Fistrová | 04 | Atletika Poruba z.s. A | 6 | 42.28 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 5 | 42.29 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 43.20 | 5.00 | |||||||||||||
5 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. A | 2 | 43.89 | 4.00 | |||||||||||||
Marie ŠípkováMarie Šípková | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SikorováTereza Sikorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 4 | 42.91 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Klára StaniekováKlára Stanieková | 05 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 46.26 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Johana ČmielováJohana Čmielová | 04 | TJ TŽ Třinec | 5 | 47.36 | ||||||||||||||
4 | Vanessa GleňováVanessa Gleňová | 05 | Atletika Poruba z.s. A | 7 | 48.04 | ||||||||||||||
5 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. B | 6 | 50.44 | ||||||||||||||
6 | Petra VitovskáPetra Vitovská | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 51.36 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla FajkusováAdéla Fajkusová | 05 | TJ Sokol Opava A | 4 | 45.51 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Barbora OndováBarbora Ondová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. B | 3 | 48.85 | ||||||||||||||
3 | Aneta TrojkováAneta Trojková | 05 | Atletika Poruba z.s. A | 2 | 48.87 | ||||||||||||||
4 | Markéta KoudelkováMarkéta Koudelková | 05 | TJ Start Havířov | 5 | 49.31 | ||||||||||||||
5 | Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová | 04 | TJ Sokol Opava B | 6 | 50.10 | ||||||||||||||
Tereza WittasskováTereza Wittassková | 04 | TJ Sokol Opava A | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 16.5.2019 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. A | 3 | 42.76 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Karolína VajdováKarolína Vajdová | 04 | Atletika Poruba z.s. B | 2 | 47.18 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Nikola TondrováNikola Tondrová | 05 | Atletika Poruba z.s. B | 6 | 50.76 | ||||||||||||||
4 | Tereza PlatilováTereza Platilová | 05 | TJ Start Havířov | 5 | 51.69 | ||||||||||||||
Elen HrbáčkováElen Hrbáčková | 04 | TJ Start Havířov | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 39.89 | 11.00 | |||
2 | Adéla FistrováAdéla Fistrová | 04 | Atletika Poruba z.s. A | 6 | 42.28 | 9.00 | |||
3 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 5 | 42.29 | 8.00 | |||
4 | Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. A | 3 | 42.76 | 7.00 | |||
5 | Tereza SikorováTereza Sikorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 4 | 42.91 | 6.00 | |||
6 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 43.20 | 5.00 | |||
7 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. A | 2 | 43.89 | 4.00 | |||
8 | Adéla FajkusováAdéla Fajkusová | 05 | TJ Sokol Opava A | 4 | 45.51 | 3.00 | |||
9 | Klára StaniekováKlára Stanieková | 05 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 46.26 | 2.00 | |||
10 | Karolína VajdováKarolína Vajdová | 04 | Atletika Poruba z.s. B | 2 | 47.18 | 1.00 | |||
11 | Johana ČmielováJohana Čmielová | 04 | TJ TŽ Třinec | 5 | 47.36 | ||||
12 | Vanessa GleňováVanessa Gleňová | 05 | Atletika Poruba z.s. A | 7 | 48.04 | ||||
13 | Barbora OndováBarbora Ondová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. B | 3 | 48.85 | ||||
14 | Aneta TrojkováAneta Trojková | 05 | Atletika Poruba z.s. A | 2 | 48.87 | ||||
15 | Markéta KoudelkováMarkéta Koudelková | 05 | TJ Start Havířov | 5 | 49.31 | ||||
16 | Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová | 04 | TJ Sokol Opava B | 6 | 50.10 | ||||
17 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. B | 6 | 50.44 | ||||
18 | Nikola TondrováNikola Tondrová | 05 | Atletika Poruba z.s. B | 6 | 50.76 | ||||
19 | Petra VitovskáPetra Vitovská | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 51.36 | ||||
20 | Tereza PlatilováTereza Platilová | 05 | TJ Start Havířov | 5 | 51.69 | ||||
Marie ŠípkováMarie Šípková | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 3 | DNS | |||||
Tereza WittasskováTereza Wittassková | 04 | TJ Sokol Opava A | 7 | DNS | |||||
Elen HrbáčkováElen Hrbáčková | 04 | TJ Start Havířov | 4 | DNS |