výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK

Opava (23. 5. 2019)

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 23.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 5:11.93 11.00
2 Jakub JelínekJakub Jelínek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 5:19.04 9.00
3 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 5:19.05 8.00
4 David FolwarcznyDavid Folwarczny 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 5:21.65 7.00
5 Patrik BrigulaPatrik Brigula 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 5:25.09 6.00
6 Vilém HodnýVilém Hodný 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 5:35.37 5.00
7 Jakub ČechJakub Čech 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 5:43.17 4.00
8 Šimon KristlŠimon Kristl 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 11 5:45.48 3.00
9 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 5:46.26 2.00
10 Jakub ZajacJakub Zajac 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 5:48.59 1.00
11 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 13 6:01.86
12 Michal KubošekMichal Kubošek 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 9 6:32.14
Adam MatušekAdam Matušek 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 12 DNS
Celkem 13 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 23.5.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 5:51.43 11.00
2 Karolina TymanKarolina Tyman 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 12 5:51.61 9.00
3 Marlena CzyżMarlena Czyż 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 5:52.09 8.00
4 Agáta Anna BednářováAgáta Anna Bednářová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 5:52.18 7.00
5 Barbora KvášováBarbora Kvášová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 10 5:53.83 6.00
6 Izabela TutrováIzabela Tutrová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 6:04.00 5.00
7 Anna GlosováAnna Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 6:07.97 4.00
8 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 6:11.56 3.00
9 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 6:14.88 2.00
10 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 6:16.25 1.00
11 Lucie BerkusováLucie Berkusová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 6:22.40
12 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 11 6:31.47
Celkem 12 závodníků