výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD staršího žactva Libereckého kraje - skupina A

Jablonec nad Nisou (2. 5. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 2.5.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MachálekDaniel Machálek 04 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 6 07.95
2 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 08.12
3 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 08.20
4 Adam ElgherianiAdam Elgheriani 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 08.25
5 Adam PůtaAdam Půta 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 7 08.42
6 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 08.44
7 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 1 08.86
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (čt, 2.5.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 1 08.16
2 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 08.53
3 Adam ČernýAdam Černý 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 5 08.68
4 Daniel HavlíkDaniel Havlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 3 08.83
5 Jan ParoulekJan Paroulek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 2 08.96
6 Jan JarolímekJan Jarolímek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 6 09.11
7 Martin SkálaMartin Skála 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 09.32
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MachálekDaniel Machálek 04 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 6 07.95
2 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 08.12
3 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 1 08.16
4 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 08.20
5 Adam ElgherianiAdam Elgheriani 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 08.25
6 Adam PůtaAdam Půta 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 7 08.42
7 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 08.44
8 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 08.53
9 Adam ČernýAdam Černý 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 5 08.68
10 Daniel HavlíkDaniel Havlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 3 08.83
11 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 1 08.86
12 Jan ParoulekJan Paroulek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 2 08.96
13 Jan JarolímekJan Jarolímek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 6 09.11
14 Martin SkálaMartin Skála 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 09.32

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (čt, 2.5.2019 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MachálekDaniel Machálek 04 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 4 07.76 11.00
2 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 08.01 9.00
3 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 08.12 8.00
4 Adam ElgherianiAdam Elgheriani 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 2 08.18 7.00
5 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 08.39 6.00
6 Adam PůtaAdam Půta 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 7 08.53 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 2.5.2019 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 08.50 4.00
2 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 08.54 3.00
3 Adam ČernýAdam Černý 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 3 08.60 2.00
4 Daniel HavlíkDaniel Havlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 6 08.87 1.00
5 Jan ParoulekJan Paroulek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 08.96
6 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 2 08.96
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 2.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 08.18 q
2 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 08.31 q
3 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 5 08.53 q
4 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 2 08.70
5 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 08.80
6 Karolína BíláKarolína Bílá 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 09.19
7 Sára LedrhausováSára Ledrhausová 04 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 7 09.28
8 Tereza ŠefrováTereza Šefrová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 8 09.40
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (čt, 2.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 08.51 q
2 Kristýna NováKristýna Nová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 6 09.07
3 Martina SokolováMartina Sokolová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 09.37
4 Zuzana MágrováZuzana Mágrová 05 TJ RumburkTJ Rumburk 3 09.50
5 Anna AmbrožováAnna Ambrožová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 4 09.51
6 Ema ŠarköziEma Šarközi 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 1 09.97
7 Michaela PutíkováMichaela Putíková 05 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2 10.15
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (čt, 2.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 7 08.49 q
2 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 2 08.57 q
3 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 4 08.93
4 Simona ŠilhánováSimona Šilhánová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 1 09.12
5 Laura MenclováLaura Menclová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 6 09.22
6 Lucie KřenčilováLucie Křenčilová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 09.26
7 Tereza KrobováTereza Krobová 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 5 09.74
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (čt, 2.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Klára PtáčníkováKlára Ptáčníková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 08.74
1= Vanesa PojerováVanesa Pojerová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 08.74
3 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 08.93
4 Eva Marie HujerováEva Marie Hujerová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 3 08.99
5 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1 09.08
6 Barbora HanžlováBarbora Hanžlová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 5 09.31
7 Lenka RichterováLenka Richterová 04 TJ RumburkTJ Rumburk 7 09.88
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (čt, 2.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 2 08.22 q
2 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 7 08.47 q
3 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 6 08.81
4 Adéla ŠťastnáAdéla Šťastná 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1 09.12
5 Adéla HrudkováAdéla Hrudková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 09.51
6 Amálie HottmarováAmálie Hottmarová 05 TJ RumburkTJ Rumburk 4 09.59
Johanka NovotnáJohanka Novotná 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 08.18 q
2 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 2 08.22 q
3 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 08.31 q
4 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 7 08.47 q
5 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 7 08.49 q
6 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 08.51 q
7 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 5 08.53 q
8 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 2 08.57 q
9 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 2 08.70
10 Klára PtáčníkováKlára Ptáčníková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 08.74
10 Vanesa PojerováVanesa Pojerová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 08.74
12 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 08.80
13 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 6 08.81
14 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 4 08.93
14 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 08.93
16 Eva Marie HujerováEva Marie Hujerová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 3 08.99
17 Kristýna NováKristýna Nová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 6 09.07
18 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1 09.08
19 Simona ŠilhánováSimona Šilhánová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 1 09.12
19 Adéla ŠťastnáAdéla Šťastná 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1 09.12
21 Karolína BíláKarolína Bílá 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 09.19
22 Laura MenclováLaura Menclová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 6 09.22
23 Lucie KřenčilováLucie Křenčilová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 09.26
24 Sára LedrhausováSára Ledrhausová 04 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 7 09.28
25 Barbora HanžlováBarbora Hanžlová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 5 09.31
26 Martina SokolováMartina Sokolová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 09.37
27 Tereza ŠefrováTereza Šefrová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 8 09.40
28 Zuzana MágrováZuzana Mágrová 05 TJ RumburkTJ Rumburk 3 09.50
29 Anna AmbrožováAnna Ambrožová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 4 09.51
29 Adéla HrudkováAdéla Hrudková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 09.51
31 Amálie HottmarováAmálie Hottmarová 05 TJ RumburkTJ Rumburk 4 09.59
32 Tereza KrobováTereza Krobová 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 5 09.74
33 Lenka RichterováLenka Richterová 04 TJ RumburkTJ Rumburk 7 09.88
34 Ema ŠarköziEma Šarközi 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 1 09.97
35 Michaela PutíkováMichaela Putíková 05 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2 10.15
Johanka NovotnáJohanka Novotná 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (čt, 2.5.2019 - 16:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 08.17 11.00
2 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 08.23 9.00
3 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 08.38 8.00
4 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 7 08.44 7.00
5 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 2 08.45 6.00
6 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 08.46 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 2.5.2019 - 16:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 4 08.53 4.00
2 Vanesa PojerováVanesa Pojerová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 08.55 3.00
3 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 5 08.57 2.00
4 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 08.69 1.00
5 Klára PtáčníkováKlára Ptáčníková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 08.70
6 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 08.78
Celkem 6 závodníků