Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců staršího žactva Libereckého kraje

Jablonec nad Nisou (15. 6. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 15.6.2019 - 13:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 18.27
2 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 18.60
3 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 18.88
4 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 19.01
5 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 19.07
6 Filip ZetekFilip Zetek 04 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 7 19.17
7 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 19.24
Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 15.6.2019 - 13:05) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim KyselaRadim Kysela 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 20.01
2 Adam ČernýAdam Černý 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 20.11
3 Jonáš TurekJonáš Turek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 20.61
4 Peter TegzaPeter Tegza 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 20.64
5 Jan JarolímekJan Jarolímek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 21.16
6 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 21.23
7 Ondřej UmlaufOndřej Umlauf 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 21.26
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 18.27
2 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 18.60
3 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 18.88
4 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 19.01
5 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 19.07
6 Filip ZetekFilip Zetek 04 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 7 19.17
7 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 19.24
8 Radim KyselaRadim Kysela 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 20.01
9 Adam ČernýAdam Černý 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 20.11
10 Jonáš TurekJonáš Turek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 20.61
11 Peter TegzaPeter Tegza 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 20.64
12 Jan JarolímekJan Jarolímek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 21.16
13 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 21.23
14 Ondřej UmlaufOndřej Umlauf 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 21.26
Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 15.6.2019 - 12:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 19.44
2 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 20.07
3 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 20.13
4 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 20.71
5 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 21.07
6 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 21.08
7 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 21.15
8 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 21.21
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 15.6.2019 - 12:50) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta LindákováMarkéta Lindáková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 20.93
2 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 21.15
3 Kristýna NováKristýna Nová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 21.68
4 Anna KošťákováAnna Košťáková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 22.01
5 Barbora PlevováBarbora Plevová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 22.14
6 Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 22.17
7 Ema KupcováEma Kupcová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 22.27
8 Lucie TrčováLucie Trčová 04 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 3 23.31
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 15.6.2019 - 12:50) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 19.39
2 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 20.51
3 Ema DuškováEma Dušková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 21.12
4 Vanesa PojerováVanesa Pojerová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 21.23
5 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 6 21.40
6 Ema ŠarköziEma Šarközi 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 23.83
Johana HellerováJohana Hellerová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 19.39
2 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 19.44
3 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 20.07
4 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 20.13
5 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 20.51
6 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 20.71
7 Markéta LindákováMarkéta Lindáková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 20.93
8 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 21.07
9 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 21.08
10 Ema DuškováEma Dušková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 21.12
11 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 21.15
11 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 21.15
13 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 21.21
14 Vanesa PojerováVanesa Pojerová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 21.23
15 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 6 21.40
16 Kristýna NováKristýna Nová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 21.68
17 Anna KošťákováAnna Košťáková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 22.01
18 Barbora PlevováBarbora Plevová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 22.14
19 Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 22.17
20 Ema KupcováEma Kupcová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 22.27
21 Lucie TrčováLucie Trčová 04 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 3 23.31
22 Ema ŠarköziEma Šarközi 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 23.83
Johana HellerováJohana Hellerová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 DNS