Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD mužů a žen

Jablonec nad Nisou (25. 8. 2019)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 25.8.2019 - 11:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 11.88 11.00
2 Lukáš JandákLukáš Jandák 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 5 12.14 9.00
3 Hynek BártaHynek Bárta 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 12.44 8.00
4 Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.67 6.50
Michal SchmidtMichal Schmidt 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AAC Jablonec nad Nisou, z. s. A 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 25.8.2019 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.67 6.50
2 Václav ŠtemberaVáclav Štembera 92 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 4 12.85 5.00
3 Jiří HoličJiří Holič 64 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 13.08 4.00
Anh Duy PhamAnh Duy Pham 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 11.88 11.00
2 Lukáš JandákLukáš Jandák 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 5 12.14 9.00
3 Hynek BártaHynek Bárta 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 12.44 8.00
4 Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.67 6.50
4 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.67 6.50
6 Václav ŠtemberaVáclav Štembera 92 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 4 12.85 5.00
7 Jiří HoličJiří Holič 64 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 13.08 4.00
Michal SchmidtMichal Schmidt 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AAC Jablonec nad Nisou, z. s. A 2 DNS
Anh Duy PhamAnh Duy Pham 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 DNS

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 25.8.2019 - 11:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 13.54 11.00
2 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.72 9.00
3 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 13.84 8.00
4 Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 14.05 7.00
5 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 14.10 6.00
6 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 14.24 4.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 25.8.2019 - 11:20) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ValentováJana Valentová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 14.24 4.50
2 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 14.25 3.00
3 Klára PtáčníkováKlára Ptáčníková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 14.53 2.00
4 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14.78
5 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 15.41
Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 25.8.2019 - 11:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 14.63 1.00
2 Laura VápeníkováLaura Vápeníková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 14.68
3 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2 14.93
4 Hana KratochvílováHana Kratochvílová 75 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 15.81
5 Adéla HrudkováAdéla Hrudková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 16.02
6 Jitka DitrichováJitka Ditrichová 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 16.81
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 13.54 11.00
2 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.72 9.00
3 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 13.84 8.00
4 Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 14.05 7.00
5 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 14.10 6.00
6 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 14.24 4.50
6 Jana ValentováJana Valentová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 14.24 4.50
8 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 14.25 3.00
9 Klára PtáčníkováKlára Ptáčníková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 14.53 2.00
10 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 14.63 1.00
11 Laura VápeníkováLaura Vápeníková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 14.68
12 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14.78
13 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2 14.93
14 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 15.41
15 Hana KratochvílováHana Kratochvílová 75 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 15.81
16 Adéla HrudkováAdéla Hrudková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 16.02
17 Jitka DitrichováJitka Ditrichová 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 16.81
Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DNS

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 25.8.2019 - 13:35) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 24.23 11.00
2 Lukáš JandákLukáš Jandák 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 3 24.49 9.00
3 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 24.63 8.00
4 Jan KarkoJan Karko 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 25.26 7.00
5 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 25.72 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 25.8.2019 - 13:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 25.66 6.00
2 Alexandr BílekAlexandr Bílek 00 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 3 26.28 4.00
3 Jiří HoličJiří Holič 64 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 26.66 3.00
4 Lukáš MoudrýLukáš Moudrý 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 28.53 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 24.23 11.00
2 Lukáš JandákLukáš Jandák 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 3 24.49 9.00
3 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 24.63 8.00
4 Jan KarkoJan Karko 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 25.26 7.00
5 Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 25.66 6.00
6 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 25.72 5.00
7 Alexandr BílekAlexandr Bílek 00 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 3 26.28 4.00
8 Jiří HoličJiří Holič 64 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 26.66 3.00
9 Lukáš MoudrýLukáš Moudrý 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 28.53 2.00

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 25.8.2019 - 13:20) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 27.62 11.00
2 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 28.49 9.00
3 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 29.19 7.50
4 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 30.07 6.00
5 Jana ValentováJana Valentová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 31.21 3.00
6 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 31.74 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 25.8.2019 - 13:20) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PilzováMichaela Pilzová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 29.19 7.50
2 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 30.53 5.00
3 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 31.07 4.00
4 Hana KratochvílováHana Kratochvílová 75 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 33.81 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 27.62 11.00
2 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 28.49 9.00
3 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 29.19 7.50
3 Michaela PilzováMichaela Pilzová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 29.19 7.50
5 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 30.07 6.00
6 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 30.53 5.00
7 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 31.07 4.00
8 Jana ValentováJana Valentová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 31.21 3.00
9 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 31.74 2.00
10 Hana KratochvílováHana Kratochvílová 75 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 33.81 1.00

400 m - Muži

(ne, 25.8.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 55.45 11.00
2 Alexandr BílekAlexandr Bílek 00 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 3 57.24 9.00
3 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 57.40 8.00
4 Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 59.20 7.00
5 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 61.32 6.00
6 Jan VaněkJan Vaněk 83 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2 77.98 5.00
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 25.8.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 68.02 9.00
2 Michaela PilzováMichaela Pilzová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 68.79 8.00
3 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 69.55 7.00
4 Zuzana ReinováZuzana Reinová 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 74.64 4.00
Klára MoudráKlára Moudrá 00 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 25.8.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 65.68 11.00
2 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 71.75 6.00
3 Zuzana KafkováZuzana Kafková 73 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 73.14 5.00
4 Martina HolanováMartina Holanová 85 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 1 83.28 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 65.68 11.00
2 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 68.02 9.00
3 Michaela PilzováMichaela Pilzová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 68.79 8.00
4 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 69.55 7.00
5 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 71.75 6.00
6 Zuzana KafkováZuzana Kafková 73 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 73.14 5.00
7 Zuzana ReinováZuzana Reinová 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 74.64 4.00
8 Martina HolanováMartina Holanová 85 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 1 83.28 3.00
Klára MoudráKlára Moudrá 00 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 DNS

800 m - Muži

(ne, 25.8.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KarkoJan Karko 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 2:01.77 11.00
2 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 2:09.04 9.00
3 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 2:10.32 8.00
4 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 2:11.56 7.00
5 Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 2:13.80 6.00
6 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 2:16.34 5.00
7 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:16.46 4.00
8 Michal PreislerMichal Preisler 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 2:24.79 3.00
9 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:25.42 2.00
Otto FormanOtto Forman 67 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 3 DNS
Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 DNS
Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 DNS
Celkem 12 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 25.8.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 2:32.52 11.00
2 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 2:37.07 9.00
3 Anna ŠubertováAnna Šubertová 98 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 3:02.77 8.00
4 Jana PatzeltováJana Patzeltová 78 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 3:05.13 7.00
Tereza MartincováTereza Martincová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 25.8.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KarkoJan Karko 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 4:50.60 11.00
2 Roman MazůrekRoman Mazůrek 80 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 4:57.15 9.00
3 Petr LoudaPetr Louda 64 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 4:59.73 8.00
4 Petr HlaváčekPetr Hlaváček 67 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 5:01.24 7.00
5 Michal PreislerMichal Preisler 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 5:02.91 6.00
6 Jan VaněkJan Vaněk 83 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 8 6:32.02 5.00
Roman JírůRoman Jírů 89 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 6 DNS
Otto FormanOtto Forman 67 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 7 DNS
Filip KryštůfekFilip Kryštůfek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11 DNS
Jaroslav HofmanJaroslav Hofman 71 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 9 DNS
MS Petr JarabicaPetr Jarabica 75 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 10 10:01.59
MS Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12 4:59.37
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 25.8.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea HejdováAndrea Hejdová 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 6:14.17 11.00
2 Monika BrunclíkováMonika Brunclíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 6:18.62 9.00
3 Kateřina SkálováKateřina Skálová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 6:20.79 8.00
4 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 6:25.61 7.00
5 Erika MerkoutováErika Merkoutová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 6:26.65 6.00
6 Kateřina ZárybnickáKateřina Zárybnická 86 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 9 6:29.45 5.00
7 Martina HolanováMartina Holanová 85 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 5 6:38.66 4.00
Zuzana RadováZuzana Radová 94 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 DNS
Anna ŠubertováAnna Šubertová 98 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 DNF
Celkem 9 závodníků

5000 m - Muži

(ne, 25.8.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman MazůrekRoman Mazůrek 80 AC Česká LípaAC Česká Lípa 9 17:12.92 11.00
2 Petr HlaváčekPetr Hlaváček 67 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 18:43.36 9.00
3 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 18:43.43 8.00
4 Petr LoudaPetr Louda 64 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 18:55.37 7.00
5 Filip ŠváchaFilip Švácha 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12 19:18.16 6.00
6 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 85 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 19:33.12 5.00
7 Roman MálekRoman Málek 67 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 8 27:11.90 4.00
Michal PreislerMichal Preisler 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11 DNS
Jaroslav HofmanJaroslav Hofman 71 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 DNS
MS Dalibor BartošDalibor Bartoš 75 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 17:15.37
Miroslav HorákMiroslav Horák 98 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 DNS
Dušan PodroužekDušan Podroužek 74 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10 DNF
Celkem 12 závodníků

5000 m - Ženy

(ne, 25.8.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika RoudnickáVeronika Roudnická 86 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 19:55.69 11.00
2 Kateřina ZárybnickáKateřina Zárybnická 86 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 24:42.99 9.00
3 Martina HolanováMartina Holanová 85 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 4 26:19.29 8.00
4 Marie MitáčováMarie Mitáčová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 28:16.73 7.00
Zuzana RadováZuzana Radová 94 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy

(ne, 25.8.2019 - 10:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára GodlováSára Godlová 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 18.26 11.00
2 Lenka BártováLenka Bártová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 18.34 9.00
Celkem 2 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži

(ne, 25.8.2019 - 10:40) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 19.08 11.00
2 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AAC Jablonec nad Nisou, z. s. A 4 19.25 9.00
3 Martin ŠťastnýMartin Šťastný 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 6 21.10 8.00
4 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 24.18 7.00
5 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 27.02 6.00
Marek JakobiMarek Jakobi 75 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 3 DQ
Celkem 6 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži

(ne, 25.8.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 63.33 11.00
2 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 65.11 9.00
3 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AAC Jablonec nad Nisou, z. s. A 2 65.29 8.00
4 Marek JakobiMarek Jakobi 75 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 6 71.80 7.00
Štěpán SuchardaŠtěpán Sucharda 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy

(ne, 25.8.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 72.42 11.00
2 Kateřina ZárybnickáKateřina Zárybnická 86 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 73.81 9.00
3 Sára GodlováSára Godlová 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 74.79 8.00
4 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 76.37 7.00
5 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 79.17 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Muži

(ne, 25.8.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stupka, Bárta, Dlouhý, Hofmann Stupka, Bárta, Dlouhý, Hofmann AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 3:51.00 11.00
2 Bekr, Karko, Kopřiva, Švácha Bekr, Karko, Kopřiva, Švácha AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 3:53.51 9.00
3 Jakobi, Bílek, Jandák, Vaněk Jakobi, Bílek, Jandák, Vaněk SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 5 4:03.67 8.00
4 Klíma, Osoba, Preisler, Hlaváček Klíma, Osoba, Preisler, Hlaváček TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 4:15.71 7.00
5 Špetlík, Nováček, Pícha, Mazůrek Špetlík, Nováček, Pícha, Mazůrek AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 4:29.41 6.00
6 Málek, Kovalev, Svoboda, Kopřiva Málek, Kovalev, Svoboda, Kopřiva SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 7 5:18.64 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Ženy

(ne, 25.8.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Širlová, Süssnerová, Málková, Stránská Širlová, Süssnerová, Málková, Stránská AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 4:42.51 11.00
2 Reinová, Kafková, Godlová, Holičová Reinová, Kafková, Godlová, Holičová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 4:46.30 9.00
3 Hejdová, Klímová, Patzeltová, Sztoláriková Hejdová, Klímová, Patzeltová, Sztoláriková AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 4:57.02 8.00
4 Šefrová, Pilzová, Jégrová, Kottová Šefrová, Pilzová, Jégrová, Kottová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 5:04.98 7.00
5 Nedvídková, Ptáčníková, Skálová, Merkoutová Nedvídková, Ptáčníková, Skálová, Merkoutová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 5:17.19 6.00
6 Jakobi, Holanová, Oswaldová, Bílková Jakobi, Holanová, Oswaldová, Bílková SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 3 5:28.66 5.00
7 Ditrichová, Fúsková, Reinová, Poštová Ditrichová, Fúsková, Reinová, Poštová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 6:15.00 4.00
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Muži

(ne, 25.8.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Jakub JandaJakub Janda
AC Česká LípaAC Česká Lípa
89 7 1.90 11.00
2 Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
96 6 1.70 9.00
3 Roman JírůRoman Jírů
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
89 3 1.55 8.00
4 Alexandr BílekAlexandr Bílek
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
00 4 1.50 7.00
Jan EdererJan Ederer
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 5 DNS
Anh Duy PhamAnh Duy Pham
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 2 DNS
Lukáš MoudrýLukáš Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 1 NM
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 25.8.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,58 1,60 Body
1 Vendula BílkováVendula Bílková
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
02 10 1.58 -oooooxoxox- 11.00
2 Sára GodlováSára Godlová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 7 1.45 --oooxxx 9.00
3 Zuzana MindlováZuzana Mindlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 12 1.45 -oxoxooxxx 8.00
4 Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 1 1.45 --ooxoxxx 7.00
5 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 11 1.45 --ooxxoxxx 6.00
6 Michaela BednářováMichaela Bednářová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 9 1.40 -oooxxx 5.00
7 Stella DrábováStella Drábová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
02 6 1.40 oxoooxxx 4.00
8 Tereza ŠefrováTereza Šefrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 5 1.40 oooxxoxxx 3.00
9 Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 8 1.35 oooxxx 2.00
10 Simona ČurdováSimona Čurdová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 3 1.35 ooxxox- 1.00
Laura VápeníkováLaura Vápeníková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 2 NM xxx
MS Beáta DrábováBeáta Drábová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
06 4 1.35 xxx
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 25.8.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,40 2,60 2,80 3,00 3,20 3,43 3,56 3,70 3,80 4,00 Body
1 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 9 4.00 -------xoxooxxoo- 11.00
2 Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
97 8 3.70 -----ooooxoxxx 9.00
3 Antonín HadingerAntonín Hadinger
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
51 6 3.43 -----ooxoxxx 8.00
4 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 7 2.60 ooooxxx 7.00
5 Milan TrejbalMilan Trejbal
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
66 5 2.60 ---xoxxx 6.00
6 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 3 2.40 xooxoxxx 5.00
7 Milan KoutnýMilan Koutný
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
62 2 2.40 ooxxoxxx 4.00
8 Karel ŠebelkaKarel Šebelka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
48 1 1.80 3.00
Petr FürstPetr Fürst
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
70 4 DNS
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Ženy

(ne, 25.8.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,60 1,70 1,80 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 Body
1 Kateřina HadravováKateřina Hadravová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 6 2.50 --o--xoooooxxx 11.00
2 Simona ČurdováSimona Čurdová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1 2.30 oooooooox 9.00
3 Hana VodičkováHana Vodičková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
67 5 2.20 ----o-oxxx 8.00
4 Natálie LálišováNatálie Lálišová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 3 2.10 ooooooxxx 7.00
5 Sabina KrákorováSabina Krákorová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
01 4 2.00 -oxo-oxxx 6.00
6 Alena SvitákováAlena Svitáková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
66 2 1.70 xoxoxxx 5.00
MS Eliška JanďurováEliška Janďurová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
06 7 2.30 ----ooooxxx
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 25.8.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 10 6.23 4.435.975.715.975.716.136.23 11.00
2 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 12 6.09 5.946.025.836.025.906.096.08 9.00
3 Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
97 9 5.97 5.683.25x5.685.715.965.97 8.00
4 Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
96 11 5.75 5.525.755.535.755.654.425.68 7.00
5 Hynek BártaHynek Bárta
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 1 5.71 5.635.535.485.63-5.675.71 6.00
6 Václav ŠtemberaVáclav Štembera
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
92 7 5.60 5.315.605.525.605.375.214.87 5.00
7 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4 5.31 5.295.175.295.295.315.18- 4.00
8 Tomáš MarxTomáš Marx
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AAC Jablonec nad Nisou, z. s. A
02 6 5.16 5.024.784.875.025.164.443.87 3.00
9 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 8 3.28 3.28xx3.280.00.00.0 2.00
10 Karel ŠebelkaKarel Šebelka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
48 3 3.08 2.953.033.083.080.00.00.0 1.00
Jan EdererJan Ederer
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Michal SchmidtMichal Schmidt
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AAC Jablonec nad Nisou, z. s. A
04 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 25.8.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10 4.96 0.0 11.00
2 Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 11 4.61 0.0 9.00
3 Vendula BílkováVendula Bílková
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
02 6 4.57 0.0 8.00
4 Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 9 4.48 0.0 7.00
5 Nela MazůrkováNela Mazůrková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 7 4.47 0.0 6.00
6 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 8 4.36 0.0 5.00
7 Eliška OswaldováEliška Oswaldová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
99 2 4.28 0.0 4.00
8 Hana KouckáHana Koucká
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 1 4.24 0.0 3.00
9 Lenka BártováLenka Bártová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 5 4.20 0.0 2.00
10 Natálie JakobiNatálie Jakobi
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
00 4 3.99 0.0 1.00
11 Adéla HrudkováAdéla Hrudková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 3 3.43 0.0
Celkem 11 závodníků

trojskok - Muži

(ne, 25.8.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hynek BártaHynek Bárta
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 6 11.69 0.0 11.00
2 Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
97 7 11.37 0.0 9.00
3 Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
96 8 11.11 0.0 8.00
4 Martin ŠťastnýMartin Šťastný
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
86 5 10.95 0.0 7.00
5 Tomáš MarxTomáš Marx
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AAC Jablonec nad Nisou, z. s. A
02 4 10.58 0.0 6.00
6 Roman JírůRoman Jírů
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
89 2 09.76 0.0 5.00
Jan EdererJan Ederer
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 3 DNS 0.0
Petr FürstPetr Fürst
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
70 1 DNS 0.0
Celkem 8 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 25.8.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 5 10.23 0.0 11.00
2 Markéta MálkováMarkéta Málková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 6 09.74 0.0 9.00
3 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 4 09.67 0.0 8.00
4 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 3 09.51 0.0 7.00
5 Natálie JakobiNatálie Jakobi
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
00 2 09.17 0.0 6.00
6 Sabina KrákorováSabina Krákorová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
01 1 08.60 0.0 5.00
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 25.8.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 15 12.42 0.0 11.00
2 Lucie KopřivováLucie Kopřivová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
86 13 10.90 0.0 9.00
3 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 11 10.44 0.0 8.00
4 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 14 10.32 0.0 7.00
5 Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 7 09.95 0.0 6.00
6 Kateřina KlausováKateřina Klausová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 12 09.80 0.0 5.00
7 Dana JandováDana Jandová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
68 10 09.04 0.0 4.00
8 Milena MikešováMilena Mikešová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
73 9 08.93 0.0 3.00
9 Natálie BerreurNatálie Berreur
AC Česká LípaAC Česká Lípa
83 1 08.48 0.0 2.00
10 Eva TorakováEva Toraková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
85 3 08.24 0.0 1.00
11 Blanka BednářováBlanka Bednářová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
73 6 08.02 0.0
12 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 8 07.70 0.0
13 Zuzana KuklováZuzana Kuklová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
84 5 07.59 0.0
14 Andrea FúskováAndrea Fúsková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 4 07.04 0.0
Anna HollmannováAnna Hollmannová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 2 DNS 0.0
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 25.8.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan SvobodaJan Svoboda
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
01 16 11.69 0.0 11.00
2 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 18 11.65 0.0 9.00
3 Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 17 11.32 0.0 8.00
4 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 15 11.17 0.0 7.00
5 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 13 10.55 0.0 6.00
6 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 14 10.40 0.0 5.00
7 Michal HendrychMichal Hendrych
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
86 9 10.02 0.0 4.00
8 Petr KopřivaPetr Kopřiva
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
70 11 09.87 0.0 3.00
9 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 7 09.62 0.0 2.00
10 Jiří KotlářJiří Kotlář
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
74 8 08.85 0.0 1.00
11 Petr ZelinkaPetr Zelinka
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
68 6 08.80 0.0
12 Petr PaizkerPetr Paizker
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
00 5 08.66 0.0
13 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 3 08.33 0.0
14 Jaroslav KoreňJaroslav Koreň
TJ RumburkTJ Rumburk
75 1 08.31 0.0
15 Josef KuželJosef Kužel
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
49 2 07.12 0.0
David MákaDavid Máka
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
84 12 DNS 0.0
Martin KulhavýMartin Kulhavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AAC Jablonec nad Nisou, z. s. A
77 10 DNS 0.0
Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká LípaAC Česká Lípa
93 4 DNS 0.0
Celkem 18 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 25.8.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KlausováKateřina Klausová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 15 40.54 0.0 11.00
2 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 14 39.75 0.0 9.00
3 Lucie KopřivováLucie Kopřivová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
86 13 39.33 0.0 8.00
4 Zuzana KuklováZuzana Kuklová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
84 12 27.98 0.0 7.00
5 Dana JandováDana Jandová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
68 11 26.25 0.0 6.00
6 Blanka BednářováBlanka Bednářová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
73 9 25.21 0.0 5.00
7 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10 24.16 0.0 4.00
8 Natálie BerreurNatálie Berreur
AC Česká LípaAC Česká Lípa
83 1 23.91 0.0 3.00
9 Barbora BělkováBarbora Bělková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
87 7 21.94 0.0 2.00
10 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
74 6 20.49 0.0 1.00
11 Eva TorakováEva Toraková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
85 2 18.99 0.0
12 Milena MikešováMilena Mikešová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
73 8 18.97 0.0
13 Jana ValentováJana Valentová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 4 18.91 0.0
14 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 5 18.76 0.0
15 Kateřina ŠlengrováKateřina Šlengrová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 3 18.20 0.0
Celkem 15 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 25.8.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub JandaJakub Janda
AC Česká LípaAC Česká Lípa
89 1 37.14 0.0 11.00
2 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 16 34.10 0.0 9.00
3 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 15 33.81 0.0 8.00
4 Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 13 33.07 0.0 7.00
5 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 14 31.96 0.0 6.00
6 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 8 30.37 0.0 5.00
7 Marek JakobiMarek Jakobi
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
75 12 28.77 0.0 4.00
8 Petr ZelinkaPetr Zelinka
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
68 9 25.81 0.0 3.00
9 Michal HendrychMichal Hendrych
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
86 7 25.75 0.0 2.00
10 Jan SvobodaJan Svoboda
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
01 11 25.37 0.0 1.00
11 Jiří KotlářJiří Kotlář
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
74 10 25.00 0.0
12 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 6 22.59 0.0
13 Josef KuželJosef Kužel
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
49 3 21.55 0.0
14 Petr PaizkerPetr Paizker
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
00 4 21.01 0.0
15 Karel ŠebelkaKarel Šebelka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
48 2 17.26 0.0
David MákaDavid Máka
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
84 5 NM 0.0
Celkem 16 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 25.8.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1 28.04 0.0
MS Amálie PoštováAmálie Poštová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 2 26.75 0.0
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 25.8.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dana JandováDana Jandová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
68 9 33.23 0.0 11.00
2 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
74 8 30.81 0.0 9.00
3 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 7 28.82 0.0 8.00
4 Eva TorakováEva Toraková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
85 1 24.04 0.0 7.00
5 Romana VejvančickáRomana Vejvančická
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
72 6 21.03 0.0 6.00
6 Zuzana KuklováZuzana Kuklová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
84 5 20.06 0.0 5.00
7 Barbora BradováBarbora Bradová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 4 19.33 0.0 4.00
8 Miloslava ReinováMiloslava Reinová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
68 3 15.88 0.0 3.00
9 Eva MikulováEva Mikulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
59 13.22 0.0 2.00
Kateřina KlausováKateřina Klausová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 10 DNS 0.0
Celkem 10 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 25.8.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 14 39.83 0.0 11.00
2 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 11 36.56 0.0 9.00
3 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 12 36.08 0.0 8.00
4 Michal HendrychMichal Hendrych
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
86 1 30.66 0.0 7.00
5 Petr KopřivaPetr Kopřiva
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
70 9 30.07 0.0 6.00
6 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 2 29.71 0.0 5.00
7 Petr ZelinkaPetr Zelinka
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
68 10 26.72 0.0 4.00
8 Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 6 25.98 0.0 3.00
9 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 5 24.38 0.0 2.00
10 Josef KuželJosef Kužel
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
49 7 22.96 0.0 1.00
11 Petr PaizkerPetr Paizker
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
00 4 22.23 0.0
12 Roman MálekRoman Málek
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
67 3 16.68 0.0
David MákaDavid Máka
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
84 8 DNS 0.0
Petr HochmannPetr Hochmann
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 13 DNS 0.0
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 25.8.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 14 42.56 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Barbora BělkováBarbora Bělková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
87 13 40.16 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 12 36.31 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Sabina KrákorováSabina Krákorová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
01 10 30.29 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 11 29.74 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Mirka PerutkováMirka Perutková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 2 29.52 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Milena MikešováMilena Mikešová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
73 8 28.43 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Blanka BednářováBlanka Bednářová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
73 9 28.15 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Lenka BártováLenka Bártová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 1 26.18 25.1626.1825.6426.180.00.00.0 2.00
10 Kateřina ŠlengrováKateřina Šlengrová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 6 25.64 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Natálie LálišováNatálie Lálišová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 5 24.99 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Andrea FúskováAndrea Fúsková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 4 23.74 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Michaela BednářováMichaela Bednářová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 7 22.02 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 3 19.77 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 25.8.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 12 45.71 0.0 11.00
2 Jan SvobodaJan Svoboda
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
01 11 42.40 0.0 9.00
3 Tomáš PeterkaTomáš Peterka
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AAC Jablonec nad Nisou, z. s. A
72 10 39.94 0.0 8.00
4 Jaroslav KoreňJaroslav Koreň
TJ RumburkTJ Rumburk
75 5 39.02 0.0 7.00
5 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 6 38.31 0.0 6.00
6 Jiří KotlářJiří Kotlář
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
74 7 35.98 0.0 5.00
7 Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká LípaAC Česká Lípa
93 8 33.79 0.0 4.00
8 Roman MálekRoman Málek
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
67 4 22.56 0.0 3.00
Štěpán SuchardaŠtěpán Sucharda
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
86 9 DNS 0.0
MS Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 1 25.04 0.0
Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 3 DNS 0.0
Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 2 DNS 0.0
Celkem 12 závodníků

chůze dráha 3000 m - Ženy

(ne, 25.8.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 16:48.17 11.00
2 Miloslava ReinováMiloslava Reinová 68 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 18:21.70 9.00
3 Alena SvitákováAlena Svitáková 66 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 22:26.52 8.00
Rozálie DrobníkováRozálie Drobníková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNS
Naděžda DuškováNaděžda Dušková 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 DNS
Celkem 5 závodníků

chůze dráha 5000 m - Muži

(ne, 25.8.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan VaněkJan Vaněk 83 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 3 30:50.40 11.00
2 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 72 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AAC Jablonec nad Nisou, z. s. A 4 32:17.15 9.00
3 Otto FormanOtto Forman 67 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 5 35:15.29 8.00
4 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 59 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 36:18.92 7.00
MS Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 22:31.20
Petr DušekPetr Dušek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 DNF
Celkem 6 závodníků