výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD mužů a žen

Jablonec nad Nisou (25. 8. 2019)

Skok daleký - Muži

(ne, 25.8.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 10 6.23 4.435.975.715.975.716.136.23 11.00
2 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 12 6.09 5.946.025.836.025.906.096.08 9.00
3 Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
97 9 5.97 5.683.25x5.685.715.965.97 8.00
4 Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
96 11 5.75 5.525.755.535.755.654.425.68 7.00
5 Hynek BártaHynek Bárta
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 1 5.71 5.635.535.485.63-5.675.71 6.00
6 Václav ŠtemberaVáclav Štembera
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
92 7 5.60 5.315.605.525.605.375.214.87 5.00
7 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4 5.31 5.295.175.295.295.315.18- 4.00
8 Tomáš MarxTomáš Marx
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AAC Jablonec nad Nisou, z. s. A
02 6 5.16 5.024.784.875.025.164.443.87 3.00
9 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 8 3.28 3.28xx3.280.00.00.0 2.00
10 Karel ŠebelkaKarel Šebelka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
48 3 3.08 2.953.033.083.080.00.00.0 1.00
Jan EdererJan Ederer
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Michal SchmidtMichal Schmidt
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AAC Jablonec nad Nisou, z. s. A
04 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 25.8.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10 4.96 0.0 11.00
2 Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 11 4.61 0.0 9.00
3 Vendula BílkováVendula Bílková
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
02 6 4.57 0.0 8.00
4 Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 9 4.48 0.0 7.00
5 Nela MazůrkováNela Mazůrková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 7 4.47 0.0 6.00
6 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 8 4.36 0.0 5.00
7 Eliška OswaldováEliška Oswaldová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
99 2 4.28 0.0 4.00
8 Hana KouckáHana Koucká
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 1 4.24 0.0 3.00
9 Lenka BártováLenka Bártová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 5 4.20 0.0 2.00
10 Natálie JakobiNatálie Jakobi
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
00 4 3.99 0.0 1.00
11 Adéla HrudkováAdéla Hrudková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 3 3.43 0.0
Celkem 11 závodníků