výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž

Třinec (11. - 12. 5. 2019)

800 m - Ml. žáci

(ne, 12.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:28.04 513.00
2 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:34.54 445.00
3 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 2:41.58 375.00
4 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 13 2:43.38 358.00
5= Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 16 2:45.09 343.00
5= Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:45.09 343.00
7 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:46.88 327.00
8 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14 2:47.20 324.00
9 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:47.86 318.00
10 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:50.99 291.00
11 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 2:55.02 258.00
12 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:57.33 240.00
13 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 2:57.96 235.00
14 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 3:01.87 206.00
15 Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 3:06.93 171.00
16 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15 3:12.43 137.00
Celkem 16 závodníků

800 m - Juniorky

(ne, 12.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:36.94 608.00
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:47.12 494.00
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:50.58 458.00
4 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:54.28 420.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 12.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 2:33.07 655.00
2 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 2:35.29 628.00
3 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 2:45.11 516.00
4 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 2:45.64 510.00
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:50.46 459.00
6 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:53.50 428.00
7 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 2:55.76 406.00
8 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 3:03.91 330.00
Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Hana PetříčkováHana Petříčková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 12.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 2:27.87 720.00
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:31.48 674.00
3 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:33.86 645.00
4 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 2:41.51 556.00
5 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 18 2:42.42 545.00
6 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:42.52 544.00
7 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:47.29 492.00
8 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13 2:52.42 439.00
9 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 2:54.49 418.00
10 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 20 2:55.33 410.00
11 Tereza VondrákováTereza Vondráková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 19 2:55.85 405.00
12 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:57.78 386.00
13 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10 3:02.81 340.00
14 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 3:03.76 331.00
15 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 17 3:05.31 317.00
16 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 3:10.76 272.00
17 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 15 3:11.41 266.00
18 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 3:20.88 196.00
19 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 16 3:23.28 179.00
20 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 3:38.38 92.00
21 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21 3:38.46 92.00
Celkem 21 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(so, 11.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:45.39 513.00
2 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 17 2:47.84 486.00
3 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 2:48.63 478.00
4 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14 2:48.83 476.00
5 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 11 2:49.72 466.00
6 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 2:50.21 461.00
7 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16 2:51.00 453.00
8 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:51.01 453.00
9 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:51.64 447.00
10 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 2:52.37 439.00
11 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 2:52.44 439.00
12 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 18 2:53.13 432.00
13 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:56.66 397.00
14 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 19 2:57.66 387.00
15 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 20 2:57.80 386.00
16 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 2:58.33 381.00
17 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 3:04.86 321.00
18 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 3:14.44 243.00
19 Tereza SkřečkováTereza Skřečková 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 15 3:33.62 117.00
Celkem 19 závodníků