Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž

Třinec (11. - 12. 5. 2019)

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 11:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 15.50 777.00
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 15.64 759.00
3 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 16.17 694.00
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 16.41 665.00
5 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 16.79 620.00
6 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 17.67 523.00
7 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 18.34 454.00
8 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 18.68 421.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 16.58 645.00
2 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 16.85 614.00
3 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 16.90 608.00
4 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 17.20 574.00
5 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 17.45 547.00
6 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 18.35 453.00
7 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 18.86 403.00
8 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 20.79 240.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 17.15 580.00
2 Tereza VondrákováTereza Vondráková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 17.49 542.00
3 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 18.57 431.00
4 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 19.29 364.00
5 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 19.55 341.00
6 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 19.56 340.00
7 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 23.64 71.00
Marie PenkalováMarie Penkalová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 15.50 777.00
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 15.64 759.00
3 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 16.17 694.00
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 16.41 665.00
5 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 16.58 645.00
6 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 16.79 620.00
7 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 16.85 614.00
8 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 16.90 608.00
9 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 17.15 580.00
10 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 17.20 574.00
11 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 17.45 547.00
12 Tereza VondrákováTereza Vondráková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 17.49 542.00
13 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 17.67 523.00
14 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 18.34 454.00
15 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 18.35 453.00
16 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 18.57 431.00
17 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 18.68 421.00
18 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 18.86 403.00
19 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 19.29 364.00
20 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 19.55 341.00
21 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 19.56 340.00
22 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 20.79 240.00
23 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 23.64 71.00
Marie PenkalováMarie Penkalová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS