výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPD staršího žactva - 3. kolo

Třinec (6. 6. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 16:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Casey LongCasey Long 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 07.32 11.00
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 07.67 8.00
3 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 07.67 7.00
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.82 6.00
5 Martin PorembskiMartin Porembski 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 07.88 5.00
6 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 07.94 4.00
7 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.07 2.00
8 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 08.07 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 08.01 3.00
2 Ondřej AdamecOndřej Adamec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.19
3 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 08.23
4 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.23
5 Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 08.30
6 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 08.34
7 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 08.50
8 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.79
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 16:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.09
2 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 08.51
3 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 08.69
4 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 08.99
5 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.04
6 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.44
7 Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.67
František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 16:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 07.46 9.00
2 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 08.50
3 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 08.85
4 Michal MrázekMichal Mrázek 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 09.04
5 Michael HrabecMichael Hrabec 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 09.16
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Casey LongCasey Long 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 07.32 11.00
2 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 07.46 9.00
3 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 07.67 8.00
3 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 07.67 7.00
5 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.82 6.00
6 Martin PorembskiMartin Porembski 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 07.88 5.00
7 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 07.94 4.00
8 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 08.01 3.00
9 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.07 2.00
9 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 08.07 1.00
11 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.09
12 Ondřej AdamecOndřej Adamec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.19
13 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 08.23
13 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.23
15 Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 08.30
16 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 08.34
17 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 08.50
17 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 08.50
19 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 08.51
20 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 08.69
21 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.79
22 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 08.85
23 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 08.99
24 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.04
24 Michal MrázekMichal Mrázek 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 09.04
26 Michael HrabecMichael Hrabec 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 09.16
27 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.44
28 Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.67
František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 07.98 11.00
2 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.05 9.00
3 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 08.08 8.00
4 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.18 7.00
5 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 08.33 6.00
6 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 08.39 4.00
7 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.40 3.00
8 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.48
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.35 5.00
2 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.47 2.00
3 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 08.47 1.00
4 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.50
5 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.52
6 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 08.63
7 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 08.80
8 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.84
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.79
2 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 08.85
3 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 08.86
4 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 08.99
5 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 09.05
6 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 09.21
7 Veronika JachnickáVeronika Jachnická 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.38
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 08.93
2 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.20
3 Tereza PlatilováTereza Platilová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 09.25
4 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 09.37
5 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 09.38
6 Lucie DybalováLucie Dybalová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.42
7 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.50
8 Marie PenkalováMarie Penkalová 04 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 3 09.61
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta TomsováMarkéta Tomsová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.87
2 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 09.30
3 Barbora HotováBarbora Hotová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.43
4 Tereza ŠípkováTereza Šípková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 09.54
5 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 09.59
6 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.80
7 Amálie KusinováAmálie Kusinová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.90
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ChechelskáKlára Chechelská 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.07
2 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 09.09
3 Erika KreuzerováErika Kreuzerová 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.25
4 Barbora StruhárováBarbora Struhárová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 09.36
5 Patricie GorylováPatricie Gorylová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.53
6 Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 2 09.90
Nela KadaváNela Kadavá 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 3 DNS
Rozálie DatkováRozálie Datková 04 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolina DrozdzikKarolina Drozdzik 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.86
2 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 08.91
Elen KaspříkováElen Kaspříková 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 07.98 11.00
2 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.05 9.00
3 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 08.08 8.00
4 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.18 7.00
5 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 08.33 6.00
6 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.35 5.00
7 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 08.39 4.00
8 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.40 3.00
9 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.47 2.00
9 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 08.47 1.00
11 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.48
12 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.50
13 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.52
14 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 08.63
15 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.79
16 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 08.80
17 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.84
18 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 08.85
19 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 08.86
19 Karolina DrozdzikKarolina Drozdzik 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.86
21 Markéta TomsováMarkéta Tomsová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.87
22 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 08.91
23 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 08.93
24 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 08.99
25 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 09.05
26 Klára ChechelskáKlára Chechelská 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.07
27 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 09.09
28 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.20
29 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 09.21
30 Tereza PlatilováTereza Platilová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 09.25
30 Erika KreuzerováErika Kreuzerová 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.25
32 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 09.30
33 Barbora StruhárováBarbora Struhárová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 09.36
34 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 09.37
35 Veronika JachnickáVeronika Jachnická 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.38
35 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 09.38
37 Lucie DybalováLucie Dybalová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.42
38 Barbora HotováBarbora Hotová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.43
39 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.50
40 Patricie GorylováPatricie Gorylová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.53
41 Tereza ŠípkováTereza Šípková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 09.54
42 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 09.59
43 Marie PenkalováMarie Penkalová 04 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 3 09.61
44 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.80
45 Amálie KusinováAmálie Kusinová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.90
45 Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 2 09.90
Nela KadaváNela Kadavá 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 3 DNS
Rozálie DatkováRozálie Datková 04 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 DNS
Elen KaspříkováElen Kaspříková 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 DNS

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 18:20) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Casey LongCasey Long 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 17.12 11.00
2 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 18.18 8.00
3 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 18.49 7.00
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 18.54 6.00
5 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 18.59 5.00
6 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 18.75 4.00
7 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 18.80 2.00
Martin PorembskiMartin Porembski 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 18:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal NovákMichal Novák 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 18.81 1.00
2 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 18.95
3 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 18.98
4 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 19.40
5 Jonáš BorovskýJonáš Borovský 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 20.42
6 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 20.47
7 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 20.79
MS Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 19.34
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 18:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 18.05 9.00
2 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 18.79 3.00
3 Adam HrčekAdam Hrček 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.22
4 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 20.36
5 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 21.04
6 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 21.09
7 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 21.38
8 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 21.94
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 18:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 19.79
2 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 20.56
3 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 20.60
4 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 21.45
5 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 22.88
6 Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 23.59
Michal TrobmikMichal Trobmik 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 6.6.2019 - 18:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 19.45
2 Bruno VontorBruno Vontor 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 20.10
3 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 20.24
4 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 20.30
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Casey LongCasey Long 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 17.12 11.00
2 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 18.05 9.00
3 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 18.18 8.00
4 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 18.49 7.00
5 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 18.54 6.00
6 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 18.59 5.00
7 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 18.75 4.00
8 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 18.79 3.00
9 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 18.80 2.00
10 Michal NovákMichal Novák 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 18.81 1.00
11 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 18.95
12 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 18.98
13 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 19.34
14 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 19.40
15 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 19.45
16 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 19.79
17 Bruno VontorBruno Vontor 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 20.10
18 Adam HrčekAdam Hrček 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.22
19 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 20.24
20 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 20.30
21 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 20.36
22 Jonáš BorovskýJonáš Borovský 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 20.42
23 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 20.47
24 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 20.56
25 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 20.60
26 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 20.79
27 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 21.04
28 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 21.09
29 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 21.38
30 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 21.45
31 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 21.94
32 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 22.88
33 Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 23.59
Martin PorembskiMartin Porembski 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNS
Michal TrobmikMichal Trobmik 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 18:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 18.60 11.00
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 19.27 9.00
3 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 19.60 8.00
4 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 19.83 7.00
5 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 19.84 5.50
6 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.10 4.00
7 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 20.46 2.00
8 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 20.93
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 18:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 19.84 5.50
2 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 20.18 3.00
3 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 20.79
4 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 21.19
5 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 21.19
6 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 21.38
Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 DNS
Melánie PejšováMelánie Pejšová 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 18:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 20.74 1.00
2 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 21.33
3 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 21.71
4 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 21.99
5 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 21.99
6 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 22.13
Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 18:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 21.57
2 Eva AdámkováEva Adámková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 21.79
3 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 21.86
4 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 22.52
5 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 22.53
6 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 22.76
7 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 22.79
8 Lucie DybalováLucie Dybalová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.91
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 6.6.2019 - 18:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 21.86
2 Anna GureckáAnna Gurecká 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 22.52
3 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 23.03
4 Nikol SvozilováNikol Svozilová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 23.12
5 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 24.16
Patricie GorylováPatricie Gorylová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 6.6.2019 - 18:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 20.95
2 Hana HolbergováHana Holbergová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 21.11
3 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 21.21
4 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 22.54
5 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 22.89
6 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 23.66
7 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 25.80
Nela KadaváNela Kadavá 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (čt, 6.6.2019 - 18:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŽídkováKateřina Žídková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 21.53
2 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 21.86
3 Bára TicháBára Tichá 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 23.17
4 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 23.29
5 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 23.74
Sabina TomečkováSabina Tomečková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 DNS
Tereza PlatilováTereza Platilová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 DNS
Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 18.60 11.00
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 19.27 9.00
3 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 19.60 8.00
4 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 19.83 7.00
5 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 19.84 5.50
5 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 19.84 5.50
7 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.10 4.00
8 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 20.18 3.00
9 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 20.46 2.00
10 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 20.74 1.00
11 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 20.79
12 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 20.93
13 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 20.95
14 Hana HolbergováHana Holbergová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 21.11
15 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 21.19
15 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 21.19
17 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 21.21
18 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 21.33
19 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 21.38
20 Kateřina ŽídkováKateřina Žídková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 21.53
21 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 21.57
22 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 21.71
23 Eva AdámkováEva Adámková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 21.79
24 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 21.86
24 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 21.86
24 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 21.86
27 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 21.99
27 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 21.99
29 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 22.13
30 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 22.52
30 Anna GureckáAnna Gurecká 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 22.52
32 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 22.53
33 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 22.54
34 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 22.76
35 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 22.79
36 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 22.89
37 Lucie DybalováLucie Dybalová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.91
38 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 23.03
39 Nikol SvozilováNikol Svozilová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 23.12
40 Bára TicháBára Tichá 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 23.17
41 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 23.29
42 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 23.66
43 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 23.74
44 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 24.16
45 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 25.80
Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 DNS
Melánie PejšováMelánie Pejšová 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 DNS
Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNS
Patricie GorylováPatricie Gorylová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Nela KadaváNela Kadavá 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 DNS
Sabina TomečkováSabina Tomečková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 DNS
Tereza PlatilováTereza Platilová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 DNS
Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 39.66 9.00
2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 39.81 8.00
3 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 40.47 6.00
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 40.82 5.00
5 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 41.00 4.00
6 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 41.04 3.00
7 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 41.69 2.00
8 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 42.50 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 39.00 11.00
2 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 40.31 7.00
3 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 44.61
4 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 45.11
5 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 45.20
6 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 45.22
7 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 45.28
MS Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 41.38
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alan BarbagaloAlan Barbagalo 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 45.45
2 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 48.25
Adama WewiorkaAdama Wewiorka 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 39.00 11.00
2 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 39.66 9.00
3 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 39.81 8.00
4 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 40.31 7.00
5 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 40.47 6.00
6 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 40.82 5.00
7 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 41.00 4.00
8 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 41.04 3.00
9 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 41.38
10 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 41.69 2.00
11 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 42.50 1.00
12 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 44.61
13 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 45.11
14 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 45.20
15 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 45.22
16 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 45.28
17 Alan BarbagaloAlan Barbagalo 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 45.45
18 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 48.25
Adama WewiorkaAdama Wewiorka 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 42.36 11.00
2 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 43.16 9.00
3 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 43.26 8.00
4 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 44.19 7.00
5 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 45.77 3.00
6 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 46.01 2.00
7 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 66.02
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana HolbergováHana Holbergová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 45.50 4.00
2 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 48.86
3 Markéta KoudelkováMarkéta Koudelková 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 49.01
Nela KadaváNela Kadavá 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 7 DNS
Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 45.29 6.00
2 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 45.45 5.00
3 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 46.78 1.00
4 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 47.98
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 42.36 11.00
2 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 43.16 9.00
3 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 43.26 8.00
4 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 44.19 7.00
5 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 45.29 6.00
6 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 45.45 5.00
7 Hana HolbergováHana Holbergová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 45.50 4.00
8 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 45.77 3.00
9 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 46.01 2.00
10 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 46.78 1.00
11 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 47.98
12 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 48.86
13 Markéta KoudelkováMarkéta Koudelková 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 49.01
14 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 66.02
Nela KadaváNela Kadavá 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 7 DNS
Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 DNS

800 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 2:12.05 11.00
2 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:12.40 9.00
3 Michal NovákMichal Novák 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 2:13.81 8.00
4 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 2:16.73 7.00
5 Ondřej AdamecOndřej Adamec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 2:17.47 6.00
6 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 2:20.45 5.00
7 Michal MrázekMichal Mrázek 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 2:21.44 4.00
8 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 11 2:24.31 3.00
9 Adam HrčekAdam Hrček 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:25.45 2.00
10 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 2:28.95 1.00
11 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 9 2:30.51
12 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 2:34.86
13 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 2:36.12
Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 10 DNS
Celkem 14 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:25.55 11.00
2 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:31.92 9.00
3 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:32.69 8.00
4 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:33.41 7.00
5 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 2:37.00 6.00
6 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:38.00 5.00
7 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 2:39.51 4.00
8 Ema FinsterlováEma Finsterlová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 10 2:41.14 3.00
9 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:44.75 2.00
10 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 2:45.20 1.00
11 Karolina DrozdzikKarolina Drozdzik 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11 2:52.58
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 4:49.01 11.00
2 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 4:53.81 9.00
3 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 5:14.46 8.00
4 Teymur AbbasovTeymur Abbasov 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 5:38.27 7.00
5 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 5:39.25 6.00
Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 5:12.43 11.00
2 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 5:22.91 9.00
3 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 5:39.02 8.00
4 Simona GillováSimona Gillová 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 5:59.20 7.00
5 Anna BeňovičováAnna Beňovičová 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 6:01.61 6.00
6 Natálie PobořilováNatálie Pobořilová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 6:39.58 5.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 15:40) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 14.95 11.00
2 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 15.08 9.00
3 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 15.72 8.00
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 15.80 7.00
5 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 15.94 6.00
6 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 16.13 5.00
7 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 16.27 4.00
8 Jan KlimeckýJan Klimecký 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 17.38 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 15:40) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 17.90 2.00
2 Michal HrochMichal Hroch 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 18.39 1.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 14.95 11.00
2 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 15.08 9.00
3 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 15.72 8.00
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 15.80 7.00
5 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 15.94 6.00
6 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 16.13 5.00
7 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 16.27 4.00
8 Jan KlimeckýJan Klimecký 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 17.38 3.00
9 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 17.90 2.00
10 Michal HrochMichal Hroch 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 18.39 1.00

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 15:30) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 14.88 11.00
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 15.23 9.00
3 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 16.59 7.00
4 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 16.81 6.00
5 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 16.83 5.00
6 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 16.93 4.00
7 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 17.37 2.00
8 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 17.72
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 15:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 15.70 8.00
2 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 17.28 3.00
3 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 17.57 1.00
4 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 17.58
5 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 18.50
6 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 19.89
7 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 19.96
8 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.50
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 15:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 18.98
2 Barbora StruhárováBarbora Struhárová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 19.80
3 Rozálie DatkováRozálie Datková 04 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 22.37
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 14.88 11.00
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 15.23 9.00
3 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 15.70 8.00
4 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 16.59 7.00
5 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 16.81 6.00
6 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 16.83 5.00
7 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 16.93 4.00
8 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 17.28 3.00
9 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 17.37 2.00
10 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 17.57 1.00
11 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 17.58
12 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 17.72
13 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 18.50
14 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 18.98
15 Barbora StruhárováBarbora Struhárová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 19.80
16 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 19.89
17 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 19.96
18 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.50
19 Rozálie DatkováRozálie Datková 04 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 22.37

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 17:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 29.04 11.00
2 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 29.09 9.00
3 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 29.90 8.00
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 30.36 7.00
5 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 31.07 6.00
6 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 31.17 5.00
7 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 31.49 4.00
Tobiáš SiwekTobiáš Siwek 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 17:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 31.74 3.00
2 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 31.94 2.00
3 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 35.12 1.00
4 Jakub WojnarJakub Wojnar 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 35.14
5 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 37.00
6 Martin BousekMartin Bousek 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 37.08
František JaníkFrantišek Janík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 29.04 11.00
2 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 29.09 9.00
3 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 29.90 8.00
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 30.36 7.00
5 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 31.07 6.00
6 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 31.17 5.00
7 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 31.49 4.00
8 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 31.74 3.00
9 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 31.94 2.00
10 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 35.12 1.00
11 Jakub WojnarJakub Wojnar 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 35.14
12 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 37.00
13 Martin BousekMartin Bousek 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 37.08
Tobiáš SiwekTobiáš Siwek 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
František JaníkFrantišek Janík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 DNS

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 17:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 30.07 11.00
2 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 30.94 8.00
3 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 31.11 7.00
4 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 31.47 6.00
5 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 31.52 5.00
6 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 32.46 4.00
7 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 33.34 3.00
8 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 33.85 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 17:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 30.12 9.00
2 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 34.07 1.00
3 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 34.11
4 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 35.98
5 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 36.28
Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 DNS
Lucie BláhováLucie Bláhová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 DNS
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 30.07 11.00
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 30.12 9.00
3 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 30.94 8.00
4 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 31.11 7.00
5 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 31.47 6.00
6 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 31.52 5.00
7 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 32.46 4.00
8 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 33.34 3.00
9 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 33.85 2.00
10 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 34.07 1.00
11 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 34.11
12 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 35.98
13 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 36.28
Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 DNS
Lucie BláhováLucie Bláhová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 DNS
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNF

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eric TrynkaEric Trynka 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 9 5:11.11 11.00
2 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 5:16.21 9.00
3 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 5:26.72 8.00
4 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 5:26.74 7.00
5 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 5:29.45 6.00
6 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 5:38.53 5.00
7 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 5:58.87 4.00
8 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 6:08.10 3.00
9 Oliver GrzychOliver Grzych 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 6:23.29 2.00
Celkem 9 závodníků

1500 m překážek - Žákyně

(čt, 6.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 5:40.33 11.00
2 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 5:44.31 9.00
3 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 5:51.02 8.00
4 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 5:57.51 7.00
5 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 6:02.31 6.00
6 Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 6:03.75 5.00
7 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 6:04.64 4.00
8 Amálie KusinováAmálie Kusinová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 7:16.32 3.00
Lucie KrčkováLucie Krčková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Celkem 9 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daněk, Glocman, Halátek, Long Daněk, Glocman, Halátek, Long TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 28.48 11.00
2 Holub, Mitrenga, Morcinek, Szkatula Holub, Mitrenga, Morcinek, Szkatula TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 30.38 9.00
3 Kubesa, Lutz, Bielig, Matura Kubesa, Lutz, Bielig, Matura SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 30.83 8.00
4 Chytil, Charvátek, Rufer, Orava Chytil, Charvátek, Rufer, Orava Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 31.58 7.00
5 Bartoň, Bartoň, Hrček, Jašek Bartoň, Bartoň, Hrček, Jašek Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 34.39 3.00
6 Bakota, Grzych, Hájovský, Tobola Bakota, Grzych, Hájovský, Tobola TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 37.43 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janík, Kolarčík, Kněžík, Vontor Janík, Kolarčík, Kněžík, Vontor Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 31.85 6.00
2 Babiuch, Dvořák, Novák, Stach Babiuch, Dvořák, Novák, Stach SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 31.90 5.00
3 Jasiok, Kilián, Navrátil, Koza Jasiok, Kilián, Navrátil, Koza SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 33.20 4.00
4 Harhaj, Hroch, Sedlář, Poruba Harhaj, Hroch, Sedlář, Poruba SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 34.84 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daněk, Glocman, Halátek, Long Daněk, Glocman, Halátek, Long TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 28.48 11.00
2 Holub, Mitrenga, Morcinek, Szkatula Holub, Mitrenga, Morcinek, Szkatula TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 30.38 9.00
3 Kubesa, Lutz, Bielig, Matura Kubesa, Lutz, Bielig, Matura SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 30.83 8.00
4 Chytil, Charvátek, Rufer, Orava Chytil, Charvátek, Rufer, Orava Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 31.58 7.00
5 Janík, Kolarčík, Kněžík, Vontor Janík, Kolarčík, Kněžík, Vontor Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 31.85 6.00
6 Babiuch, Dvořák, Novák, Stach Babiuch, Dvořák, Novák, Stach SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 31.90 5.00
7 Jasiok, Kilián, Navrátil, Koza Jasiok, Kilián, Navrátil, Koza SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 33.20 4.00
8 Bartoň, Bartoň, Hrček, Jašek Bartoň, Bartoň, Hrček, Jašek Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 34.39 3.00
9 Harhaj, Hroch, Sedlář, Poruba Harhaj, Hroch, Sedlář, Poruba SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 34.84 2.00
10 Bakota, Grzych, Hájovský, Tobola Bakota, Grzych, Hájovský, Tobola TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 37.43 1.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 18:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dokulilová, Toová, Fialová, Válková Dokulilová, Toová, Fialová, Válková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 30.10 11.00
2 Nedopilková, Lamlová, Joannidu, Stankovičová Nedopilková, Lamlová, Joannidu, Stankovičová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 30.95 9.00
3 Tomsová, Bojková, Sikorová, Kulichová Tomsová, Bojková, Sikorová, Kulichová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 31.92 7.00
4 Vlčková, Černíková, Bartošová, Matulová Vlčková, Černíková, Bartošová, Matulová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 32.38 6.00
5 Šebestíková, Sochová, Melčáková, Petričová Šebestíková, Sochová, Melčáková, Petričová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 33.12 4.00
6 Vilčková, Výmolová, Boboková, Ťahanová Vilčková, Výmolová, Boboková, Ťahanová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 34.13 1.00
7 Finsterlová, Svozilová, Putová, Fialová Finsterlová, Svozilová, Putová, Fialová TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 34.60
8 Kaspříková, Bláhová, Svobodová, Žídková Kaspříková, Bláhová, Svobodová, Žídková Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 34.72
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 18:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Homolková, Březná, Vantuchová, Gleňová Homolková, Březná, Vantuchová, Gleňová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 31.34 8.00
2 Suchánková, Potůčková, Hoňková, Holešová Suchánková, Potůčková, Hoňková, Holešová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 32.57 5.00
3 Matýsková, Schlischková, Fajkusová, Slaninová Matýsková, Schlischková, Fajkusová, Slaninová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 33.85 3.00
4 Tarkotová, Kleibertová, Klásková, Ondráčková Tarkotová, Kleibertová, Klásková, Ondráčková SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 33.97 2.00
5 Trojková, Matějková, Bienieková, Lojková Trojková, Matějková, Bienieková, Lojková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 34.59
6 Bystřičanová, Václavíková, Míčková, Kratochvílová Bystřičanová, Václavíková, Míčková, Kratochvílová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 34.91
7 Sasínová, Schwarzbachová, Chechelská, Šenkeříková Sasínová, Schwarzbachová, Chechelská, Šenkeříková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 35.11
8 Motyková, Bury, Katrušáková, Sikorová Motyková, Bury, Katrušáková, Sikorová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 35.31
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dokulilová, Toová, Fialová, Válková Dokulilová, Toová, Fialová, Válková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 30.10 11.00
2 Nedopilková, Lamlová, Joannidu, Stankovičová Nedopilková, Lamlová, Joannidu, Stankovičová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 30.95 9.00
3 Homolková, Březná, Vantuchová, Gleňová Homolková, Březná, Vantuchová, Gleňová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 31.34 8.00
4 Tomsová, Bojková, Sikorová, Kulichová Tomsová, Bojková, Sikorová, Kulichová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 31.92 7.00
5 Vlčková, Černíková, Bartošová, Matulová Vlčková, Černíková, Bartošová, Matulová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 32.38 6.00
6 Suchánková, Potůčková, Hoňková, Holešová Suchánková, Potůčková, Hoňková, Holešová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 32.57 5.00
7 Šebestíková, Sochová, Melčáková, Petričová Šebestíková, Sochová, Melčáková, Petričová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 33.12 4.00
8 Matýsková, Schlischková, Fajkusová, Slaninová Matýsková, Schlischková, Fajkusová, Slaninová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 33.85 3.00
9 Tarkotová, Kleibertová, Klásková, Ondráčková Tarkotová, Kleibertová, Klásková, Ondráčková SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 33.97 2.00
10 Vilčková, Výmolová, Boboková, Ťahanová Vilčková, Výmolová, Boboková, Ťahanová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 34.13 1.00
11 Trojková, Matějková, Bienieková, Lojková Trojková, Matějková, Bienieková, Lojková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 34.59
12 Finsterlová, Svozilová, Putová, Fialová Finsterlová, Svozilová, Putová, Fialová TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 34.60
13 Kaspříková, Bláhová, Svobodová, Žídková Kaspříková, Bláhová, Svobodová, Žídková Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 34.72
14 Bystřičanová, Václavíková, Míčková, Kratochvílová Bystřičanová, Václavíková, Míčková, Kratochvílová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 34.91
15 Sasínová, Schwarzbachová, Chechelská, Šenkeříková Sasínová, Schwarzbachová, Chechelská, Šenkeříková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 35.11
16 Motyková, Bury, Katrušáková, Sikorová Motyková, Bury, Katrušáková, Sikorová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 35.31

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.431.481.531.581.631.661.69 Body
1 Tadeáš BinarTadeáš Binar
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 8 1.58 ooxooxxx 11.00
2 Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 13 1.58 oooxoxxx 9.00
3 Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 10 1.58 ooxoxoxxx 8.00
4= Martin PorubaMartin Poruba
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 7 1.53 ooxoxxx 6.50
4= Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 6 1.53 ooxoxxx 6.50
6 Jakub KněžíkJakub Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 12 1.53 xooxoxxx 5.00
7 Adama WewiorkaAdama Wewiorka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 5 1.53 ooxxoxxx 4.00
8 Jan KlimeckýJan Klimecký
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 4 1.48 xoxoxxx 3.00
9 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 9 1.43 oxxx 2.00
10 Matěj MooreMatěj Moore
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 3 1.43 xoxxx 1.00
Filip GužiakFilip Gužiak
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 11 DNS
Lukáš CiencialaLukáš Cienciala
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 2 DNS
Denis BergerDenis Berger
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 1 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.221.271.321.371.421.471.521.551.601.62 Body
1 Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 28 1.60 ---oooooxxoxxx 11.00
2 Lucie BláhováLucie Bláhová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 17 1.52 ---xooxoxoxxx 9.00
3 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 26 1.47 --o-ooxxx 8.00
4 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 22 1.47 -oooxooxx 7.00
5= Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 23 1.47 ---oxoxoxxx 5.50
5= Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 24 1.47 -oooxoxoxxx 5.50
7 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 27 1.47 -oooxxoxxox- 4.00
8 Mercedes MatulováMercedes Matulová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 1 1.47 ooxoxoxxoxxoxxx 3.00
9 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 9 1.42 o-oooxx 2.00
10 Klára ChechelskáKlára Chechelská
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 16 1.42 -oooxoxxx 1.00
11 Julie VlčkováJulie Vlčková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 15 1.42 oxooxoxoxxx
12= Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 25 1.42 --ooxxoxxx
12= Veronika SchlischkováVeronika Schlischková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 19 1.42 --ooxxoxxx
14= Markéta TomsováMarkéta Tomsová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 12 1.37 -oooxx-
14= Eva AdámkováEva Adámková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 20 1.37 ooooxxx
16 Melánie PejšováMelánie Pejšová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 11 1.37 --xooxxx
17 Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 18 1.37 --xxoox-
18 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 7 1.37 oxoxxooxx
19 Jana KaletováJana Kaletová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 10 1.37 ooxoxoxxx
20 Kateřina ŽídkováKateřina Žídková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 2 1.37 oooxxoxx
21 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 14 1.32 oooxxx
22= Anežka MařádkováAnežka Mařádková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 5 1.32 xoooxx
22= Eliška StokláskováEliška Stoklásková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 6 1.32 oxooxx
24 Viktorie NovotnáViktorie Novotná
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 21 1.32 --xoxxx
25 Veronika NevřalováVeronika Nevřalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 13 1.32 ooxxoxxx
26 Anna GureckáAnna Gurecká
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 3 1.32 xxooxxoxx
27 Eliška PalyzováEliška Palyzová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 8 1.27 oxoxxx
Veronika JachnickáVeronika Jachnická
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4 DNS
Celkem 28 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.902.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.63 Body
1 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 11 3.20 -----------o-xoxx- 11.00
2 Lukáš CiencialaLukáš Cienciala
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 9 3.10 ------oooxoxoxoxxoxxx 9.00
3 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 10 3.00 -------oooxoxoxx 8.00
4 Adam HazuchaAdam Hazucha
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 7 2.60 oooooooxoxxx 7.00
5 Eric TrynkaEric Trynka
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 8 2.40 ooooooxxx 6.00
6 Denis BergerDenis Berger
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 6 2.40 --ooxoxoxxx 5.00
7 Alan BarbagaloAlan Barbagalo
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1 2.30 oxooooxxx 4.00
8= Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 3 2.20 ooxooxxx 2.50
8= Ondřej OžanaOndřej Ožana
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 4 2.20 oxoooxxx 2.50
10 Jakub WojnarJakub Wojnar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 5 2.20 ooxxoxoxxx 1.00
11 Josef HájovskýJosef Hájovský
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 2 1.90 ooxxx
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.902.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.303.503.60 Body
1 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 11 3.50 ------------xooxxx 11.00
2 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 10 2.80 ------oo-ooxxx 9.00
3 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 8 2.50 ooooooxoxoxxx 8.00
4 Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 9 2.40 ------oxx 7.00
5= Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 7 2.10 -ooo- 5.50
5= Gabriela BřeznáGabriela Březná
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 6 2.10 ooooxxx 5.50
7 Emílie HavlíkováEmílie Havlíková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 5 2.00 oooxxx 4.00
8 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4 1.90 oxxoxxx 3.00
9 Veronika JachnickáVeronika Jachnická
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 1.60 oxxx 2.00
Nina KatrušákováNina Katrušáková
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
05 3 NM xxx
Barbora HotováBarbora Hotová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1 NM xxx
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 23 5.78 +0.0 m/s 5.78  +0.0--5.785.33  +0.2xx 11.00
2 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 20 5.51 -0.4 m/s 5.51  -0.45.30  -0.15.19  +0.15.515.44  -0.45.36  +1.65.30  +0.3 9.00
3 Michael GlocmanMichael Glocman
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 2 5.33 +1.4 m/s 5.31  -0.4x5.01  +0.15.315.00  +0.15.33  +1.45.12  +0.4 8.00
4 Adama WewiorkaAdama Wewiorka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 16 5.26 +1.0 m/s 4.64  -0.74.97  -0.15.06  -0.75.065.26  +1.05.05  +1.5x 7.00
5 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 21 5.19 +1.6 m/s 4.88  -0.35.07  -0.14.82  +0.35.075.01  +0.45.19  +1.65.10  +0.9 6.00
6 Alan BarbagaloAlan Barbagalo
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 18 5.17 -0.2 m/s 5.17  -0.2x4.54  -0.25.175.16  -0.7-x 5.00
7 Jan MatýsekJan Matýsek
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 11 5.06 +0.3 m/s 4.72  -0.84.67  +0.55.06  +0.35.064.86  -0.24.75  +1.35.02  +1.6 4.00
8 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 13 4.72 +0.2 m/s 4.72  +0.24.63  +1.0x4.724.15  +0.2xx 3.00
9 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 14 4.62 +0.1 m/s 4.02  -0.74.46  +0.34.62  +0.14.620.00.00.0 2.00
10 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 15 4.61 +0.4 m/s 4.25  -0.34.35  -0.54.61  +0.44.610.00.00.0 1.00
11 Jan KlimeckýJan Klimecký
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 12 4.57 +0.4 m/s 4.45  -0.74.57  +0.4x4.570.00.00.0
12 František JaníkFrantišek Janík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 3 4.47 +0.0 m/s 4.40  +0.14.47  +0.0x4.470.00.00.0
13 Bruno VontorBruno Vontor
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 8 4.47 +0.1 m/s 4.47  +0.14.35  +0.94.14  -0.34.470.00.00.0
14 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 17 4.40 -0.6 m/s 4.35  -0.74.40  -0.64.35  -1.14.400.00.00.0
15 Jonáš BorovskýJonáš Borovský
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 6 4.40 +0.0 m/s 4.40  +0.03.81  -0.44.14  +0.64.400.00.00.0
16 Jakub TobolaJakub Tobola
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4 3.24 -0.5 m/s x3.24  -0.5x3.240.00.00.0
Martin PorembskiMartin Porembski
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 19 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Michal TrobmikMichal Trobmik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
František BojkoFrantišek Bojko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Denis BergerDenis Berger
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Tobiáš SiwekTobiáš Siwek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 22 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Lukáš CiencialaLukáš Cienciala
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Filip StoszekFilip Stoszek
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 31 5.26 -0.1 m/s 4.98  +1.45.18  +0.24.97  -0.55.185.16  -1.05.26  -0.15.07  -0.5 11.00
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 28 4.89 -0.6 m/s 4.52  +0.84.52  -0.7x4.524.89  -0.64.66  +0.1x 9.00
3 Elen KaspříkováElen Kaspříková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 2 4.75 -0.5 m/s 4.68  +0.74.75  -0.54.66  -0.14.754.60  -0.1x4.69  -0.6 8.00
4 Martina FialováMartina Fialová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 30 4.72 -0.5 m/s 4.72  -0.54.57  -0.74.57  -0.14.72x4.55  +0.74.60  -1.0 7.00
5 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 26 4.66 -0.8 m/s 4.15  +0.54.29  +0.44.46  -2.14.464.66  -0.84.51  -0.24.59  +0.6 6.00
6 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 29 4.61 +0.6 m/s 4.61  +0.6x-4.613.74  +0.2x4.33  -0.6 5.00
7 Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 20 4.52 -0.4 m/s x4.37  -1.54.31  -1.04.374.35  +0.84.47  +0.34.52  -0.4 4.00
8 Karolina DrozdzikKarolina Drozdzik
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 1 4.48 +0.2 m/s 4.48  +0.24.20  -0.34.42  -0.24.484.23  -0.7-4.18  -0.1 3.00
9 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 19 4.37 -0.9 m/s 4.05  +0.84.22  -1.14.37  -0.94.370.00.00.0 2.00
10 Melánie PejšováMelánie Pejšová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 25 4.30 -0.4 m/s 3.69  +0.44.30  -0.43.92  -1.04.300.00.00.0 1.00
11 Mercedes MatulováMercedes Matulová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 27 4.27 -0.9 m/s 4.13  +0.44.27  -0.9x4.270.00.00.0
12 Barbora StruhárováBarbora Struhárová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 6 4.24 +0.7 m/s 4.24  +0.74.16  +0.33.99  -0.44.240.00.00.0
13 Adriana SvobodováAdriana Svobodová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 7 4.24 -0.6 m/s 3.91  +0.14.24  -0.6x4.240.00.00.0
14 Jana KaletováJana Kaletová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 17 4.22 -0.3 m/s 4.22  -0.34.06  +1.94.01  +0.04.220.00.00.0
15 Erika PráškováErika Prášková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 14 4.21 +0.4 m/s 4.21  +0.44.03  +2.2x4.210.00.00.0
16 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 22 4.21 +1.0 m/s 4.21  +1.03.61  -0.2x4.210.00.00.0
17 Nikol SvozilováNikol Svozilová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 13 4.17 +0.4 m/s 4.17  +0.44.12  +1.44.07  +0.24.170.00.00.0
18 Hana KarpováHana Karpová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 24 4.16 -0.9 m/s 3.88  -0.64.16  -0.93.94  +0.14.160.00.00.0
19 Natálie ZychováNatálie Zychová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 23 4.14 +1.4 m/s 4.14  +1.44.04  -0.73.90  -1.04.140.00.00.0
20 Markéta KoudelkováMarkéta Koudelková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 16 4.03 -0.5 m/s 3.82  +0.03.72  +1.94.03  -0.54.030.00.00.0
21 Anežka MařádkováAnežka Mařádková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 11 4.02 +0.1 m/s 3.55  +1.84.02  +0.12.82  -0.54.020.00.00.0
22 Eliška StokláskováEliška Stoklásková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 5 3.96 +0.1 m/s x3.79  -0.23.96  +0.13.960.00.00.0
23 Eliška MučkováEliška Mučková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 21 3.95 -2.3 m/s 3.80  +1.3x3.95  -2.33.950.00.00.0
24 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 8 3.87 +1.9 m/s 3.87  +1.93.59  +0.73.78  -0.53.870.00.00.0
25 Natálie BuryNatálie Bury
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 18 3.84 -0.3 m/s 3.51  +1.63.84  -0.33.71  +0.53.840.00.00.0
26 Natálie PobořilováNatálie Pobořilová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 4 3.83 +0.1 m/s 3.78  -0.63.83  +0.13.71  +0.33.830.00.00.0
27 Nina KatrušákováNina Katrušáková
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
05 3 3.83 +0.7 m/s 3.83  +0.73.77  -0.13.66  -0.13.830.00.00.0
28 Tereza PlatilováTereza Platilová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 15 3.79 -1.0 m/s 3.52  +0.5x3.79  -1.03.790.00.00.0
29 Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 9 3.73 +0.3 m/s 3.70  +1.93.73  +0.33.73  -0.13.730.00.00.0
30 Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
05 12 3.63 -0.9 m/s x3.25  +0.43.63  -0.93.630.00.00.0
31 Aneta MotykováAneta Motyková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 10 3.60 +0.0 m/s 3.37  +1.83.37  +0.63.60  +0.03.600.00.00.0
Celkem 31 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 15 10.79 09.2609.1809.7109.7110.2110.1110.79 11.00
2 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 12 10.77 10.2609.6709.4910.2609.4410.3310.77 9.00
3 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 14 10.34 x09.7710.3410.3410.06xx 8.00
4 Eliška TylšarováEliška Tylšarová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 13 10.17 09.9309.9209.2709.9309.8610.17x 7.00
5 Amelie HavránkováAmelie Havránková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1 09.43 08.9609.1709.4309.4309.0807.1209.22 6.00
6 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 8 08.37 07.9908.3706.9708.3707.5808.2408.29 5.00
7 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 10 08.17 08.1708.0207.7908.1707.8707.6807.04 4.00
8 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 6 07.77 07.7707.6307.3307.7705.9006.5906.81 3.00
9 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 9 07.66 07.6607.4607.0707.660.00.00.0 2.00
10 Emílie HavlíkováEmílie Havlíková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 7 07.59 07.3506.8407.5907.590.00.00.0 1.00
11 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 11 07.48 07.4806.8707.3907.480.00.00.0
12 Erika KreuzerováErika Kreuzerová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 5 07.13 07.13-06.7907.130.00.00.0
13 Veronika NevřalováVeronika Nevřalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4 06.30 06.3006.0906.0206.300.00.00.0
14 Natálie ŠtěbrováNatálie Štěbrová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 3 05.45 04.9705.4504.5805.450.00.00.0
Marie PenkalováMarie Penkalová
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
04 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 11 17.22 15.7116.2217.2217.2216.31-- 11.00
2 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 9 13.00 11.90x12.9512.9512.81x13.00 9.00
3 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 8 12.30 11.7512.30x12.30x10.7211.40 8.00
4 Marek SwaczynaMarek Swaczyna
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 7 11.85 08.9910.4410.5010.5009.5511.0411.85 7.00
5 David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 6 11.30 x10.1810.5210.5210.40x11.30 6.00
6 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 5 09.94 08.9509.3609.9409.9409.8609.8208.56 5.00
7 Filip MelicharFilip Melichar
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 3 09.48 09.1009.0908.5509.1009.4809.3609.07 4.00
8 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 2 08.65 08.65x07.6108.6508.52xx 3.00
Daniel HudecDaniel Hudec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Tobiáš SiwekTobiáš Siwek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 10 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška TylšarováEliška Tylšarová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 2 31.35 0.0 11.00
2 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 12 25.22 0.0 9.00
3 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 13 24.71 0.0 8.00
4 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 14 24.57 0.0 7.00
5 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 11 22.42 0.0 6.00
6 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 10 22.02 0.0 5.00
7 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 6 21.11 0.0 4.00
8 Julie VlčkováJulie Vlčková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 3 19.62 0.0 3.00
9 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 9 19.16 0.0 2.00
10 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 7 18.77 0.0 1.00
11 Ema VocetkováEma Vocetková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 5 17.73 0.0
12 Dorota CiencialováDorota Ciencialová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1 16.27 0.0
13 Aneta ŠtýbrováAneta Štýbrová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 4 15.15 0.0
14 Alexandra ŠínováAlexandra Šínová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 8 13.08 0.0
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 16 56.93 0.0 11.00
2 Martin GrulichMartin Grulich
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 15 45.66 0.0 9.00
3 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 14 41.46 0.0 8.00
4 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 11 32.14 0.0 7.00
5 David BednářDavid Bednář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 10 31.19 0.0 6.00
6 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 7 30.98 0.0 5.00
7 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 12 28.31 0.0 4.00
8 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 9 26.74 0.0 3.00
9 Vojtěch PončíkVojtěch Pončík
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 6 24.52 0.0 2.00
10 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 13 24.20 0.0 1.00
11 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 4 23.41 0.0
12 Filip MelicharFilip Melichar
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 1 22.29 0.0
13 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 2 21.01 0.0
14 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 5 20.96 0.0
15 Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 3 18.06 0.0
David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 8 NM 0.0
Celkem 16 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 10 40.67 0.0 11.00
2 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 9 32.05 0.0 9.00
3 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 8 25.03 0.0 8.00
4 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 5 22.67 0.0 7.00
5 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 7 22.28 0.0 6.00
6 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 6 22.12 0.0 5.00
7 Amelie HavránkováAmelie Havránková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1 20.03 0.0 4.00
8 Ema VocetkováEma Vocetková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 4 17.49 0.0 3.00
9 Alexandra ŠínováAlexandra Šínová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 2 16.86 0.0 2.00
10 Aneta ŠtýbrováAneta Štýbrová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 3 14.59 0.0 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body