výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPD staršího žactva - 3. kolo

Třinec (6. 6. 2019)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 2:12.05 11.00
2 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:12.40 9.00
3 Michal NovákMichal Novák 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 2:13.81 8.00
4 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 2:16.73 7.00
5 Ondřej AdamecOndřej Adamec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 2:17.47 6.00
6 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 2:20.45 5.00
7 Michal MrázekMichal Mrázek 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 2:21.44 4.00
8 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 11 2:24.31 3.00
9 Adam HrčekAdam Hrček 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:25.45 2.00
10 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 2:28.95 1.00
11 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 9 2:30.51
12 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 2:34.86
13 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 2:36.12
Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 10 DNS
Celkem 14 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:25.55 11.00
2 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:31.92 9.00
3 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:32.69 8.00
4 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:33.41 7.00
5 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 2:37.00 6.00
6 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:38.00 5.00
7 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 2:39.51 4.00
8 Ema FinsterlováEma Finsterlová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 10 2:41.14 3.00
9 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:44.75 2.00
10 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 2:45.20 1.00
11 Karolina DrozdzikKarolina Drozdzik 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11 2:52.58
Celkem 11 závodníků