Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPD mladšího žactva - 3. kolo

Třinec (13. 6. 2019)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 13.6.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 22 61.96 0.0 11.00
2 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 18 55.60 0.0 9.00
3 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 15 55.19 0.0 8.00
4 Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 11 54.95 0.0 7.00
5 Adam GrossAdam Gross
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 20 53.47 0.0 6.00
6 Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 21 53.35 0.0 5.00
7 Alex BlahutAlex Blahut
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 14 52.20 0.0 4.00
8 Roman KozielRoman Koziel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 16 50.06 0.0 3.00
9 René SchromRené Schrom
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
06 4 48.98 0.0 2.00
10 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 19 47.62 0.0 1.00
11 Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 17 46.29 0.0
12 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 13 46.14 0.0
13 Jakub StarýJakub Starý
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 12 46.12 0.0
14 Aleš HaburaAleš Habura
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 3 46.10 0.0
15 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 1 45.51 0.0
16 Daniel MalohlavaDaniel Malohlava
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 19 45.20 0.0
17 Jan KřenekJan Křenek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 1 44.48 0.0
18 Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 10 44.37 0.0
19 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 2 44.35 0.0
20 Aleš VčelkaAleš Včelka
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 4 43.58 0.0
21 Vincent HellebrandtVincent Hellebrandt
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 9 43.28 0.0
22 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 6 42.25 0.0
23 Vojtěch StoklasaVojtěch Stoklasa
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 20 41.46 0.0
24 Štěpán BednářŠtěpán Bednář
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 8 41.38 0.0
25 Jakub JányšJakub Jányš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 5 41.14 0.0
26 Adam To Gia TriAdam To Gia Tri
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 7 39.64 0.0
27 Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3 38.64 0.0
28 Sebastian HošákSebastian Hošák
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
06 17 36.49 0.0
29 Martin HluchýMartin Hluchý
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 15 35.02 0.0
30 Jakub FrýzaJakub Frýza
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
07 11 34.18 0.0
31 Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 18 34.09 0.0
32 Jakub LukačíkJakub Lukačík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 2 33.27 0.0
33 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 10 32.09 0.0
34 Prokop ŘíhaProkop Říha
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 14 31.91 0.0
35 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 16 31.47 0.0
36= Adam MalíkAdam Malík
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
07 9 30.26 0.0
36= Eduard MališEduard Mališ
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 30.26 0.0
38 Antonín SkácelAntonín Skácel
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 13 28.95 0.0
39 Jan MendelJan Mendel
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 6 25.14 0.0
40 Adam MelicharAdam Melichar
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
07 8 23.22 0.0
41 Tomáš KalusTomáš Kalus
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 5 23.12 0.0
42 Hynek GatnarHynek Gatnar
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 7 22.68 0.0
Celkem 42 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 13.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 20 50.64 0.0 11.00
2 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 21 50.09 0.0 9.00
3 Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 16 47.89 0.0 8.00
4 Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 6 46.50 0.0 7.00
5 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 17 45.71 0.0 6.00
6 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 8 45.21 0.0 5.00
7 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 19 44.81 0.0 4.00
8 Martina JankůMartina Janků
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 18 43.44 0.0 3.00
9 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 2 40.06 0.0 2.00
10 Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 11 39.08 0.0 1.00
11 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 13 38.66 0.0
12 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 15 38.13 0.0
13 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 36.23 0.0
14 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 14 35.54 0.0
15 Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 1 34.95 0.0
16 Michaela KopečkováMichaela Kopečková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
07 6 34.44 0.0
17 Alžběta WestováAlžběta Westová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 4 33.37 0.0
18 Markéta JankůMarkéta Janků
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 3 33.02 0.0
19 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 8 33.00 0.0
20 Adéla PopováAdéla Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 32.59 0.0
21 Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 9 32.53 0.0
22 Hana PavelkováHana Pavelková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 2 32.51 0.0
23 Simona WaloszkováSimona Waloszková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 10 32.32 0.0
24 Adéla RohlováAdéla Rohlová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 5 31.39 0.0
25 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 7 31.10 0.0
26 Klára KobieluszováKlára Kobieluszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 12 30.39 0.0
27 Markéta BalnerováMarkéta Balnerová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 19 29.41 0.0
28 Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 14 28.73 0.0
29 Pavla PohánkováPavla Pohánková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 28.63 0.0
30 Alice GermekováAlice Germeková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 3 27.12 0.0
31 Eliška KokořováEliška Kokořová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 20 27.03 0.0
32 Nikol ČapandováNikol Čapandová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 21 26.80 0.0
33 Natalia NieciągNatalia Nieciąg
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 5 26.79 0.0
34 Anna KotzianováAnna Kotzianová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 16 26.68 0.0
35 Nikol KernováNikol Kernová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 17 26.36 0.0
36 Anna KratinováAnna Kratinová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 25.36 0.0
37 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 18 24.73 0.0
38 Anna KošárkováAnna Košárková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 13 24.54 0.0
39 Barbora TulejováBarbora Tulejová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 9 20.73 0.0
40 Eva KošárkováEva Košárková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 15 20.34 0.0
41 Laura BenedikováLaura Benediková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 11 19.97 0.0
42 Silvie HomolováSilvie Homolová
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
07 10 19.58 0.0
Tereza PicmausováTereza Picmausová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 22 NM 0.0
Celkem 43 závodníků