výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD staršího žactva

Tábor (1. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 11:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 07.91 8.00
2 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.13 6.00
3 Jakub ŠimekJakub Šimek 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 08.46 3.50
4 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 08.67
5 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.38
6 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.43
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 11:05) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 07.43 11.00
2 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 07.74 9.00
3 Pavel PrančlPavel Prančl 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 08.36 5.00
4 Matouš VobrubaMatouš Vobruba 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 08.46 3.50
5 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 08.87
MS Jakub JiraňJakub Jiraň 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 08.30
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 11:05) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 08.11 7.00
2 Filip SoučekFilip Souček 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 08.52 2.00
3 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 08.63 1.00
4 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 08.71
5 Jiří ŠestákJiří Šesták 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 09.42
6 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 09.69
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 07.43 11.00
2 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 07.74 9.00
3 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 07.91 8.00
4 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 08.11 7.00
5 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.13 6.00
6 Jakub JiraňJakub Jiraň 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 08.30
7 Pavel PrančlPavel Prančl 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 08.36 5.00
8 Jakub ŠimekJakub Šimek 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 08.46 3.50
8 Matouš VobrubaMatouš Vobruba 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 08.46 3.50
10 Filip SoučekFilip Souček 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 08.52 2.00
11 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 08.63 1.00
12 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 08.67
13 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 08.71
14 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 08.87
15 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.38
16 Jiří ŠestákJiří Šesták 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 09.42
17 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.43
18 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 09.69

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.11 11.00
2 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 08.35 7.00
3 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 08.41 3.50
4 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.71
5 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.85
6 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.95
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 08.38 6.00
2 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.72
3 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 08.79
4 Nikola KlimešováNikola Klimešová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 08.86
5 14 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 08.98
MS 8 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.23
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.40 5.00
2 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.94
3 Klára ChmeňováKlára Chmeňová 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 09.17
Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 DNS
MS Kateřina AubrechtováKateřina Aubrechtová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.24
MS Magdalena MolíkováMagdalena Molíková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 09.10
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.15 9.00
2 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 08.74
3 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.95
4= Kateřina KubičkováKateřina Kubičková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 09.62
4= 19 Sabina KerekaničováSabina Kerekaničová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 09.62
6 Vanesa ŠlajsováVanesa Šlajsová 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 10.40
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.41 3.50
2 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.69
3 Simona NěmcováSimona Němcová 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 08.86
4 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.23
5 25 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 09.28
6 Michaela GregorováMichaela Gregorová 07 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 11.80
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.20 8.00
2 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.00
3 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.16
MS Markéta ErbenováMarkéta Erbenová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.95
MS Johana SmrčinováJohana Smrčinová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 09.36
MS Anna StrakováAnna Straková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.54
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.46 2.00
2 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 08.93
3= Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 09.30
3= 21 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 09.30
5 Zuzana ČábelkováZuzana Čábelková 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09.44
6 Vendula KotálováVendula Kotálová 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.62
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 08.60
2 Alice KovářováAlice Kovářová 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 08.79
3 Kateřina HomerováKateřina Homerová 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 09.16
4 Linda BednářováLinda Bednářová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 09.52
5 Natálie ŘíhováNatálie Říhová 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 10.14
MS Tereza MartincováTereza Martincová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 08.75
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 08.58 1.00
2 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.66
3 13 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.80
4 Adéla RandákováAdéla Randáková 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.13
5 10 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 7 09.34
6 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.43
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.11 11.00
2 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.15 9.00
3 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.20 8.00
4 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 08.35 7.00
5 29 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 08.38 6.00
6 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.40 5.00
7 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 08.41 3.50
7 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.41 3.50
9 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.46 2.00
10 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 08.58 1.00
11 Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 08.60
12 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.66
13 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.69
14 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.71
15 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.72
16 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 08.74
17 Tereza MartincováTereza Martincová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 08.75
18 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 08.79
18 Alice KovářováAlice Kovářová 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 08.79
20 13 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.80
21 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.85
22 Nikola KlimešováNikola Klimešová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 08.86
22 Simona NěmcováSimona Němcová 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 08.86
24 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 08.93
25 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.94
26 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.95
26 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.95
26 Markéta ErbenováMarkéta Erbenová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.95
29 14 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 08.98
30 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.00
31 Magdalena MolíkováMagdalena Molíková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 09.10
32 Adéla RandákováAdéla Randáková 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.13
33 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.16
33 Kateřina HomerováKateřina Homerová 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 09.16
35 Klára ChmeňováKlára Chmeňová 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 09.17
36 8 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.23
36 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.23
38 Kateřina AubrechtováKateřina Aubrechtová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.24
39 25 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 09.28
40 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 09.30
40 21 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 09.30
42 10 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 7 09.34
43 Johana SmrčinováJohana Smrčinová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 09.36
44 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.43
45 Zuzana ČábelkováZuzana Čábelková 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09.44
46 Linda BednářováLinda Bednářová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 09.52
47 Anna StrakováAnna Straková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.54
48 Kateřina KubičkováKateřina Kubičková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 09.62
48 19 Sabina KerekaničováSabina Kerekaničová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 09.62
48 Vendula KotálováVendula Kotálová 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.62
51 Natálie ŘíhováNatálie Říhová 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 10.14
52 Vanesa ŠlajsováVanesa Šlajsová 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 10.40
53 Michaela GregorováMichaela Gregorová 07 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 11.80
Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 40.60 9.00
2 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 41.56 8.00
3 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 45.12 4.00
4 Ondřej WalterOndřej Walter 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 47.88
5 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 49.98
6 Jakub ŽahourekJakub Žahourek 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 52.67
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 39.74 11.00
2 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 44.06 5.00
3 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 45.57 2.00
4 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 46.45 1.00
5 23 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 47.54
6 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 48.84
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 41.80 7.00
2 Milan SlavětínskýMilan Slavětínský 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 42.53 6.00
3 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 45.29 3.00
4 26 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 50.25
5 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 55.16
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 39.74 11.00
2 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 40.60 9.00
3 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 41.56 8.00
4 11 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 41.80 7.00
5 Milan SlavětínskýMilan Slavětínský 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 42.53 6.00
6 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 44.06 5.00
7 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 45.12 4.00
8 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 45.29 3.00
9 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 45.57 2.00
10 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 46.45 1.00
11 23 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 47.54
12 Ondřej WalterOndřej Walter 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 47.88
13 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 48.84
14 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 49.98
15 26 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 50.25
16 Jakub ŽahourekJakub Žahourek 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 52.67
17 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 55.16

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 42.45 11.00
2 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 44.29 9.00
3 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 45.14 7.00
4 Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 45.95 5.00
5 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 46.76 2.00
MS Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 47.37
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 45.10 8.00
2 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 49.04
3 Anežka HuškováAnežka Hušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 49.79
4 Kateřina HarazinováKateřina Harazinová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 51.82
5 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 52.27
MS Tereza MartincováTereza Martincová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 49.97
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 47.50
2 Aneta SkalákováAneta Skaláková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 48.44
3 Anežka KundrátováAnežka Kundrátová 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 50.90
4 4 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 52.88
5 25 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 53.25
6 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 53.58
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 1.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 46.69 3.00
2 Vendula KocmichováVendula Kocmichová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 47.21 1.00
3 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 50.13
4 Linda BednářováLinda Bednářová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 54.33
MS 27 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 45.20
Magdalena MolíkováMagdalena Molíková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 1.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 51.25
2 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 51.56
3 24 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 66.81
MS Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 47.33
Markéta ErbenováMarkéta Erbenová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 1.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 45.78 6.00
2 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 46.33 4.00
3 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 48.01
4 Eva ŠikováEva Šiková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 48.07
5 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 49.21
MS Anna StrakováAnna Straková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 53.04
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 42.45 11.00
2 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 44.29 9.00
3 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 45.10 8.00
4 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 45.14 7.00
5 27 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 45.20
6 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 45.78 6.00
7 Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 45.95 5.00
8 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 46.33 4.00
9 11 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 46.69 3.00
10 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 46.76 2.00
11 Vendula KocmichováVendula Kocmichová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 47.21 1.00
12 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 47.33
13 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 47.37
14 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 47.50
15 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 48.01
16 Eva ŠikováEva Šiková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 48.07
17 Aneta SkalákováAneta Skaláková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 48.44
18 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 49.04
19 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 49.21
20 Anežka HuškováAnežka Hušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 49.79
21 Tereza MartincováTereza Martincová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 49.97
22 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 50.13
23 Anežka KundrátováAnežka Kundrátová 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 50.90
24 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 51.25
25 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 51.56
26 Kateřina HarazinováKateřina Harazinová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 51.82
27 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 52.27
28 4 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 52.88
29 Anna StrakováAnna Straková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 53.04
30 25 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 53.25
31 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 53.58
32 Linda BednářováLinda Bednářová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 54.33
33 24 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 66.81
Magdalena MolíkováMagdalena Molíková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 DNS
Markéta ErbenováMarkéta Erbenová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 11 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 9 2:37.59 8.00
2 6 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 2:40.67 4.00
3 22 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 2:41.09 3.00
4 14 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 2:43.96 2.00
5 28 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11 2:46.48 1.00
6 18 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 2:54.87
7 25 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 2:58.16
8 23 Veronika HejdováVeronika Hejdová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 3:04.42
9 10 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 12 3:10.70
10 26 Eliška VohryzkováEliška Vohryzková 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 10 3:31.83
MS 8 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:48.26
MS 5 Michaela RozmušováMichaela Rozmušová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 2:47.71
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 29 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10 2:27.65 11.00
2 4 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:30.22 9.00
3 9 Klára HubenkováKlára Hubenková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 2:39.82 7.00
4 13 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:40.14 6.00
5 15 Šárka KrchováŠárka Krchová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 2:40.57 5.00
6 20 Karolína CvachováKarolína Cvachová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:50.89
7 16 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 9 2:53.84
8 21 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 2:54.68
9 12 Viktorie SkřivanováViktorie Skřivanová 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 12 2:56.21
10 19 Sabina KerekaničováSabina Kerekaničová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 3:20.94
11 24 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 11 3:47.70
MS 27 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:29.62
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 29 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10 2:27.65 11.00
2 27 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:29.62
3 4 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:30.22 9.00
4 11 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 9 2:37.59 8.00
5 9 Klára HubenkováKlára Hubenková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 2:39.82 7.00
6 13 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:40.14 6.00
7 15 Šárka KrchováŠárka Krchová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 2:40.57 5.00
8 6 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 2:40.67 4.00
9 22 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 2:41.09 3.00
10 14 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 2:43.96 2.00
11 28 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11 2:46.48 1.00
12 5 Michaela RozmušováMichaela Rozmušová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 2:47.71
13 8 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:48.26
14 20 Karolína CvachováKarolína Cvachová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:50.89
15 16 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 9 2:53.84
16 21 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 2:54.68
17 18 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 2:54.87
18 12 Viktorie SkřivanováViktorie Skřivanová 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 12 2:56.21
19 25 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 2:58.16
20 23 Veronika HejdováVeronika Hejdová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 3:04.42
21 10 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 12 3:10.70
22 19 Sabina KerekaničováSabina Kerekaničová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 3:20.94
23 26 Eliška VohryzkováEliška Vohryzková 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 10 3:31.83
24 24 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 11 3:47.70

1500 m - Žáci

(st, 1.5.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Jakub HomolaJakub Homola 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10 4:39.98 11.00
2 11 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 4:53.93 9.00
3 22 David PiklDavid Pikl 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 5:03.10 8.00
4 45 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 5:03.78 7.00
5 23 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 15 5:04.61 6.00
6 18 Hynek HrdličkaHynek Hrdlička 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11 5:08.89 5.00
7 9 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 5:11.92 4.00
8 15 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 5:11.96 3.00
9 12 Adam KubátAdam Kubát 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 5:17.25 2.00
10 5 Prokop VovesnýProkop Vovesný 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 5:23.04 1.00
11 14 Samuel GabčoSamuel Gabčo 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 5:34.10
12 30 Adam KyselAdam Kysel 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14 5:39.17
13 26 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 13 5:43.43
14 1 Václav TurekVáclav Turek 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 16 5:49.76
MS 27 Václav HavlíčekVáclav Havlíček 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 9 5:37.71
MS 31 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 5:25.26
Celkem 16 závodníků

100 m překážek - Žáci

(st, 1.5.2019 - 10:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 14.78 11.00
2 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 16.36 9.00
3 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 16.44 8.00
4 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8 17.43 7.00
5 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 18.24 6.00
6 Matyáš NečasMatyáš Nečas 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 19.75 5.00
7 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 21.50 4.00
8 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 23.64 3.00
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 10:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 15.07 11.00
2 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 16.17 9.00
3 Laura ČutkováLaura Čutková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 16.29 8.00
4 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 16.32 7.00
5 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 16.66 5.00
6 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 20.79
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 16.37 6.00
2 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 16.73 4.00
3 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 17.68 3.00
4 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 19.23 2.00
5 Kateřina KubičkováKateřina Kubičková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 20.25 1.00
6 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 20.93
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 15.07 11.00
2 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 16.17 9.00
3 Laura ČutkováLaura Čutková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 16.29 8.00
4 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 16.32 7.00
5 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 16.37 6.00
6 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 16.66 5.00
7 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 16.73 4.00
8 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 17.68 3.00
9 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 19.23 2.00
10 Kateřina KubičkováKateřina Kubičková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 20.25 1.00
11 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 20.79
12 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 20.93

4 x 60 m - Žáci

(st, 1.5.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vobruba, Kubát, Krejčí, Pánek Vobruba, Kubát, Krejčí, Pánek T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 32.39 11.00
2 Nečas, Poslušný, Strnad, Urbánek Nečas, Poslušný, Strnad, Urbánek TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 33.13 9.00
3 Čoka, Drnek, Krejčí, Hlaváč Čoka, Drnek, Krejčí, Hlaváč TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 33.67 8.00
4 30 Kysel, Maloň, Janda, Rada Kysel, Maloň, Janda, Rada T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 33.78 7.00
5 Skuček, Šilhan, Rataj, Basík Skuček, Šilhan, Rataj, Basík TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 34.14 6.00
6 Čermák, Kvasnička, Holoubek, Oborný Čermák, Kvasnička, Holoubek, Oborný TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 36.88 5.00
7 Žahourek, Tomášek, Šesták, Lomský Žahourek, Tomášek, Šesták, Lomský TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 40.24 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bahenská, Chalupová, Králová, Maršálková Bahenská, Chalupová, Králová, Maršálková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 31.79 11.00
2 Kovářová, Cílková, Skaláková, Manuel Kovářová, Cílková, Skaláková, Manuel TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 32.01 9.00
3 21 Albrechtová, Hlaváčová, Kollarová, Šteierová Albrechtová, Hlaváčová, Kollarová, Šteierová TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 32.80 8.00
4 Kűmmelová, Kutová, Kofroňová, Jíšová Kűmmelová, Kutová, Kofroňová, Jíšová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 33.17 7.00
5 Čutková, Hušková, Klimešová, Řehoušková Čutková, Hušková, Klimešová, Řehoušková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 33.44 6.00
6 Dvořáková, Kundrátová, Kouřimová, Kovářová Dvořáková, Kundrátová, Kouřimová, Kovářová TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 34.45 3.00
7 Říhová, Pivcová, Řádová, Dočkalová Říhová, Pivcová, Řádová, Dočkalová SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 35.29 2.00
8 Šebestová, Randáková, Pilátová, Fidlerová Šebestová, Randáková, Pilátová, Fidlerová Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 35.70
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jandová, Kropíková, Skřivanová, Zlamšídlová Jandová, Kropíková, Skřivanová, Zlamšídlová SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 34.20 5.00
2 Příhodová, Šiková, Nováková, Hodinová Příhodová, Šiková, Nováková, Hodinová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 34.43 4.00
3 Voldřichová, Tomášková, Radová, Kostková Voldřichová, Tomášková, Radová, Kostková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 35.57 1.00
4 23 Hejdová, Kubáková, Stejskalová, Tylová Hejdová, Kubáková, Stejskalová, Tylová SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 35.71
5 Šlajsová, Toušková, Chmeňová, Homerová Šlajsová, Toušková, Chmeňová, Homerová VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 35.95
6 Čábelková, Hánová, Leitgebová, Kotálová Čábelková, Hánová, Leitgebová, Kotálová TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 36.09
7 Levá, Divišová, Zemanová, Mlsová Levá, Divišová, Zemanová, Mlsová TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 37.83
MS Martincová, Molíková, Cvachová, Erbenová Martincová, Molíková, Cvachová, Erbenová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 35.99
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bahenská, Chalupová, Králová, Maršálková Bahenská, Chalupová, Králová, Maršálková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 31.79 11.00
2 Kovářová, Cílková, Skaláková, Manuel Kovářová, Cílková, Skaláková, Manuel TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 32.01 9.00
3 21 Albrechtová, Hlaváčová, Kollarová, Šteierová Albrechtová, Hlaváčová, Kollarová, Šteierová TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 32.80 8.00
4 Kűmmelová, Kutová, Kofroňová, Jíšová Kűmmelová, Kutová, Kofroňová, Jíšová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 33.17 7.00
5 Čutková, Hušková, Klimešová, Řehoušková Čutková, Hušková, Klimešová, Řehoušková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 33.44 6.00
6 Jandová, Kropíková, Skřivanová, Zlamšídlová Jandová, Kropíková, Skřivanová, Zlamšídlová SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 34.20 5.00
7 Příhodová, Šiková, Nováková, Hodinová Příhodová, Šiková, Nováková, Hodinová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 34.43 4.00
8 Dvořáková, Kundrátová, Kouřimová, Kovářová Dvořáková, Kundrátová, Kouřimová, Kovářová TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 34.45 3.00
9 Říhová, Pivcová, Řádová, Dočkalová Říhová, Pivcová, Řádová, Dočkalová SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 35.29 2.00
10 Voldřichová, Tomášková, Radová, Kostková Voldřichová, Tomášková, Radová, Kostková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 35.57 1.00
11 Šebestová, Randáková, Pilátová, Fidlerová Šebestová, Randáková, Pilátová, Fidlerová Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 35.70
12 23 Hejdová, Kubáková, Stejskalová, Tylová Hejdová, Kubáková, Stejskalová, Tylová SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 35.71
13 Šlajsová, Toušková, Chmeňová, Homerová Šlajsová, Toušková, Chmeňová, Homerová VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 35.95
14 Martincová, Molíková, Cvachová, Erbenová Martincová, Molíková, Cvachová, Erbenová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 35.99
15 Čábelková, Hánová, Leitgebová, Kotálová Čábelková, Hánová, Leitgebová, Kotálová TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 36.09
16 Levá, Divišová, Zemanová, Mlsová Levá, Divišová, Zemanová, Mlsová TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 37.83

Skok vysoký - Žáci

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.321.371.421.471.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.88 Body
1 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 1 1.76 -----o-o-o-oxoxxx 11.00
2 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 11 1.64 o--oxoxxo-xoxxoxxx 9.00
3 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 8 1.61 ---oooxxooxxx 8.00
4 Milan SlavětínskýMilan Slavětínský
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 4 1.58 oooxooooxxx 7.00
5 Jakub SkučekJakub Skuček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 3 1.55 --o-xooxxx 6.00
6 Libor TupýLibor Tupý
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 10 1.55 ooooxoxxoxxx 5.00
7 Filip SvobodaFilip Svoboda
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 7 1.52 oo-oo-xxx 4.00
8= Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 5 1.42 --oxxx 2.50
8= Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 13 1.42 ooo-xxx 2.50
10 Filip SoučekFilip Souček
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 6 1.42 xxoxxooxxx 1.00
11 Jáchym ŠonkaJáchym Šonka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 9 1.42 oxoxoxxx
12 Jakub ČuřínJakub Čuřín
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 12 1.32 oxxx
David KrejčíDavid Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 2 NM xxx
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 1.5.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.271.321.371.421.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.77 Body
1 Laura ČutkováLaura Čutková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 18 1.47 ooxoooxxx 11.00
2 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 19 1.42 --xooxx 9.00
3 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 17 1.42 oooxoxxx 8.00
4 Aneta KropíkováAneta Kropíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 7 1.37 oxxooxxx 7.00
5 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 6 1.37 --xoxxx 6.00
6= Tereza HánováTereza Hánová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 1 1.32 ooxxx 4.00
6= Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 8 1.32 ooxxx 4.00
6= Magdalena JandováMagdalena Jandová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 5 1.32 ooxxx 4.00
9 Tereza ZlamšídlováTereza Zlamšídlová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 14 1.32 oxoxxx 2.00
10 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 15 1.32 xoxoxx 1.00
11 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 4 1.32 oxxoxxx
12 Anežka KundrátováAnežka Kundrátová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 9 1.27 oxxx
13 Kateřina HarazinováKateřina Harazinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 2 1.27 xoxxx
4 Adéla HolubováAdéla Holubová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3 DNS --------------------
Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 16 NM --xxx
Helena ZachováHelena Zachová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 13 NM xx-
MS Johana SmrčinováJohana Smrčinová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 12 1.32 --------------------
MS Lucie PavlišováLucie Pavlišová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 10 1.27 --xxx
5 Michaela RozmušováMichaela Rozmušová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 11 DNS -------------------
Celkem 19 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(st, 1.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.00 Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 2.90 ---o-ooxxx 11.00
2 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 2.80 --xoxooxxoxxx 9.00
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(st, 1.5.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.801.902.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.60 Body
1 Tereza HánováTereza Hánová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 1 2.00 xxoxoxoxxx 11.00
2 14 Simona VoráčkováSimona Voráčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 2 1.90 oo 9.00
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 1.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 12 6.30 +0.8 m/s 6.13  -0.3--6.136.04  +0.2x6.30  +0.8 11.00
2 Filip SvobodaFilip Svoboda
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 11 5.70 +0.1 m/s 5.45  -0.3x5.70  +0.15.70x5.64  +0.1x 9.00
3 Dominik MarkvartDominik Markvart
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 4 5.58 +0.4 m/s 5.58  +0.45.37  +0.0-5.584.74  +0.64.89  +0.15.24  +0.2 8.00
4 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 18 5.38 +0.3 m/s 4.96  +0.25.21  +1.0-5.214.79  +0.14.94  +0.85.38  +0.3 7.00
5 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 5 5.00 +0.0 m/s x4.89  +0.44.92  +0.14.924.83  +0.04.80  +0.05.00  +0.0 6.00
6 Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 9 5.00 +0.1 m/s 5.00  +0.14.76  +0.34.89  +0.05.004.73  +0.14.77  +0.24.61  +0.2 5.00
7 Jakub ŠimekJakub Šimek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 13 4.97 +0.1 m/s 4.97  +0.14.61  +0.34.13  +0.54.974.37  +0.44.43  +0.24.67  +0.1 4.00
8 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 7 4.87 +0.2 m/s 4.87  +0.24.60  -1.2-4.874.29  +0.14.81  +0.44.84  +0.1 3.00
9 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 15 4.63 +0.8 m/s 4.63  +0.8xx4.630.00.00.0 2.00
10 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1 4.60 -0.1 m/s x4.60  -0.1x4.600.00.00.0 1.00
11 Jakub JiraňJakub Jiraň
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 3 4.55 +0.0 m/s 4.55  +0.04.36  +0.44.54  +0.14.550.00.00.0
12 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 2 4.45 +0.1 m/s 4.30  +1.03.64  +0.44.45  +0.14.450.00.00.0
13 Filip SoučekFilip Souček
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 10 4.42 +0.0 m/s xx4.42  +0.04.420.00.00.0
14 Jakub ČuřínJakub Čuřín
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 17 4.29 +0.3 m/s 4.29  +0.34.27  +0.04.29  +0.14.290.00.00.0
15 Jáchym ŠonkaJáchym Šonka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 14 4.04 +0.0 m/s 3.75  +0.14.04  +0.04.02  +0.14.040.00.00.0
16 5 Prokop VovesnýProkop Vovesný
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 16 4.01 +0.0 m/s 3.94  +0.64.01  +0.0x4.010.00.00.0
17 Martin ObornýMartin Oborný
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 6 3.94 +0.5 m/s 3.94  +0.53.89  +0.32.61  +0.03.940.00.00.0
MS Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 8 5.29 +0.3 m/s 5.29  +0.3-5.07  +0.05.290.00.00.0
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 23 4.94 +0.3 m/s 4.94  +0.34.75  +0.64.92  +0.84.944.82  +0.84.76  +0.10.0 11.00
2 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 37 4.85 -0.3 m/s 4.83  +0.14.72  +0.2x4.834.85  -0.34.80  +0.04.78  -0.1 9.00
3 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 11 4.82 +0.4 m/s x4.79  +0.74.82  +0.44.82xxx 8.00
4 Renata TurkováRenata Turková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
04 35 4.82 +0.7 m/s 4.82  +0.74.31  +0.3-4.820.00.00.0 7.00
5 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 36 4.69 +0.0 m/s 4.49  +1.14.32  +0.24.69  +0.04.694.58  +0.34.60  -0.44.46  -0.1 6.00
6 Barbora CílkováBarbora Cílková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 3 4.59 +1.1 m/s x4.59  +1.14.39  +0.04.59xx4.42  +0.7 5.00
7 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 32 4.58 +0.1 m/s 4.56  +0.54.32  +0.2x4.564.58  +0.14.52  +0.54.36  -0.3 4.00
8 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 31 4.47 +0.3 m/s 4.47  +0.34.35  +0.7x4.474.27  +0.24.00  +0.44.08  -0.2 3.00
9 Melanie TurkováMelanie Turková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 22 4.45 +0.2 m/s 4.45  +0.24.30  +0.64.33  +0.54.450.00.00.0 2.00
10 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 34 4.44 +0.8 m/s 4.44  +0.84.40  +0.54.01  +0.04.440.00.00.0 1.00
11 Zuzana JíšováZuzana Jíšová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 9 4.43 +0.3 m/s 4.43  +0.34.30  +1.14.28  +0.14.430.00.00.0
12 Magdalena JandováMagdalena Jandová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 8 4.42 +0.2 m/s 4.42  +0.24.39  +0.94.35  +0.04.420.00.00.0
13 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 10 4.41 +0.3 m/s x4.29  +1.34.41  +0.34.410.00.00.0
14 Aneta SkalákováAneta Skaláková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 18 4.35 +0.9 m/s 4.05  +0.54.35  +0.94.28  +0.84.350.00.00.0
15 Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 5 4.34 +0.0 m/s 4.23  +0.24.34  +0.04.26  +0.44.340.00.00.0
16 Klára ChmeňováKlára Chmeňová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 7 4.34 +0.4 m/s 4.34  +0.44.12  +0.8x4.340.00.00.0
17 Alice KovářováAlice Kovářová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 12 4.34 +0.1 m/s 3.65  +0.5x4.34  +0.14.340.00.00.0
18 28 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 25 4.33 +0.8 m/s 4.33  +0.84.33  +1.03.88  +0.24.330.00.00.0
19 Barbora PříhodováBarbora Příhodová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 17 4.31 +1.0 m/s 4.31  +1.04.15  +0.54.01  +0.74.310.00.00.0
20 Aneta KropíkováAneta Kropíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 13 4.29 +0.3 m/s 4.29  +0.33.94  +0.53.82  +0.74.290.00.00.0
21 Eva ŠikováEva Šiková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 19 4.26 -0.7 m/s 3.94  +0.24.04  -0.14.26  -0.74.260.00.00.0
22 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 30 4.24 +0.0 m/s 4.11  +0.54.24  +0.04.23  +0.04.240.00.00.0
23 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 15 4.16 +0.0 m/s 3.98  +0.64.16  +0.04.08  +0.44.160.00.00.0
24 Nina TouškováNina Toušková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
07 21 3.99 +0.5 m/s 3.14  +0.23.98  +0.13.99  +0.53.990.00.00.0
25 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 6 3.96 +0.6 m/s 3.79  +0.03.96  +0.63.86  +0.03.960.00.00.0
26 23 Veronika HejdováVeronika Hejdová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 27 3.90 +0.5 m/s 3.77  +0.43.90  +0.53.57  -1.23.900.00.00.0
27 Tereza ZlamšídlováTereza Zlamšídlová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 26 3.88 +0.3 m/s 3.82  +1.53.88  +0.33.69  -0.43.880.00.00.0
28 Kateřina KubičkováKateřina Kubičková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 14 3.81 -0.5 m/s 3.81  -0.5xx3.810.00.00.0
29 Simona NěmcováSimona Němcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 16 3.75 -0.3 m/s xx3.75  -0.33.750.00.00.0
30 Linda BednářováLinda Bednářová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 2 3.62 +0.2 m/s x2.76  +1.03.62  +0.23.620.00.00.0
31 Helena ZachováHelena Zachová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 24 3.56 +0.3 m/s 3.56  +0.33.48  +0.23.45  +0.73.560.00.00.0
32 Vanesa ŠlajsováVanesa Šlajsová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
07 20 3.39 +1.1 m/s 3.36  +0.23.39  +1.12.91  +0.03.390.00.00.0
Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 4 DNS ---0---
6 Bára KurzováBára Kurzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 33 NM xxx0.00.00.00.0
Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 29 NM xxx0.00.00.00.0
MS Anna StrakováAnna Straková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 28 3.10 +1.3 m/s ---0---
MS Kateřina AubrechtováKateřina Aubrechtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 1 3.90 +0.0 m/s xxx0.00.00.00.0
Celkem 37 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 13 10.50 10.5009.2310.4310.5009.40xx 11.00
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 25 09.74 09.7408.9508.8809.74xx08.81 9.00
3 Vendula KocmichováVendula Kocmichová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 5 09.36 09.3608.6208.9509.3608.2308.2308.91 8.00
4 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 8 09.29 08.4808.89x08.8909.2009.0909.29 7.00
5 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 3 09.14 09.1409.0109.0909.14x09.0008.88 6.00
6 Zdeňka HerdováZdeňka Herdová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 24 09.09 08.6808.8508.4908.8509.0609.0908.60 5.00
7 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 23 08.55 08.4408.5508.4908.5508.1208.3908.26 4.00
8 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 19 08.49 08.4908.4008.1808.49--07.90 3.00
9 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 22 08.31 07.5108.3107.6408.310.00.00.0 2.00
10 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 20 08.18 07.8808.1807.6908.180.00.00.0 1.00
11 12 Viktorie SkřivanováViktorie Skřivanová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 17 08.13 x08.1308.1208.130.00.00.0
12 Ema MlsováEma Mlsová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
05 12 08.13 07.5808.1308.0908.130.00.00.0
13 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 2 08.11 07.9208.1107.8508.110.00.00.0
14 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 9 08.09 06.7207.9608.0908.090.00.00.0
15 Tereza ŠestákováTereza Šestáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 18 08.05 07.5607.9908.0508.050.00.00.0
16 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 21 07.88 07.2307.5307.8807.880.00.00.0
17 Barbora LeváBarbora Levá
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 11 07.77 07.3307.7707.2607.770.00.00.0
18 Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 4 07.72 07.7207.5607.6307.720.00.00.0
19 Vendula KotálováVendula Kotálová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 6 07.27 07.2307.2706.5207.270.00.00.0
20 Iva KratochvílováIva Kratochvílová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
04 7 07.19 07.1406.4007.1907.190.00.00.0
21 Adéla RandákováAdéla Randáková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 15 07.03 07.0306.9406.5207.030.00.00.0
22 Zuzana ČábelkováZuzana Čábelková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 1 06.98 06.9806.1706.5006.980.00.00.0
23 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 10 06.23 06.1605.1506.2306.230.00.00.0
24 Natálie ŘíhováNatálie Říhová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 16 06.04 06.0403.7605.7306.040.00.00.0
25 Karolína ProkešováKarolína Prokešová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 14 05.22 05.22x05.1605.220.00.00.0
Celkem 25 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 1.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 9 12.52 x12.3812.5212.5211.580.00.0 11.00
2 Pavel TomášekPavel Tomášek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 16 12.01 11.4211.2811.9011.9011.8112.0111.27 9.00
3 Ondřej LetochaOndřej Letocha
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 6 09.67 09.6709.5109.1009.6709.6409.5609.01 8.00
4 Milan SlavětínskýMilan Slavětínský
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 13 09.49 08.9608.9708.6808.97x08.9409.49 7.00
5 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 20 09.41 09.1609.1409.2309.2308.7408.7209.41 6.00
6 Martin FerkoMartin Ferko
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 2 09.14 09.1008.3108.1609.1008.3709.0909.14 5.00
7 Libor TupýLibor Tupý
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 17 09.03 x09.03x09.03x08.6408.32 4.00
8 Adam RatajAdam Rataj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 11 08.78 07.9508.4908.7808.780.00.00.0 3.00
9 Jakub SmetanaJakub Smetana
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 14 08.65 08.5508.6508.5708.650.00.00.0 2.00
10 14 Samuel GabčoSamuel Gabčo
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 3 08.28 x08.1708.2808.280.00.00.0 1.00
11 Matouš VobrubaMatouš Vobruba
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 18 08.00 08.0007.4107.7808.000.00.00.0
12 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 8 07.79 07.5807.7907.5207.790.00.00.0
13 Pavel PrančlPavel Prančl
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 10 07.66 06.7406.8507.6607.660.00.00.0
14 9 Jakub JandaJakub Janda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 5 07.52 07.5207.1207.3007.520.00.00.0
15 Vojtěch CapoušekVojtěch Capoušek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 1 06.55 06.5506.3606.3506.550.00.00.0
16 Lukáš LomskýLukáš Lomský
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 7 06.46 06.2606.46-06.460.00.00.0
17 Ondřej WalterOndřej Walter
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 19 05.89 05.8905.6205.7305.890.00.00.0
18 Matěj TomášekMatěj Tomášek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 15 05.87 05.0805.87-05.870.00.00.0
19 Patrik SedlákPatrik Sedlák
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 12 04.10 03.0504.10x04.100.00.00.0
Jan HyánekJan Hyánek
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(st, 1.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 6 30.68 26.1027.0208.4027.0228.8830.6829.67 11.00
2 Tereza ŠestákováTereza Šestáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 14 24.44 22.4724.4423.9824.4422.4422.33x 9.00
3 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 15 22.22 17.6122.22x22.2218.6620.3719.36 8.00
4 Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 3 22.15 x19.2920.5920.5920.5022.15x 7.00
5 Barbora PříhodováBarbora Příhodová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 13 21.16 20.1620.6720.1120.6720.4521.16x 6.00
6 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 10 20.90 x20.90x20.9018.26x20.10 5.00
7 Iva KratochvílováIva Kratochvílová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
04 5 20.40 13.9615.6718.7718.7720.4015.16x 4.00
8 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 11 19.20 x18.0219.2019.2017.51x19.19 3.00
9 Ema MlsováEma Mlsová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
05 7 18.55 18.5517.9718.3618.550.00.00.0 2.00
10 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 8 18.47 17.5616.7318.4718.470.00.00.0 1.00
11 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 2 17.94 x17.94x17.940.00.00.0
12 Karolína ProkešováKarolína Prokešová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 12 15.98 15.9815.2515.5715.980.00.00.0
13 Natálie NěmcováNatálie Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 9 15.84 x15.84x15.840.00.00.0
14 Ema ChramostováEma Chramostová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 4 08.04 08.04xx08.040.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub SmetanaJakub Smetana
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 10 31.70 28.74x31.7031.7028.86xx 11.00
2 Adam RatajAdam Rataj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 8 27.29 27.2927.2425.9427.2923.9425.33x 9.00
3 Pavel TomášekPavel Tomášek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 12 26.48 24.43x26.4826.4825.0724.0925.94 8.00
4 Ondřej LetochaOndřej Letocha
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 5 24.19 22.51xx22.5124.1923.84x 7.00
5 Lukáš LomskýLukáš Lomský
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 6 16.98 x14.38x14.3815.3816.9814.87 6.00
6 Vojtěch CapoušekVojtěch Capoušek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 1 15.20 09.0113.9615.2015.2013.1914.9214.38 5.00
7 Jakub KršekJakub Kršek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 4 14.77 x13.3314.7714.7713.3913.95x 4.00
8 Matěj TomášekMatěj Tomášek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 11 14.49 14.49x12.4514.4913.2311.1609.53 3.00
9 Pavel PrančlPavel Prančl
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 7 12.79 12.7912.2511.8012.79--- 2.00
10 Patrik SedlákPatrik Sedlák
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 9 10.55 10.55xx10.55--- 1.00
11 Jan HoloubekJan Holoubek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 2 09.95 09.9508.9509.0409.95---
Jan HyánekJan Hyánek
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 3 DNS ---0---
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(st, 1.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 21 32.40 31.7918.43x31.7932.0432.4032.33 11.00
2 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 11 30.78 28.7527.3430.7830.7828.7727.750.0 9.00
3 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 10 30.41 26.5029.0229.1429.1430.4124.2325.07 8.00
4 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 19 26.08 24.1216.85x24.1226.080.00.0 7.00
5 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 5 24.15 23.2717.8415.7123.2720.2319.9124.15 6.00
6 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 12 21.52 21.1117.1819.2021.1121.5220.82x 5.00
7 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 16 21.43 21.43-x21.430.00.00.0 4.00
8 Melanie TurkováMelanie Turková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 17 20.55 20.5519.4019.8520.550.00.00.0 3.00
9 28 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 20 18.45 18.4517.83x18.450.00.00.0 2.00
10 Zdeňka HerdováZdeňka Herdová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 4 18.38 16.4718.38x18.380.00.00.0 1.00
11 Kateřina HarazinováKateřina Harazinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 3 18.22 17.9118.2214.1718.220.00.00.0
12 Barbora LeváBarbora Levá
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 9 17.64 17.6414.3416.1517.640.00.00.0
13 16 Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 7 17.21 x17.21x17.210.00.00.0
14 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 1 15.87 12.1210.7515.8715.870.00.00.0
15 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 2 15.28 15.2813.3812.4315.280.00.00.0
16 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 18 15.14 15.05x15.1415.140.00.00.0
17 Karolína ProkešováKarolína Prokešová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 14 14.51 14.5113.32x14.510.00.00.0
18 Iva KratochvílováIva Kratochvílová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
04 6 13.87 13.8713.0713.0213.870.00.00.0
19 24 Veronika NováVeronika Nová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 13 12.62 10.51x12.6212.620.00.00.0
MS Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 8 26.90 25.9825.2626.9026.900.00.00.0
MS Natálie SlavíkováNatálie Slavíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 15 16.35 15.2816.3511.6416.350.00.00.0
Celkem 21 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 1.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 12 37.45 29.5931.18x31.1837.4533.9731.44 11.00
2 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 14 36.67 31.4127.9230.9131.4136.670.00.0 9.00
3 Libor TupýLibor Tupý
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 19 34.69 31.0231.8833.9533.9534.69x30.91 8.00
4 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 6 34.21 34.2128.4427.6334.21xx28.92 7.00
5 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 11 33.34 25.9728.5132.4032.40-33.34- 6.00
6 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1 31.23 27.6631.01x31.01-31.23x 5.00
7 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 16 30.12 26.09x28.7928.7924.8423.7430.12 4.00
8 14 Samuel GabčoSamuel Gabčo
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 3 29.40 -22.1029.4029.4026.7323.3825.09 3.00
9 Pavel TomášekPavel Tomášek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 18 28.77 26.5328.7725.6728.770.00.00.0 2.00
10 Martin FerkoMartin Ferko
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 2 26.91 23.2226.2626.9126.910.00.00.0 1.00
11 David KrejčíDavid Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 7 22.82 21.5621.0422.8222.820.00.00.0
12 Matyáš NečasMatyáš Nečas
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 10 21.48 15.8121.4820.0821.480.00.00.0
13 22 David PiklDavid Pikl
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 13 20.41 xx20.4120.410.00.00.0
14 Ondřej LetochaOndřej Letocha
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 9 20.40 20.4020.34x20.400.00.00.0
15 Jakub ŽahourekJakub Žahourek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 20 19.89 18.5819.8916.4219.890.00.00.0
16 Jakub KršekJakub Kršek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 8 10.78 10.7807.9108.0510.780.00.00.0
17 Patrik SedlákPatrik Sedlák
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 15 07.92 07.9206.3007.9207.920.00.00.0
Jan HyánekJan Hyánek
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 5 DNS ---0---
27 Václav HavlíčekVáclav Havlíček
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 4 NM xxx0.00.00.00.0
Jiří ŠestákJiří Šesták
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 17 NM -xx0.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků