výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky

Tábor (11. 5. 2019)

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 49 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 1:52.96
2 37 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 1:57.66
3 29 Adam FišerAdam Fišer 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 1:57.69
4 44 Jan ŠílaJan Šíla 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 2:00.75
5 33 Radim ČančuraRadim Čančura 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 2:06.16
6 13 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 2:07.86
7 43 František FrühaufFrantišek Frühauf 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 2:08.56
8 21 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 2:09.56
9 40 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 9 2:22.95
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 28 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10 1:57.85
2 42 Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 2:06.45
3 35 Filip KrejčíFilip Krejčí 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 2:08.00
4 10 Jiří HrdoušekJiří Hrdoušek 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 2:09.72
5 2 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 2:09.79
6 34 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 9 2:13.09
7 36 Pavel SedlákPavel Sedlák 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 2:14.10
8 41 Vítek BezpalecVítek Bezpalec 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 2:25.42
9 38 Matyáš HiršMatyáš Hirš 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 2:30.98
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 49 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 1:52.96
2 37 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 1:57.66
3 29 Adam FišerAdam Fišer 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 1:57.69
4 28 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10 1:57.85
5 44 Jan ŠílaJan Šíla 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 2:00.75
6 33 Radim ČančuraRadim Čančura 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 2:06.16
7 42 Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 2:06.45
8 13 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 2:07.86
9 35 Filip KrejčíFilip Krejčí 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 2:08.00
10 43 František FrühaufFrantišek Frühauf 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 2:08.56
11 21 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 2:09.56
12 10 Jiří HrdoušekJiří Hrdoušek 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 2:09.72
13 2 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 2:09.79
14 34 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 9 2:13.09
15 36 Pavel SedlákPavel Sedlák 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 2:14.10
16 40 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 9 2:22.95
17 41 Vítek BezpalecVítek Bezpalec 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 2:25.42
18 38 Matyáš HiršMatyáš Hirš 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 2:30.98

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 9 Beáta MaleninskáBeáta Maleninská 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 2:06.20
2 18 Kateřina BlackáKateřina Blacká 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 2:06.65
3 5 Tereza ČečkováTereza Čečková 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 2:07.66
4 1 Anastasia BogdanovaAnastasia Bogdanova 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:09.36
5 12 Adléta JirsováAdléta Jirsová 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 2:10.11
6 26 Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:11.30
MS 30 Kaštovská AnnaKaštovská Anna 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 2:28.24
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 15 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:05.00
2 4 Eliška SvatošováEliška Svatošová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 2:05.27
3 27 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 2:11.57
4 31 Jolana PrixováJolana Prixová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 2:13.70
5 45 Daniela RoučkováDaniela Roučková 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 2:14.68
6 11 Barbora PlonerováBarbora Plonerová 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:25.91
7 14 Magdaléna TurkováMagdaléna Turková 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 2:27.05
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 15 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:05.00
2 4 Eliška SvatošováEliška Svatošová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 2:05.27
3 9 Beáta MaleninskáBeáta Maleninská 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 2:06.20
4 18 Kateřina BlackáKateřina Blacká 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 2:06.65
5 5 Tereza ČečkováTereza Čečková 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 2:07.66
6 1 Anastasia BogdanovaAnastasia Bogdanova 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:09.36
7 12 Adléta JirsováAdléta Jirsová 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 2:10.11
8 26 Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:11.30
9 27 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 2:11.57
10 31 Jolana PrixováJolana Prixová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 2:13.70
11 45 Daniela RoučkováDaniela Roučková 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 2:14.68
12 11 Barbora PlonerováBarbora Plonerová 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:25.91
13 14 Magdaléna TurkováMagdaléna Turková 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 2:27.05
14 30 Kaštovská AnnaKaštovská Anna 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 2:28.24