výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky

Tábor (11. 5. 2019)

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš HavelMatyáš Havel
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
08 11 10.26 08.8107.7709.8609.8610.2610.0010.06
2 Matěj DušákMatěj Dušák
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
08 3 09.29 08.2708.2907.8908.2908.9709.2908.91
3 Ondřej BenešOndřej Beneš
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
09 1 08.45 07.2507.9807.6607.9807.3108.4508.00
4 Šimon BoháčŠimon Boháč
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
08 10 08.28 08.2808.0908.1708.2808.0307.7607.60
5 Jan LorencJan Lorenc
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
08 6 08.21 08.0808.2107.2108.2106.7407.9907.54
6 Martin DoubekMartin Doubek
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
09 2 07.29 06.2706.6506.5406.6506.6307.2907.00
7 David FerkoDavid Ferko
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 5 06.92 05.8506.9206.8906.9206.3006.6806.02
8 Ludvík EngelLudvík Engel
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
08 4 06.81 06.6405.5705.2506.6406.8106.5806.64
9 Martin ŠímaMartin Šíma
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
09 9 06.41 05.9006.4105.0406.410.00.00.0
10 Jan SládekJan Sládek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
08 8 06.28 06.2805.5506.2406.280.00.00.0
11 Tobiáš PetrůTobiáš Petrů
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
09 7 05.73 05.7305.3705.4105.730.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra ŠtabrňákováPetra Štabrňáková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
08 16 09.53 08.3208.8408.4908.8408.5408.2709.53
2 Veronika KlokočkováVeronika Klokočková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
09 17 09.34 07.7108.0808.7008.7008.9009.3409.32
3 Iveta CapůrkováIveta Capůrková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
08 2 08.42 08.4207.7708.2408.4207.9207.9408.37
4 Lucie ŠpátováLucie Špátová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 12 07.54 07.5406.8505.8707.54---
5 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 14 07.38 06.7107.3807.0307.3806.9907.3107.31
6 Markéta SehnalováMarkéta Sehnalová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 9 06.20 05.6206.0606.2006.2005.8705.3605.28
7 Kateřina KosinkováKateřina Kosinková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
08 6 06.06 -06.06x06.0605.5505.84-
8 Natálie VajshárováNatálie Vajshárová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
08 13 05.77 -05.7705.7405.77---
9 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 10 05.69 05.6504.4905.6905.69---
10 Adéla ČížkováAdéla Čížková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
08 3 05.58 05.5605.4405.5805.58---
11 Nicol PetscherováNicol Petscherová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
08 15 05.37 04.8705.0905.3705.37---
Denisa ŠediváDenisa Šedivá
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 11 NM ---0---
1 Anastasia BogdanovaAnastasia Bogdanova
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 1 NM ---0---
Celkem 13 závodníků