Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky
Tábor (11. 5. 2019)200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Finále)
Finále (so, 11.5.2019 - 15:30) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub SkučekJakub Skuček | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 31.24 | ||||||||||||||
2 | Pavel PoslušnýPavel Poslušný | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 32.53 | ||||||||||||||
3 | Šimon UrbánekŠimon Urbánek | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 7 | 33.94 | ||||||||||||||
4 | Matyáš NečasMatyáš Nečas | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 35.72 | ||||||||||||||
5 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 5 | 36.90 | ||||||||||||||
6 | 17 | Jan ČermákJan Čermák | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 2 | 48.08 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 11.5.2019 - 15:20) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 30.93 | ||||||||||||||
2 | Lucie KrálováLucie Králová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 31.50 | ||||||||||||||
3 | Anna BorováAnna Borová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 32.02 | ||||||||||||||
4 | Melanie TurkováMelanie Turková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 32.60 | ||||||||||||||
5 | Aneta SkalákováAneta Skaláková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 34.82 | ||||||||||||||
6 | Andrea NikodémováAndrea Nikodémová | 04 | Atletika Písek, z.s. | 6 | 35.48 | ||||||||||||||
Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 15:20) official | Vítr: -2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MikešováLucie Mikešová | 04 | Atletika Prachatice | 5 | 34.81 | ||||||||||||||
2 | Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 36.64 | ||||||||||||||
3 | Barbora PříhodováBarbora Příhodová | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 37.57 | ||||||||||||||
4 | Adéla StruskováAdéla Strusková | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 2 | 39.54 | ||||||||||||||
Petra NedvědováPetra Nedvědová | 05 | SKOK J. Hradec, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Eva ŠikováEva Šiková | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 30.93 | |||
2 | Lucie KrálováLucie Králová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 31.50 | |||
3 | Anna BorováAnna Borová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 32.02 | |||
4 | Melanie TurkováMelanie Turková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 32.60 | |||
5 | Lucie MikešováLucie Mikešová | 04 | Atletika Prachatice | 5 | 34.81 | |||
6 | Aneta SkalákováAneta Skaláková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 34.82 | |||
7 | Andrea NikodémováAndrea Nikodémová | 04 | Atletika Písek, z.s. | 6 | 35.48 | |||
8 | Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 36.64 | |||
9 | Barbora PříhodováBarbora Příhodová | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 37.57 | |||
10 | Adéla StruskováAdéla Strusková | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 2 | 39.54 | |||
Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 2 | DNS | ||||
Petra NedvědováPetra Nedvědová | 05 | SKOK J. Hradec, z.s. | 3 | DNS | ||||
Eva ŠikováEva Šiková | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | DNF |