Víceboje na Děkance
Praha - Děkanka (4. - 5. 5. 2019)60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 09:30) unofficial | Vítr: +1.3 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 185 | Matyáš VaněkMatyáš Vaněk | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 07.44 | 732.00 | ||||||||||||
2 | 186 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 07.73 | 640.00 | ||||||||||||
3 | 172 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 3 | 07.77 | 628.00 | ||||||||||||
4 | 190 | Bao Tran ThaiBao Tran Thai | 04 | SK Jeseniova | 5 | 07.85 | 604.00 | ||||||||||||
5 | 182 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 6 | 08.51 | 421.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 09:30) unofficial | Vítr: +0.7 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 176 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.90 | 589.00 | ||||||||||||
2 | 187 | Petr MalaniukPetr Malaniuk | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 07.93 | 580.00 | ||||||||||||
3 | 175 | Bořek BrejchaBořek Brejcha | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 08.01 | 557.00 | ||||||||||||
4 | 189 | Jan AuředníkJan Auředník | 05 | SK Jeseniova | 5 | 08.12 | 525.00 | ||||||||||||
5 | 183 | Michael ŠteflMichael Štefl | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 08.15 | 517.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (ne, 5.5.2019 - 09:30) unofficial | Vítr: +1.8 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 174 | Jakub OlivaJakub Oliva | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.43 | 441.00 | ||||||||||||
2 | 179 | Jakub GregovskýJakub Gregovský | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 6 | 08.54 | 413.00 | ||||||||||||
3 | 191 | Daniel KopřivaDaniel Kopřiva | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 08.59 | 401.00 | ||||||||||||
4 | 177 | Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 08.60 | 398.00 | ||||||||||||
5 | 178 | Jakub HálaJakub Hála | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 08.76 | 359.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (ne, 5.5.2019 - 09:30) unofficial | Vítr: +1.4 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
171 | Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou | 04 | Spartak Praha 4 | 6 | DNS | ||||||||||||||
1 | 181 | Jan MozgaJan Mozga | 05 | TJ Dukla Praha | 3 | 08.07 | 540.00 | ||||||||||||
2 | 192 | Matěj HošekMatěj Hošek | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 08.22 | 498.00 | ||||||||||||
3 | 180 | Jindřich HolinaJindřich Holina | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 4 | 08.90 | 327.00 | ||||||||||||
4 | 188 | Pavel HrubecPavel Hrubec | 05 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 09.23 | 255.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Junioři (Běh)
Běh (so, 4.5.2019 - 11:30) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 157 | Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický | 00 | SK Jeseniova | 12.15 | 622.00 | |||||||||||||
Poznámky:Závodník běžel v Běhu Dci 01, dráha 3 |
|||||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
100 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (so, 4.5.2019 - 11:30) unofficial | Vítr: -0.3 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 164 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 5 | 11.94 | 663.00 | ||||||||||||
2 | 162 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 12.15 | 622.00 | ||||||||||||
4 | 165 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 2 | 12.22 | 608.00 | ||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 11:30) unofficial | Vítr: -1.8 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 161 | Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl | 02 | SK Jeseniova | 3 | 12.34 | 586.00 | ||||||||||||
2 | 167 | Matěj DvořákMatěj Dvořák | 03 | ASK Slavia Praha | 4 | 12.39 | 576.00 | ||||||||||||
3 | 163 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 5 | 12.42 | 571.00 | ||||||||||||
4 | 160 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Dukla Praha | 2 | 12.51 | 554.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 4.5.2019 - 11:30) unofficial | Vítr: -1.7 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 169 | Filip ŠmidaFilip Šmida | 02 | SK Jeseniova | 2 | 12.35 | 584.00 | ||||||||||||
2 | 10 | Tomáš KreidlTomáš Kreidl | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 12.52 | 552.00 | ||||||||||||
3 | 168 | Adam LudvíkAdam Ludvík | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 12.83 | 497.00 | ||||||||||||
4 | 170 | Robin AdamecRobin Adamec | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 13.18 | 438.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 4.5.2019 - 16:00) unofficial | Vítr: +0.9 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 155 | Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | SK Jeseniova | 3 | 19.93 | 785.00 | ||||||||||||
2 | 137 | Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová | 04 | Spartak Praha 4 | 5 | 20.42 | 728.00 | ||||||||||||
3 | 146 | Evelína StaráEvelína Stará | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 20.49 | 720.00 | ||||||||||||
4 | 132 | Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 20.60 | 708.00 | ||||||||||||
5 | 148 | Alexandra PolákováAlexandra Poláková | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 21.06 | 657.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 16:00) unofficial | Vítr: +2.2 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 136 | Zuzana FialováZuzana Fialová | 04 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 20.74 | 692.00 | ||||||||||||
2 | 147 | Sára NoasováSára Noasová | 05 | Spartak Praha 4 | 6 | 20.93 | 671.00 | ||||||||||||
3 | 141 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 20.95 | 669.00 | ||||||||||||
4 | 152 | Klára BělíčkováKlára Bělíčková | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 3 | 21.11 | 651.00 | ||||||||||||
5 | 138 | Ester ČernáEster Černá | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | 21.19 | 643.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 4.5.2019 - 16:00) unofficial | Vítr: +2.9 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 151 | Anna MarešováAnna Marešová | 05 | Spartak Praha 4 | 2 | 21.12 | 650.00 | ||||||||||||
2 | 130 | Eliška NěmečkováEliška Němečková | 05 | ASK Slavia Praha | 5 | 21.33 | 628.00 | ||||||||||||
3 | 131 | Anna WickováAnna Wicková | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 21.63 | 596.00 | ||||||||||||
4 | 154 | Tereza VotinskáTereza Votinská | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 21.85 | 573.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 4.5.2019 - 16:00) unofficial | Vítr: +1.2 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 135 | Kristýna JarošováKristýna Jarošová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 22.01 | 557.00 | ||||||||||||
2 | 150 | Sara MarčićSara Marčić | 05 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 22.71 | 488.00 | ||||||||||||
3 | 129 | Ema JedličkováEma Jedličková | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 22.95 | 466.00 | ||||||||||||
4 | 140 | Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová | 05 | ASK Slavia Praha | 2 | 23.15 | 447.00 | ||||||||||||
5 | 142 | Eva CaldrováEva Caldrová | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 23.70 | 398.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (so, 4.5.2019 - 16:00) unofficial | Vítr: +1.6 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 134 | Stela JoudalováStela Joudalová | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 3 | 21.39 | 621.00 | ||||||||||||
2 | 145 | Monika FlorováMonika Florová | 04 | A. C. Sparta Praha | 5 | 21.46 | 614.00 | ||||||||||||
3 | 153 | Julie ŠorbanováJulie Šorbanová | 05 | ASK Slavia Praha | 2 | 22.06 | 552.00 | ||||||||||||
4 | 144 | Johana BurdováJohana Burdová | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | 22.22 | 536.00 | ||||||||||||
5 | 149 | Maya ManichováMaya Manichová | 05 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 22.73 | 486.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh (so, 4.5.2019 - 15:45) unofficial | Vítr: +0.7 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 105 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 4 | 26.74 | 734.00 | ||||||||||||
2 | 111 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 3 | 26.81 | 728.00 | ||||||||||||
3 | 106 | Tereza EdlováTereza Edlová | 97 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 28.20 | 615.00 | ||||||||||||
4 | 110 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 28.41 | 599.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (so, 4.5.2019 - 15:50) unofficial | Vítr: +1.2 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 128 | Monika PaškováMonika Pašková | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 26.72 | 735.00 | ||||||||||||
2 | 120 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 4 | 26.77 | 731.00 | ||||||||||||
3 | 121 | Anna FeitováAnna Feitová | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 27.74 | 651.00 | ||||||||||||
4 | 119 | Lucie BartůškováLucie Bartůšková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 2 | 28.26 | 610.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 15:50) unofficial | Vítr: +0.2 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 122 | Sofie KonvalinováSofie Konvalinová | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 28.17 | 617.00 | ||||||||||||
2 | 114 | Alena MichálkováAlena Michálková | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | 29.11 | 546.00 | ||||||||||||
3 | 127 | Petra ViplerováPetra Viplerová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 29.25 | 536.00 | ||||||||||||
4 | 116 | Barbora LánskáBarbora Lánská | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 29.41 | 524.00 | ||||||||||||
5 | 115 | Andrea ŽižkováAndrea Žižková | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 29.56 | 513.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 4.5.2019 - 15:50) unofficial | Vítr: +1.2 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 112 | Tereza TóthováTereza Tóthová | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 28.71 | 576.00 | ||||||||||||
2 | 124 | Anna JedličkováAnna Jedličková | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 5 | 29.10 | 547.00 | ||||||||||||
3 | 123 | Zuzana AugustováZuzana Augustová | 03 | ASK Slavia Praha | 3 | 30.04 | 479.00 | ||||||||||||
4 | 126 | Nikola ŠimlováNikola Šimlová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 30.05 | 479.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Junioři (Běh)
Běh (so, 4.5.2019 - 17:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 157 | Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický | 00 | SK Jeseniova | 5 | 53.05 | 679.00 | ||||||||||||
Poznámky:Závodník běžel v běhu Dci 01, dráha 5 |
|||||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (so, 4.5.2019 - 17:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 161 | Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl | 02 | SK Jeseniova | 4 | 55.14 | 593.00 | ||||||||||||
3 | 164 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 2 | 55.28 | 588.00 | ||||||||||||
4 | 163 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 3 | 56.58 | 537.00 | ||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 17:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 167 | Matěj DvořákMatěj Dvořák | 03 | ASK Slavia Praha | 5 | 55.60 | 575.00 | ||||||||||||
2 | 165 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 4 | 55.63 | 574.00 | ||||||||||||
3 | 169 | Filip ŠmidaFilip Šmida | 02 | SK Jeseniova | 3 | 56.62 | 535.00 | ||||||||||||
4 | 162 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 58.67 | 460.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 4.5.2019 - 17:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 168 | Adam LudvíkAdam Ludvík | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 60.19 | 407.00 | ||||||||||||
2 | 160 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Dukla Praha | 2 | 60.24 | 405.00 | ||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
800 m - Muži (Finále)
Finále (so, 4.5.2019 - 12:15) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | Vít RejmonVít Rejmon | 86 | Spartak Praha 4 | 6 | DNF | ||||||||||||||
1 | 4 | Viktor ŠináglViktor Šinágl | 97 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 1:52.26 | |||||||||||||
2 | 8 | Josef PavlátJosef Pavlát | 96 | Spartak Praha 4 | 5 | 1:55.15 | |||||||||||||
3 | 6 | Petr PavlišenPetr Pavlišen | 99 | Spartak Praha 4 | 4 | 1:56.64 | |||||||||||||
4 | 5 | Gerron StewartGerron Stewart | 98 | Spartak Praha 4 | 4 | 1:58.57 | |||||||||||||
5 | 3 | Dominik PaslerDominik Pasler | 98 | Spartak Praha 4 | 2 | 1:59.10 | |||||||||||||
6 | 7 | Tomáš HrdinaTomáš Hrdina | 99 | Spartak Praha 4 | 5 | 2:06.62 | |||||||||||||
7 | 2 | Martin KulhánekMartin Kulhánek | 00 | Spartak Praha 4 | 2 | 2:07.84 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Ženy (Běh)
Běh (ne, 5.5.2019 - 14:15) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 111 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 4 | 2:35.33 | 628.00 | ||||||||||||
2 | 105 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 2 | 2:35.36 | 627.00 | ||||||||||||
3 | 106 | Tereza EdlováTereza Edlová | 97 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 2:40.55 | 567.00 | ||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 14:15) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
115 | Andrea ŽižkováAndrea Žižková | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 55 | DNF | ||||||||||||||
1 | 121 | Anna FeitováAnna Feitová | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:34.86 | 633.00 | ||||||||||||
3 | 128 | Monika PaškováMonika Pašková | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 2:35.34 | 627.00 | ||||||||||||
6 | 120 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 5 | 2:42.18 | 548.00 | ||||||||||||
7 | 119 | Lucie BartůškováLucie Bartůšková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 1 | 2:55.08 | 412.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 14:15) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 122 | Sofie KonvalinováSofie Konvalinová | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:40.91 | 562.00 | ||||||||||||
2 | 123 | Zuzana AugustováZuzana Augustová | 03 | ASK Slavia Praha | 1 | 2:42.44 | 545.00 | ||||||||||||
3 | 127 | Petra ViplerováPetra Viplerová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 55 | 2:44.74 | 520.00 | ||||||||||||
4 | 114 | Alena MichálkováAlena Michálková | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | 2:45.24 | 514.00 | ||||||||||||
5 | 126 | Nikola ŠimlováNikola Šimlová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 2:51.41 | 449.00 | ||||||||||||
6 | 112 | Tereza TóthováTereza Tóthová | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 66 | 2:56.81 | 395.00 | ||||||||||||
7 | 116 | Barbora LánskáBarbora Lánská | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 2:57.31 | 391.00 | ||||||||||||
8 | 124 | Anna JedličkováAnna Jedličková | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 3:00.74 | 358.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 14:45) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 132 | Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 2:34.60 | 636.00 | ||||||||||||
2 | 137 | Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová | 04 | Spartak Praha 4 | 2 | 2:35.67 | 624.00 | ||||||||||||
3 | 141 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 2:37.72 | 599.00 | ||||||||||||
4 | 155 | Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | SK Jeseniova | 66 | 2:50.84 | 455.00 | ||||||||||||
5 | 148 | Alexandra PolákováAlexandra Poláková | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 2:56.06 | 403.00 | ||||||||||||
6 | 142 | Eva CaldrováEva Caldrová | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 2:58.31 | 381.00 | ||||||||||||
7 | 152 | Klára BělíčkováKlára Bělíčková | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 55 | 2:59.30 | 372.00 | ||||||||||||
8 | 147 | Sára NoasováSára Noasová | 05 | Spartak Praha 4 | 5 | 3:13.57 | 249.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 14:45) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 134 | Stela JoudalováStela Joudalová | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 1 | 2:37.56 | 601.00 | ||||||||||||
2 | 146 | Evelína StaráEvelína Stará | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 55 | 2:40.77 | 564.00 | ||||||||||||
3 | 145 | Monika FlorováMonika Florová | 04 | A. C. Sparta Praha | 6 | 2:47.57 | 489.00 | ||||||||||||
4 | 136 | Zuzana FialováZuzana Fialová | 04 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 2:52.21 | 441.00 | ||||||||||||
5 | 138 | Ester ČernáEster Černá | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 2:53.28 | 430.00 | ||||||||||||
6 | 144 | Johana BurdováJohana Burdová | 05 | ASK Slavia Praha | 5 | 3:04.79 | 322.00 | ||||||||||||
7 | 135 | Kristýna JarošováKristýna Jarošová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 2 | 3:05.39 | 317.00 | ||||||||||||
8 | 154 | Tereza VotinskáTereza Votinská | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 66 | 3:17.68 | 218.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (ne, 5.5.2019 - 14:45) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 151 | Anna MarešováAnna Marešová | 05 | Spartak Praha 4 | 55 | 2:33.40 | 651.00 | ||||||||||||
2 | 140 | Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | 2:40.37 | 569.00 | ||||||||||||
3 | 130 | Eliška NěmečkováEliška Němečková | 05 | ASK Slavia Praha | 2 | 2:45.38 | 513.00 | ||||||||||||
4 | 131 | Anna WickováAnna Wicková | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:55.01 | 413.00 | ||||||||||||
5 | 149 | Maya ManichováMaya Manichová | 05 | SK Aktis Praha z.s. | 5 | 3:01.69 | 350.00 | ||||||||||||
6 | 153 | Julie ŠorbanováJulie Šorbanová | 05 | ASK Slavia Praha | 66 | 3:10.26 | 276.00 | ||||||||||||
7 | 129 | Ema JedličkováEma Jedličková | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 1 | 3:10.91 | 270.00 | ||||||||||||
8 | 150 | Sara MarčićSara Marčić | 05 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 3:18.32 | 214.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1000 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 15:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 186 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 3:07.05 | 597.00 | ||||||||||||
2 | 172 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 4 | 3:13.09 | 542.00 | ||||||||||||
3 | 185 | Matyáš VaněkMatyáš Vaněk | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 10 | 3:17.72 | 501.00 | ||||||||||||
4 | 177 | Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 9 | 3:20.41 | 478.00 | ||||||||||||
5 | 187 | Petr MalaniukPetr Malaniuk | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 5 | 3:21.72 | 467.00 | ||||||||||||
6 | 189 | Jan AuředníkJan Auředník | 05 | SK Jeseniova | 1 | 3:28.59 | 412.00 | ||||||||||||
7 | 190 | Bao Tran ThaiBao Tran Thai | 04 | SK Jeseniova | 8 | 3:30.54 | 396.00 | ||||||||||||
8 | 176 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 3:35.58 | 358.00 | ||||||||||||
9 | 192 | Matěj HošekMatěj Hošek | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 3:45.54 | 288.00 | ||||||||||||
10 | 183 | Michael ŠteflMichael Štefl | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 3:53.22 | 239.00 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 15:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 181 | Jan MozgaJan Mozga | 05 | TJ Dukla Praha | 7 | 3:21.97 | 465.00 | ||||||||||||
2 | 188 | Pavel HrubecPavel Hrubec | 05 | SK Aktis Praha z.s. | 5 | 3:28.47 | 412.00 | ||||||||||||
3 | 174 | Jakub OlivaJakub Oliva | 04 | ASK Slavia Praha | 8 | 3:30.61 | 396.00 | ||||||||||||
4 | 179 | Jakub GregovskýJakub Gregovský | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2 | 3:37.86 | 342.00 | ||||||||||||
5 | 175 | Bořek BrejchaBořek Brejcha | 05 | ASK Slavia Praha | 1 | 3:40.76 | 321.00 | ||||||||||||
6 | 191 | Daniel KopřivaDaniel Kopřiva | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 3:53.46 | 238.00 | ||||||||||||
7 | 178 | Jakub HálaJakub Hála | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 4:05.78 | 168.00 | ||||||||||||
8 | 180 | Jindřich HolinaJindřich Holina | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 4 | 4:10.25 | 145.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Běh)
Běh (ne, 5.5.2019 - 15:30) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 164 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 6 | 5:00.08 | 559.00 | ||||||||||||
2 | 165 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 10 | 5:01.49 | 551.00 | ||||||||||||
3 | 161 | Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl | 02 | SK Jeseniova | 4 | 5:01.52 | 551.00 | ||||||||||||
4 | 163 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 3 | 5:12.11 | 492.00 | ||||||||||||
5 | 168 | Adam LudvíkAdam Ludvík | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 5:14.59 | 479.00 | ||||||||||||
6 | 167 | Matěj DvořákMatěj Dvořák | 03 | ASK Slavia Praha | 2 | 5:14.66 | 478.00 | ||||||||||||
7 | 169 | Filip ŠmidaFilip Šmida | 02 | SK Jeseniova | 7 | 5:18.20 | 459.00 | ||||||||||||
8 | 162 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | 5:24.74 | 426.00 | ||||||||||||
9 | 160 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Dukla Praha | 8 | 5:29.36 | 402.00 | ||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 4.5.2019 - 10:15) unofficial | Vítr: -1.2 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 185 | Matyáš VaněkMatyáš Vaněk | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 14.48 | 765.00 | ||||||||||||
2 | 172 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 5 | 14.91 | 713.00 | ||||||||||||
3 | 186 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 14.98 | 705.00 | ||||||||||||
4 | 189 | Jan AuředníkJan Auředník | 05 | SK Jeseniova | 3 | 15.15 | 685.00 | ||||||||||||
5 | 176 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 1 | 15.79 | 613.00 | ||||||||||||
6 | 177 | Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 16.16 | 573.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 10:15) unofficial | Vítr: -0.7 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 182 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 4 | 16.08 | 582.00 | ||||||||||||
2 | 190 | Bao Tran ThaiBao Tran Thai | 04 | SK Jeseniova | 2 | 16.17 | 572.00 | ||||||||||||
3 | 191 | Daniel KopřivaDaniel Kopřiva | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 17.25 | 462.00 | ||||||||||||
4 | 187 | Petr MalaniukPetr Malaniuk | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 5 | 18.10 | 383.00 | ||||||||||||
5 | 175 | Bořek BrejchaBořek Brejcha | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 18.13 | 381.00 | ||||||||||||
6 | 174 | Jakub OlivaJakub Oliva | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 19.45 | 272.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 4.5.2019 - 10:15) unofficial | Vítr: -1.1 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 192 | Matěj HošekMatěj Hošek | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 16.13 | 576.00 | ||||||||||||
2 | 179 | Jakub GregovskýJakub Gregovský | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 4 | 17.66 | 423.00 | ||||||||||||
3 | 188 | Pavel HrubecPavel Hrubec | 05 | SK Aktis Praha z.s. | 1 | 18.84 | 320.00 | ||||||||||||
4 | 178 | Jakub HálaJakub Hála | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 20.15 | 221.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 4.5.2019 - 10:15) unofficial | Vítr: -0.8 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 183 | Michael ŠteflMichael Štefl | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 15.75 | 618.00 | ||||||||||||
2 | 181 | Jan MozgaJan Mozga | 05 | TJ Dukla Praha | 5 | 16.78 | 509.00 | ||||||||||||
3 | 171 | Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou | 04 | Spartak Praha 4 | 3 | 17.66 | 423.00 | ||||||||||||
4 | 184 | Matěj RadzoMatěj Radzo | 05 | TJ Dukla Praha | 2 | 17.92 | 399.00 | ||||||||||||
5 | 180 | Jindřich HolinaJindřich Holina | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 4 | 20.81 | 177.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy
(so, 4.5.2019 - 10:30) unofficial | Vítr: -0.8 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 110 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 15.74 | 746.00 | ||||||||||||
2 | 111 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 4 | 16.54 | 649.00 | ||||||||||||
3 | 106 | Tereza EdlováTereza Edlová | 97 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 16.80 | 619.00 | ||||||||||||
6 | 105 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 5 | 17.77 | 512.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 4.5.2019 - 10:30) unofficial | Vítr: -0.8 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna CoufalováKristýna Coufalová | 00 | Spartak Praha 4 | 6 | 16.98 | ||||||||||||||
2 | Veronika MacháčkováVeronika Macháčková | 99 | Spartak Praha 4 | 1 | 17.60 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 4.5.2019 - 11:00) unofficial | Vítr: -1.7 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
130 | Eliška NěmečkováEliška Němečková | 05 | ASK Slavia Praha | 1 | DQ | ||||||||||||||
1 | 148 | Alexandra PolákováAlexandra Poláková | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 15.42 | 787.00 | ||||||||||||
2 | 141 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 15.77 | 743.00 | ||||||||||||
3 | 155 | Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | SK Jeseniova | 2 | 15.87 | 730.00 | ||||||||||||
4 | 132 | Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 16.05 | 708.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 11:00) unofficial | Vítr: -1.9 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 137 | Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová | 04 | Spartak Praha 4 | 2 | 16.49 | 655.00 | ||||||||||||
2 | 152 | Klára BělíčkováKlára Bělíčková | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 3 | 16.82 | 617.00 | ||||||||||||
3 | 134 | Stela JoudalováStela Joudalová | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 4 | 17.27 | 566.00 | ||||||||||||
4 | 146 | Evelína StaráEvelína Stará | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 18.41 | 447.00 | ||||||||||||
5 | 131 | Anna WickováAnna Wicková | 05 | ASK Slavia Praha | 1 | 20.37 | 272.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 4.5.2019 - 11:00) unofficial | Vítr: +0.4 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 144 | Johana BurdováJohana Burdová | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 17.72 | 518.00 | ||||||||||||
2 | 147 | Sára NoasováSára Noasová | 05 | Spartak Praha 4 | 1 | 18.06 | 482.00 | ||||||||||||
3 | 136 | Zuzana FialováZuzana Fialová | 04 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 18.41 | 447.00 | ||||||||||||
4 | 142 | Eva CaldrováEva Caldrová | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 18.92 | 398.00 | ||||||||||||
5 | 129 | Ema JedličkováEma Jedličková | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 19.37 | 357.00 | ||||||||||||
6 | 150 | Sara MarčićSara Marčić | 05 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 19.46 | 349.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 4.5.2019 - 11:00) unofficial | Vítr: -2.2 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 135 | Kristýna JarošováKristýna Jarošová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 18.90 | 400.00 | ||||||||||||
2 | 140 | Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 19.15 | 376.00 | ||||||||||||
3 | 138 | Ester ČernáEster Černá | 04 | ASK Slavia Praha | 1 | 19.31 | 362.00 | ||||||||||||
4 | 151 | Anna MarešováAnna Marešová | 05 | Spartak Praha 4 | 4 | 19.61 | 335.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (so, 4.5.2019 - 11:00) unofficial | Vítr: -2.1 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 153 | Julie ŠorbanováJulie Šorbanová | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 18.28 | 460.00 | ||||||||||||
2 | 154 | Tereza VotinskáTereza Votinská | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 19.00 | 390.00 | ||||||||||||
3 | 149 | Maya ManichováMaya Manichová | 05 | SK Aktis Praha z.s. | 5 | 20.00 | 302.00 | ||||||||||||
4 | 145 | Monika FlorováMonika Florová | 04 | A. C. Sparta Praha | 2 | 21.46 | 192.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (so, 4.5.2019 - 10:40) unofficial | Vítr: -0.9 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 121 | Anna FeitováAnna Feitová | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 15.56 | 769.00 | ||||||||||||
2 | 120 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 4 | 15.69 | 753.00 | ||||||||||||
3 | 128 | Monika PaškováMonika Pašková | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 1 | 15.96 | 719.00 | ||||||||||||
4 | 116 | Barbora LánskáBarbora Lánská | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 16.13 | 698.00 | ||||||||||||
5 | 113 | Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková | 03 | Spartak Praha 4 | 2 | 20.11 | 293.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 10:40) unofficial | Vítr: -2.3 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 112 | Tereza TóthováTereza Tóthová | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 5 | 16.25 | 684.00 | ||||||||||||
2 | 119 | Lucie BartůškováLucie Bartůšková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 16.83 | 616.00 | ||||||||||||
3 | 115 | Andrea ŽižkováAndrea Žižková | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 17.19 | 575.00 | ||||||||||||
4 | 127 | Petra ViplerováPetra Viplerová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 18.31 | 457.00 | ||||||||||||
5 | 124 | Anna JedličkováAnna Jedličková | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 1 | 19.53 | 342.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 4.5.2019 - 10:40) unofficial | Vítr: -1.5 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 114 | Alena MichálkováAlena Michálková | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 17.58 | 533.00 | ||||||||||||
2 | 122 | Sofie KonvalinováSofie Konvalinová | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 17.62 | 528.00 | ||||||||||||
3 | 123 | Zuzana AugustováZuzana Augustová | 03 | ASK Slavia Praha | 3 | 17.74 | 516.00 | ||||||||||||
4 | 126 | Nikola ŠimlováNikola Šimlová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 1 | 20.00 | 302.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 09:45) unofficial | Vítr: +0.7 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
157 | Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický | 00 | SK Jeseniova | 1 | DNS | ||||||||||||||
1 | 162 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 15.13 | 834.00 | ||||||||||||
2 | 164 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 5 | 16.39 | 689.00 | ||||||||||||
3 | 167 | Matěj DvořákMatěj Dvořák | 03 | ASK Slavia Praha | 6 | 16.41 | 687.00 | ||||||||||||
4 | 165 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 4 | 19.31 | 406.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 09:45) unofficial | Vítr: +1.8 m/s | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 160 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Dukla Praha | 6 | 16.61 | 666.00 | ||||||||||||
2 | 161 | Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl | 02 | SK Jeseniova | 4 | 17.20 | 604.00 | ||||||||||||
3 | 163 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 3 | 17.38 | 585.00 | ||||||||||||
4 | 168 | Adam LudvíkAdam Ludvík | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 17.84 | 540.00 | ||||||||||||
5 | 169 | Filip ŠmidaFilip Šmida | 02 | SK Jeseniova | 2 | 19.98 | 351.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Junioři (Jedna skupina)
Jedna skupina 01 (so, 4.5.2019 - 15:15) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.961.992.02 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
157 |
Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK Jeseniova |
00 | 1 | NM | ---xxx | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci (Jedna skupina)
Jedna skupina 01 (so, 4.5.2019 - 15:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.93 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
170 |
Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia Praha |
02 | 1 | DNS | -----ooxoxoooxoxxx | 0.00 | |||||||||||||
1 | 165 |
Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4 |
02 | 13 | 1.69 | -----ooxoxoooxoxxx | 536.00 | ||||||||||||
2 | 162 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 2 | 1.69 | -------ooxoxxoxxoxxx | 536.00 | ||||||||||||
3 | 164 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 9 | 1.63 | -----oo-xoxoxxx | 488.00 | ||||||||||||
4 | 161 |
Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK Jeseniova |
02 | 6 | 1.63 | oo--ooooxoxxoxxx | 488.00 | ||||||||||||
5 | 169 |
Filip ŠmidaFilip Šmida
SK Jeseniova |
02 | 10 | 1.57 | ooxooxoxxoxooxxx | 441.00 | ||||||||||||
6 | 167 |
Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia Praha |
03 | 4 | 1.57 | ----oooxxoxxx | 441.00 | ||||||||||||
7 | 163 |
Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 |
03 | 5 | 1.51 | ooxoooxxoxxx | 396.00 | ||||||||||||
8 | 160 |
Jan TürkJan Türk
TJ Dukla Praha |
03 | 11 | 1.48 | oooooxxx | 374.00 | ||||||||||||
9 | 168 |
Adam LudvíkAdam Ludvík
ASK Slavia Praha |
02 | 8 | 1.48 | oxoooxxoxxx | 374.00 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(ne, 5.5.2019 - 13:15) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.81 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 190 |
Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK Jeseniova |
04 | 20 | 1.69 | ----------oo-oxxx | 536.00 | ||||||||||||
2 | 172 |
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 |
04 | 11 | 1.60 | --o--o-oooxo | 464.00 | ||||||||||||
3 | 176 |
Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha |
05 | 16 | 1.57 | -----oxoxxo-oxxx | 441.00 | ||||||||||||
4 | 185 |
Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 22 | 1.57 | o--o-ooxoxoxoxxx | 441.00 | ||||||||||||
5 | 192 |
Matěj HošekMatěj Hošek
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 9 | 1.57 | ----xoxoxoxxoxoxxoxxx | 441.00 | ||||||||||||
6 | 179 |
Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 5 | 1.54 | -----oooxxoxxx | 419.00 | ||||||||||||
7 | 181 |
Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla Praha |
05 | 14 | 1.51 | ----ooxooxxx | 396.00 | ||||||||||||
8 | 183 |
Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 19 | 1.51 | -----o-xoxxx | 396.00 | ||||||||||||
9 | 174 |
Jakub OlivaJakub Oliva
ASK Slavia Praha |
04 | 15 | 1.51 | ooooooxoxoxxx | 396.00 | ||||||||||||
10 | 175 |
Bořek BrejchaBořek Brejcha
ASK Slavia Praha |
05 | 2 | 1.48 | oooooxxooxxx | 374.00 | ||||||||||||
11 | 191 |
Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 12 | 1.48 | o-oooxoxxoxxx | 374.00 | ||||||||||||
12 | 187 |
Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 13 | 1.42 | ooxoooxxx | 331.00 | ||||||||||||
13= | 189 |
Jan AuředníkJan Auředník
SK Jeseniova |
05 | 1 | 1.39 | oooxoxxx | 310.00 | ||||||||||||
13= | 177 |
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 21 | 1.39 | oooxoxxx | 310.00 | ||||||||||||
15 | 180 |
Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 8 | 1.36 | oooxxx | 290.00 | ||||||||||||
16 | 186 |
Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 6 | 1.36 | ooxxoxxx | 290.00 | ||||||||||||
17 | 178 |
Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 7 | 1.33 | ooxxx | 270.00 | ||||||||||||
18 | 188 |
Pavel HrubecPavel Hrubec
SK Aktis Praha z.s. |
05 | 10 | 1.30 | oxxx | 250.00 | ||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Jedna skupina)
Jedna skupina 01 (so, 4.5.2019 - 11:30) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.81 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= | 106 |
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha, z.s. |
97 | 1 | 1.51 | --o-oooooxoxxx | 632.00 | ||||||||||||
1= | 110 |
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
00 | 3 | 1.51 | -----ooooxoxxx | 632.00 | ||||||||||||
3 | 111 |
Tereza HusákováTereza Husáková
SK Jeseniova |
01 | 2 | 1.45 | -----oooxxx | 566.00 | ||||||||||||
4 | 105 |
Anežka RajmonováAnežka Rajmonová
Spartak Praha 4 |
97 | 4 | 1.33 | oooxoxxx | 439.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky (Jedna skupina)
Jedna skupina 01 (so, 4.5.2019 - 13:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.63 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
113 |
Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4 |
03 | 12 | DNS | ------ooooooxoxxx | 0.00 | |||||||||||||
1 | 120 |
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 6 | 1.60 | ------ooooooxoxxx | 736.00 | ||||||||||||
2 | 115 |
Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 15 | 1.51 | ----ooooooxxx | 632.00 | ||||||||||||
3 | 116 |
Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
02 | 8 | 1.51 | ----ooooxxoxxoxxx | 632.00 | ||||||||||||
4 | 124 |
Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 5 | 1.48 | ooooooooxoxxx | 599.00 | ||||||||||||
5 | 121 |
Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia Praha |
02 | 3 | 1.48 | ---oooooxxoxxx | 599.00 | ||||||||||||
6 | 128 |
Monika PaškováMonika Pašková
SK Aktis Praha z.s. |
02 | 10 | 1.39 | --xooooxxx | 502.00 | ||||||||||||
7 | 119 |
Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak Vlašim |
02 | 2 | 1.39 | oooooxoxxx | 502.00 | ||||||||||||
8 | 112 |
Tereza TóthováTereza Tóthová
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 13 | 1.39 | --xoooxxoxxx | 502.00 | ||||||||||||
9 | 114 |
Alena MichálkováAlena Michálková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
02 | 9 | 1.39 | xoxoxoxoxxoxxoxxx | 502.00 | ||||||||||||
10 | 122 |
Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia Praha |
02 | 7 | 1.30 | xooxxoxxx | 409.00 | ||||||||||||
11 | 126 |
Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis Praha z.s. |
02 | 11 | 1.27 | ooxxx | 379.00 | ||||||||||||
12 | 123 |
Zuzana AugustováZuzana Augustová
ASK Slavia Praha |
03 | 1 | 1.27 | xooxxx | 379.00 | ||||||||||||
13 | 127 |
Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis Praha z.s. |
02 | 14 | 1.27 | oxoxxx | 379.00 | ||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Jedna skupina)
Jedna skupina 01 (so, 4.5.2019 - 12:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.69 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
129 |
Ema JedličkováEma Jedličková
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 10 | NM | ---o-ooooxoxooxxx | 0.00 | |||||||||||||
1 | 132 |
Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 23 | 1.54 | ---o-ooooxoxooxxx | 666.00 | ||||||||||||
2 | 148 |
Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 19 | 1.51 | ---o-oooooxxoxxx | 632.00 | ||||||||||||
3 | 149 |
Maya ManichováMaya Manichová
SK Aktis Praha z.s. |
05 | 14 | 1.48 | ooooooooooxxx | 599.00 | ||||||||||||
4 | 130 |
Eliška NěmečkováEliška Němečková
ASK Slavia Praha |
05 | 17 | 1.45 | ---oooxoxxooxxx | 566.00 | ||||||||||||
5 | 137 |
Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4 |
04 | 21 | 1.45 | --o-xoooxoxxoxxx | 566.00 | ||||||||||||
6 | 142 |
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha |
04 | 4 | 1.42 | ooooxoxooxoxxx | 534.00 | ||||||||||||
7 | 145 |
Monika FlorováMonika Florová
A. C. Sparta Praha |
04 | 7 | 1.39 | o-o-oooxxx | 502.00 | ||||||||||||
8 | 152 |
Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 1 | 1.36 | oooxoooxxx | 470.00 | ||||||||||||
9 | 154 |
Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 24 | 1.36 | xoooxoxooxxx | 470.00 | ||||||||||||
10 | 155 |
Tereza KauckáTereza Kaucká
SK Jeseniova |
05 | 13 | 1.36 | ooxxoooxxoxxx | 470.00 | ||||||||||||
11 | 150 |
Sara MarčićSara Marčić
SK Aktis Praha z.s. |
05 | 15 | 1.33 | oxoxxoooxxx | 439.00 | ||||||||||||
12 | 131 |
Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia Praha |
05 | 25 | 1.33 | ooxooxxoxxx | 439.00 | ||||||||||||
13= | 147 |
Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4 |
05 | 18 | 1.30 | ooooxxx | 409.00 | ||||||||||||
13= | 135 |
Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak Vlašim |
05 | 9 | 1.30 | ooooxxx | 409.00 | ||||||||||||
15 | 151 |
Anna MarešováAnna Marešová
Spartak Praha 4 |
05 | 16 | 1.30 | oooxoxxx | 409.00 | ||||||||||||
16 | 141 |
Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 8 | 1.30 | oxooxoxxx | 409.00 | ||||||||||||
17= | 138 |
Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia Praha |
04 | 5 | 1.27 | -xxooxxx | 379.00 | ||||||||||||
17= | 136 |
Zuzana FialováZuzana Fialová
TJ Spartak Vlašim |
04 | 6 | 1.27 | oxxooxxx | 379.00 | ||||||||||||
19 | 146 |
Evelína StaráEvelína Stará
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 20 | 1.27 | ooxoxxx | 379.00 | ||||||||||||
20 | 153 |
Julie ŠorbanováJulie Šorbanová
ASK Slavia Praha |
05 | 22 | 1.27 | ooxxoxxx | 379.00 | ||||||||||||
21 | 134 |
Stela JoudalováStela Joudalová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 12 | 1.27 | oxoxxoxxx | 379.00 | ||||||||||||
22 | 144 |
Johana BurdováJohana Burdová
ASK Slavia Praha |
05 | 3 | 1.24 | ooxxx | 350.00 | ||||||||||||
23 | 140 |
Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová
ASK Slavia Praha |
05 | 2 | 1.21 | oxxx | 321.00 | ||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci
(ne, 5.5.2019 - 12:30) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.30 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 160 |
Jan TürkJan Türk
TJ Dukla Praha |
03 | 11 | 3.70 | --------xooxoxooxxoxxx | 535.00 | ||||||||||||
2 | 165 |
Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4 |
02 | 13 | 3.40 | ----xxooooxooxoxxx | 457.00 | ||||||||||||
3 | 164 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 9 | 3.30 | --------xxoxoxxx | 431.00 | ||||||||||||
4 | 167 |
Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia Praha |
03 | 4 | 3.00 | ----oxooxxx | 357.00 | ||||||||||||
5 | 169 |
Filip ŠmidaFilip Šmida
SK Jeseniova |
02 | 10 | 2.90 | ooooooxxx | 333.00 | ||||||||||||
6 | 163 |
Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 |
03 | 5 | 2.90 | o-oxooxoxxx | 333.00 | ||||||||||||
7 | 168 |
Adam LudvíkAdam Ludvík
ASK Slavia Praha |
02 | 8 | 2.60 | oooxxx | 264.00 | ||||||||||||
8 | 162 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 2 | 2.60 | xooxxoxxx | 264.00 | ||||||||||||
9 | 161 |
Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK Jeseniova |
02 | 6 | 2.40 | xoxxx | 220.00 | ||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Jedna skupina)
Jedna skupina 01 (so, 4.5.2019 - 13:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.90 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
184 |
Matěj RadzoMatěj Radzo
TJ Dukla Praha |
05 | 17 | DNS | -----o-oo-xo-xxx | 0.00 | |||||||||||||
180 |
Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 8 | NM | ----o-xo-oxx | 0.00 | |||||||||||||
179 |
Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 5 | NM | xooxoxoooooxxx | 0.00 | |||||||||||||
174 |
Jakub OlivaJakub Oliva
ASK Slavia Praha |
04 | 15 | NM | --oo-ooxxx | 0.00 | |||||||||||||
1 | 172 |
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 |
04 | 11 | 3.00 | -----o-oo-xo-xxx | 357.00 | ||||||||||||
2 | 182 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 18 | 2.80 | ----o-xo-oxx | 309.00 | ||||||||||||
3 | 189 |
Jan AuředníkJan Auředník
SK Jeseniova |
05 | 1 | 2.70 | xooxoxoooooxxx | 286.00 | ||||||||||||
4 | 177 |
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 21 | 2.60 | --oo-ooxxx | 264.00 | ||||||||||||
5 | 185 |
Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 22 | 2.60 | o--xoooxoxxx | 264.00 | ||||||||||||
6 | 183 |
Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 19 | 2.50 | ooo-ooxxx | 242.00 | ||||||||||||
7 | 187 |
Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 13 | 2.50 | ooooxooxx- | 242.00 | ||||||||||||
8 | 176 |
Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha |
05 | 16 | 2.50 | ooooxxooxxx | 242.00 | ||||||||||||
9 | 190 |
Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK Jeseniova |
04 | 20 | 2.40 | oooxxooxxx | 220.00 | ||||||||||||
10 | 192 |
Matěj HošekMatěj Hošek
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 9 | 2.30 | ooooxxx | 199.00 | ||||||||||||
11 | 171 |
Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4 |
04 | 4 | 2.10 | ooxxx | 159.00 | ||||||||||||
12 | 191 |
Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 12 | 2.10 | xooxx | 159.00 | ||||||||||||
13 | 186 |
Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 6 | 2.10 | oxoxxx | 159.00 | ||||||||||||
14 | 175 |
Bořek BrejchaBořek Brejcha
ASK Slavia Praha |
05 | 2 | 2.10 | xxoxoxxx | 159.00 | ||||||||||||
15= | 181 |
Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla Praha |
05 | 14 | 2.10 | oxxoxxx | 159.00 | ||||||||||||
15= | 188 |
Pavel HrubecPavel Hrubec
SK Aktis Praha z.s. |
05 | 10 | 2.10 | oxxoxxx | 159.00 | ||||||||||||
17 | 178 |
Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 7 | 2.00 | o-xxx | 140.00 | ||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok daleký - Junioři (Jedna skupina)
Jedna skupina 01 (so, 4.5.2019 - 12:30) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 157 |
Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK Jeseniova |
00 | 1 | 5.65 +2.2 m/s | 0.0 | 512.00 | ||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Jedna skupina)
Jedna skupina 01 (so, 4.5.2019 - 12:30) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 |
Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 7 | DNS +0.0 m/s | 0.0 | 0.00 | |||||||||||||
1 | 162 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 2 | 6.66 +0.7 m/s | 0.0 | 734.00 | ||||||||||||
2 | 164 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 9 | 5.99 +0.8 m/s | 0.0 | 584.00 | ||||||||||||
3 | 161 |
Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK Jeseniova |
02 | 6 | 5.68 +0.8 m/s | 0.0 | 519.00 | ||||||||||||
4 | 160 |
Jan TürkJan Türk
TJ Dukla Praha |
03 | 11 | 5.53 +1.5 m/s | 0.0 | 487.00 | ||||||||||||
5= | 163 |
Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 |
03 | 5 | 5.40 +0.5 m/s | 0.0 | 461.00 | ||||||||||||
5= | 165 |
Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4 |
02 | 13 | 5.40 +2.2 m/s | 0.0 | 461.00 | ||||||||||||
7 | 167 |
Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia Praha |
03 | 4 | 5.38 +2.0 m/s | 0.0 | 457.00 | ||||||||||||
8 | 169 |
Filip ŠmidaFilip Šmida
SK Jeseniova |
02 | 10 | 5.04 +0.3 m/s | 0.0 | 390.00 | ||||||||||||
9 | 168 |
Adam LudvíkAdam Ludvík
ASK Slavia Praha |
02 | 8 | 4.92 +0.0 m/s | 0.0 | 367.00 | ||||||||||||
10 | 170 |
Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia Praha |
02 | 1 | 4.76 +0.2 m/s | 0.0 | 337.00 | ||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Žáci
(ne, 5.5.2019 - 10:15) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
182 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | DNS | 5.61 +1.8 | 5.99 +1.4 | 5.72 +0.7 | 5.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | ||||||||
1 | 185 |
Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 22 | 5.99 +1.4 m/s | 5.61 +1.8 | 5.99 +1.4 | 5.72 +0.7 | 5.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 584.00 | ||||||
2 | 190 |
Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK Jeseniova |
04 | 20 | 5.47 +2.1 m/s | 5.13 +1.1 m/s | 5.12 +2.4 | 5.13 +1.1 | 5.47 +2.1 | 5.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 475.00 | |||||
3 | 172 |
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 |
04 | 11 | 5.39 +1.4 m/s | 5.29 +2.6 | 5.15 +1.6 | 5.39 +1.4 | 5.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 459.00 | ||||||
4 | 183 |
Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 19 | 5.25 +1.5 m/s | 5.25 +1.5 | x | 4.15 +0.5 | 5.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 431.00 | ||||||
5 | 176 |
Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha |
05 | 16 | 5.21 +1.0 m/s | 5.08 +2.5 | 5.13 +1.7 | 5.21 +1.0 | 5.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 423.00 | ||||||
6 | 187 |
Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 13 | 5.06 +2.6 m/s | 5.06 +2.6 | x | 4.80 +4.3 | 5.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 394.00 | ||||||
7 | 192 |
Matěj HošekMatěj Hošek
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 9 | 4.99 +2.5 m/s | 4.70 +1.0 m/s | 4.55 +2.1 | 4.99 +2.5 | 4.70 +1.0 | 4.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 380.00 | |||||
8 | 189 |
Jan AuředníkJan Auředník
SK Jeseniova |
05 | 1 | 4.93 +0.9 m/s | 4.84 +1.0 | 4.93 +0.9 | 4.87 +0.5 | 4.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 369.00 | ||||||
9 | 177 |
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 21 | 4.89 +1.1 m/s | x | 4.83 +1.5 | 4.89 +1.1 | 4.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 361.00 | ||||||
10 | 175 |
Bořek BrejchaBořek Brejcha
ASK Slavia Praha |
05 | 2 | 4.85 +1.6 m/s | 4.79 +0.9 | 4.67 +0.1 | 4.85 +1.6 | 4.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 354.00 | ||||||
11 | 186 |
Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 6 | 4.81 +3.1 m/s | 3.81 +3.2 | 4.50 +2.7 | 4.81 +3.1 | 4.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 346.00 | ||||||
12 | 174 |
Jakub OlivaJakub Oliva
ASK Slavia Praha |
04 | 15 | 4.75 +0.7 m/s | 4.41 +2.4 | 4.75 +0.7 | 4.58 +1.5 | 4.75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 335.00 | ||||||
13 | 181 |
Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla Praha |
05 | 14 | 4.68 +0.9 m/s | 4.59 +4.0 | 4.68 +0.9 | 4.66 +2.2 | 4.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 323.00 | ||||||
14 | 179 |
Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 5 | 4.60 +2.3 m/s | 4.54 +0.9 m/s | 4.60 +2.3 | 4.54 +0.9 | 4.57 +3.2 | 4.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 308.00 | |||||
15 | 191 |
Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 12 | 4.50 +1.6 m/s | 4.32 +2.3 | 4.39 +2.0 | 4.50 +1.6 | 4.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 290.00 | ||||||
16 | 180 |
Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 8 | 4.12 +2.1 m/s | 4.07 +0.6 m/s | 3.99 +0.7 | 4.07 +0.6 | 4.12 +2.1 | 4.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 225.00 | |||||
17 | 178 |
Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 7 | 4.12 +2.7 m/s | 4.07 +1.0 m/s | 4.07 +1.0 | 3.75 +3.7 | 4.12 +2.7 | 4.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 225.00 | |||||
18 | 188 |
Pavel HrubecPavel Hrubec
SK Aktis Praha z.s. |
05 | 10 | 3.89 +1.3 m/s | 3.72 +1.9 | 3.83 +1.9 | 3.89 +1.3 | 3.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 188.00 | ||||||
Celkem 19 závodníků |
skok daleký - Ženy
(ne, 5.5.2019 - 11:15) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
110 |
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
00 | 3 | DNS | 4.97 +2.3 | 4.86 +2.0 | 5.09 +2.0 | 5.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | |||||||
1 | 106 |
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha, z.s. |
97 | 1 | 5.09 +2.0 m/s | 4.97 +2.3 | 4.86 +2.0 | 5.09 +2.0 | 5.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 584.00 | ||||||
2 | 111 |
Tereza HusákováTereza Husáková
SK Jeseniova |
01 | 2 | 5.05 +1.0 m/s | 4.59 +2.1 | 4.83 +2.0 | 5.05 +1.0 | 5.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 573.00 | ||||||
3 | 105 |
Anežka RajmonováAnežka Rajmonová
Spartak Praha 4 |
97 | 4 | 4.49 +1.4 m/s | 4.40 +2.1 | 4.08 +2.4 | 4.49 +1.4 | 4.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 426.00 | ||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(ne, 5.5.2019 - 11:15) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 121 |
Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia Praha |
02 | 3 | 5.26 +1.1 m/s | 5.20 +3.1 | 5.26 +1.1 | 4.87 +0.5 | 5.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 631.00 | ||||||
2 | 128 |
Monika PaškováMonika Pašková
SK Aktis Praha z.s. |
02 | 10 | 5.26 +1.5 m/s | x | 4.86 +2.4 | 5.26 +1.5 | 5.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 631.00 | ||||||
3 | 120 |
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 6 | 5.09 +0.4 m/s | 2.89 +0.9 | 5.09 +0.4 | x | 5.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 584.00 | ||||||
4 | 115 |
Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 15 | 4.78 +1.6 m/s | x | 4.78 +1.6 | 4.77 +2.5 | 4.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 500.00 | ||||||
5 | 119 |
Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak Vlašim |
02 | 2 | 4.71 +0.9 m/s | 4.22 +2.1 | 4.71 +0.9 | 4.57 +0.0 | 4.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 482.00 | ||||||
6 | 127 |
Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis Praha z.s. |
02 | 14 | 4.50 +2.5 m/s | 4.20 +0.1 m/s | 4.50 +2.5 | 4.12 +1.0 | 4.20 +0.1 | 4.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 428.00 | |||||
7 | 116 |
Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
02 | 8 | 4.49 +1.0 m/s | 4.32 +2.3 | 4.49 +1.0 | 4.17 +0.3 | 4.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 426.00 | ||||||
8 | 122 |
Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia Praha |
02 | 7 | 4.48 +0.8 m/s | 4.48 +0.8 | 2.65 +1.0 | 4.00 +2.0 | 4.48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 423.00 | ||||||
9 | 112 |
Tereza TóthováTereza Tóthová
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 13 | 4.42 +2.6 m/s | 4.12 +0.7 m/s | 4.42 +2.6 | 4.12 +0.7 | 4.10 +2.4 | 4.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 408.00 | |||||
10 | 124 |
Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 5 | 4.40 +2.0 m/s | 4.40 +2.0 | 4.27 +0.0 | x | 4.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 403.00 | ||||||
11 | 123 |
Zuzana AugustováZuzana Augustová
ASK Slavia Praha |
03 | 1 | 4.35 +0.8 m/s | 4.35 +0.8 | x | 4.10 +1.4 | 4.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 391.00 | ||||||
12 | 126 |
Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis Praha z.s. |
02 | 11 | 4.12 +0.9 m/s | 4.11 +2.3 | x | 4.12 +0.9 | 4.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 336.00 | ||||||
13 | 114 |
Alena MichálkováAlena Michálková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
02 | 9 | 3.78 +2.1 m/s | x | 3.69 +3.1 | 3.78 +2.1 | 3.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 259.00 | ||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(ne, 5.5.2019 - 10:10) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 155 |
Tereza KauckáTereza Kaucká
SK Jeseniova |
05 | 13 | 5.21 +3.0 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 617.00 | ||||||
2 | 148 |
Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 19 | 5.03 +1.5 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 567.00 | ||||||
3 | 137 |
Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4 |
04 | 21 | 4.96 +1.2 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 548.00 | ||||||
4 | 147 |
Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4 |
05 | 18 | 4.81 +0.6 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 508.00 | ||||||
5 | 132 |
Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 23 | 4.67 +1.6 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 472.00 | ||||||
6 | 146 |
Evelína StaráEvelína Stará
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 20 | 4.64 +0.9 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 464.00 | ||||||
7 | 145 |
Monika FlorováMonika Florová
A. C. Sparta Praha |
04 | 7 | 4.42 +1.6 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 408.00 | ||||||
8 | 131 |
Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia Praha |
05 | 25 | 4.38 +2.6 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 398.00 | ||||||
9 | 135 |
Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak Vlašim |
05 | 9 | 4.36 +1.6 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 393.00 | ||||||
10 | 150 |
Sara MarčićSara Marčić
SK Aktis Praha z.s. |
05 | 15 | 4.35 +0.6 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 391.00 | ||||||
11 | 130 |
Eliška NěmečkováEliška Němečková
ASK Slavia Praha |
05 | 17 | 4.34 +0.8 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 388.00 | ||||||
12 | 141 |
Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 8 | 4.32 -0.7 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 +0.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 384.00 | ||||||
13 | 136 |
Zuzana FialováZuzana Fialová
TJ Spartak Vlašim |
04 | 6 | 4.29 +0.7 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 376.00 | ||||||
14 | 144 |
Johana BurdováJohana Burdová
ASK Slavia Praha |
05 | 3 | 4.26 +3.4 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 369.00 | ||||||
15= | 152 |
Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 1 | 4.15 +1.9 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 343.00 | ||||||
15= | 138 |
Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia Praha |
04 | 5 | 4.15 +2.6 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 343.00 | ||||||
17 | 153 |
Julie ŠorbanováJulie Šorbanová
ASK Slavia Praha |
05 | 22 | 4.13 +2.0 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 338.00 | ||||||
18 | 134 |
Stela JoudalováStela Joudalová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 12 | 4.10 +2.4 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 331.00 | ||||||
19 | 142 |
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha |
04 | 4 | 4.07 +1.4 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 324.00 | ||||||
20 | 151 |
Anna MarešováAnna Marešová
Spartak Praha 4 |
05 | 16 | 4.01 +0.6 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 310.00 | ||||||
21 | 129 |
Ema JedličkováEma Jedličková
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 10 | 3.97 +2.8 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 301.00 | ||||||
22 | 149 |
Maya ManichováMaya Manichová
SK Aktis Praha z.s. |
05 | 14 | 3.87 +2.9 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 279.00 | ||||||
23 | 140 |
Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová
ASK Slavia Praha |
05 | 2 | 3.82 +1.9 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 267.00 | ||||||
24 | 154 |
Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 24 | 3.79 +2.1 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 261.00 | ||||||
Celkem 24 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky (Jedna skupina)
Jedna skupina 01 (so, 4.5.2019 - 13:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 119 |
Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak Vlašim |
02 | 2 | 10.83 | 0.0 | 584.00 | ||||||||||||
2 | 122 |
Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia Praha |
02 | 7 | 10.59 | 0.0 | 568.00 | ||||||||||||
3 | 120 |
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 6 | 10.05 | 0.0 | 533.00 | ||||||||||||
4 | 127 |
Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis Praha z.s. |
02 | 14 | 08.84 | 0.0 | 454.00 | ||||||||||||
5 | 121 |
Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia Praha |
02 | 3 | 08.67 | 0.0 | 443.00 | ||||||||||||
6 | 116 |
Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
02 | 8 | 08.58 | 0.0 | 437.00 | ||||||||||||
7 | 114 |
Alena MichálkováAlena Michálková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
02 | 9 | 08.28 | 0.0 | 417.00 | ||||||||||||
8 | 124 |
Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 5 | 07.89 | 0.0 | 392.00 | ||||||||||||
9 | 115 |
Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 15 | 07.51 | 0.0 | 368.00 | ||||||||||||
10 | 128 |
Monika PaškováMonika Pašková
SK Aktis Praha z.s. |
02 | 10 | 07.45 | 0.0 | 364.00 | ||||||||||||
11 | 126 |
Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis Praha z.s. |
02 | 11 | 07.25 | 0.0 | 351.00 | ||||||||||||
12 | 112 |
Tereza TóthováTereza Tóthová
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 13 | 07.07 | 0.0 | 340.00 | ||||||||||||
13 | 123 |
Zuzana AugustováZuzana Augustová
ASK Slavia Praha |
03 | 1 | 06.01 | 0.0 | 272.00 | ||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Jedna skupina)
Jedna skupina 01 (so, 4.5.2019 - 13:45) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 142 |
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha |
04 | 4 | 09.54 | 0.0 | 499.00 | ||||||||||||
2 | 130 |
Eliška NěmečkováEliška Němečková
ASK Slavia Praha |
05 | 17 | 09.26 | 0.0 | 481.00 | ||||||||||||
3 | 141 |
Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 8 | 09.09 | 0.0 | 470.00 | ||||||||||||
4 | 145 |
Monika FlorováMonika Florová
A. C. Sparta Praha |
04 | 7 | 09.07 | 0.0 | 469.00 | ||||||||||||
5 | 155 |
Tereza KauckáTereza Kaucká
SK Jeseniova |
05 | 13 | 08.98 | 0.0 | 463.00 | ||||||||||||
6 | 148 |
Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 19 | 08.88 | 0.0 | 456.00 | ||||||||||||
7 | 147 |
Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4 |
05 | 18 | 08.86 | 0.0 | 455.00 | ||||||||||||
8 | 152 |
Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 1 | 08.25 | 0.0 | 416.00 | ||||||||||||
9 | 134 |
Stela JoudalováStela Joudalová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 12 | 08.05 | 0.0 | 403.00 | ||||||||||||
10= | 149 |
Maya ManichováMaya Manichová
SK Aktis Praha z.s. |
05 | 14 | 07.82 | 0.0 | 388.00 | ||||||||||||
10= | 140 |
Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová
ASK Slavia Praha |
05 | 2 | 07.82 | 0.0 | 388.00 | ||||||||||||
12 | 137 |
Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4 |
04 | 21 | 07.77 | 0.0 | 385.00 | ||||||||||||
13 | 131 |
Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia Praha |
05 | 25 | 07.42 | 0.0 | 362.00 | ||||||||||||
14 | 144 |
Johana BurdováJohana Burdová
ASK Slavia Praha |
05 | 3 | 07.31 | 0.0 | 355.00 | ||||||||||||
15 | 151 |
Anna MarešováAnna Marešová
Spartak Praha 4 |
05 | 16 | 07.27 | 0.0 | 352.00 | ||||||||||||
16= | 150 |
Sara MarčićSara Marčić
SK Aktis Praha z.s. |
05 | 15 | 07.13 | 0.0 | 343.00 | ||||||||||||
16= | 135 |
Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak Vlašim |
05 | 9 | 07.13 | 0.0 | 343.00 | ||||||||||||
18 | 154 |
Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 24 | 07.06 | 0.0 | 339.00 | ||||||||||||
19 | 136 |
Zuzana FialováZuzana Fialová
TJ Spartak Vlašim |
04 | 6 | 06.90 | 0.0 | 329.00 | ||||||||||||
20 | 146 |
Evelína StaráEvelína Stará
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 20 | 06.81 | 0.0 | 323.00 | ||||||||||||
21 | 138 |
Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia Praha |
04 | 5 | 06.74 | 0.0 | 318.00 | ||||||||||||
22 | 153 |
Julie ŠorbanováJulie Šorbanová
ASK Slavia Praha |
05 | 22 | 06.63 | 0.0 | 311.00 | ||||||||||||
23 | 132 |
Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 23 | 06.49 | 0.0 | 302.00 | ||||||||||||
24 | 129 |
Ema JedličkováEma Jedličková
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 10 | 06.20 | 0.0 | 284.00 | ||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(ne, 5.5.2019 - 11:45) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 183 |
Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 19 | 12.22 | 12.22 | x | 12.00 | 12.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 620.00 | ||||||
2 | 176 |
Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha |
05 | 16 | 12.06 | 11.38 | 11.28 | 12.06 | 12.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 610.00 | ||||||
3 | 185 |
Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 22 | 11.44 | 11.44 | 09.44 | 10.95 | 11.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 572.00 | ||||||
4 | 189 |
Jan AuředníkJan Auředník
SK Jeseniova |
05 | 1 | 10.83 | 09.97 | 09.88 | 10.83 | 10.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 536.00 | ||||||
5 | 192 |
Matěj HošekMatěj Hošek
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 9 | 10.74 | 10.74 | 10.25 | 09.21 | 10.74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 530.00 | ||||||
6 | 186 |
Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 6 | 09.63 | 09.49 | 08.96 | 09.63 | 09.63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 463.00 | ||||||
7 | 191 |
Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 12 | 08.88 | 08.75 | 08.88 | 07.84 | 08.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 419.00 | ||||||
8 | 190 |
Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK Jeseniova |
04 | 20 | 08.85 | 08.76 | 08.85 | 08.41 | 08.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 417.00 | ||||||
9 | 175 |
Bořek BrejchaBořek Brejcha
ASK Slavia Praha |
05 | 2 | 08.81 | 08.29 | 08.81 | 08.72 | 08.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 414.00 | ||||||
10 | 177 |
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 21 | 08.45 | 08.24 | 08.45 | 08.20 | 08.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 393.00 | ||||||
11 | 187 |
Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 13 | 08.39 | 08.16 | 07.75 | 08.39 | 08.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 389.00 | ||||||
12 | 181 |
Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla Praha |
05 | 14 | 08.33 | 08.33 | 07.98 | 06.56 | 08.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 386.00 | ||||||
13 | 172 |
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 |
04 | 11 | 08.09 | 07.59 | 07.96 | 08.09 | 08.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 372.00 | ||||||
14 | 188 |
Pavel HrubecPavel Hrubec
SK Aktis Praha z.s. |
05 | 10 | 07.67 | 07.67 | 07.65 | 07.38 | 07.67 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 347.00 | ||||||
15 | 179 |
Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 5 | 07.61 | 07.39 | 07.48 | 07.61 | 07.61 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 343.00 | ||||||
16 | 178 |
Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 7 | 05.86 | 05.86 | 05.70 | 05.83 | 05.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 241.00 | ||||||
17 | 174 |
Jakub OlivaJakub Oliva
ASK Slavia Praha |
04 | 15 | 05.65 | x | 05.65 | x | 05.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 228.00 | ||||||
18 | 180 |
Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 8 | 05.43 | 05.43 | 04.79 | 04.99 | 05.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 216.00 | ||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Jedna skupina)
Jedna skupina 01 (so, 4.5.2019 - 13:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 106 |
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha, z.s. |
97 | 1 | 09.82 | 0.0 | 518.00 | ||||||||||||
2 | 111 |
Tereza HusákováTereza Husáková
SK Jeseniova |
01 | 2 | 09.54 | 0.0 | 499.00 | ||||||||||||
3 | 105 |
Anežka RajmonováAnežka Rajmonová
Spartak Praha 4 |
97 | 4 | 09.15 | 0.0 | 474.00 | ||||||||||||
4 | 110 |
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
00 | 3 | 08.27 | 0.0 | 417.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci (Jedna skupina)
Jedna skupina 01 (so, 4.5.2019 - 14:15) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 162 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 2 | 13.43 | 0.0 | 693.00 | ||||||||||||
2 | 161 |
Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK Jeseniova |
02 | 6 | 11.23 | 0.0 | 560.00 | ||||||||||||
3 | 167 |
Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia Praha |
03 | 4 | 11.03 | 0.0 | 548.00 | ||||||||||||
4 | 165 |
Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4 |
02 | 13 | 10.93 | 0.0 | 542.00 | ||||||||||||
5 | 164 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 9 | 10.90 | 0.0 | 540.00 | ||||||||||||
6 | 160 |
Jan TürkJan Türk
TJ Dukla Praha |
03 | 11 | 10.64 | 0.0 | 524.00 | ||||||||||||
7 | 169 |
Filip ŠmidaFilip Šmida
SK Jeseniova |
02 | 10 | 10.48 | 0.0 | 515.00 | ||||||||||||
8 | 163 |
Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 |
03 | 5 | 09.84 | 0.0 | 476.00 | ||||||||||||
9 | 168 |
Adam LudvíkAdam Ludvík
ASK Slavia Praha |
02 | 8 | 09.69 | 0.0 | 467.00 | ||||||||||||
10 | 170 |
Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia Praha |
02 | 1 | 09.39 | 0.0 | 449.00 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři (Jedna skupina)
Jedna skupina 01 (so, 4.5.2019 - 14:15) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 157 |
Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK Jeseniova |
00 | 1 | 09.98 | 0.0 | 484.00 | ||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci (Jedna skupina)
Jedna skupina 01 (so, 4.5.2019 - 11:30) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 183 |
Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 19 | 33.75 | 0.0 | 539.00 | ||||||||||||
2 | 185 |
Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 22 | 30.36 | 0.0 | 472.00 | ||||||||||||
3 | 172 |
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 |
04 | 11 | 30.06 | 0.0 | 466.00 | ||||||||||||
4 | 190 |
Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK Jeseniova |
04 | 20 | 29.56 | 0.0 | 456.00 | ||||||||||||
5 | 176 |
Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha |
05 | 16 | 28.90 | 0.0 | 443.00 | ||||||||||||
6 | 186 |
Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 6 | 28.83 | 0.0 | 441.00 | ||||||||||||
7 | 192 |
Matěj HošekMatěj Hošek
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 9 | 28.34 | 0.0 | 432.00 | ||||||||||||
8 | 191 |
Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 12 | 27.71 | 0.0 | 420.00 | ||||||||||||
9 | 182 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 18 | 27.26 | 0.0 | 411.00 | ||||||||||||
10 | 189 |
Jan AuředníkJan Auředník
SK Jeseniova |
05 | 1 | 26.87 | 0.0 | 403.00 | ||||||||||||
11 | 177 |
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 21 | 25.10 | 0.0 | 369.00 | ||||||||||||
12 | 181 |
Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla Praha |
05 | 14 | 25.03 | 0.0 | 368.00 | ||||||||||||
13 | 187 |
Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 13 | 24.64 | 0.0 | 360.00 | ||||||||||||
14 | 184 |
Matěj RadzoMatěj Radzo
TJ Dukla Praha |
05 | 17 | 22.31 | 0.0 | 316.00 | ||||||||||||
15 | 171 |
Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4 |
04 | 4 | 20.90 | 0.0 | 289.00 | ||||||||||||
16 | 179 |
Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 5 | 20.79 | 0.0 | 287.00 | ||||||||||||
17 | 188 |
Pavel HrubecPavel Hrubec
SK Aktis Praha z.s. |
05 | 10 | 20.02 | 0.0 | 272.00 | ||||||||||||
18 | 178 |
Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 7 | 19.55 | 0.0 | 264.00 | ||||||||||||
19 | 174 |
Jakub OlivaJakub Oliva
ASK Slavia Praha |
04 | 15 | 18.50 | 0.0 | 244.00 | ||||||||||||
20 | 180 |
Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 8 | 17.69 | 0.0 | 229.00 | ||||||||||||
21 | 175 |
Bořek BrejchaBořek Brejcha
ASK Slavia Praha |
05 | 2 | 14.97 | 0.0 | 179.00 | ||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(ne, 5.5.2019 - 11:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 164 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 9 | 38.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 640.00 | ||||||
2 | 162 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 2 | 30.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 483.00 | ||||||
3 | 165 |
Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4 |
02 | 13 | 29.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 461.00 | ||||||
4 | 169 |
Filip ŠmidaFilip Šmida
SK Jeseniova |
02 | 10 | 29.61 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 457.00 | ||||||
5 | 167 |
Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia Praha |
03 | 4 | 28.46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 434.00 | ||||||
6 | 161 |
Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK Jeseniova |
02 | 6 | 27.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 412.00 | ||||||
7 | 168 |
Adam LudvíkAdam Ludvík
ASK Slavia Praha |
02 | 8 | 23.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 334.00 | ||||||
8 | 163 |
Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 |
03 | 5 | 22.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 318.00 | ||||||
9 | 160 |
Jan TürkJan Türk
TJ Dukla Praha |
03 | 11 | 22.07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 311.00 | ||||||
Celkem 9 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky (Jedna skupina)
Jedna skupina (ne, 5.5.2019 - 12:45) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 119 |
Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak Vlašim |
02 | 2 | 40.63 | 0.0 | 679.00 | ||||||||||||
2 | 114 |
Alena MichálkováAlena Michálková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
02 | 9 | 31.25 | 0.0 | 500.00 | ||||||||||||
3 | 122 |
Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia Praha |
02 | 7 | 28.05 | 0.0 | 440.00 | ||||||||||||
4 | 115 |
Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 15 | 26.47 | 0.0 | 410.00 | ||||||||||||
5 | 120 |
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 6 | 25.07 | 0.0 | 384.00 | ||||||||||||
6 | 121 |
Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia Praha |
02 | 3 | 23.35 | 0.0 | 351.00 | ||||||||||||
7 | 128 |
Monika PaškováMonika Pašková
SK Aktis Praha z.s. |
02 | 10 | 19.07 | 0.0 | 272.00 | ||||||||||||
8 | 116 |
Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
02 | 8 | 17.93 | 0.0 | 251.00 | ||||||||||||
9 | 126 |
Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis Praha z.s. |
02 | 11 | 17.74 | 0.0 | 247.00 | ||||||||||||
10 | 127 |
Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis Praha z.s. |
02 | 14 | 16.93 | 0.0 | 232.00 | ||||||||||||
11 | 123 |
Zuzana AugustováZuzana Augustová
ASK Slavia Praha |
03 | 1 | 16.73 | 0.0 | 228.00 | ||||||||||||
12 | 112 |
Tereza TóthováTereza Tóthová
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 13 | 14.89 | 0.0 | 195.00 | ||||||||||||
13 | 124 |
Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 5 | 13.56 | 0.0 | 170.00 | ||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(ne, 5.5.2019 - 13:30) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 142 |
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha |
04 | 4 | 29.60 | 0.0 | 469.00 | ||||||||||||
2 | 152 |
Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 1 | 26.46 | 0.0 | 410.00 | ||||||||||||
3 | 141 |
Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 8 | 24.09 | 0.0 | 365.00 | ||||||||||||
4 | 147 |
Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4 |
05 | 18 | 23.25 | 0.0 | 349.00 | ||||||||||||
5 | 154 |
Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 24 | 23.08 | 0.0 | 346.00 | ||||||||||||
6 | 138 |
Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia Praha |
04 | 5 | 23.05 | 0.0 | 346.00 | ||||||||||||
7 | 155 |
Tereza KauckáTereza Kaucká
SK Jeseniova |
05 | 13 | 22.33 | 0.0 | 332.00 | ||||||||||||
8 | 144 |
Johana BurdováJohana Burdová
ASK Slavia Praha |
05 | 3 | 21.50 | 0.0 | 317.00 | ||||||||||||
9 | 150 |
Sara MarčićSara Marčić
SK Aktis Praha z.s. |
05 | 15 | 20.86 | 0.0 | 305.00 | ||||||||||||
10 | 137 |
Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4 |
04 | 21 | 20.41 | 0.0 | 297.00 | ||||||||||||
11 | 131 |
Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia Praha |
05 | 25 | 20.10 | 0.0 | 291.00 | ||||||||||||
12 | 136 |
Zuzana FialováZuzana Fialová
TJ Spartak Vlašim |
04 | 6 | 19.74 | 0.0 | 284.00 | ||||||||||||
13 | 148 |
Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 19 | 19.41 | 0.0 | 278.00 | ||||||||||||
14 | 153 |
Julie ŠorbanováJulie Šorbanová
ASK Slavia Praha |
05 | 22 | 19.21 | 0.0 | 274.00 | ||||||||||||
15 | 135 |
Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak Vlašim |
05 | 9 | 18.40 | 0.0 | 259.00 | ||||||||||||
16 | 145 |
Monika FlorováMonika Florová
A. C. Sparta Praha |
04 | 7 | 18.34 | 0.0 | 258.00 | ||||||||||||
17 | 130 |
Eliška NěmečkováEliška Němečková
ASK Slavia Praha |
05 | 17 | 18.11 | 0.0 | 254.00 | ||||||||||||
18 | 132 |
Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 23 | 17.78 | 0.0 | 248.00 | ||||||||||||
19 | 129 |
Ema JedličkováEma Jedličková
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 10 | 16.83 | 0.0 | 230.00 | ||||||||||||
20 | 151 |
Anna MarešováAnna Marešová
Spartak Praha 4 |
05 | 16 | 16.70 | 0.0 | 228.00 | ||||||||||||
21 | 140 |
Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová
ASK Slavia Praha |
05 | 2 | 16.61 | 0.0 | 226.00 | ||||||||||||
22 | 134 |
Stela JoudalováStela Joudalová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 12 | 16.36 | 0.0 | 222.00 | ||||||||||||
23 | 146 |
Evelína StaráEvelína Stará
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 20 | 14.37 | 0.0 | 185.00 | ||||||||||||
24 | 149 |
Maya ManichováMaya Manichová
SK Aktis Praha z.s. |
05 | 14 | 11.94 | 0.0 | 141.00 | ||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Jedna skupina)
Jedna skupina 01 (so, 4.5.2019 - 13:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
184 |
Matěj RadzoMatěj Radzo
TJ Dukla Praha |
05 | 17 | DNS | 0.0 | 0.00 | |||||||||||||
1 | 172 |
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 |
04 | 11 | 36.03 | 0.0 | 385.00 | ||||||||||||
2 | 182 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 18 | 34.62 | 0.0 | 365.00 | ||||||||||||
3 | 191 |
Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 12 | 30.80 | 0.0 | 310.00 | ||||||||||||
4 | 189 |
Jan AuředníkJan Auředník
SK Jeseniova |
05 | 1 | 30.78 | 0.0 | 310.00 | ||||||||||||
5 | 179 |
Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 5 | 28.11 | 0.0 | 273.00 | ||||||||||||
6 | 177 |
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 21 | 28.08 | 0.0 | 272.00 | ||||||||||||
7 | 183 |
Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 19 | 27.12 | 0.0 | 259.00 | ||||||||||||
8 | 176 |
Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha |
05 | 16 | 26.43 | 0.0 | 249.00 | ||||||||||||
9 | 185 |
Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 22 | 24.97 | 0.0 | 229.00 | ||||||||||||
10 | 186 |
Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 6 | 24.45 | 0.0 | 222.00 | ||||||||||||
11 | 187 |
Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 13 | 24.33 | 0.0 | 220.00 | ||||||||||||
12 | 190 |
Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK Jeseniova |
04 | 20 | 22.55 | 0.0 | 196.00 | ||||||||||||
13 | 188 |
Pavel HrubecPavel Hrubec
SK Aktis Praha z.s. |
05 | 10 | 22.53 | 0.0 | 196.00 | ||||||||||||
14 | 171 |
Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4 |
04 | 4 | 21.21 | 0.0 | 178.00 | ||||||||||||
15 | 181 |
Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla Praha |
05 | 14 | 20.99 | 0.0 | 175.00 | ||||||||||||
16 | 178 |
Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 7 | 19.41 | 0.0 | 153.00 | ||||||||||||
17 | 175 |
Bořek BrejchaBořek Brejcha
ASK Slavia Praha |
05 | 2 | 18.84 | 0.0 | 146.00 | ||||||||||||
18 | 180 |
Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 8 | 17.90 | 0.0 | 133.00 | ||||||||||||
19 | 192 |
Matěj HošekMatěj Hošek
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 9 | 17.60 | 0.0 | 129.00 | ||||||||||||
20 | 174 |
Jakub OlivaJakub Oliva
ASK Slavia Praha |
04 | 15 | 15.78 | 0.0 | 105.00 | ||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Jedna skupina)
Jedna skupina (ne, 5.5.2019 - 12:45) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 111 |
Tereza HusákováTereza Husáková
SK Jeseniova |
01 | 2 | 33.27 | 0.0 | 539.00 | ||||||||||||
2 | 106 |
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha, z.s. |
97 | 1 | 28.64 | 0.0 | 451.00 | ||||||||||||
3 | 105 |
Anežka RajmonováAnežka Rajmonová
Spartak Praha 4 |
97 | 4 | 22.74 | 0.0 | 340.00 | ||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci
(ne, 5.5.2019 - 14:15) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 162 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 2 | 56.87 | 0.0 | 691.00 | ||||||||||||
2 | 161 |
Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK Jeseniova |
02 | 6 | 41.93 | 0.0 | 470.00 | ||||||||||||
3 | 169 |
Filip ŠmidaFilip Šmida
SK Jeseniova |
02 | 10 | 36.92 | 0.0 | 398.00 | ||||||||||||
4 | 167 |
Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia Praha |
03 | 4 | 36.41 | 0.0 | 390.00 | ||||||||||||
5 | 160 |
Jan TürkJan Türk
TJ Dukla Praha |
03 | 11 | 34.31 | 0.0 | 360.00 | ||||||||||||
6 | 165 |
Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4 |
02 | 13 | 31.01 | 0.0 | 313.00 | ||||||||||||
7 | 164 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 9 | 30.31 | 0.0 | 304.00 | ||||||||||||
8 | 163 |
Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 |
03 | 5 | 28.87 | 0.0 | 283.00 | ||||||||||||
9 | 168 |
Adam LudvíkAdam Ludvík
ASK Slavia Praha |
02 | 8 | 21.32 | 0.0 | 179.00 | ||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
sedmiboj [Z] - Ženy | (průběžný výsledek) |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | DNF | ||||||||||||||||
1 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 4182 | |||||||||||||||
2 | Tereza EdlováTereza Edlová | 97 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3986 | |||||||||||||||
3 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 3552 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
sedmiboj [Dky] - Dorostenky | (průběžný výsledek) |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková | 03 | Spartak Praha 4 | DNF | ||||||||||||||||
1 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 4269 | |||||||||||||||
2 | Anna FeitováAnna Feitová | 02 | ASK Slavia Praha | 4077 | |||||||||||||||
3 | Lucie BartůškováLucie Bartůšková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 3885 | |||||||||||||||
4 | Monika PaškováMonika Pašková | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 3850 | |||||||||||||||
5 | Sofie KonvalinováSofie Konvalinová | 02 | ASK Slavia Praha | 3547 | |||||||||||||||
6 | Barbora LánskáBarbora Lánská | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3359 | |||||||||||||||
7 | Alena MichálkováAlena Michálková | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3271 | |||||||||||||||
8 | Tereza TóthováTereza Tóthová | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 3100 | |||||||||||||||
9 | Petra ViplerováPetra Viplerová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 3006 | |||||||||||||||
10 | Andrea ŽižkováAndrea Žižková | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2998 | |||||||||||||||
11 | Anna JedličkováAnna Jedličková | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 2811 | |||||||||||||||
12 | Zuzana AugustováZuzana Augustová | 03 | ASK Slavia Praha | 2810 | |||||||||||||||
13 | Nikola ŠimlováNikola Šimlová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 2543 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
sedmiboj [Zky] - Žákyně | (průběžný výsledek) |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | SK Jeseniova | 3852 | |||||||||||||||
2 | Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová | 04 | Spartak Praha 4 | 3803 | |||||||||||||||
3 | Alexandra PolákováAlexandra Poláková | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3780 | |||||||||||||||
4 | Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3740 | |||||||||||||||
5 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3639 | |||||||||||||||
6 | Klára BělíčkováKlára Bělíčková | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 3279 | |||||||||||||||
7= | Stela JoudalováStela Joudalová | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 3123 | |||||||||||||||
7= | Sára NoasováSára Noasová | 05 | Spartak Praha 4 | 3123 | |||||||||||||||
9 | Evelína StaráEvelína Stará | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3082 | |||||||||||||||
10 | Eva CaldrováEva Caldrová | 04 | ASK Slavia Praha | 3003 | |||||||||||||||
11 | Zuzana FialováZuzana Fialová | 04 | TJ Spartak Vlašim | 2948 | |||||||||||||||
12 | Anna MarešováAnna Marešová | 05 | Spartak Praha 4 | 2935 | |||||||||||||||
13 | Monika FlorováMonika Florová | 04 | A. C. Sparta Praha | 2932 | |||||||||||||||
14 | Eliška NěmečkováEliška Němečková | 05 | ASK Slavia Praha | 2830 | |||||||||||||||
15 | Ester ČernáEster Černá | 04 | ASK Slavia Praha | 2821 | |||||||||||||||
16 | Anna WickováAnna Wicková | 05 | ASK Slavia Praha | 2771 | |||||||||||||||
17 | Johana BurdováJohana Burdová | 05 | ASK Slavia Praha | 2767 | |||||||||||||||
18 | Kristýna JarošováKristýna Jarošová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 2678 | |||||||||||||||
19 | Tereza VotinskáTereza Votinská | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2597 | |||||||||||||||
20 | Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová | 05 | ASK Slavia Praha | 2594 | |||||||||||||||
21 | Julie ŠorbanováJulie Šorbanová | 05 | ASK Slavia Praha | 2590 | |||||||||||||||
22 | Maya ManichováMaya Manichová | 05 | SK Aktis Praha z.s. | 2545 | |||||||||||||||
23 | Sara MarčićSara Marčić | 05 | SK Aktis Praha z.s. | 2529 | |||||||||||||||
24 | Ema JedličkováEma Jedličková | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 1908 | |||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
devítiboj - Žáci | (průběžný výsledek) |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou | 04 | Spartak Praha 4 | DNF | ||||||||||||||||
Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | DNF | ||||||||||||||||
Matěj RadzoMatěj Radzo | 05 | TJ Dukla Praha | DNF | ||||||||||||||||
1 | Matyáš VaněkMatyáš Vaněk | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 4560 | |||||||||||||||
2 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 4386 | |||||||||||||||
3 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 3968 | |||||||||||||||
4 | Bao Tran ThaiBao Tran Thai | 04 | SK Jeseniova | 3872 | |||||||||||||||
5 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 3863 | |||||||||||||||
6 | Michael ŠteflMichael Štefl | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3861 | |||||||||||||||
7 | Jan AuředníkJan Auředník | 05 | SK Jeseniova | 3836 | |||||||||||||||
8 | Matěj HošekMatěj Hošek | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 3473 | |||||||||||||||
9 | Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3418 | |||||||||||||||
10 | Petr MalaniukPetr Malaniuk | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 3366 | |||||||||||||||
11 | Jan MozgaJan Mozga | 05 | TJ Dukla Praha | 3321 | |||||||||||||||
12 | Daniel KopřivaDaniel Kopřiva | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 3073 | |||||||||||||||
13 | Bořek BrejchaBořek Brejcha | 05 | ASK Slavia Praha | 2885 | |||||||||||||||
14 | Jakub GregovskýJakub Gregovský | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2808 | |||||||||||||||
15 | Jakub OlivaJakub Oliva | 04 | ASK Slavia Praha | 2417 | |||||||||||||||
16 | Pavel HrubecPavel Hrubec | 05 | SK Aktis Praha z.s. | 2399 | |||||||||||||||
17 | Jakub HálaJakub Hála | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2041 | |||||||||||||||
18 | Jindřich HolinaJindřich Holina | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 1742 | |||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
desetiboj [J] - Junioři | (průběžný výsledek) |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický | 00 | SK Jeseniova | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
desetiboj [Dci] - Dorostenci | (průběžný výsledek) |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tomáš KreidlTomáš Kreidl | 03 | SK Aktis Praha z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Robin AdamecRobin Adamec | 02 | ASK Slavia Praha | DNF | ||||||||||||||||
1 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5743 | |||||||||||||||
2 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 5486 | |||||||||||||||
3 | Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl | 02 | SK Jeseniova | 5003 | |||||||||||||||
4 | Matěj DvořákMatěj Dvořák | 03 | ASK Slavia Praha | 4943 | |||||||||||||||
5 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 4909 | |||||||||||||||
6 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Dukla Praha | 4618 | |||||||||||||||
7 | Filip ŠmidaFilip Šmida | 02 | SK Jeseniova | 4463 | |||||||||||||||
8 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 4452 | |||||||||||||||
9 | Adam LudvíkAdam Ludvík | 02 | ASK Slavia Praha | 3908 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |