Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Víceboje na Děkance

Praha - Děkanka (4. - 5. 5. 2019)

hod oštěpem 600g - Žáci (Jedna skupina)

Jedna skupina 01 (so, 4.5.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 172 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 11 36.03 0.0 385.00
2 182 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 18 34.62 0.0 365.00
3 191 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 12 30.80 0.0 310.00
4 189 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1 30.78 0.0 310.00
5 179 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 5 28.11 0.0 273.00
6 177 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 21 28.08 0.0 272.00
7 183 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 19 27.12 0.0 259.00
8 176 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 16 26.43 0.0 249.00
9 185 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 22 24.97 0.0 229.00
10 186 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 6 24.45 0.0 222.00
11 187 Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 13 24.33 0.0 220.00
12 190 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 20 22.55 0.0 196.00
13 188 Pavel HrubecPavel Hrubec
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 10 22.53 0.0 196.00
14 171 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4 21.21 0.0 178.00
15 181 Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 14 20.99 0.0 175.00
16 178 Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 7 19.41 0.0 153.00
17 175 Bořek BrejchaBořek Brejcha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 2 18.84 0.0 146.00
18 180 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 8 17.90 0.0 133.00
19 192 Matěj HošekMatěj Hošek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 9 17.60 0.0 129.00
20 174 Jakub OlivaJakub Oliva
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 15 15.78 0.0 105.00
184 Matěj RadzoMatěj Radzo
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 17 DNS 0.0 0.00
Celkem 21 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy (Jedna skupina)

Jedna skupina (ne, 5.5.2019 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 111 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 2 33.27 0.0 539.00
2 106 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
97 1 28.64 0.0 451.00
3 105 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 4 22.74 0.0 340.00
Celkem 3 závodníků