výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Klubové závody Triatlet Karlovy Vary

Karlovy Vary (20. 4. 2019)

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 20.4.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 37.77
2 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 39.15
3 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 39.85
4 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 40.25
5 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 40.66
6 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 41.22
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.4.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 43.57
2 Lukáš KraftLukáš Kraft 79 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 44.38
3 Václav TrinerVáclav Triner 76 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 44.70
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 37.77
2 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 39.15
3 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 39.85
4 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 40.25
5 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 40.66
6 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 41.22
7 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 43.57
8 Lukáš KraftLukáš Kraft 79 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 44.38
9 Václav TrinerVáclav Triner 76 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 44.70

300 m - Žáci

(so, 20.4.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 40.35
2 Jakub SurovecJakub Surovec 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 43.21
3 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 43.25
4 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 46.52
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žáci

(so, 20.4.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 40.26
2 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 43.20
3 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 47.65
4 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 54.89
5 Adam HolzerAdam Holzer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 55.69
Celkem 5 závodníků

300 m - Ženy

(so, 20.4.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 48.73
2 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 49.64
3 Karolína DvorskáKarolína Dvorská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 50.97
4 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 52.95
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně

(so, 20.4.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 42.28
2 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 45.40
3 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 45.43
4 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 48.73
5 Valentina SlabováValentina Slabová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 51.80
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žákyně

(so, 20.4.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 47.26
2 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 47.97
3 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 48.27
4 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 50.43
5 Eliška OtcovskáEliška Otcovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 51.80
Celkem 5 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 20.4.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KorellusJakub Korellus 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 61.21
2 Michal KlíčekMichal Klíček 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 64.84
3 Nicolas MarkusekNicolas Markusek 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 67.65
4 Samuel HejhalSamuel Hejhal 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 72.34
5 Jan VastlJan Vastl 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 72.66
Marek SmažíkMarek Smažík 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.4.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anton MisakAnton Misak 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 59.25
2 Ondřej PicklOndřej Pickl 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 66.69
3 Marek SojkaMarek Sojka 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 66.84
4 Bartoloměj AndreovskýBartoloměj Andreovský 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 73.48
5 Tomáš DolečekTomáš Doleček 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 78.70
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 20.4.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KuchtaJakub Kuchta 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 68.24
2 Ondřej VaculíkOndřej Vaculík 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 77.78
3 Antonín BarvaAntonín Barva 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 78.08
Adam SunekAdam Sunek 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anton MisakAnton Misak 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 59.25
2 Jakub KorellusJakub Korellus 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 61.21
3 Michal KlíčekMichal Klíček 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 64.84
4 Ondřej PicklOndřej Pickl 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 66.69
5 Marek SojkaMarek Sojka 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 66.84
6 Nicolas MarkusekNicolas Markusek 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 67.65
7 Jakub KuchtaJakub Kuchta 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 68.24
8 Samuel HejhalSamuel Hejhal 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 72.34
9 Jan VastlJan Vastl 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 72.66
10 Bartoloměj AndreovskýBartoloměj Andreovský 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 73.48
11 Ondřej VaculíkOndřej Vaculík 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 77.78
12 Antonín BarvaAntonín Barva 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 78.08
13 Tomáš DolečekTomáš Doleček 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 78.70
Marek SmažíkMarek Smažík 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DNS
Adam SunekAdam Sunek 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 DNS

300 m - Atletická přípravka-hoši

(so, 20.4.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr Thomas MájPetr Thomas Máj 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 55.59
2 Jan SzalayJan Szalay 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 57.52
3 Antonín BönischAntonín Bönisch 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 59.28
4 Richard VaculíkRichard Vaculík 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 65.59
Celkem 4 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 20.4.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MálkováVeronika Málková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 57.87
2 Elen SvobodováElen Svobodová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 60.90
3 Emma TomínováEmma Tomínová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 73.04
4 Eliška VejvančickáEliška Vejvančická 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 73.53
5 Klára StankovenováKlára Stankovenová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 78.81
Alexandra LandováAlexandra Landová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.4.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema TrávníkováEma Trávníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 54.63
2 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 61.26
3 Johana VondráčkováJohana Vondráčková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 62.39
4 Michelle VrbováMichelle Vrbová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 67.93
5 Adéla ZrůstováAdéla Zrůstová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 69.33
6 Anna JindřichováAnna Jindřichová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 72.10
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 20.4.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 54.07
2 Veronika LebedováVeronika Lebedová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 63.92
3 Luisa MájLuisa Máj 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 64.41
4 Eliška ŠarkánováEliška Šarkánová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 65.38
5 Kateřina HellmichováKateřina Hellmichová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 68.99
Nela KopolkováNela Kopolková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 20.4.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie SpáčilováViktorie Spáčilová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 71.65
2 Anna Marie BurleováAnna Marie Burleová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 71.88
3 Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 73.47
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 54.07
2 Ema TrávníkováEma Trávníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 54.63
3 Veronika MálkováVeronika Málková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 57.87
4 Elen SvobodováElen Svobodová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 60.90
5 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 61.26
6 Johana VondráčkováJohana Vondráčková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 62.39
7 Veronika LebedováVeronika Lebedová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 63.92
8 Luisa MájLuisa Máj 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 64.41
9 Eliška ŠarkánováEliška Šarkánová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 65.38
10 Michelle VrbováMichelle Vrbová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 67.93
11 Kateřina HellmichováKateřina Hellmichová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 68.99
12 Adéla ZrůstováAdéla Zrůstová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 69.33
13 Viktorie SpáčilováViktorie Spáčilová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 71.65
14 Anna Marie BurleováAnna Marie Burleová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 71.88
15 Anna JindřichováAnna Jindřichová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 72.10
16 Emma TomínováEmma Tomínová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 73.04
17 Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 73.47
18 Eliška VejvančickáEliška Vejvančická 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 73.53
19 Klára StankovenováKlára Stankovenová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 78.81
Alexandra LandováAlexandra Landová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS
Nela KopolkováNela Kopolková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 DNS

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 20.4.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila MaxantováKamila Maxantová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 53.66
2 Kristýna DvorskáKristýna Dvorská 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 56.63
3 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 57.48
4 Lucie PřerostováLucie Přerostová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 59.81
5 Aneta SmažíkováAneta Smažíková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 60.86
6 Alia AbdelkaderAlia Abdelkader 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 67.69
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.4.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 53.03
2 Karolína JobováKarolína Jobová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 56.79
3 Tereza BelblováTereza Belblová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 60.05
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 53.03
2 Kamila MaxantováKamila Maxantová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 53.66
3 Kristýna DvorskáKristýna Dvorská 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 56.63
4 Karolína JobováKarolína Jobová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 56.79
5 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 57.48
6 Lucie PřerostováLucie Přerostová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 59.81
7 Tereza BelblováTereza Belblová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 60.05
8 Aneta SmažíkováAneta Smažíková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 60.86
9 Alia AbdelkaderAlia Abdelkader 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 67.69