Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Most, Kategorie III a IV

Most - Velebudice (13. 5. 2019)

Skok daleký - Žáci

(po, 13.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
11.ZŚ Most11.ZŚ Most
04 5.25 0.0 431.00
2 Jakub KonečnýJakub Konečný
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
04 4 4.98 0.0 378.00
3 Jan BertlíkJan Bertlík
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
03 1 4.90 0.0 363.00
4 Šimon SuttnerŠimon Suttner
Základní škola Zdeňka Štěpánka MostZákladní škola Zdeňka Štěpá...
03 11 4.81 0.0 346.00
5 Tomáš VuTomáš Vu
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
03 14 4.74 0.0 333.00
6 Jiří HolubJiří Holub
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
03 3 4.64 0.0 315.00
7 Jiří PokornýJiří Pokorný
14. ZŠ MOST14. ZŠ MOST
03 4.47 0.0 285.00
8 Štěpán ŠtréblŠtěpán Štrébl
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
04 12 4.35 0.0 264.00
9 Michal TothMichal Toth
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
03 17 4.30 0.0 255.00
10 Adam BeránekAdam Beránek
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
03 16 4.28 0.0 252.00
11 Petr ZbuzekPetr Zbuzek
Základní škola Zdeňka Štěpánka MostZákladní škola Zdeňka Štěpá...
03 15 4.27 0.0 250.00
12 Daniel TomešDaniel Tomeš
14. ZŠ MOST14. ZŠ MOST
03 4.26 0.0 249.00
13 Jakub HlavaJakub Hlava
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
03 2 3.99 0.0 204.00
14 Adam VrábelAdam Vrábel
Základní škola Zdeňka Štěpánka MostZákladní škola Zdeňka Štěpá...
03 13 3.92 0.0 193.00
15 Tadeáš MarekTadeáš Marek
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
04 5 3.86 0.0 184.00
16 Filip PavlíčekFilip Pavlíček
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
04 3.79 0.0 173.00
17 Jakub SmetánkaJakub Smetánka
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
05 10 3.63 0.0 149.00
18 Adam PoláčekAdam Poláček
11.ZŚ Most11.ZŚ Most
05 3.27 0.0 99.00
Jiří PateraJiří Patera
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
04 8 DNS 0.0 0.00
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(po, 13.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denis HrickoDenis Hricko
14. ZŠ MOST14. ZŠ MOST
05 4.75 0.0 335.00
2 Jakub KrausJakub Kraus
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
05 4 4.39 0.0 271.00
3 David VlkDavid Vlk
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 16 4.23 0.0 244.00
4 Fabian HalbgebauerFabian Halbgebauer
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 15 4.10 0.0 222.00
5 Michal NořinskýMichal Nořinský
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
05 6 4.06 0.0 215.00
6 Patrik MálekPatrik Málek
14. ZŠ MOST14. ZŠ MOST
05 4.01 0.0 207.00
7 Usukhbayar GereltturUsukhbayar Gerelttur
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 14 3.74 0.0 165.00
8 Nikolas KarvaiNikolas Karvai
11.ZŚ Most11.ZŚ Most
05 3.72 0.0 162.00
9 Ivan RajmundIvan Rajmund
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
05 8 3.68 0.0 156.00
10 Michal ŠulcMichal Šulc
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
05 12 3.58 0.0 142.00
11 Radek HlavatýRadek Hlavatý
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
06 2 3.56 0.0 139.00
12 Dominik ŘepaDominik Řepa
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
07 9 3.50 0.0 130.00
13 Vojtěch KubrVojtěch Kubr
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
06 5 3.49 0.0 129.00
14 Lukáš SlabýLukáš Slabý
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
07 10 3.45 0.0 123.00
15 Tomáš BendaTomáš Benda
Základní škola Zdeňka Štěpánka MostZákladní škola Zdeňka Štěpá...
06 1 3.42 0.0 119.00
16 Denis PaldrychDenis Paldrych
Základní škola Zdeňka Štěpánka MostZákladní škola Zdeňka Štěpá...
06 7 3.38 0.0 114.00
17 Adam JiříkAdam Jiřík
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
06 3 3.31 0.0 104.00
Adam ŠrámekAdam Šrámek
11.ZŚ Most11.ZŚ Most
07 DQ 0.0 0.00
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(po, 13.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
03 16 4.22 0.0 359.00
2 Kristína LibováKristína Libová
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
04 12 4.17 0.0 347.00
3 Anna DobiášováAnna Dobiášová
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
04 2 3.98 0.0 303.00
4 Eva JurincováEva Jurincová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
03 8 3.96 0.0 299.00
5 Veronika VotavováVeronika Votavová
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 21 3.94 0.0 294.00
6 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
05 6 3.87 0.0 279.00
7 Simona PlechatáSimona Plechatá
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
05 13 3.81 0.0 265.00
8 Barbora StaňkováBarbora Staňková
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 20 3.65 0.0 231.00
9 Daniela ZemkováDaniela Zemková
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
04 18 3.61 0.0 223.00
10= Hana DvořáčkováHana Dvořáčková
Základní škola Zdeňka Štěpánka MostZákladní škola Zdeňka Štěpá...
04 3 3.56 0.0 212.00
10= Marie KrovováMarie Krovová
11.ZŚ Most11.ZŚ Most
05 3.56 0.0 212.00
12 Nina LeováNina Leová
14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová
03 11 3.50 0.0 200.00
13 Jitka TóthováJitka Tóthová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
04 15 3.45 0.0 190.00
14 Eliška JindřichováEliška Jindřichová
14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová
03 7 3.36 0.0 172.00
15 Rosemarie DvořákováRosemarie Dvořáková
Základní škola Zdeňka Štěpánka MostZákladní škola Zdeňka Štěpá...
04 4 3.18 0.0 139.00
16 Veronika ZuskováVeronika Zusková
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
03 19 3.17 0.0 137.00
17 Nela PříbrskáNela Příbrská
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
03 14 2.68 0.0 57.00
Magdaléna KarvaiováMagdaléna Karvaiová
11.ZŚ Most11.ZŚ Most
04 3.02 0.0 0.00
Eliška KovařovskáEliška Kovařovská
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
04 9 NM 0.0 0.00
Krystýna VlkováKrystýna Vlková
11.ZŚ Most11.ZŚ Most
04 NM 0.0 0.00
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(po, 13.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra SvobodováPetra Svobodová
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
06 15 4.39 0.0 401.00
2 Lucie ZwolinskáLucie Zwolinská
Základní škola Zdeňka Štěpánka MostZákladní škola Zdeňka Štěpá...
06 17 4.28 0.0 374.00
3 Barbora KutováBarbora Kutová
Základní škola Zdeňka Štěpánka MostZákladní škola Zdeňka Štěpá...
05 9 4.08 0.0 326.00
4 Kateřina KrausováKateřina Krausová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
06 7 3.82 0.0 267.00
5 Natálie MikulkováNatálie Mikulková
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
07 11 3.77 0.0 257.00
6 Andrea KoňaříkováAndrea Koňaříková
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
06 6 3.75 0.0 252.00
7 Julie KarlováJulie Karlová
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
06 5 3.60 0.0 220.00
8 Ema JančárkováEma Jančárková
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
06 4 3.59 0.0 218.00
9 Kateřina PrůšováKateřina Průšová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
05 12 3.49 0.0 198.00
10 Markéta HofmannováMarkéta Hofmannová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
06 3 3.45 0.0 190.00
11 Aneta FridrichováAneta Fridrichová
ZŠ a MŠ Ruská LitvínovZŠ a MŠ Ruská Litvínov
06 2 3.44 0.0 188.00
12 Lucie VovesnáLucie Vovesná
11.ZŚ Most11.ZŚ Most
06 20 3.36 0.0 172.00
13 Tereza LangováTereza Langová
14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová
06 10 3.19 0.0 140.00
14 Adéla SchettlováAdéla Schettlová
11.ZŚ Most11.ZŚ Most
06 18 3.11 0.0 126.00
15 Vendula AdamcováVendula Adamcová
Základní škola Zdeňka Štěpánka MostZákladní škola Zdeňka Štěpá...
07 1 3.10 0.0 124.00
16 Adéla RosováAdéla Rosová
14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová
06 13 3.05 0.0 116.00
17 Tereza VálečkováTereza Válečková
11.ZŚ Most11.ZŚ Most
07 19 2.96 0.0 100.00
18 Kateřina SchutzováKateřina Schutzová
ZŠ Okružní MostZŠ Okružní Most
07 14 2.93 0.0 95.00
Celkem 18 závodníků